Apspriež aktualitātes OT Mežsaimniecības, kokizstrādājumu izgatavošanas un medību nodaļas pirmo kursu audzēkņu vecāku sapulcē Foto (0)

2021. gada 30. janvārī, 08:39

Janvārī Ogres tehnikumā tika organizētas pirmo kursu audzēkņu vecāku sapulces, lai iepazīstinātu vecākus ar mācību darba organizāciju, kā arī interešu izglītības un profesionālās izaugsmes aktivitāšu norisi.

Skolēnu līderu programmā arī Ogres tehnikuma audzēknis (0)

2021. gada 29. janvārī, 13:24

Izvēlēti jaunie izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvia" (JA Latvia) skolēnu Līderu programmas dalībnieki, kuri dalību programmā uzsāka jau šonedēļ - programmas pirmajā meistarklasē, kas norisinās no 27.-29.janvārim, šogad pirmo reizi attālināti.

Ogres tehnikumā veiksmīgi īsteno attālinātās mācības Foto (0)

2021. gada 24. janvārī, 23:24

21.janvārī Ogres tehnikumā tiešsaistē norisinājās Datorikas, elektronikas un administratīvā darba nodaļas vecāku sapulce, kurā tehnikuma vadība informēja vecākus par mācību norisi, īpašu uzmanību pievēršot attālinātajām mācībām.

Ogres tehnikums attālināto mācību procesa īstenošanā sadarbojas ar vecākiem (0)

2021. gada 20. janvārī, 20:01

19.janvārī Ogres tehnikuma (OT) Konferenču zālē tiešsaistē Ogres tehnikuma vadība tikās ar Dizaina un mākslas nodaļas pirmā kursa audzēkņu vecākiem.

Ogres tehnikuma vadība sanāksmes pirmo kursu audzēkņu vecākiem organizē tiešsaistē Foto (0)

2021. gada 15. janvārī, 15:49

Tradicionālās pirmo kursu audzēkņu vecāku sanāksmes, kurās vecāki tiekas ar Ogres tehnikuma (OT) vadību, nodaļu vadītājiem un audzinātājiem, šajā mācību gadā notiek attālināti – tiešsaistes platformā ZOOM. 

Ogrenet