Ozoliņa konditorejs Dauga!!

Tur ir laikam divas pārdevējas uz doto brīdi, viena slaida jauna meitene ar melniem matiem un otra tadā vecāka vismaz 30+gadi, gribēju pavaicāt šeit par to otro vecāko, ar kādu attieksmi jūs esat saskārušies no viņas puses, jo es vienkārši nesaprotu to sievieti, ar tik pretīgu apkapošanas attieksmi nekur neesmu saskāries, pats vienmēr esmu ļoti laipns visur, bet kad es tur ieeju, apkalpošana ir tāda - ko tu te ielīdi vispār, TINIES PROJĀM NO ŠEJIENES, viņa darīs visu, lai tev būtu ilgāk jāgaida pie kases, piem. aizies traukus vākt no galda nost, kaut arī tu jau stāvi pie kases lai veikt pirkumu un viņa arī ir tajā brīdi pie kases, tas skatiens un ķermeņa valoda ir vienkārši pretīga, reāli riebjas tur iet, kad viņa strādā, tapēc es jautāju, kā ir pārējiem, jo es neticu ka man tā ir vienīgajam, pats tiešām vienmēr esmu laipns, vienmēr saveicinos, laipni un ar prieku runāju veicot pirkumu, bet pretī saņemu pretīgu apkalpošanu.......

Jauks klients , 2015-08-22 10:59:29

laikam pārāk jauks esi

### , 2015-08-22 13:12:18

Varbūt viņa redz, ka esi glumeklis?

? , 2015-08-22 14:02:30

tev vienīgajam...

................................ , 2015-08-22 14:46:46

Ozoliņā jau sen ir problēmas ar apkalpošanu.Iepriekšējā darbiniece pirkumu pasvieda kā sunim.Kad par to ieminējos,kapēc tas notiek katru reizi un katram pircējam,viņa "laipni" noburkšķēja un tēloja,ka nedzird..Laikam nākošā mācījās pie viņas..

.. , 2015-08-22 15:11:59

Ozoliņa konditorejā gan Daugā, gan Ikšķilē ir briesmīga apkalpošana. Nezinu kur tādas nelaipnas atrod. Nu jau kādu laiku neiepērkos, jo arī izstrādājumu kvalitāte paliek arvien sliktāka un kūkas kaut kā mazākas.

anna , 2015-08-22 15:48:39

Ozoliņa konditorejā gan Daugā, gan Ikšķilē ir briesmīga apkalpošana. Nezinu kur tādas nelaipnas atrod. Nu jau kādu laiku neiepērkos, jo arī izstrādājumu kvalitāte paliek arvien sliktāka un kūkas kaut kā mazākas.

anna , 2015-08-22 15:48:41

Ozolins labi maxā, tāpēc driz istie konditori tur beigsies un kūkas kļūs vēl mazākas.

sveta , 2015-08-22 18:03:01

Kāds"saimnieks,"tādi viņam arī darbinieki,kā maksā-tā arī strādā,tas sen jau savas kūkas ir atēdies ................

Miervaldis , 2015-08-22 21:30:34

>jaukajam klientam
Nesatraucies, ar mani tieši tāpat :(

Jo , 2015-08-23 11:44:06

Vakar pēcpusdienā iegriezos - nebija ne pircēju, ne pārdevēju. Īpašnieku laikam apmierina šāda situācija. Devos prom un negaidīju. Dīvains īpašnieka bizness.

Nu , 2015-08-23 21:48:18

Tiesa , shi vecakaa pardeveja ir sausmiga atieksme,visu dara ar tadu naidu, ka baill ka pajautasi vel ko lieku, sausmas

sisi , 2015-08-23 22:08:40

Bet kaadreiz tur straadaaja dikti jaukas meitenes....

bulka , 2015-08-24 00:00:35

...ja patiešām būtu ''jauks klients'' nesēdētu netā,un netaisītu tenkas.Drīzāk izklausies pēc ''nīgra,neapmierināta veča''.Ozoliņa konditorejā kūkas garšīgas un apkalpošana OK.

... , 2015-08-24 08:10:25

Arī mums ar vīru ne pārāk labs iespaids par pārdevēju Ikšķiles konditorejā. Pārdevēja tiešām nelaipna un kūkas arī vairs nav tik garšīgas. Ļoti žēl.

, 2015-08-24 12:52:03

Gan apkalpošana, gan kvalitāte noslīdējusi..

Piekrītu , 2015-08-25 16:43:05

Tā pārdevēja Daugas Ozoliņā ar šķidrajiem matiem drausmīga vienkārši, var redzēt, ka cilvēkam riebj darbs ar cilvēkiem.

Vilmiņa , 2015-08-25 20:36:51

Tas, ja pārdevēja nav uz vietas Daugā, tas nozīmē ka viņa izgājusi uz tualeti, jo kurš gan 12 h var nostāvēt pie kases neēdot un neejot uz tualeti, viņa nav pie tā vainīga, ka tajā brīdī kāds ienāk.

Inese , 2015-08-26 10:04:36

Nabaga Katja bez veča palikusi.Nekas,būs laiks pamācīties pareizrakstību....:D

bulka , 2015-08-26 23:12:48

Katru dienu iegriežos Ozoliņa konditorejā pēc bulciņām.Man nekad nav bijušas problēmas.Apkalpo ļoti laipni,pilnigas muļķības,ko te raksta.

Mārīte , 2015-08-28 10:09:28

Biju iegriezusies svētdien pēc kūkas,un man izstāstīja visu par kūkām.Paldies Ozoliņiem,kūka Brūklenīte visiem ļoti garšoja.Paldies,jaukajai pārdevējai,tik smaidīga.

Agrita , 2015-08-28 10:19:39

Biju šodien konditorejā,ārprāc kāda apkalpošana,tām abām patstāvīgajām pārdevējām nav ne vainas,bet ši.............................ārprāc

Jānis , 2015-08-28 22:14:19

Man atkal tā melnā pārdevēja nepatīk,nelaipna un haotiska.Eju tik pie otras:tā irsuper

INGA , 2015-08-29 00:12:21

Katja,! Slikts cikveks? Un vecus maina ka zekes.?Uun? Tev zunams kas vairak?

aninna , 2015-08-30 20:35:44

un kucinas ir labas gan.

nosferatus , 2015-08-31 09:15:04

To ka Konditorejai klients nav ciena tas jau sen ir skaids,piehalture ar produkciju.
Kad tik letak uzrazot un dargak pardot.

aija , 2015-09-01 15:58:25

Agrāk strādāju Ozoliņa konditorejā ''Dauga''. Nelaipnajā attieksmē ir vainojami tikai šādi apstākļi: klienti, kuri ar necieņu izturas pret pārdevēju, to uztverot, kā zemāka slāņa personu/ Piekasās pie sīkumiem / pārdevējas pienākumos ir ne tikai apkalpot, novākt un notīrīt galdus/ izlikt kūkas / un vēl šo to / šad un tad nav iespēja aiziet uz tualeti un kaut vai uz brīdi atpūsties no smagās darba dienas ( kad pat citas dienas nav laika paēst). Kamēr cilvēki vai klienti neaizdomāsies par to cilvēciņu pārdevēju un viņas dienu, tikmēr viņi arī neizpratīs tās attieksmi. Diemžēl tiešām ir klienti , kuri spēj ne tikai sabojāt garastāvokli uz visu dienu, bet arī sabojā turpmāko attieksmi pret citiem klientiem no pārdevējas puses. Klienti mēdz izgāzt savas negācijas, slikto omu, kaut kādu nepatiku, visvairāk tracināja tie cimperlīgie, augtu galvu pacēluši, madāmas, kuras būtu jāapkalpo uzreiz, kuras nespēj pagaidīt , kamēr tiek novākti galdiņi, lai cilvēkiem būtu kur apsēsties. Un tie pārmetumi, kad pārdevēja atnāk no tualetes apmeklējuma un tiekumi , kas viņai jādzird - Kāpēc man būtu Jūs te jāgaida? Kāpēc nepildiet savus darba pienākumus? Uzvelciet pamperu, lai nav jāiet uz tualeti! u.c.
Tāpēc, lūdzu klienti vajag pavērot ne tikai pārdevējas attieksmi , bet arī savējo.

SĪKĀ , 2015-09-08 16:15:50

...nu bet tieši tādēļ, ir cilveki kuri var un arī kuri nevar strādāt tirdzniecībā. Tie kuri var - nav garastāvokļa cilvēki ;) Pasaulē, pārdevējus pat speciāli trenē un testē uz šādām situācijām :) Protams...ne jau kūku veikalos :)

Matīss , 2015-09-09 00:17:29

Esmu pardeveja un sprotu to ka ozolinam par meitenem ir japarupejas vairak piem:laiku pusdienam,tualetes apmeklejumam... u.c ja paredeveja apmierinata klienti ar...
bet piedodiet klienti jums reizem ar nau taisniba un savas negativas piezimes varat tak
paturet pie sevis jo tas cilveciks kas pie letes nau vainigs pie jusu prblemas... Paldies ozolinam par tik garsigam kucinam un bulcinam kas uzmundrina mani pec garas darba dienas..:)

dzeimija , 2015-11-13 16:31:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet