Par mediķu atalgojumu

Per mediķu algas paaugstinājumu, no intervijas ar Veselības ministri: "Liela daļa deputātu, pēc ministres teiktā, balsojuši ar pārliecību, ka "ieraksts likumā rada naudu", klāstīja ministre, norādot, ka "mazākais", ko "AttīstībaiPar!" politiķi var darīt šajā situācijā, ir atvainoties par solījuma nepildīšanu.

Nopietni? Tad kas mums ir deputātos? Pirmskolas izglītojamiem var būt šāda doma, ne jau deputātiem.

Bez komentāriem , 2019-11-07 07:00:32

Pag...Viņķele taču vada attiecīgo ministriju. Galīgi neesmu A/PAR fans, bet kāds te sakars ar viņiem?

Hm , 2019-11-07 08:20:17

Šoreiz varbūt mazāk par Viņķeli, cik par deputātu stulbumu: Liela daļa deputātu, pēc ministres teiktā, balsojuši ar pārliecību, ka "ieraksts likumā rada naudu".

Tas no sērijas, uz lapiņas uzrakstu 500 eur un viņi pārvēršas banknotēs.

to hmm , 2019-11-07 08:28:00

Ja deputāts, t.sk. ministrs prot tikai solīt un nepildīt solījumu vēlētājiem, tad jārada likums, kas to atsauc.

Es , 2019-11-07 17:09:03

Kuri pamuļķi par viņiem balsoja?

? , 2019-11-08 11:07:20

Ko tev dos, ka solījumus varēs atsaukt ar likumu?

Murka , 2019-11-08 14:18:34

Izgulējos gan Gaiļos ,gan Strados.Zvēru-kamēr dzīvošu ,savu kāju tur nesperšu!Ārsti bez aploksnes nedara vispār neko,ar aploksni ļoti negribīgi.Māsiņu un māsu palīgu katastrofāli par maz.Šie cilvēki noskrējušies,rupji un vienaldzīgi.Ja nu kādam vajadzētu lielāku algu,tad tās ir māsas un sanitāres,jeb māsu palīdzes,jo viņas visu slimnīcas darbu iznes uz saviem pleciem.Lielākas algas un rūpīgu personāla atlasi.Ja māsas palīgs ienāk palātā un nekaunas stāstīt,cik labi un pareizi rīkojas tie ārsti,kas neglābj pacienta dzīvību,bet atļauj viņiem nomirt,tad jau pārņem šausmas.Ārsti,vismaz ģimenes un lielo slimnīcu,nav pelnījuši to,ko jau saņem.Par Ogres slimnīcu nerunāju,jo šeit cilvēki vēl nav tik alkatīgi palikuši.Nelietim maksā cik gribi,viņš tik un tā paliks nelietis!

Samanta , 2019-11-11 12:13:19

Šodien biju pie sava ģim.ārsta.Ja šādam mediķim kāds iedomātos algu celt,es pirmais ietu streikot!

***** , 2019-11-12 13:02:19

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet