"Skaistumkopšanas salons" Renāte

Noteikti ir šī "salona" pastāvīgās klientes un klienti, kuri ir ārkārtīgi apmierināti un nav nekādu sūdzību, bet es gan padalīšos ar savu nepatīkamo apmeklējumu pie vienas no "salona" frizierēm. Kādu laiciņu atpakaļ, devos ceturtdienā uz turieni, lai nokrāsotu un bišķiņ apgrieztu matu galus, jo sestdienā bija ieplānots doties uz lielu jubileju. Vienīgais prieks no tā visa apmeklējuma bija tas, ka man vēl bija piektdiena, lai sakoptu savu galvu, jo, acīmredzot, "salonam" nav īpašo līdzekļu, lai noņemtu liekos melnās krāsas pleķus no manas pieres un sāniem - jā, tieši tādu mani palaida no "salona" laukā. Runājot par matu galu apgriešanu - uzskatu, ka man nebija tik ļoti bojāti mati, lai nogrieztu stipri par daudz un vēl piemetinot: "Jums ir tik sausi mati, kurus tik griezt un griezt." Pfff, manuprāt, ja ir sausi mati, tad frizierei kā profesionālei, vajadzētu ieteikt kaut ko palietot, lai nebūtu tik sausi mati, nevis izvēlēties to vieglāko ceļu - tik griezt un griezt...

Fui, vēljoprojām esmu riktīgi apbēdināta ar rezultātu, jo matu griezums ir arī pavisam nesaprotams...

Lai veicas!

Vīlusies , 2015-09-29 11:39:58

savi mati, to struktūra jāzin pašai aizvainotajai bļaurei! Sausi mati 1) laicīgi griež un jākopj arī pašai, nevis jāaudzē "strāvas vadi" līdz dibenam ar 10 lūzuma punktiem!

dzīvs, vesels mats , 2015-09-29 12:37:04

-> Vīlusies! neklausies visos, kas te ienāk, lai ko riebīgu pateiktu pretī jebkuram cilvēka piedzīvojumam (patīkamam, vai ne ļoti..) vai viedoklim..
laikam te nav īstā vieta, kur dalīties savos novērojumos un bēdustāstos, jo mūžīgi atradīsies kāds "ar visu apmierināts ogrēnietis", kas tevi pašu noliks mēslu bedrē.. pārsvarā "izsalkušas vilcenes" gatavas nokost cita citu. veči reti tā rīkojas - viņi savus sugasbrāļus saudzē.
nepatīkams atgadījums, man arī tā bija vienā Ogres frizētavā, kad manus matus uz balli "saposa" jeb sabojāja.. un nebija laika neko vairs pasākt. kad parādīju savu foto no balles savai frizierei (kas par nelaimi toreiz bija slima), viņa nebeidza šausmināties..
bet tavi mati ataugs!

čība , 2015-09-29 15:37:58

Šo salonu apmeklēju jau gadu un vienmēr esmu apmierināta ar frizieres veikumu. Nereklamēšu,vien pateikšu to,ka salonā iegāju nejauši, jo Ogrē dzīvoju nesen un sava friziera šeit vēl nebija.

Elēna. , 2015-09-29 17:14:55

-> čība
Paldies, par foršajiem vārdiem - liki pasmaidīt! :) Bet Tev galīgi nepatīkams gadījums bijis. Man vismaz bija laiciņš sakopties, lai nebūtu kauns no mājas iet laukā.
Protams, ka te nav jēgas izteikties, bet tas tik ļoti nepatīkami ir vēljoprojām, jo mati ir briesmīgi nogriezti...
To pretīgo komentāru noteikti kāda no "salona" aizvainotajām darbiniecēm uzrakstījusi. Mati tiek griezti, kad vajag, bet frizierei gan vajadzētu zināt, ka katram cilvēkam ir sava matu struktūra un ir visādi līdzekļi, kas varētu palīdzēt un vienmēr ar prieku esmu uzklausījusi profesionāļu ieteikumus. Bet nu šinī gadījumā frizeirei varbūt pašai vēl vajadzētu pamācīties...

Vīlusies , 2015-09-29 18:49:36

Sena patiesība ko jebkurš izglītots cilvēks zin kopš mazotnes , nekad nemainīt cilvēkus no kuriem atkarīga tava dzīvība labsajūta un tēls . Tas ir Frizieris Arsts un Fotogrāfs :):) Man to iemācija vēl bērnībā , nemainu nevenu no minetajiem vismaz 25 gadus:)

Lunis , 2015-09-29 20:57:39

Man ir Iveta - labākā frizierīte Ogrē, tagad Heliosā strādā! :) Eju pie viņas jau
kādus 5-us, 6-us gadus, vienmēr viss forši!

Smaida , 2015-09-29 22:48:29

Nē, Luni, sievietei tas ir Frizieris, ZobĀrsts un Ginekologs. Sorry, Luni!

Lunim , 2015-09-29 22:50:19

ka ginekologs nav ārsts???

kāda domā , 2015-09-29 23:28:38

-> Lunis
Zinu to seno patiesību un pati pie tās arī pieturos, bet ja mana personīgā friziere, kura perfekti darīja savu darbu, ir pārcēlusies uz dzīvi uz citu valsti, tad man nav variantu un pēdējos piecus gadus nav izdevies atrast labu frizieri - vienas vilšanās... Bet pēdējā bija vistrakākā!

-> Smaida
Paldies, par ieteikumu! :) Būs jāpamēğina!

Vīlusies , 2015-09-30 02:11:51

nevienai neieteiktu Zandu no salona Luīze.nedod dievs viņai nebūs noskaņojuma-Lai Dievs stāv klāt-ja vēl Jums nav kompleksi,tad pāc šāda apmeklējuma būs veseli 5.

cietusī , 2015-09-30 09:47:39

2015-09-29 22:50:19 : Divi pirmie tieši ar ir arsti , kuri sievietēm un vīriešiem ir dažādi , no kuriem atkarīga tava dzīvība , parējie rūpējās par tēlu un labsajūtu tie vīriešiem un sievietēm ir vienādi :) Istenībā daiļās ar to pirmo daļu mūsdienās jums vairumam ir pilnīga katastrofa lai neteiktu bēda. Saprotu ka vairums neizglītoti lauķi un skarbs laikmets BET nekad nevarēju iedomāties ka man savā dzīvē burtiski katrai otrajai tīnītei jaunietei un pat ne ļoti jaunietei būs jādod veco kursabiedreņu teleponi jo kā izrādās pēc ACĪM redzamām pazīmēm daiļavas par kādu tevi minēto speciļaistu labi ja dzirdējušas kur nu vēl izmanto. Sekas bieži ieraugāmas nepabruņotu aci , seviški man kam tas "Digitāli jālikvidē" to kas nemaz normāli nerodās :):) Bēdīgi un skumji , acīm redzot vairums māmiņu no meža vai galīgi px savi bērni.

Lunis , 2015-09-30 10:05:47

-> cietusī! negribēju nosaukt vārdā to frizētavu, bet tu to izdarīji manā vietā. nezinu gan tās meičas vārdu, kas pirms 4 gadiem sabojāja manus matus, bet lai viņai veicas! bet! tieši tā-ejiet tai frizētavai ar līkumu!!!!!!
-> luni, pareizi saki! par fotogrāfu nemācēšu teikt (tas tavs lauciņš), bet frizieris, zobārsts, ginekologs, cits doks (vienā vārdā-ārsts) tiešām, ja reiz atrasts labs, būtu jāturas ar zobiem, nagiem un vēl jāpieķēdē (lai neaizbrauc strādāt uz citu valsti vai tml.)
bet ko darīt, kad steidzama vajadzība, bet minētā persona atvaļinājumā, slima, vai prom ir uz neatgriešanos??? a vajadzība ta paliek, kur nu vēl, ja tas skar veselību....
bildēšanās pagaidīs, pie kam jebkurā mirklī var mīļi lūgt Lunim izpalīdzēt ;)

čība , 2015-09-30 11:05:06

Zavtra v kosmos!

hi hi , 2015-09-30 12:24:47

paldies par info - tagad zināšu, kur labāk neiet :)

ok , 2015-09-30 12:25:21

Kā var pirms svarīga pasākuma iet krāsot un griezt matus pie sveša nepārbaudīta meistara? Nu vel frizūru uztaisīt, var atnākt mājās nomazgāt un pārtaisīt.

nu nu , 2015-09-30 16:50:44

čība : Nu tāpēc jau man 99% klienti pastāvīgi , no malas praktiski neņemam , tik pēc pastāvīgo rekomendācijas . Savādāk nav vajadzības. Trešā paaudze jau nāk kopš sāku:):)

Lunis , 2015-10-01 00:23:35

Luni, kā tu vari zināt, ka es vai vēl kāds, kas te komentē, ir "no malas"? ;)
pasaule ir tiikkk maziņa.... par LV nerunājot ;)

čība , 2015-10-01 11:09:17

Kā pasakā : skrēja zaķītis pa ielu,ieskrēja frizētavā,domāja,ka pārveidos par princesi,nepārveidoja,nu tagad slikta frizētava. Tā notiek tikai pasakās,dzīvē viss ir savādāk. Esmu šīs frizētavas klients,protams pie savas frizieres,kuru arī neatradu skrienot garām frizētavai,jau vairākus gadus,viss ir OK.

>Vīlusies , 2015-10-01 12:01:58

Es neiesaku iet pie Daigas Tīnūžu ielā 15. Rezultāts sabojāti mati un apģērbs ar balinātāju.

Alēna , 2015-10-01 12:07:40

Runājot par frizieru un frizētavu tēmu..Kas tagad darās ar DEA,kas autoostā??Veikals ar kosmētiku aizvērās,labākā(iespējams,ka vienīgā)friziere aizgāja uz savu frizētavu.Tā vien liekās,ka viss lepnais DEA paputējis.Tur jau sen klientu nav,tikai pie frizieres gāja.

mats , 2015-10-01 15:56:39

čība : Es nesaku , es aprakstu principus :):)

Lunis , 2015-10-01 16:52:31

Nu jā, Ogrē reizēm jāuzmanās, ka neapgriež pa traku. Ir būts DEA pirms 3 gadiem, kad vēl strādāja dziednīcas telpās, tagad esot autenē, bet nav būts. Kādas atsauksmes?

Ogre , 2015-10-01 17:06:54

DEA ir ciet.Būs veikaliņš tur, kur kādreiz bija BETA.

Dora , 2015-10-01 20:15:44

Jautri gan.....

friziere , 2015-10-01 20:44:44

Labu frizieru Ogrē tiešām nav daudz. Bet iesaku vienu ļoti labu, jauku , saprotošu klientu vēlmes, frizieri Mariku S. Policijas akadēmijā otrajā stāvā.

Dārgie mati! , 2015-10-03 20:09:59

Nu nez, ejam visa ģimene uz Renāti, tiesa gan ne pie pašas Renātes, bet pie citas frizieres. Esam ļoti apmierināti. :)

ke , 2015-10-31 13:25:39

Pati līdz šim esmu uz Nofrete salonu gājusi....bet šis ar liekas tīri sakarīgs skaistumkopšanas salons.

Liene , 2016-02-01 15:01:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet