Zilo Kalnu nami!

Man jautājums tiem, kuri lemj par pilsētas tēlu un skatu. Kad reiz beidzot dome sāks labot savas kļūdas, un atsavinās visu to lielo izgriezto meža platību, kura tagad stāv tā, it kā fronte gājusi pāri. Dzīvoju Ogrē, un ļoti cienu šo pilsētu, jo es te esmu dzimis un audzis, bet bardaks, kurš norisinās Zilo Kalnu pakājē jau teju 10 gadus, vienkārši kaitina un nav saprotams. Tas ir absurds!!!

freeon , 2011-03-19 02:32:00

Aizej uz pilsētas Domi pie sava deputāta par kuru Tu balsoji lai viņš atbild,kas pilsētā visu kārto un mums visiem izstāstīsi,bet te nav ko vāvuļot ar savu patriotismu

Tas freonam , 2011-03-19 05:35:53

Mūsu deputāti sen ir imūni pret protestu akcijām un piketiem! Gribas ko panākt, jāiet personīgi pie atbildīgam personam! Vajag kompanjonu - 25464909... es neesmu vienaldzīgs par Ogrē notiekošo!

Kristaps , 2011-03-20 03:07:56

Zilajos Kalnos pastaigaties ar berniem vai vienatne bail. Pa kalnu vazajas divaini vientul,i viriesi.Visu ziemu pa tacin,am ar smilti kads rakstija seksuala rakstura rupjibas. Pa krumiem izkarina sieviesu apaksvel,u. Un protams pa visiem soliniem dzeraji un narkomani.Policija ne reage neka, tie tik sun,u saimniekus dzena.

MARA , 2011-04-19 08:59:50

Piekritu! Pašvaldibas policija zina sūņu saimniekus dzenat, bet dzeraji un narkošas var jau no paša rita pulceties un piesarņot Zilos Kalnos.

Dana , 2011-06-26 22:46:07

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet