Darbi pie upes
Sveiki!
Kāds zina- ko rok, būvē pie /pāri Ogres upei, Krasta ielā 11?
http://www.ogresnovads.lv/lat/zinas__jaunumi/zinu_arhivs/2009/?doc=290
Bebru vasarnīcām pamatus.
Helmim pirms vēlēšanām jāsteidz parādīt cik viņš labs un strādā,lai mēs par viņu balsotu.
un balsosim,labāku par viņu nav.
Helmanim nevienam nekas nav jāparāda, visi tāpat zina, ka šobrīd neviena lielāka Ogres patriota pilsētas labiekārtošanas jautājumos nav.
Tiešām jāpiekrīt, ka Helmanim un Mangulim nākot pie varas, pilsētā tiešām ir daudz paveikts!
Joku konkurss;)
Helmanim un Mangulim nākot pie varas paveikts ir daudz, bet paveiktajam ir ne tā labākā kvalitāte. Par to naudu, kas tiek iztērēta, visam paveiktajam būtu jābūt ideālam, bet tā diemžēl nav. Plus vēl tam visam velkas līdzi milzīgi kredīti.
Jaunā Malkalnes prospekta veloceliņam jau asfalts apdrupis, sāk veidoties bedres - iztērēta liela nauda, bet kvalitātes nav. Bēdīgi.
Šitas klaji ekonomiski analfabētiskais pantiņš par kredītiem un lielo naudu un kvalitāti ir kārtējie blefotāja bartkeviča primitīvie meli, ko viņš izplata aiz lielās greizsirdības uz veiksmīgi saimniekošanu. Kredīti patiesībā samazinās un tos dod tikai saimnieciski veiksmīgiem projektiem. Naudas ieguldīšana infrastruktūrā ir ideālā tās izmantošana, bez tam samaksu par veiktajiem darbiem saņem uzņēmēji, tā nauda atgriežas atpakaļ daudzkārtīgi algās un nodokļos. Tā arī notiek attīstība. Mācieties saimniekošanas pamatus kubgi, lai nav jākaunas par tām muļķībām, ko rakstat par kresitiem un lielo naudu.
Nez šis gudrais ēzelis, kuram viss liekas tik labi, būtu priecīgs, ja viņam privāto pagalmu izremontētu tādā pat kvalitātē, kā tiek remonti veikti pilsētā, bet jāmaksā būtu kā par ideāli paveiktiem darbiem?
Īstie veiksmīgie saimniekotāji ir uzņēmēji, kas par lielu naudu "veiksmīgajiem saimniekotājiem" spēj pārdot nekvalitatīvu preci.
ek, jūs murmulīši, pat nezinat, ka mūsdienās visos līgumos par darbu izpildi ar uzņēmējiem ir paredzēti ilgs garantijas laiks un soda sankcijasbpar nekvalitatīvi veiktiem darbiem, ko sedz negodprātīgais uzņēmējs. Un cena veidojas uzņēmēju konkursa rezultātā, kur cenu nosaka paši uzņèmeji, kuri to bieži pazemina līdz gandrīz pašizmaksai, lai tikai dabūtu pasūtījumu.
Tad sanāk, ka uzņēmēji visiem strādā labi, bet pašvaldībai speciāli slikti!? Ir gan maitas tie uzņēmēji, un vēl par mūsu nodokļu maksātāju naudu. Lūdzu sauciet vārdā tādus kaitniekus uzņēmējus, kas jūsu sētā strādājuši ideāli par lētu naudu, bet mūsu visu objektos ļoti slikti un pa dārgo!
Kāpēc visus darbus Ogrē veic ne Ogres uzņēmēji, bet rīdzinieku vai citu pilsētu darbinieki, jo lielāku taukšķi var nogrābt. Patriots ir tas , kurš dod savējiem darbu. Helmanis visu veic uz kredītiem , tur jau nevajag gudram būt, maksāsiet pa pilno klapi Citadeles šaikai un viņu drauģeļiem. Gāze ir lētāka kļuvusi, tikai Ogrē kurina uz nebēdu. Vannas istabās dvieļu žāvētāji tik karsti, ka roku nevar pielikt, jo vairāk kurina , jo vairāk naudas tiek šiem.Izdomāja silto ūdeni pa nakti laist, tas arī dod labu peļņu, ne jau slimības vainīga krānos, bet kabatas jāpiepilda. Cik gadus nedeva karsto ūdeni, neviens nesaslima, boileri pie vainas , nevis krāna ūdeņi, nevajag batonus likt muļķa tautai uz ausīm, kuri visam tic.
Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu.
Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem.
Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos.
Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums.
E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com