Ogres ūdens torņa nojaukšana ? Būt vai nebūt ?

Radies jautājums kā Ogres dome izdomājusi milioniem vērtu objektu sašķērēt un nodot metālā ?
Laikam jau tik grūti laiki pienākuši gluži kā 90 gadu sākumā jānodod viss metālā - varbūt kādu kapeiku dabūsim.
ŽĒL tikai par šo operāciju vel jāpiemaksā 50000 LVL autogēns redziet pats negriež!
Štrunts par bitēm ka tik medus ,mums tak bagāta pilsēta !
Lūzdu vissus Ogrēniešus iestātes pret ūdens torņa nojaukšanu .
Atbalstīsim Jāņa Seisuma ideju izveidot skatu torni restorānu NLO un Osrvatoriju studiju turpmāk kā Ogres pilsētas vienu no zīmoliem .

samtains , 2012-11-02 11:14:53

Atbalstu, ne nojaukt bet renovēt un attīstīt.

ES , 2012-11-02 12:18:01

Paldies ar materiāliem par plānoto ieceres ideju vīziju un koncepciju var saņemt uzskate materiaļi sūtot e-mailu uz jsmajas@gmail.com Jānim

samtains , 2012-11-02 12:21:24

Atgādinājums elektroniskus vizuālos materiālus un iformāciju par Objekta pārbūvi Skatu tornī ,observatorijā studijā , restorānā NLO kā arī daiļdārza izveide uz domes kalna varat saņemt nosūtot e-maila adresi uz jsmajas@gmail.com Jānim

samtains , 2012-11-02 12:29:57

Heee , tas i kas jauns pīļu dīķa kaškišos:):)

Lunis , 2012-11-02 12:57:31

Comon'. Jūs tajā tornī esat bijuši? Esat pa iekšpusi paložņājuši? Ir kādas saprašanas par metāla konstrukcijām u.t.t. Jums no Jūsu plāniem nekas tur neizdosies. Tad jau labāk nojaukt un uzcelt pa jaunu vēlamo skata torni. Bet nu pafantazēt jau var :).

BMS to samtains , 2012-11-02 14:25:50

jaatziist, kas tas tornis ir taads kaa ogres simbols. beerniibaa domaaju, ka olimpiskaa laapa ... :D

de vaškevics , 2012-11-02 15:53:25

Torņa uzcelšanas gadā un mēnesī vietējie masu mediji un Ogres augstu stāvoši kungi un kundzes nevarēja vien beigt priecāties un lielīt šo objektu. Toreiz to tautā sauca "šampanieša glāze". Bija vairākas publikācijas laikr. "Padomju Ceļš" (laikr. "Ogres Vēstis Visiem" viens no priekšgājējiem) Tik pameklēt, ja ir interese. Īsa mums atmiņa. Ātri vien "kažoku griežam uz otru pusi"! Jābrīnās - tā tiešām pilsētai un novadam ir tā aktuālākā tēma???? Kur prioritātes??? paliek????

Ja labi pameklē , 2012-11-02 17:08:48

BMS ESAM BIJUSI TORNI un zinām kā kostruktīvi so pasākumu pacelt ne pirmo gadu ar pīpi uz jumta no karozijas un nelgām baidas tikai liekuļi un nejēgas .

samtains , 2012-11-02 17:31:25

man jau patīk, ka vēl taisās samaksāt par nojaukšanu. Jāizsludina kokurss par to, cik kurš maksās par nojauksānu, bet par 50000 tonnam var salikt ogrē ceļazīmes un Daugavpils šosejas nenormālo situāciju sakārtot, cik vēl vajag avārijas,!!!!!!!!
Jā pusdienas skatu tornī ir labi, bet cena? cik tad kafejnīcaa maksās pusdienas?Un ja viņa būs tūrisma piesaistes objekts, vai pietiekami laba būs piebraukšana? esošā infrastruktūra to nodrošinās? Jāpaanalizē. vai esošās kafejnīcas, izņemot Ilzi var normāli izdzīvot? Un ja kafejnīca cer uz domes darbinieku pusdienošanu, diezvai...... manu prāt tur ir jāveido kas interesantāks, tiešām observatoriju, klāt piebūvējot stikla piebūvi, lai ir moderns pasāciens.

realaa , 2012-11-02 21:04:19

Fantazē tālāk :) Esmu bijis tur 100-tiem reižu, jo darbs tāds un varu uzreiz pateikt, ka tā paliek fantāzija. Sāksim ar to, ka tagad, jau n-tos gadus stāvot nav veikta pilnīgi nekāda metāla apstrāde. Tornis no iekšpuses sadalās, rūsa tāda, ka gabaliem krīt nost. Pašā bundulī iekšā arī patstāvīgi ir lietus ūdeņi un laika apstākļu ietekmē veidojas nežēlīga korozija. Un vēl - jau jau esi tur bijis, vai pamanīji, ka staigājot pa to, tornis šūpojas. Esi iedomājies, kas būs ja tur būs iekšā kāds restorāns un daudz cilvēku. Noripos no kalna ka nemetās.

BMS , 2012-11-02 21:20:01

Ir redzēts pa TV, ka pat lielas lidostas lidojumu uzraudzības kapitāli celtu māju pārbīda, jo traucēja skrejceļa tālākai izbūvei! Uz fantastikas robežas, un Jūs teiksiet - nav iespējams TE renovēt vienkāršu ūdenstorni par skatu torni?! Naivi vai stulbi tie mūsu gudrie inženieri?! Un BMS?

pat , 2012-11-03 08:11:06

Kur paliek Špakovska k-ga gadiem lolotā ideja par skatu torni Pārogres Lazdukalnu parkā? Tiešām, ja labi meklē, neviens no mūsu domes nespēj piesaistīt Šiem skatu torņiem investīcijas. Visiem ir vienalga. Neviena vārda, klusums ... Kādam taču interese būtu ...

Kur , 2012-11-03 08:19:25

Velreiz atgādinu vissu ineresentus kas vēlas saņemt Torņa virtuālo foto un to kas bija plānots rakstiet uz jsmajas@gmail.com un es jums nosūtīšu attēlus ar cieņu Jānis

samtains , 2012-11-03 10:26:41

Es neesmu pret skata torni, bet ne jau esošajā rūsējošā konservbunžā. Lētāk ir nojaukt un uzbūvēt jaunu, nekā reonivēt esošo. Neviens Jums nedos nekādu būvatļauju, jebkurš normāls būvinženieris, kas pārzin metālkostrukcijas Jūs pasūtīs. Tas, ka ir smuki ar datorgrafiku uztaisīts kāds makets vēl nenozīmē neko. Kā jebkurai konstukcijai ir jābūt projektam, kur matemātiski japierāda un jāmodelē situācijas par esošā torņa izturību u.t.t. Es saprastu, ja kāds būtu uzprojektējis normālu jaunu skata torni atbilstoši visām tehnoloģiskajām prasībām un tagad pieteiktos uz vecā torņa nojaukšanu un jauna būvēšanu, tad es vēl saprastu, jo tad veco nojaucot un nododot atlikušo dzīvo metālu būtu papildus finansējums jauna būvei.

BMS , 2012-11-03 10:48:00

Ok! Tu pajautāji, cik tā pārnešana maksāja? Vispār ir kādam kāda nojauta, cik viss maksā? Projekti, saskaņošanas, pārtaisīšana, renovēšana u.t.t. Kurš par to maksās? Pašvaldība vai samtains? Kur ir projekts, tāmes? Samtains piedāvā pastkatīties virtuālo foto :) Un?

BMS to pat , 2012-11-03 10:53:11

Ok! Tu pajautāji, cik tā pārnešana maksāja? Vispār ir kādam kāda nojauta, cik viss maksā? Projekti, saskaņošanas, pārtaisīšana, renovēšana u.t.t. Kurš par to maksās? Pašvaldība vai samtains? Kur ir projekts, tāmes? Samtains piedāvā pastkatīties virtuālo foto :) Un?

BMS to pat , 2012-11-03 10:53:11

ar helikopteru pieāķēt un lai lido prom.

propelleris , 2012-11-03 12:36:06

BMS visnotaļ laikam ir viena no ieinteresētajām personām nojaukšanas procesā vismaz tā var saprast jo viscaur proklamē savas novecojušās idejas un stereotipus ,pieredzi . BMS nem vērā ka ne jau vissi cilvēki mandeles rauj no otra gala!
Pat ja tur arī būtu jānomaina kaut visi 12 š'veleri tad arī tas ir sīkums jo no torņa konstrukcijas izmantojas tikai daļa. Tāda sajūta ka kāds gribi uzbūvēt kārtējo stikla kalnu kur uzjāt Antiņam tikai Ogrē diemžēl tu kļūdies . Pims kaut ko runāt vai apgalvot vaig pajautāt un parunāt tici man tas atvieglo .

samtains , 2012-11-03 16:05:04

kopsh BMS sevi neasociee ar OIC, tad vinjapraat tornim nav noziimes

mikijs rurks to smatains , 2012-11-03 16:40:17

Sāksim ar to, ka man pilnīgi vienalga, vai tas tornis tur būs, vai nebūs. Es apskatu šo jautājumu no tehnoloģiskā un finansiālā viedokļa un uzskatu, ka esošo torni padarīt par skata torni un restorānu ir utopija. Viegli ir pateikt, ka es neko negribu, ka man nekas neinteresē u.t.t. Pierādi, ka to var un es tev piekrtitīšu. Protams man neeinteresē kaut kādas tur photoshop bildes. Parādi man projektu, kas ir apstiprināts, parādi man tāmi, kā arī kas par to visu maksās? Neaizmirsti, ka tas metāla gabals joprojām rūsē un drīz var būt jau bīstams.

BMS , 2012-11-03 16:41:21

Un vēl - normāli ja kāds cilvēks mēģina oponēt, tad pretīm tiek likti kādi objektīvi pierādījumi. Tā saucas produktīva diskusija. Pagaidām izskatās, ka neko pretīm likt nevar, tikai personīgi uzbraukt par to, ka neko nesaproti, ka ir steriotipi bla bla bla.

BMS , 2012-11-03 16:50:41

Vai ir jau izstrādāts projekts ar visiem aprēķiniem? Cik tālu galu galā viss ir aizgājis? Nekā nesaprotu! Kārtis galdā būtu labi redzēt, nu vismaz uz minūti! Lūdzu!

Tiešām , 2012-11-03 19:58:51

Kā mēra koroziju? Starp citu, BMS? Joprojām nesaprotu? BMS -os vai Samtainos uz kvadrātmetru vai kā citādi?

un Kā , 2012-11-03 20:01:35

Tavs intelekts ierulē :)

Janka to un Kā , 2012-11-04 00:09:49

Cienījamie pilsētas iedzīvotāji kamdēļ atkal jūs skaitat un vaicājat par svešu naudu un to cik tas maksās ?
Cik tipiski Letiņiem skaitīt naudu svešā kabatā.
Kamdēļ neskataties cik iztērēs vai liederīgi uutt jūsu pašu naudu par nojaukšanu.
Neiet runa par sakaņotiem projektiem bet par koncepciju kā tādu.

samtains , 2012-11-04 09:27:38

Koncepcija ir un paliek koncepcija! To var realizēt gadiem vai vispār nerealizēt, bet rūsējošs tornis tur stāv tagad, kas var radīt draudus tuvākajā nākotnē.

Janka , 2012-11-04 13:57:23

Dažs arī jokus nav spējīgs saprast!

Pa vidam , 2012-11-04 15:07:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet