Elvi ar steigu jāveic masveida kadru maiņa!!!

Man jau pieriebās tas Elvi. Sakrājies pāri malām.
Vienreiz iepērkoties veikalā, kurā viss "vienmēr svaigs", nopirku jau sapelējušu gaļu. Nesaprotu, kā tāda vispār var letē stāvēt????
Kasieres vienmēr rupjas, atlikumu atmet tā, it kā es būtu suns. Īpaši nelaipna ir kasieris: 23 Ludmila (norakstīju no čeka), tāda sieviete gados. Neejiet pie viņas maksāt!!! Ja ir bijis labs garīgais, pēc kontakta ar viņu tas noteikti būs sačakarēts - viņa pat neko tādu nepateikts, bet tā attieksme pret klientu ir ļoti naidīga...
Sveramajās precēs pārdevējas pļāpā savā starpā un nereaģē uz to, ka klienti stāv un gaida, kad viņus apkalpos. Ja aizrāda, tad pretim ir tāda atbilde, ka tajā veikalā nemaz negribas vairs iepirkties!!!
Ja es savā darbā tā attiektos pret klientu, mani jau sen atlaistu no darba.
Elvi vadība varētu tomēr pašķirot, kas pie viņiem strādā, un veikt personāla maiņu!!!
Ja man vēlreiz būs tāda attieksme, taisīšu lielu trobeli, necietīšu, ka pret mani, cilvēku, kas atstāj diezgan dārgajā veikalā (pārējie veikali Ogrē ir lētāki) naudu, ir tāda necienīga attieksme!!!

L-ka , 2006-05-31 09:11:49

viegli jau pateikt-kadri jāmaina...varbūt ievēroji,ka Elvi regulāri meklē darbiniekus.Diemžēl,bet visi ir pārvākušies uz Īriju.Viņi ir priecīgi,ka vēl šitie turas,esmu dzirdējusi,ka Elvī ir diezgan normālas algas,un ar to visu darbinieku trūkst.Vienmēr jau būs kāda nelaipnā,es kad eju tur iepirkties vienmēr skatos uz kuru kasi iet.

meitene , 2006-05-31 09:18:49

protams labu darbinieku grūti atrast:) bet tas nav pircēju problēma, pircēju problēma ir tas, ka mēs klusējam un aizējam ar sabojātu garastāvokli:)) varbūt labāk nomainīt veikala vadītāju vai to cilvēku kurš atbild par pārdevējiem?

resi , 2006-05-31 10:28:15

Nu nezinu gan, vai pārdevēja ir atbildīga par vecu un glumu preci vitrīnā. Ne jau pēc savas iniciatīvas viņa to tirgo. Ko saimnieks liek, to arī dara (tirgo)...

Ys , 2006-05-31 10:42:27

Jauki, arī ELVI tagad jau ir miskaste! V kakuju žo*** mir kaķetsja?! ELVI ir visdārgākais veikals Ogrē, bet es tik un tā iepērkos gandrīz vienmēr tikai tur, jo salīdzinoši ar citiem lielveikaliem Ogrē (izņemot Pārogres lielveikalu) tur vismaz ir normāla attieksme pret klientu un nevazājās apkārt visādi salašņas un bomži! Autostāvvieta ir vienkārši perfekta! Un preces, lai arī nedaudz dārgākas, vienmēr ir svaigas!

Anguss , 2006-05-31 11:10:40

Paldies par Jūsu viedokli, ņemsim to vērā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Tā kā mums ir svarīgas klientu domas un ir svarīgi esošās problēmas risināt, lūdzam ieteikumus un pretenzijas sūtīt uz e-pastu: info@ogresprestizs.lv. Jau iepriekš paldies!

Elvi administrācija , 2006-05-31 12:44:23

Par kasierēm nezinu, naidīgas nav gadījušās, bet par produktu svaigumu gan dažreiz ir bijušas šaubas... Tomēr salīdzinot ar citiem Ogres lielveikaliem (izņemot Pārogri), Elvi ir mazliet dārgāks, bet toties viscivilizētākais. Par Saulīti nav vērts runāt - lēts leišu gaģušņiks. Jumis - daudz neatpaliek no Saulītes - Centra Jumī pat kases slīdlentu nevar salabot jau vairāk kā gadu...
Starp citu, par kasierēm runājot, aizejiet uz Saulīti - tur kasieres ir ne tikai nelaipnas un naidīgas, bet arī netīras - melniem nagiem un nosmērētos ķiteļos.

lilite_moon , 2006-05-31 12:55:48

Nupat ēdu gardās Elvi magoņu maizītes. Jāska, ka konditorijas preču klāsts ir ļoti bag''atīgs un paši izstrādājumi - mēli var norīt - svaigi, gardi, interesanti. Tortes - pasaka, ne par saldu, ne par sausu, piedevām ļoti skaistas. Ja svētkiem vajag ko gardu, iepērkos Elvi konditorijas nodaļā. Pašam cept vairs neatmaksājas ;)

Ys , 2006-05-31 12:56:47

Jāpiekrīt Vs. Elvi konditorejas izstrādājumi tiešām ir ļoti, ļoti garšīgi. Un kulinārija arī gana laba. :)

lilite_moon , 2006-05-31 12:59:26

Nopirku siĻke kažoka - jau saskabis. Pirms tam pirku lasi - ari suds. Visu izmetu. Vairs tur ne iešu.

aasja , 2006-05-31 14:00:01

Elvī ir ļoti garšīgi salāti ar šķiņķi un ananāsiem,tikai pēdējā laikā sākuši haltūrēt-liek klāt vegetu vai ko tamlīdzīgu...un tādos kvantumos-ooo.Ja jau salāti ir diētiski,tad priekškam jāsāla?Dēļ tās šaizes nākas pirkt tādus pašus Vārpā,bet ja pārtrauks bērt to garšvielu klāt,apsolos turpmāk pirkt Elvī:)

meitene , 2006-05-31 14:28:26

Es jau par pašu Elvi gatavotiem konditorijas un kulinājas izstrādājumiem neko nesaku. Tie tiešām ir garšīgi.
Taču parastās preces ar veciem termiņiem plauktos ir manītas gana bieži.
Es sūdzos par personālu, jo veikals pats ir gana labs.

L-ka , 2006-05-31 17:01:09

Visur tik veiksim kadru maiņu!:))Interesanti kāpēc visur tie kadri ir vajadzīgi ? Ja padomā zelta bedre tā gan nav nekāda.

jā,jā , 2006-05-31 20:17:55

Vai Ogrē jau nav izveidojusies kritizētāju tauta? Katru dienu tiek atrasts kāds, kam kādas samazgas izgāzt. Vienu dienu Feodorovs, Tribockis, nu jau arī Ceplītis. Tas, ka veikalu daudz, nāk par labu tikai pircējam. Un vienmēr jau pastāv iespēja izvēlēties preci un arī patērētāju tiesības ir samērā augstā līmenī, tā kā , lūdzu. Un kādi mēs paši reizēm ieejam tai veikalā, ar dusmām uz visu pasauli, tad jau arī tā\ gaļa kļūst zaļa.

kk- ar tirdzniecību nesaistīts , 2006-05-31 20:28:14

kk-ar tirdznieciibu nesaistiitais, Tu domaa, ka tie miljoni taa vienkaarshi kabataa lien???!!?? Starp rindinjaam lasaas, ka esi viens no Ogres miljonaaru potenciaaljiem, kuram uz veikaliem nav jaaiet, reaalaa situaacija jaaizdziivo un izmest misenee svaigi pirktos salaatinjus ik vakara kaifs & hobijs!

ne-smiekls , 2006-06-01 13:55:03

Varbūt pietiks gāzt virsū tām pārdevējām?Kādi mēs pircēji paši reizēm esam?Vēl vakar biju lieciniece incidentam Mālkalnes Jumī,kad pie kases nostājās apsargs un pieklājīgi pateica,lai pie šīs kases vairs nestājas rinda,viens no pircējiem(pēc izskata solīds vīrietis)rupji pasūtīja to vienu māju tālāk un sāka "kašķi".Tas bija tikai viens pircējs,bet dienā tādu ir simtiem.Cik stipriem nerviem jābūt pārdevējai,lai kaut ko tādu iztuŗētu dienu dienā,un pie tam vēl ar smaidu uz lūpām?Negribētu būt pārdevēja nevienu dienu,jo,lai cik absurdi tas nebūtu"klientam vienmēr taisnība".

optimiste , 2006-06-03 08:55:49

attieksme brīžiem besī gan, bet tas nav vienmēr... visiem gadās melnās diens. tomēr medālis Elvi konditoerajai! Manam bračkam ir celiakija - tjip, nevar ēst kviešu un rudzu miltu ēdienus. Speciālā paika maksā makten dārgi, un ne vienmēr ir garšīga, tomēr Elvi atradām cepumus no kondensētā piena un kokosriekstu skaidiņām - nu puikam ir, ko likt uz kārā zoba :))

Ritucīte , 2006-06-04 15:24:02

Es arī par Elvi nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, patīk gan sortiments, gan arī apkalpošana! Varbūt kasieres mazliet izlec uz kopējā fona (vienaldzīgas pret savu darbu un firmu, kuru pārstāv), bet nav rupjas. Vienīgi maza problēma tajā veikalā ir slidenās grīdas, pāris reižu esmu nonākusi pusšpagatā:))

Vārna, Riebīgā , 2006-06-08 11:11:31

Negribu aizstāvēt pārdevējas,bet viņām vajadzīga liela pacietība.Ir tādi pircēji,kuri ienāk veikalā ar tādu sejas izteiksmi,ka negribās iet viņu apkalpot.
Ir ļoti daudz pircēji,kuri it kā pērk preci(it īpaši sveramo) un pēc dienas vai divām šo pašu preci pārdevējas atrod iebāztu starp zeķēm,aiz konfekšu kārbām,saldētavā vai iebāztas starp čipšu pakām.Mēs redzam cik labi audzināti ir pircēji,viņiem ir grūti atnest preci atpakaļ,vai nu atstāt pie kases.Tā varētu ilgi un dikti rakstīt.
Pirms nosodām pārdevējas,vajadzētu padomāt kā paši rīkojamies!!!!!

lapsene , 2006-06-08 21:14:05

Svariiga motivaacija darbiniekiem: labs atalagojums, ko diez vai iespeejams sanjemt Elvii! Taatad - noruupeejies par finansiaalo staavokli darbinieks - darbinieks ar sliktu attieskmi pret dziivi! No kaa izriet arii shiis negatiivaas emocijas uz citiem cilveekiem, kas varbuut iepeerkaas uz nebeedu, neskaitot cik vinjam santiimi makaa!!!!
Nu luuk, kad cilveekiem stabilizeesies finansiaalais staavoklis, veidosies veseliiga attieksme pret dziivi un pret citiem - varam gaidiit arii sveicinaashanos, prieku un laipnu apkalposhanu !!!!

Vairis , 2006-06-09 14:42:15

Paldies visiem, kas mūs redz gan no labās (un tas ir vispatīkamāk), gan sliktās puses ( piebildīšu, ka nekļūdas tikai tas, kurš neko nedara). Ceram Jūs visus kā vienmēr ieraudzīt mūsu ELVĪTĪ arī šajā nedēļas nogalē, vienalga vai līs lietus, vai spīdēs saulīte! Smaidiet vairāk un arī mūsu kasierītes smaidīs Jums pretī! (darbs viņām tiešām nav viegls).Ceru, ka esat pamanījuši, ka Jūsu kritika tiek ņemta vērā un kasierītes mums ir krietni vairāk. Nesodiet mūs pārāk bargi, jo esam vēl pavisam maziņi ( atgādināšu, ka tuvojas gada jubileja) un sakārtot šadu lielu sistēmu, un galvenais iemācīt cilvēkus, kuri kā jau Jūs esat pamanījuši, arī pie mums mainās, strādāt ar sistēmu, nav nemaz tik atri izdarāms. Domāju, ka Jūs tāpat kā es neesat dzirdējuši par skolu , kur sagatavo profesionālas kasieres un pārdevējas. tad nu mācāmies darba procesā un iet jau visādi. Tā lūk, mīļie Ogrēnieši! Jauku Jums šo nedēļas nogali!

Sarmulītis , 2006-06-09 17:27:43

P.S. Atvainojos pircējam par sāļajiem Lūčtantes salātiem. Labosimies un turpmāk pirmajā kārtā bērsim garšvieu bez sāls.

Sarmulītis , 2006-06-09 17:35:00

Man patīk Elvi iepirkties, jo tur nav pretīgie, netīrie dzērāji. Protams kasierēm būtu jāiziet kādi kursi kas palīdzētu viņām labāk apkalpot pircējus. Bet īpaši man ir prieks pieeiet pie konditorijas letes un kaut ko iegādāties kad apkalpo smaidīgāi un laipnā pārdevēja Andra. Vienmēr jūti īpašo attieksmi pret klientu. Visiem pamācīties no viņas. Varbūt kasierēm ir jāpamācās no šis pārdevējas. Tad šādu negatīvu komentāru nebūtu.

ZZZ , 2006-06-12 13:31:21

nezinu , ko jūs gribat izspiest no nabaga darbiniekiem , ja jau kur vien dzirdi visi brauc iepirkties uz elvi , tad jau elvis ir kā konfekte pret saulīti :))

rean2 , 2006-06-13 23:02:54

Jauki,ka Elvis administrācija uzklausa pircēju viedokli.Labais - auto staavvieta, tualete:),konditorija!preču klāsts.sliktais - nesvaigi salāti,gaļas, pārsālīti pusfabrikāti(vai pavārs pats pagaršo piem.marinētos sīpolus u.c.?),salātu un citu produktu trauciņus neieliek maisiņos(pat ja vienu palūdz,nākošo atkal jāprasa), sasvērtajiem dārzeņiem norādīta tikai cena kg,bet ja grib zināt cik tad ir tajā iepakojumā - jāsver vai jārēķina pašam. cerams,ka vienmēr strādās daudzas kases. Lai izdodas!

mumine , 2006-06-21 22:07:22

ir veikalaa paardeveeja Brigita,kura izceljas ar apbriinojami "laipnu attieksmi"..censhos izvairiities no vinjas apkalposhanas..un arii pirkstu baashana traucinjos,kad liek salaatus ir diezgan biezja..bet pie kaseem seedoshajaam meiteneem -it seviskji gados jaunaakajaam-dereetu iemaaciities" nemeetaat" iegaadaataas preces..un nomainiit naidiigo sejas izteiksmi..

kate , 2006-06-29 14:22:31

Jums viegli teikt lai kasierēm būtu smaidiņš sejā un laipnāka apkalpošana..bet kādi paši pircēji tad ir?!atvelkas ar sūdīgu garastāvokli uz veikalu un bojā tām pašām kasierēm to.pašiem pircējiem jāpiedomā pie savas attiexmes pret apkārtējiem..kasierēm visu dienu jāuzklausa stulbumi un nejēdzības no klientiem un līdz ar to ,kāds gan viņām var būt noskaņojums.ir jābūt stipriem nerviem lai strādātu par kasieri,kurai diendienā jāuzklausa cilvēku neapmierinātība.

anonīmā , 2006-08-30 13:20:23

1. to aasja - pēc prakses pierādījies, ka Ogrē lasi nevajag pirkt - vislabāk iesaku iebraukt SKY.
2. to optimiste - cilvēks droši vien nostāvēja garā rindā un kad deguna priekšā to aiztaisa un pasaka, lai iet citā rindā stāvēt - domāju, ka es arī nebūtu izturējis. Tam gan ir risinājums, piemēram, ALFA's RIMI - viens no veikala darbiniekiem nostājas rindas galā un jau laicīgi pasaka, ka šī kase tūlīt tiks slēgta un lai iet pie citas - domāju solīdzi pret pircēju - un nekādu pretenziju, utt.
3.Vai kāds man var pateikt -----KĀPĒC pārdevējas veikalā ELVI visu laiku tur un aiztiek tās sērkociņkastītes, vai tur nav kāds svins iebāzts vai kaut kas tāds, lai pieliktu nedaudz klāt pie sveramās preces? ---------PALDIES par Atbildi!

Artfiction , 2006-08-30 18:50:54

Man kaa saakotneejam Elvi fanam, diemzeel, naakas pievienoties suudziivaam par Elvi :( Diemzeel personaals ir zem kuras kritikas, Regulaari pie galjas stenda stundu jaastaav kameer Tev pieveersiis uzmaniibu un pie kases ir taadi puushlji, ka vaajpraats. Ja Elvi nebuutu tik eerta piebraukshana ar auto un tik laba kulinaarija, sho veikalu iespeejams neapmekleetu...bet nau jau uz ko mainiit. :(

Kleo , 2006-08-31 11:40:14

Veel viens fakts par ELVI, mazgadīgie var nopirkt alkoholu un cigaretes, jo neviens neprasa personas apliecinošus dokumentus. Kad es aizradīju, atbilde bija, ES JAU VAKAR PAPRASīJU. Zenam nebija vairāk kā 15 gadi!!!

realists , 2006-08-31 12:02:25

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet