zobārstniecība Ogres slimnīcā

Pirms kāda pusgada sastrutoja smagana,sāp neganti.Dodos pie dežūrārsta,jo uz sitienu jau nekur netiek.Man pasaka ,ka ir sastrutojusi sakne,protams bez rentgena,ka strutas jau ir pārņēmušas smaganu un vienīgā iespēja izraut.Es vēl pretojos un lūdzu izdarīt rentgenu,man laipni atsaka.Kad izrāva,prasu parādīt to sastrutojošo sakni,man laipni atsaka,kad uzstāju,negribot parāda.Zobs nav sastrutojis un daktere to nelabprāt atzīst,bet pasaka,ka nu jau neko nevar labot,jo kas izdarīts,tas izdarīts.Ar smagu sirdi samierinos,nu būs jāprotēzē.Pirms pāris dienām jauna nelaime,nolūst zobs.Atkal braucu pie dežūrārsta,jo baidos pazaudēt zobu.Dežūrārst ieliek zāles,saka,ka zobu saglābsim,pierakstos uz labošanu,rinda 2 mēn.Izkrīt zāles,gaidīt divus mēnešus negribu un pierakstos labot citā doktorātā,kur daktere ar lielu izbrīnu pasaka,ka zāles ir bijušas uzliktas virs vecās plombes,zobu neurbjot un plombi neizņemot.Esmu šokā.Tauta,padomājiet kāda kvalitāte ir tai iestādē,ja tikai man vienam ir divi traki gadījumi no vietas.

Andris , 2015-03-04 16:47:20

Kurš zobārts tas bija? Es ar tur mēdzu ier, varbūt visas zobārstes tādas nav? Līdzīgu gadījumu dzirdēju par dakteri B..

Ļena , 2015-03-04 19:30:55

nemurgo!

andrim , 2015-03-04 19:38:55

Jā, trakas lietas ar zobiem un zobārstiem.Man Rīgā laba( es tā domāju , ka laba) zobārste atteicās labot šādu sastrutojušu sakni (tīrīt kanālu), slēdziens- raut.Vaigs uzpampis, pretsāpju zāles vairs nepalīdz utt
Stomatoloģiskajā klīnikā rinda - 1 mēnesis.Laimīgā kārtā, apzvanot n-tās zobārstniecības Rīgā, pēc dienas tiku Dental Art.Tagad viss labi, bet izmaksāja ap 200 eur.

roselle , 2015-03-04 21:01:16

Man arī ar Ogres slimnīcas stomatoloģi,gados jaunu sievieti,jauku un laipnu,bet apsolūti neprofesionālu dakteri,gadījās sastapties,kad sasāpējās zobs.Pareizi Andris saka,akūtās situācijās slimnīca ir vienīgā vieta un ja zobs sāp,tad gudrot par Rīgu arī negribās.Manā situācijā nācās meklēt palīdzību Dental Art.visiem iesaku.

Samanta , 2015-03-05 00:56:08

Cik vispār maksā slimnīcā protēze?

es , 2015-03-05 08:31:46

Kājas?

? , 2015-03-05 09:06:30

Nagi?

Zilberts , 2015-03-06 16:15:27

Andri!
Kopš kura laika pacients mācīs strādāt zobārstu? Kopš kura laika pacients noteiks vai zobam vajag vai nevajag rtg? Starp citu, rtg ne vienmēr uzrāda akūtu, strutainu iekaisumu un ja bijusi sastrutojusi smagana, tad tas nav tāpat vien, pie vainas ir zoba sakne. Ja nepatīk Ogres slimnīcas zobārsti, tad ir vēl citas prakses, kur var iet,nav spiesta lieta apmeklēt Ogres slimnīcu.
Ja slimnīcā tik slikti zobārsti,tad kāpēc rinda ir 2 mēneši uz priekšu?

Lorita , 2015-03-09 18:38:59

Der zināt vienu lietu, zobu kas izsists vai svaigi izrauts var "iestādīt" atpakaļ. Protams īsā laika posmā, bet viņš labi ieaugot un viss esot kārtībā.

haris , 2015-03-13 16:38:26

Nu diez vai strutainu zobu Tev kāds pārstādīs atpakaļ.:DDD

Keita , 2015-03-26 21:46:25

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet