Atgriezties pie raksta

Bezmaksas izaugsmes programma jauniešiem

 


Šajā pavasarī biedrība “Piedzīvojuma Gars” sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību īsteno projektu “Nākotnes cilts”, kura ietvaros rīko apmaksātu izaugsmes programmu “L.E.C.- treniņš nākotnei bez robežām” jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem, kuri dzīvo un/vai mācās Ogres novadā.

Programmas galvenais mērķis ir atbalstīt jauniešus apzināties savas vērtības, sasniegt izvirzītos mērķus un uzlabot savas sadarbības spējas, izmantojot āra dzīves un pieredzes izglītības metodes.  


Projekts “Nākotnes cilts” sastāv no divām daļām: 


Līderības apmācības “L.E.C” no 18. līdz 22. martam, kur 5 dienas jaunieši pavadīs organizācijas lauku apmācību bāzē pie dabas, lai kopā ar citiem vienaudžiem izzinātu sevi un apkārtējos cilvēkus, lai izvirzītu gan individuālos, gan kopējos mērķus un rastu jaunus veselīgus un personības spēcinošus ieradumus. Apmācībās izmantosim gan zemās, gan augstās virvju aktivitātes, dažādus komandu saliedējošos un komunikācijas uzdevumus, kā arī individuālos procesus pašapziņas spēcināšanai.


Pēctecības izaicinājums ir 6 mēnešu periods pēc apmācībām, kura laikā jaunieši ieviesīs savā vidē vēlamās pārmaiņas, realizējot dažādas aktivitātes savā novadā kopā ar citiem programmas dalībniekiem un “Piedzīvojuma Gars” komandu. To visu noslēgsim ar 2 dienu noslēguma pasākumu.  


Vairāk informācija un pieteikšanās anketa: www.piedzivojumagars.lv/ogrelec.


Pasākuma FaceBook saite: tiny.cc/LEC. 


Pieteikšanās atvērta līdz 25. februārim vai līdz visas dalības vietas aizņemtas. 


Programmu īsteno biedrība "Piedzīvojuma Gars", kuras galvenais mērķis ir veicināt pieredzes un piedzīvojuma izglītību Latvijā. Tas tiek paveikts ļoti dažādos veidos, sākot no nakts stratēģisko spēļu, laivu braucienu, pārgājienu, stāstu vakaru organizēšanas līdz saliedējošo klases ekskursiju un jauniešu personīgās izaugsmes un līderības apmācību vadīšanu. Vairāk informāciju var atrast: www.piedzivojumagars.lv.


 


Programmu atbalsta PuMPuRS, kas ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Vairāk informāciju var atrast: www.pumpurs.lv.


 


Informāciju sagatavoja biedrība "Piedzīvojuma Gars"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/46108

2020. gada 20. februārī, 17:40, Jauniešiem
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet