SIA Bekini

SIA Bekini apavu veikals atrodas tirdzniecības centrā Dauga, no galvenas ieejas uzreiz pa kreisi, esiet uzmanīgi iegadājoties šajā veikalā apavus!
Kvalitāte zem katras kritikas, ražots protams viss Ķīnā, kad tiek aiznesti atpakaļ nekvalitatīvie apavi, tad pircēju mēģina pataisīt par muļķi, stāstot, ka tas nepareizi kopjot un nēsājot apavus. Pievērsiet sevišķi uzmanību iegādato apavu zolēm (ziemas zābaki), jo tajās ir mikroplaisas, pa kurām mitrums nonāk apavos un paliek slapjas kājas!
Izvēlaties kvalitatīvakus apavus un cienījamākus veikalus, tāda veidā nebojājot sev veselību un garastāvokli!!!

Legioner16 , 2015-07-23 19:26:43

Kādi vasarā ziemas zābaki , zandaļeti tagad jāvelk

Lunis , 2015-07-23 20:21:04

Kura Daugā ir galvenā ieeja? Ja tas ir veikals, ko domāju, tad par tādu naudu pirktus apavus, jāmet ārā pēc pirmās uzvilkšanas.

zz , 2015-07-23 21:58:46

Ieeja, kas tuvāka Maxima veikalam, iepriekš minētais veikals ieejot tiesi pretīm, pirmais kreisajā pusē!

Fantoms , 2015-07-24 20:14:19

Un vēl tur bija viena pārdevēja,kurai pat tuvoties negribējās.Skatījās uz Tevi,kā uz sūdu.Iedomājās no sevis nezin ko.

Kristīne , 2015-08-03 13:02:33

Jaunākā pārdevēja ir laipna, savukārt vecākā, arī saimniece, vienmēr cenšas iemērēt kādu mēslu, no sākuma protms smaidot, bet kad vēlak atklājat apavu defektu, cenšs iestastīt, ka pircējs nemāk valkāt apavus!

Skolotāja , 2015-08-10 20:45:07

Arī es iegrābos nopērkot rudens apavus šajā veikalā, pēc mēneša jau iekša bija izdilusi un šuvas atplēsušās. Labāk pakrājiet naudu un iepērcieties citur, bet ja arī esiet tādā pašā situācijā kā es, tad lūdzu konsultējieties pie "Patērētāju tiesību aizsardzības centra" tiešam izpalīdzēja tikt atpakaļ pie naudiņas. Informatīvais tālrunis 65452554 http://www.ptac.gov.lv/lv/content/strida-risinasanas-process . Tādus maitas no tirgus ir jāizskauž!

Neapmierināts pircējs , 2015-10-23 15:21:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet