Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 21. marts, plkst. 11:00

MULTIZAURI / Multimediāla bērnu izrāde

MULTIZAURI – apmācošs, multimediāls, interaktīvs šovs bērniem un viņu vecākiem latviešu valodā!Tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.Biļetes www.bilesuparadīze.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

Raiņa ielā 5 (pie bijušās ambulances), LielvārdēTrešdiena, 31. marts, plkst. 10:00

MFD Veselības grupas Mobilā Diagnostika

PACIENTIEM LŪDZAM VEIKT IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU PA TĀLR.: +371 25431313. Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100-64111, pakalpojumu nodrošina MFD veselibas grupa.Izmeklējumi:

Lasiet vēl »

Ogres Kultūras centrsPiektdiena, 14. maijs, plkst. 19:00

ASV blūza un fanka karalis Bonijs Fīlds

„Es ticu īstam dzīvās mūzikas priekšnesumam, kura laikā mūziķi skatītājam atdod visu, kas viņiem ir dots,” ar šādiem vārdiem Bonijs Fīlds raksturo savu muzikālo izpildījumu un skatuves filosofiju.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zālePiektdiena, 8. oktobris, plkst. 19:00

Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas autorkoncerts

Ulda Marhileviča autorkoncerti pārcelti uz 2021.gadu! Iegādātās biļetes derīgas. 2021. gada rudenī vairākās Latvijas pilsētās izskanēs izcilā latviešu komponista Ulda Marhileviča teātra un kinomūzikas autorkoncerti.Biļetes www.bilesuparadize.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

Ogres novada Kultūras centrs, Lielā zāleSvētdiena, 24. oktobris, plkst. 19:00

Rokopera- Mauglis

Sakarā ar Covid-19 izraisītajiem pulcēšanās ierobežojumiem, rokoperas "Mauglis" norise ir pārcelta uz 2021. gadu. Ja esat iegādājušies biļetes uz 2020. gada rudenī paredzētajām izrādēm, Jums nav jāveic nekādas papildus darbības - iegādātās biļetes (saglabājot tās pašas sēdvietas) būs derīgas 2021. gada izrādēs.
Rokopera "Mauglis" ir viens no zināmākajiem dzejnieka U.Bērziņa un komponista M.Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. Biļetes www.bilesuparadize.lv un ONKC kasē.

Lasiet vēl »

 

Ogrenet