Atgriezties pie raksta

Jauniešus aicina piedalīties projektā "L.E.C.- treniņš nākotnei bez robežām"

Šajā rudenī biedrība" Piedzīvojuma Gars" sadarbībā ar novada pašvaldību realizē projektu "L.E.C.- treniņš nākotnei bez robežām", kura ietvaros rīko pilnībā apmaksātu izaugsmes programmu  L.E.C jauniešiem vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kuri dzīvo un, vai mācas Ogres novadā.

Programmas galvenais mērķis ir atbalstīt jauniešus apzināties savas vērtības, sasniegt uzstādītos mērķus un celt savas sadarbības spējas, izmantojot āra dzīves un pieredzes izglītības metode Bezmaksas izaugsmes programma jauniešiem.


Projekts "L.E.C.- treniņš nākotnei bez robežām"  sastāv no divām daļām:


- Līderības apmācības"L.E.C" no 17. - 21. oktobrim, kur 5 dienas jaunieši pavadīs,organizācijas lauku apmācību bāzē pie dabas, lai kopā ar citiem vienaudžiem izzinātu sevi un apkārtējos cilvēkus, lai uzstādītu gan individuālos, gan kopējos mērķus un rastu jaunus veselīgus un personības spēcinošus ieradumus. Apmācībās izmantosim gan zemās, gan augstās virvju aktivitātes, dažādus komandu saliedējošos un komunikācijas uzdevumus, kā arī individuālos procesus pašapziņas spēcināšanai.


- Pēctecības izaicinājums ir 6 mēnešu periods pēc apmācībām, kura laikā jaunieši ieviesīs savā vidē vēlamās pārmaiņas, realizējot dažādas aktivitātes savā novadā kopā ar citiem programmas dalībniekiem un "Piedzīvojuma Gars" komandu. To visu noslēgsim ar 2 dienu noslēguma pasākumu. 


Vairāk informācija un pieteikšanās anketa šeit: 


Pasākuma FaceBook saite šeit: 


Pieteikšanās atvērta līdz 8. Oktobrim vai līdz visas dalības vietas aizņemtas.


Programmu īsteno biedrība "Piedzīvojuma Gars", kuras galvenais mērķis ir veicināt pieredzes un piedzīvojuma izglītību Latvijā. Tas tiek paveikts ļoti dažādos veidos, sākot no nakts stratēģisko spēļu, laivu braucienu, pārgājienu, stāstu vakaru organizēšanas līdz saliedējošo klases ekskursiju un jauniešu personīgās izaugsmes un līderības apmācību vadīšanu. Vairāk informāciju var atrast: www.piedzivojumagars.lv 


Programmu atbalsta PuMPuRS, kas ir Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Vairāk informāciju var atrast: www.pumpurs.lv


Informāciju sagatavoja: Viesturs Lūsis biedrības "Piedzīvojuma Gars" pārstāvis


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/48131

2020. gada 7. oktobrī, 17:49, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet