Krāpniecība ar tomātu stādiem Meristēmās

Kas tie ir par mēsliem, ko Meristēmas šogad ir iesmērējušas tomātu audzētgribētājiem? Pirkām it kā labos stādus par dārgu cenu, bet izrādās, ka visa raža būs vien kaut kādi sīki ērkšķogas lieluma tomātiņi, un zinu vēl vismaz kādus 2 cilvēkus, kam Meristēmās ir iesmērēti šādi sūdi! Ko viņi tur tirgo?

Dārznieks , 2015-08-17 20:19:02

VISI SAKA KA MERISTEMAS NEVAJAG PIRKT,SLIKTA KVALITATE.

Alise , 2015-08-17 20:32:40

Es pats izaudzēju un man ir tomāti mazākais -190 g lielākais -1200g Loti apmierin`ts

Nu re , 2015-08-18 05:43:17

No kā tu audzē?Nopērkamas ir tikai eiropas hibrīdšķirņu tomātu sēklas,no kurām ir daudz,skaisti un neslimojoši augļi arī ļoti lieli un veselīgi toties nenormāli negaršīgi.Jau trešo gadu tā iepērkos,ka izaug tik daudz ka ne nopriecāties,bet tik negaršīgi,ka paši nevaram ieēst,dodam kaimiņiem un draugiem,bet šie arī vienreiz paņem,pēc tam laipni atsakās.Nopirku Rīgā stādus,lai jau ir dažādība,jo veikala sēklu tomāti negaršīgi.Tomāti ļoti garšīgi,bet katram tomātam pa vienam auglim un tas arī viss.Ja kādam ir kaut nojausma,kur var iegādāties garšīgu tomātu sēklas,padalieties informācijā."Tomāta" sēklas nepiedāvājiet ,pamēģināju-no 40 tomātiem 20 neražoja vispār,atlikušajiem katram pa vienam auglim.

Samanta , 2015-08-18 10:10:36

''Neslinko'' tomāti Pati gan neesmu mēģinājusi nezinu kādi ir. Mājās atradu 30mit gadīgas pašu vāktās sēklas tagad audzēju no tām.

Samantai , 2015-08-18 11:07:06

Smieklīgākais, ka pēc manas sūdzības šie krāpnieki jau ielikuši slavas rakstu sev šai portālā bez komentēšanas iespējām. Vai nav cūkas?

Dārznieks , 2015-08-18 11:18:13

paprasi kādam tālbraucējam lai atved no Krievijas sēklas,izaug labi un garšīgi!

inga , 2015-08-18 11:20:32

Samantai iesaku nodarboties ar to ko Tu proti,bet nevajag nirgāties par dabu,jo НА ВКУС И ЦВЕТ ТОВАРИЩУЙ НЕТ,un riebīgu negaršīgu tomātu dabā nemēdz būt un ražība ir atkarīga no audzētāja.

Nu re , 2015-08-18 11:30:41

Ja no tiem hibrīdtomātiem , kuru sēklas maksā dārgi, rudenī paši izņem sēklas , tad vairs neizaug tikpat ražīgi stādi.Pati mēģīnāju - skaistas lapas , bet maz augļu. Un ja ņem sēklas no tālākām paaudzēm , tad arī iznāk sīkās ērkšķogas - to man stāstīja dārznieks.
Tātad viņi ekonomē uz sēklām un pārdod štruntus .

oh , 2015-08-18 12:28:22

Nu re,var redzēt,ka tu savā mūžā neko ēdamu neesi audzējis.Ir gan neēdami kartupeļi,gan negaršīgi burkāni,gan cietu mizu sausi gurķi,gan negaršīgi tomāti.Ja nu gadienā esi ķimizācijas un modifikācijas bērns,tad ticu,ka tu vari ēst jebko un garšos pa tavam labi.

Nu jā , 2015-08-18 17:28:13

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet