Vidusskolēnus no Ogres pilsētas un novada aicina pieteikties konferencei par jauniešu problēmām (2)

2021. gada 14. janvārī, 10:03

Pandēmija un pulcēšanās ierobežojumi lielai sabiedrības daļai ir emocionāli smags laiks, kad saasinās daudzas problēmas. 

"Putna stunda": janvārī skolēnus aicina novērot Latvijā ziemojošos ūdensputnus (0)

2021. gada 9. janvārī, 10:47

Aicinot izzināt ūdensputnu dzīvi Latvijā, Latvijas Ornitoloģijas biedrība izziņo bērnu un jauniešu ikmēneša aktivitātes "Putna stunda" janvāra uzdevumu – rosina jaunos putnu pētniekus dabā novērot ziemojošos ūdensputnus.

Pa karjeras kāpnēm Suntažu vidusskolā (0)

2020. gada 29. decembrī, 18:58

Suntažu vidusskola piedalās ESF projektā Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs".

Skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS norisināsies tiešsaistē (0)

2020. gada 10. decembrī, 13:51

Ikgadējais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu tirgus CITS BAZĀRS šajā decembrī notiks tiešsaistē. Vietnē JALATVIA.LV skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) no visas Latvijas publicēs pašu radītās preces un pakalpojumus, savukārt lapas apmeklētāji varēs ērti aplūkot piedāvājumu un sazināties ar skolēniem, lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas vai noderīgas lietas savai ikdienai.

Vidusskolēnus no Ogres pilsētas un novada aicina pieteikties neformālai konferencei "Rosinātava" (0)

2020. gada 9. decembrī, 18:39

No 9.decembra vidusskolēni no Ogres pilsētas un novada aicināti pieteikties neformālai un radošai konferencei "Rosinātava", kuras ietvaros sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības dalīsies savos pieredzes stāstos. 

Ogrenet