Iepērkos "Saulītē"...

Vakar veikalā "Saulīte" gribēju nopirkt bērnu šortus. Visi cilvēki,arī es,jau cen esam samierinājušies ar to,ka parasti uz precēm nav cenas. Tādās situācijās parasti paņemu preci,aizeju pie kases,lai kasiere to nolasa. Toties vakar, kasierīte laipni atbildēja ,lai atnesu citus šortus,kuriem ir svītru kods,jo tām nebija. Paņēmu citus šortus un piegāju pie kasieres Maijas(pavecāka kundze). Un šī Maijas kundze,man rupji atbildēja,ka tas neesot viņas pienākums man teikt preču cenas,lai eju meklēt kādu darbinieku zālē. Atradu darbinieci,kura krāmēja traukus.Savukārt viņa man paziņoja,ka visām precēm ir cenas. Palūdzu,lai parāda,jo nevarēju atrast. Un tad sākās laipnas apkalpošanas paraugstunda,ar rupjībām!!! nevienai precei šī darbiniece nevarēja atrast ne cenas,pat ne svītru kodus. Un kā vienmēr ,vainīgi bijām mēs pircēji,jo mēs visas cenas noplēšam. Rezultātā tika sabojāta oma dēļ 1.99 Ls

Zane , 2006-06-01 10:20:54

es nesaprotu tos cilvēkus,kas nepārtraukti kritizē veikalu Saulīte,bet tāpat turpina tur iepirkties,nu bet Ogrē taču ir tik daudz veikalu,kuros arī ir zemas cenas,nu nebojājiet sev un citiem omu!!!Pastāv taču izvēles iespējas-ja man kaut kas nepatīk,es pagriežos un aizeju pie konkurentiem!Viss ģeniālais ir vienkāršs!

meitene , 2006-06-01 11:20:05

spriežot pēc komentariem, tad drīz Ogrē, lai iepirktos, būs vajadzīgs blats.. :P

Onjons , 2006-06-01 11:22:33

Mani jau tā dolbanā Saulīte zadolbala! Nahren (atvainojos pa rupjībām) šitais ūķis vispār Ogrē vajadzīgs? Un vai kāds no VP market vadības zina, kā viņiem brendu čakarē? (tagad taču saulīte būs Maxima)...

x , 2006-06-01 12:24:42

Nolidzinat to Sauliti ar buldozeru. Un tam nelaipnajam pardevejam, un "slimajam" vecajam pensionarem (kuras vienmer neapmierinatas un grustas) , aizvest mezus patirit, lai energiju izlieto !!!!

007 , 2006-06-01 13:38:17

Es teikshu taa Saulite rulzz, jo pikru trusenes vismaz gadu nostaigaju un normali, vienreiz saindejos ar galju bet action ir vajadziigs nebutu tada veikala nebuutu dziives, saulite ir visuma visums

Maris , 2006-06-01 13:40:10

es domāju Māris no Saulītes atlaižu karti par labu reklāmu dabūs.. :D

Onjons , 2006-06-01 14:06:21

Es arī vienreriz gribēju nopirkt tādas salātzaļas čības,bet nevienām nebija klāt cenas. Bet tur bija kādi 100 pāri !!! Ar;i uz lielajām cenu zīmēm tās nebija. Laikam jāsauc palīgā izmeklētājs CAPS !!!

Zane ( cita ) , 2006-06-01 15:44:38

a pemēgini salikt 100 pāriem cenas.. domā viegli?..

Onjons , 2006-06-01 15:48:41

Nav jau šajā rajonā lielas veikalu izvēles, tāpēc jāiet vien uz Saulīti. Mani gan uzjautrināja viena pārdevēja (vai kasiere?) - vairākas reizes pēdējo nedēļu laikā man nācās dzirdēt, ka cenu neesamība uz preces neesot viņas problēma, un vienmēr šo preci nometa malā - viņa neko nevarot darīt - tā vietā, lai palūgtu kādu aiziet un apmainīt preci pret citu ar cenu, kā tam būtu jābūt normālā veikalā, kuram rūp savs prestižs. Bija sajūta, ka viņa un veikals būtu 2 dažādas "bodītes" un kase ir viņa privātā nodarbe, kam nav nekāda sakara ar Saulīti.

Klausule , 2006-06-01 16:39:26

Bet tad nevajag teikt, ka cenas ir uz visām precēm!!!! Vismaz uzliec vienu, bet tā, lai visi var pamanīt

Zane ( cita ) , 2006-06-01 17:03:07

Diemžēl nav šajā rajonā normālu veikalu, sakožam zobus un ejam pabalstīt leišu businesu...

Vārna, Riebīgā , 2006-06-08 10:56:09

Vakar, peec darba iepirkos veikala Sauliite,vaarda vistiesaakaja noziimee iepirkos, straadaaja tikai divas kases-rinda bija liidz desu stendam, bet kad peec 30 min ilgaas staaveesanas nokluvu pie kases vienai dalai manis izveeleeto produktu nevareeja salasiit sviitru kodu- ta kaa otreiz staaveet es vairs nevareeju, pirku to ko man laipni pardeva.

pirceeja , 2006-06-08 14:24:46

1.5 l piena paku Saulītē var nopirkt par 10 santīmiem lētāk kā Jumī.:)))

es , 2006-06-14 23:51:57

Uz "Saulīti" nevajag iet sestdienās un svētdienās, kad tur ir ārprātīgas rindas. Nebūtu to rindu, es tur iepirktos biežāk, jo pārtikas produktu cenas ir mazākas nekā "Jumī". Protams, kaitina cilvēku drūzma, bet lētāku preču dēļ es to paciešu. Pārdevējas pret mani vienmēr bijušas laipnas. Vienreiz gan kāda jauniņā sāka burkšķet uz vienu kungu. Bet dažkārt pircēji izgāž savas ikdienas dusmas uz pārdevējām.

Miermīlīgā , 2006-06-20 11:11:39

vienmēr tur iepērkos,jo lētāk un visu nepieciešamo no pārtikas var nopirkt vienā vietā.Jābūt iecietīgākiem pret pārdevējām,pamēģiniet paši nostrādāt tādā atmosfērā

pele , 2006-06-29 10:26:56

Mani "saulitee" aciis skatoties apssmauca par 3 ls,bet es tomeer savu taisnibu izciniju,krietni gan nopulejos,lai atgutu savus 3 ls, neviens man pat neatvainojaas!!

zita , 2006-08-31 16:14:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet