Lukoils

Kāpēc Ogres Lukoilā nakts laikā cilvēkus apkalpo caur lodziņu???Iebraucu iedzert kafiju un stavēju ka suns aiz durvīm!!Pardēvēja bija laipna(ja es pareizi izlasīju Olga)uzstaisīja man kafiju bet bija nepatikami.Viņa taču redzēja ka atbrauca sieviete!!Grūti bija atvērt durvis?

Santa , 2015-06-10 14:31:09

laikam tevi meklē policija

kā tad , 2015-06-10 14:34:21

A tu pasēdi tur viena nakts laikā un būs tev atbilde uz tavu jautājumu

Ugu , 2015-06-10 14:48:45

nu ja Lukoilā tikai sēž vieni paši, a Statoilā kopā ar savu ēnu ...

vilcene , 2015-06-10 15:10:34

Brauc tādai apkalpošanai garām,un iebrauc tur kur ka`fiju piedāvā netika sēžot bet vari arī guļot

Ha , 2015-06-10 15:18:37

Stațikā naktī durvis vaļā?vnk.nezinu.pildos cita vieta

Adams , 2015-06-10 15:20:44

Un citos DUSos notiek savādāk? Es arī nevērtu vaļā, kaut Andrbērziņš brauktu. Ja tas tik liels pazemojums pagaidīt kafiju pie lodziņa, nav ko vazāties pa naktīm apkārt.

nuu , 2015-06-10 15:23:13

Es braucu uz Rīgu un pa ceļām iebraucu iedzert kafiju!!!Gribēju vel kaut ko apēst,(pārdevēja man piedāvāja kaut ko kafijai klāt)bet caur lodziņu neko nevar redzēt !!!!un nezinu ka citos dusos jo tas bija pirmo reize kad iebraucu benzintankā nakts laikā.a ja vajadzēs uz wc?? Jāiet kdumiņos??

Santa , 2015-06-10 15:36:18

Nu ja tev pofigu uz pārdevējas drošību un nevari pagaidīt kafiju pie lodziņa,tad es domāju ka viņai pofig kur tu çurāsi

Ugu , 2015-06-10 15:44:02

priekš tam ir termoss,konservi un "pīles"

Loņa , 2015-06-10 15:45:47

Un man liekas ka lukoilā iekšā nav tualete.tur durvis no ärpuses kaut kur

Ugu , 2015-06-10 15:49:36

Vot kā reiz uz krūmiem nebūs jāskrien, jo wc mājai otrā pusē. Piekrītu, pa lodziņu neredzēsi uzkodas, bet pajautāt taču var, apmēram tak zini ko gribi klāt piekost bulku, cepumus, sviestmaizi vai čipsus.

nuu , 2015-06-10 15:59:35

diezgan bieži naktīs sanācis braukāt apkārt, i čurāt, iz padzerties vajadzējis. arī kaut ko apēdamu sagribējies nakts vidū, kad līdz galapunktam vēl ceļš tāls. novērojums - vismaz puse Statoil tanku ir vaļā cauru diennakti, ir iespējams ne vien uzpildīt auto, bet arī sevi :)) un nokārtot visas cienījamās gribēšanas. nekas nevienam nav jālūdz, lai tiktu pa darīšanām, kafiju uztaisi pats, kādu vēlies, bet rijamais atkarīgs no klientu pieplūduma tai dienā (ir bijis, ka gandrīz nekā nav, ko apēst, tikai paciņštrunti-rieksti, cepumi utml., bet ir bijis, ka jebkuru karstmaizi, dogu vai pat salātus var dabūt..). i mašīnu var apkopt-vējstiklus, lukturus nomazgāt (protams, tajos Statoilos, kuros vispār ir manuālās mazgāšanas piedāvājums).
lai kā citi arī peļ staķikus, man "neceļas" piestāt cita brenda tankos... galu galā, ja es maksāju, tad gribu ne tikai pliku degvielu, bet arī servisu.. bet Latvijā Eiropas līmenim atbilst tikai Statoil.. Eiropā savādāk-tur jebkurā tankā ir viss, dažos pat iespēja nakšņot..

čība , 2015-06-10 16:43:35

Piekrītu ka sievietei nepatikami tumšā laikā stavēt pie lodziņā un gaidīt savu kafiju,bet!!!kafija tas nav kaut kāds insulīns,kuru vajag tulīt un uzreiz!!!ja tu redzi ka apkalpošana notiek caur lodziņu un tev tas neapmierina,tad brauc tālāk!!kādas problēmas??

Anna , 2015-06-10 16:44:20

Annai - ir reizes, kad kafija ir kas vairāk, kā insulīns. kad jūti, ka brauc ar aizvērtiem plakstiņiem, bet laiks vai apstākļi neļauj apstāties, lai nosnaustos kādu stundu..
Polijā, Vācijā, Čehijā savādāk-tur ir daudz lielo tanku, kuros vari ieiet atsvaidzināties dušā, bet ja ir laiks, arī pagulēt mašīnā, vai pat istabiņā

čība , 2015-06-10 16:54:11

Kas ir insulīns?

zika , 2015-06-10 21:09:30

Tur vispār nevajag braukt un pirkt viņu produktus, jo tas ir krievijas uzņēmums. Neatbalstīsim Krieviju.

Vladimirs , 2015-06-10 21:25:49

zika - ar insulīnu ārstē cukura diabētu, kas būtībā ir invaliditāte. cilvēkam diabēta miera periodā jāšpricē insulīns pirms katras ēdienreizes, aprēķinot iepriekš, cik tiks apēsts (nu vēlāk jau nosacīti rēķina - apmēram, cik parasti ēd).. visu mūžu esi piesaistīts-bez špricēm nekur un nekad :((

čība , 2015-06-10 22:21:06

oi traki..... :(

zika , 2015-06-10 23:44:17

kafiju dzert lai nenorubītu braucot? Tak kofeīns iedarbojas tikai apm 30min laikā ;) var braukt uz statiku un piemaksat par degvielu kafiju bik vairak un sanemt servisu. Punkts :)

Geonix , 2015-06-11 00:38:28

Geonix - jā, lai nenorubītu, kafija pati par sevi līdz uz īsu brīdi.. bet viss process - izkāp no autiņa, izstaipies, paņem kafiju, pastaigā nakts dzestrumā (pārsvarā gadījumu), aizej tālāk no tanka un uzpīpē, aizej pačurāt, vēlreiz pastaigā.... un nu jau 1-2 stundas atkal vari braukt :)
reiz bija gadījums, kad tomēr uzliku modinātāju un to kafijas dzeršanai/pīpauzei paredzēto pusstundu tomēr turpat tankā iekš auto nosnaudos. kaut arī pēc tam varēju pabraukt labāk un ilgāk, pati nejutos labāk. tāpēc, ja vien man nav vismaz stunda gulēšanai, nemaz nesāku..

čība , 2015-06-11 10:04:03

aha, labi, ja tādos izbraucienos tikai sevi aizved līdz tuvākajam grāvim vai kokam, bet kāpēc jacieš nevainīgiem pretimbraucējiem?

nuu , 2015-06-11 17:03:26

nuu-tāpēc inteliģentam cilvēkam ir dota iespēja sevi kontrolēt. ja jūti, ka nāk virsū snaudiens, stājies nost, vismaz izstaipies, izstaigājies svaigā gaisā (vai paguli).. ja nevari pabraukt-nebrauc.. ņemot vērā, ka manā auto parasti ir arī mani bērni šādos pārbraucienos, es domāju, ka tu sapratīsi, ka es neriskēju ne ar viņu, ne savu, ne citu dzīvībām. tāpēc arī diskusija par kafijas express nepieciešamību un iespējām tankos nolikties uz auss uz stundu-divām..
..nevajag visu bāzt vienā zupas katlā, jo katrs esam ar savu atbildības pakāpi.. es-ar ļoti augstu..

čība , 2015-06-11 18:41:25

...atbrauca sieviete!!! Tad jau nevis suns aiz durvīm,bet kuce!

BMW , 2015-06-14 21:22:17

Olga vienmēr ļoti laipna!Un ja viņa neatvēra durvis,tad laikam vnk.viņiem tas ir aizliegts.punkts.

Ernests , 2015-06-14 22:11:47

Atraduši tēmu diskusijai-vai tad nav dzirdēti gadījumi par sievieti,kurai aiz muguras vīrietis-slepkava?Baigā problēma ka apkalpo caur lodziņu-ja vispār neapkalpotu,tad arī nebūtu nekāda problēma-bet nu katrai pe-ai sava mandaloška

Džunārs , 2015-06-15 23:09:37

Nevazājies pa naktīm, visi normāli cilvēki guļ mājās, atraduse par ko kasīties, bet ja tu zini ka tev būs gari pārbraucieni priekš tam ir termosi( visāda izmēra, lieluma), pagatavo mājās un tad dodies savā ceļojumā!

smukais , 2015-07-23 11:29:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet