karstais ūdens

Labvakar!Godīgi sakot,nekad neesmu te rakstījusi,bet vairs negribu klusēt-jā,temats-karstais ūdens.Kādu mēnesi atpakaļ pamanīju,ka karstais ūdens vairs nav vienkārši karsts-tas ir vārošs,bail pat traukus nomazgāt,vai bērnam kajas pasildīt,ja ir saaukstējies,bail,ka neeaplaucē.Vienkārši gribēju pajautāt,vai arī vēl kādam tā ir?Un jā,rēķins lielāks kā pagājušo mēnesi,lai gan laiks bija silts,droši vien te var vilkt paralēles...

nāriņa , 2015-02-16 19:31:58

Laimīgā......................es nevaru pat brīvdienās karstu ūdeni sagaidīt:(

Raja , 2015-02-16 19:55:04

Vispār jau karstam ūdenim jābūt tādam un parasti to jālieto kopā ar auksto, rēķins apmēram tads pats ka decembrī šogad paskatījos salīdzinoši lētāk ka pagājušajā gadā kad janvārī apkure bija gandrīz 2 eiro kvm

lol , 2015-02-16 19:57:37

nu neteikšu gan, ka tādam jābūt karstajam ūdenim. Ne tikai bērni, bet arī pieaugušie var apdedzināt rokas. Tas ir no drošības viedokļa, bet arī naudas ziņā - kam gan dzenāt pa caurulēm tik karstu ūdeni? Daudzās mājās māju vecākie saprot rādījumus siltummezglā. Tur arī jāapskatās: uz cik tad grādiem ūdens ir uzlikts? Normāli būtu 55 grādi. Ja ne mājas vecākais, tad var prasīt apsaimniekotājam, uz cik ir uzlikts? Ja ir pa daudz, tad lai samazina!

nu , 2015-02-16 20:49:51

jā,laikam jau jums taisnība,jāiet vien pie mājas vecākā un jānoskaidro- kas ir kas.Un par tam brīvdienām,kad nav karstais ūdens-labprāt padalītos-ir pietiekami...:)

nāriņa , 2015-02-16 21:51:15

priecājies kad karsts jaucot ar auksto par kubu maksā mazāk. Ausekļa 6 karstais ūdens ir tāds kad bērnam vannu kamēr pietecini ūdens jau auksts, bet jāmaksā gandrīz 5eir. par kubu kā karsto

vineta , 2015-02-16 23:15:52

Nu nezinu gan Vineta,man Ausekla 6 ir karsts ūdens pat diezgan,ja iepriekš mazgājos tikai ar karsto ūdeni,bet šonedēļ bez aukstā neiztikt

to vineta , 2015-02-17 00:17:28

Nu es teikšu ,ka nāriņa nav vai ir nokritusi un galvu sasitusi,jo ir visiem skaidrs,ka karsto ūdeni lieto kopā ar auksto ak šausmas šausmas

Absurds , 2015-02-17 05:39:16

Ūdenim jābūt vismaz 70 grādu karstam, lai neveidotos baktērijas, kas izraisa smagas slimības.

Ierakstiet google legionella baktērija. Kas attiecas uz applaucēšanos, ir taču speciāli, gan ūdens krānu gan dušu uzgaļi, kas atkarībā no ūdens karstuma maina krāsu, tādā veidā var izvairīties no applaucēšanās.

70 , 2015-02-17 05:44:40

Droši vien,kā lielākā daļa,kā jau parasti ziemā tas notiek,esmu gan paslīdējusi,gan arī ko sasitusi ,bet,domāju,ka galvu pavisam noteikti ne,vienkārši mēģināju pateikt,ka tas fakts,kā no mūsu mājas iedzīvotājiem mēģina izvilkt naudu mani pavisam neapmierina,bet domāju,ka tas risināms tikai kopīgi ar mājas pārvaldnieku.Un,es zinu,kā karstu ūdeni var padarīt vēsāku,bet,paldies par informāciju :)

nāriņa , 2015-02-17 11:24:55

Toties mazāks karstā ūdens patēriņš, jo tam piejauc auksto. Ja mazgāsies siltenā ūdenī izlietosies vairāk karstais. Kāda starpība tik un tā visās mājās apmēram vienādi maksājam par karsto ūdeni. Visiem labi nebūs tik un tā.

! , 2015-02-17 11:48:18

var jau būt, ka var piejaukt auksto ūdeni, it kā mazāk izlietosies karstais, bet... ja cauru dienu mums cirkulēs ļoti karsts ūdens - to iztērēto siltumu mums pieliks pie apkures un vienalga mēs maksāsim vairāk - visi! Variet karsto ūdeni nelietot vispār, un ko? Domājat, ka par ūdens uzsildīšanu un cirkulāciju jums nebūs jāmaksā? Būs gan! Un muļķibas, ka vajag 70 grādus. Palasīju par baktērijām - lai baktērijas aizietu bojā, vajag 3 minūtes 70 grādu, un viss! Ne jau visas 24 stundas! Tas tad nu ir santehniķu ziņā!

nu , 2015-02-17 11:56:03

Par aukstu-slikti,par karstu-atkal slikti..... Tak atgriez aukstā ūdens krānu klāt varbūt?

ms , 2015-02-17 16:09:49

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet