Atgriezties pie raksta

Ogres 1.vidusskolā atklās RTU Bērnu un jauniešu universitāti

Ogres pilsētas svētku ietvaros, piektdien, 23. augustā, plkst. 15.00,  Ogres 1. vidusskolā, Zinību ielā 3, tiks atklāta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitāte (BJU).

Pasākuma programma:


plkst.15.00 RTU BJU atklāšana;


no plkst. 15.20 līdz plkst. 18.00 radošās darbnīcas – “Virtuālās realitātes brilles”, “Zootrops” un “Taumatrops”. Katrā darbnīcā, kuras vadīs RTU pedagogi, vienlaikus varēs piedalīties 10 dalībnieki; 


plkst. 16.00; 16.30 un 17.30 - interaktīvā viktorīna “Inženiera kods”, trīs labākie viktorīnas dalībnieki saņems balvas. 


Pasākuma ietvaros klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar BJU pedagogiem, gūt ieskatu nodarbību tematikā, kā arī doties ekskursijā uz BJU mācību telpām. Skolēni no 2. līdz 9. klasei varēs pieteikties RTU BJU Ogres nodarbībām, kas sāksies 9.septembrī.


RTU BJU nodarbību cikls ir interešu izglītības programma “Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2. līdz 9. klasei”, kuras mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par zinātni un tehnoloģijām, kā arī atklāt viņiem nākotnes studiju un karjeras iespējas inženierzinātņu jomās. Nodarbības, kuras vadīs RTU mācībspēki, notiks Ogres 1. vidusskolā un tās būs bezmaksas. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/44448

2019. gada 20. augustā, 14:14, Jauniešiem
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Vilcēns • 2019. gada 21. augustā, 10:38
Uz kuru kabinetu jāiet? Vai vajag atsevišķi pieteikties? Vai uz to pasākumu var ierasties visi, vai tikai tikai, kas vēlās mācības turpināt arī pēc tam?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet