Atgriezties pie raksta

Ogres novada uzņēmēji atbild uz jauniešu jautājumiem Video

Oktobra pēdējā nedēļā visā Latvijā norisinājās Karjeras nedēļa. Arī Ogres novads tajā aktīvi piedalījās, iesaistot Karjeras nedēļā piecus iedvesmojošus Ogres novada uzņēmējus, kuri ļāva izzināt savus karjeras attīstības ceļus.

Projekta ietvaros tika izveidoti pieci īsi un motivējoši video ar katru no personībām, kā arī ierakstīta diskusija, kurā uzņēmēji atbild uz jauniešu iesūtītajiem jautājumiem.


Projektā piedalījās "Groove.Moove"."Dance studio" vadītāja Anete Vanceviča, uzņēmējs," O Cafe" izveidotājs Gatis Račs, uzņēmēja, "Cita Telpa" īpašniece Kristīne Skrebele, "AB parka" izveidotājs Mārtiņš Brezauckis un BK "Ogre" treneris Nikolajs Mazurs.


Projekta pirmajā daļā tika izveidota video sērija, kurā uzņēmēji pastāstīja par savu profesionālo pieredzi, savukārt Karjeras nedēļas noslēgumā tika organizēta saruna ar visām personībām vienkopus, lai atbildētu uz jauniešu jautājumiem, kas radās, noskatoties video. Izveidotie materiāli tiks izmantoti mācību darbā, runājot par karjeras jautājumiem.


Katram uzņēmējam ir sava pieredze, kā atrast darbu, kas sagādā prieku un ir kā hobijs, taču viņi visi ir pārliecināti, ka īstā nodarbošanās dod papildu enerģiju, motivāciju sasniegt arvien vairāk, pat ja nākas strādāt virsstundas. Lai atrastu savu īsto aicinājumu, jābūt aktīvam, mērķtiecīgam, atvērtam jaunām lietām.


Sarunā var dzirdēt vērtīgus stāstus, ieklausīties, apdomāt un saprast, ko esam gatavi darīt, lai atrastu savu aicinājumu.


Diskusijā uzņēmēji atbildēja uz jautājumiem - "Vai jau skolas laikā zinājāt, ko darīsiet nākotnē?", "Kāds ir jūsu dienas režīms?", "Kas ir lietas, kas jums patīk savā darbā un kas nepatīk?". Tāpat uzņēmējiem tika uzdoti arī specifiski jautājumi attiecībā uz viņu pārstāvēto profesiju, piemēram, AB parka izveidotājs Mārtiņš Brezauckis atbildēja uz jautājumu, cik ilgā laikā tika izveidots AB parka projekts un kā radās tā nosaukums, savukārt Cita Telpa īpašniece Kristīne Skrebele pastāstīja par uzņēmuma attīstības plāniem. 


Diskusijas pirmā daļa Diskusijas otrā daļa Diskusijas trešā daļa "Karjeras nedēla" tiek īstenota VIAA īstenota projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. To finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/48482

2020. gada 19. novembrī, 09:00, Jauniešiem
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet