jauna slota

Jauna slota labi slauka. Paldies par kafejnīcu "Trombons" Ogres Mūzikas skolā. Eju pusdienot un iesaku arī citiem.

Evija , 2016-03-10 12:15:56

Īstā laikā ieteici, tūlīt taču skolēnu brīvlaiks.

ko? , 2016-03-10 12:20:26

tur brivlaika nav

BaGi , 2016-03-10 13:08:10

Šodien Ogres rajona tiesā tika skatīta kāda interesanta krimināllieta, kurā uz apsūdzēto sola sēdušies Ogres novada domes deputāts Egils Helmanis un Ogres TV īpašnieks Artūrs Robežnieks.

Viņus apsūdz pēc krimināllikuma 183.panta 2.daļas, kas ir "Par izspiešanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, lietojot vardarbību, ieročus vai sprāgstošas vielas".

Tie, kas nezina, tad 2009.gada pavasarī - pirmsvēlēšanu laikā - Ekonomikas policijs darbinieki aizturēja uzņēmēju un Ogres novada deputāta amata kandidātu no partijas "Visu Latvijai" un "Pilsoniskās savienības" apvienotā saraksta Egilu Helmani aizturējuši saistībā ar lietu, kas ierosināta par mēģinājumu izspiest naudu, lai Ogres televīzijā netiktu demonstrēts kompromitējošs sižets. Vienlaikus aizturēja arī Ogres TV īpašnieku Artūru Robežnieku.

Personas tika aizturētas aizdomās par to, ka masu medija pārstāvim ar starpnieka palīdzību piedāvāti 6000 latu, lai sabiedrībai neparādītu kādu kompromitējošu materiālu. Tika gan izmeklēta arī versija, ka žurnālists pats prasījis šādu summu.

Savulaik par šo tematu bija daudz un dažādas ziņas gan Ogres medijos, gan citos Latvijas lielākajos medijos.

Kā zināms, tolaik vēl esošais Ogres novada domes deputāts Gunārs Kārkliņš norādīja, ka Helmanis un Ogres televīzijas īpašnieks Artūrs Robežnieks aizturēti brīdī, kad mēģinājuši saņemt naudas līdzekļus par kādu Ogres televīzijas veidotu videomateriālu.

Kopš šī kriminālprocesa uzsākšanas jau pagājuši septiņi gadi, bet spriedums šajā lietā nav un, tas galīgajā lasījumā nav gaidāms arī šogad!

Vienīgā informācija, kas šodien figurēja publiskajā telpā bija par 2009.gada notikumiem saistībā ar tām daudzajām uzlīmēm uz automašīnām īsi pirms pašvaldību vēlēšanām. "Nakļeikās" bija "Visu Latvijai" aģitācija. Cik man zināms, tad šodienas tiesas sēdē izskanēja, ka ideja par šādu rīcību radusies toreizējam Ogres domes deputātam Gunāram Kārkliņam. Acīmredzot, gribēja ieriebt saviem politiskajiem konkurentiem. Tas, vai šī tiesas sēde saistīta ar 2009.gada izspiešanas lietu un aģitācijas materiālu līmēšanu uz automašīnām, man nav zināms.

Bet, kas šajā lietā pats interesantākais? Šodien nevienā Ogres medijā nav pieejama par šo tiesas sēdi un lietu, par kuru savulaik aktīvi rakstīja teju visi Ogres mediju telpā strādājošie mediji. Kāpēc tā? - ir vērts aizdomāties!

Es, protams, neaizstāvu nevienu no šajā lietā iesaistītajām pusēm, bet tas, ka daudzi mediji mainījuši savas pozīcijas un šobrīd izliekas neko nezinam - ir mazliet dīvaini.

Var jau būt, ka visiem ir piedraudēts ar tiesu darbiem, bet, manuprāt, procesiem, kas cieši saistīti ar vēlēšanām un to procesiem, mediju telpā jābūt atspoguļotiem pilnībā.

Patiesi ceru, ka vismaz kāds no Ogres medijiem spēs atspoguļot šīs lietas iztiesāšanas gaitu, lai līdz nākamajām Pašvaldību vēlēšanām, arī es, kā šī novada iedzīvotājs un vēlētājs, kā arī citi iedzīvotāji spētu skaidri saprast, kam īsti atdot savu balsi, lai novads veiksmīgi attīstītos.

veca slota , 2016-03-10 15:29:19

Rimsties, Dmitrij. Neesi nekāda veca slota, kad tas viss notika, tu vēl rāpoji zem galda, tāpēc netēlo tagad viszini un taismības cīnītāju. Būs spriedums, būs arī atspoguļojums medijos, jo, ko var malt vienu un to pašu....

vecajai slotai , 2016-03-10 15:43:04

Dmitrijs runā soc. tīklos par kaut kādu savu iedomāto karjeru, kuras nemaz nav bijis... Skumji... te redzam, ka elementāras lietas viņam nav skaidras.

Sokolovam , 2016-03-10 17:00:26

Tas ir Gunča!

kļūda, kļūda , 2016-03-10 17:09:44

mus neinterese kas bija agrak,tagad vins strada labi,labak neka Bartkevics.

viedoklis , 2016-03-10 17:53:42

http://www.ogrenet.lv/ogre/13937/

zem galda nerāpoju - dedzināju skolu! , 2016-03-10 20:49:29

Reizes 3 biju, neiepriecināja, padārgi un kvalitāte klibo. Neredzu jēgu maksāt tikpat cik senjoritā (pusdienu piedāvājums par 4.30) , bet kvalitāti saņemt kā videnē vai ģimnāzijā.

zhuupa , 2016-03-10 21:55:50

videnee eed mans beerns ja kas

Inga , 2016-03-10 22:37:29

Sokolovam pašam jau arī tiesa vēl neesot beigusies, vismaz nekas nav dzirdēts, ka skolai būtu nodarītos zaudējumus atlīdzinājis?

mana lauberīte , 2016-03-11 11:39:06

Gaidi ar maisu, drīzāk otrreiz nosvilinās.

ha , 2016-03-11 13:43:06

Tagad skaidrs, kāpēc viņu tik ļoti interesē citu cilvēku tiesas procesi - tas, tāpēc, - lai novērstu uzmanību no savējā...

skaidrs , 2016-03-12 22:34:54

Vai šī "Evija" gadījumā nav kafejnīcas īpašnieks ?

f , 2016-03-13 00:24:35

ko gribēji?

esmu , 2016-03-14 16:29:53

I nepazīstu! Nekāda sakara. Neuzminēji.

Evija , 2016-03-14 20:45:10

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet