Ogres poliklīnikas Zobārstniecības kabinets

Gribēju pabrīdināt, ka Ogres poliklīnikas zobārstniecības kabinetā strādā pēc "labākajām" , barbariskām padomju laika metodēm. Nerunājot nemaz par urbšanu, bez anestēzijas veic arī manipulācijas ar skalpeli. Tieši to nācās piedzīvot, kad radās vajadzība steidzami apmeklēt zobārstu.
Normāli būtu vismaz iepriekš pabrīdināt, kas tiks darīts, lai paspētu anestēziju laicīgi pieprasīt. Loģiski, ka mirklī, kad graiza smaganas, to vairs izdarīt nevar. Ārprāts!!! Un tas notiek 21. gs.! Var jau būt, ka ārsti visus, kas apmeklē poliklīniku, automātiski noraksta maksātnespējīgos.

Paciente , 2007-06-21 11:04:00

Nu, mīļā, kurš tad uz Ogres poliklīniku vispār iet zobus labot:)

Nesaprotu , 2007-06-21 13:07:48

man arī radusies problēma ar zobiem.kur lai ogrē tos normāli ārstē ???

sandrasandra , 2007-06-21 13:12:07

Šmitu zobārstniecībā Parka ielā. Viennozīmīgi.

Tagad saprotu , 2007-06-21 15:22:27

Nav tur būts kopš bērnības, bet bija situācija, kad vajadzēja tikt ātri un tūlīt, bet labāk būtu cietusies! Tomēr nožēlojami, ka 20 gadu laikā nekas nav mainījies, arī attieksme nē..

Paciente , 2007-06-21 15:35:18

Orions viennozīmīgi( pie luksofora)

siikaa , 2007-06-21 15:43:01

Nav ko vilkties uz "Sociālu" kabinetu ja var atļauties normālu maksas medicīnu , ja reiz zin ka medz būt savādāk tad vienozīmīgi nolēma ietaupīt uz sevīm un taga nepamatoti diršās. Visādas poliklīnikas un tamlīdzīgi "Sociāli" istādijumi domāti nabadzīgu cilvēku apkalpošanai par minimālu samaksu ar minimālu servissu un prasīt kautkādu "Līmeni" šādā iestādē ir vairāk kā nepamatoti. Būtu jūs redzējuši šādas iestādes piemēram Anglijā vai Itālijā turētu muti un mestu lielu lielu līkumu "Sociālai" medicīnai ar noteikumu ja parsonīgā veselība darga.

Lunis , 2007-06-21 20:56:05

Lunim.
Pirmkārt, vilkos tāpēc, ka tobrīd nebija iespēju tikt citur, nevis gribēju ietaupīt.
Otrkārt, nevis diršās, bet izsaka nožēlu.
Treškārt, arī nabadzīgi cilvēki, manuprāt, nav pelnījuši apiešanos, kas līdzinās spīdzināšanai. Ceturtkārt, ja šajā "iestādījumā" līmenis nav cēlies pat par 1 % n-to gadu laikā, tas par kaut ko liecina.
Piektkārt, riebjas cilvēki, kas citus iedala kaut kādās kategorijās pēc viņu maksātspējas, tobiš, Tu, šinī gadījumā.
Var saprast, ka poliklīnikai nav līdzekļu, pacientiem nav naudas, bet attieksmei taču - vismaz minimālai, no zobārsta puses, būtu jābūt, ne? Tas izpaustos, brīdinot, kas tiks darīts. Iespējams, ka arī pensionārs sagrabinātu kādu latu vairāk, ja tiktu brīdināts, ka tā nebūs tikai urbšana, bet gan smaganu graizīšana bez anestēzijas.

Paciente , 2007-06-22 13:52:08

Lunim.
Tas tavs viszinīša tēls jau noriebies!Paseko līdzi savam uzbrūkošam tekstam!Bes aizvainojumiem jau nu tu nevari i dienu iztikt!Nu riebjās tādi pārgudrīši!

Zuze-Lunim , 2007-06-22 16:53:34

Pirms apmēram gada mana attieksme bija līdzīga, bet tad, kad vienreiz savajadzējās, un tomēr aizgāju uz to pašu Ogres poliklīniku - man palika ārkārtīgi labs iespaids. :)
Daktere Bāra - ļoti jauka. Atsāpināšanu pati uzreiz pieprasīju un viss bija kārtībā. !
Varbūt man ārkārtīgi paveicās, bet ... katrā ziņā - pat uzņemšanas daļas medmāsiņas attieksme man nepatika vairāk.

miss , 2007-06-22 17:01:21

Man gadījies , ka piektdienā no rīta vajadzēja steidzīgi zobārsta palīdzību,jo drausmīgi sāpēja zobs.Apskrēju Ogres visus ārstus, neviens negribēja palīdzēt , jo lielas rindas. Nācās skriet uz poliklīniku un labi kā patrāpījās daktere Bāra. Ļoti laba un mīļas rokas . Paglāba mani no sāpēm.

pūce , 2007-06-22 17:41:05

man arī ir tikai labi vārdi sakāmi par dakteri Bāru.

vink , 2007-06-23 00:19:49

Starp citu, ja ir sastrutojis zobs, vai smaganā ieaudzis zobs, nelīdz nekāda lokālāanestēzija, viņā vnk neiedarbojas! Un runājot par šmitiem, viss ar profesionālo ir labi, bet tā nebeidzamā savstarpējā klačošanās un aprunāšana tiešām nevietā...........

zebra , 2007-06-24 19:53:01

Tā nebija daktere Bāra.

Paciente , 2007-06-26 12:06:45

Zuze : Tev nepatik ka es neizmantoju socialu medicinu? Vai tas ka Anglija Italija ir vel sudigak tu laikam doma ka viss kas uz Rietumiem ir PASAKAINI JAUKI ta lielaka dalja lumpenju doma kad bariem brauc uz Angliju Iriju! Tev neliekas ka izmantojot sociala kabineta pakalpojumus tu nonem lidzekljus pensionaru un citu mazturigo arstesjanai !? Reiz kautka gadijas mans savulaik afrika sakertais tropu strunts lika par sevi manit aizgaju uz vietejo mad iestadi lai masinja aplej ar kautko dezinficejosju , iznaca daktere paskatijas un saka "Jums vajag nopietnaku proceduru neka mes seit varam sniegt jabrauc uz RAJONU tas tepat 5min ar autinju BET mes jums nevaram dot nosutijumu pie specalista jo ta jus ismelsiet musu finansu Qvotas ko taupam pensionariem , jus tac maksatspejigs scilveks aizbrauciet un nesakiet ka mes sutijam bet piesakieties pats uz proceduru par savu naudu" pateicu paldies un protams aizbraucu ne uz kadu Rajonu bet uz Arssu pa taisno kur man visju saarsteja pa 20Ls i nekadu bedu vai parmetumu vai Qvotu:) Kops tas reizes jau daaudz gadus man nav vairs bijusi velesjnas "Deldet socialo pacientu budzetus" konkreta miesta un jebkur citur :):)

Lunis , 2007-06-26 13:15:20

par dakteri Bāru man vislabākās atsauksmes paldies viņai....

ess , 2007-06-26 17:03:30

Daktere Bāra ir vienīgais zobārsts, kurai uzticu savus zobus. Par citiem Ogres poliklīnikas zobārstiem man nav viedokļa, bet raksta autorei iesaku nākamreiz aiziet pie Bāras.

xx , 2007-06-27 13:01:08

Nu, nācās izmantot bezmaksas pakalpojumus Anglijā- nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Attieksme sirsnīga, daktere ļoti rūpīga; protams, viņi neoperē. Bet darbu, kas jāveic, izdara ārkārtīgi rūpīgi.

fish , 2007-07-02 23:36:03

Man ar ir gadījies pie dažādiem zobu ārstiem pabūt,bet es arī esmu atzinusi kad dr.Bāra ir tas ārsts kam es uzticu savu zobu ārstēšanu.Paldies dr.Bārai!

Anyks , 2007-07-04 16:57:02

Tīnūžu 13 , tikai tur uzticu savus zobiņus!

poma , 2007-07-14 17:17:35

es jau daudz gadus apmeklēju tikai dr, M. Tretjakovu ! Un pat 9 gadīgais bērns izvēlās tikai viņu

LG , 2007-07-24 15:56:36

No Ogres var aizbraukt uz Rīgu, tomēr drošāk, piem.RSU Dzirciema ielas iestādē. Zobi nav mati, neataugs.

AA , 2007-07-28 00:55:03

LUNIM pašam šķiet ir materiālas problēmas (jo nevar iegādāties LV burtus), kā arī mentālas aiztures (jo valodiņa tāda visai traģiska), savukārt nav nekādas aiztures gāzt savus vāvuļojumus pa labi, pa kreisi, visur kur...

STARP CITU... , 2007-07-28 21:55:22

Poliklīnika ir valsts iestāde, tā ir paredzēta jebkuram valsts iedzīvotājam. Tas, ka tur iet tikai maksāt nespējīgie ir skarbi teikts.Protams, ka pensionāri nevar atļauties privāt prakses apmeklēt,tie nevar pat cilvēcīgi izvikt mēnesi līdz nākošai pensijai.Aparatūra poliklīnikā nav un ilgi nebūs tik kruta kā privāt praksēs un par ATTIEKSMI runājot, vēl ilgāk iespējams. Pie tā ir vainīga mūsu valsts valdība.
Padomājiet, kādas algas ir medicīnas personālam(poliklīnikā diez vai tiek maksāta kreisā nauda ārstam-noteilkti nē), viņi paši diez vai var aiziet uz privātpraksēm.Taču viņu neiecietīgo, necilvēcisko un pretīgo attieksmi pret pacientiem tas neattaisno. Ja mēs visi sāktu makšt nodokļus, redzot tam jēgu nākotnē, daudz kas izmainītos.Lai mainītos mūsu sistēma, kurā dzīvojam, ir jāpiedalās gan valdībai, gan tautai. Tas ir apburtais loks!Ikdiena, kurā dzīvojam ir pilna pretrunām un skumjām lietām.

Santa , 2007-10-02 18:02:36

Eju pie dakteres Gulbes,tikai labas atsauksmes.

luuse , 2009-08-25 11:22:25

biju poliklīnikā pie dr.Cepurītes...normāla attieksme...prasīja vai vajag anistēziju vai nē...nekādu problēmu...

daarta , 2009-08-25 11:28:13

biju pie cepuriites tikkai tapeec kad tas bija dezuuraarsts nekad dziivee vairs uz turieni nejieshu laboja bez anisteezijas ar taadaam saapeem un veelpietam urbi actaja zobaa tad domaaju ka vispaar tai kreeslaa arii palikshu!!! kad aizbraucu uz riigu man taa daktere prsija kursh ir taisijis to zobu

vaax , 2009-08-25 12:26:57

pro cepurite ja toze takoe sliwala.. a ja bila v orione okolo stroiteljno 1.5 4asa kovirjal;a v itoge ostavila korenj powla 4erez denj ona skazala vse ok tak mozet bitj xodila 3 dnja poka s4eka tak raspuxla mama rodnaja i pila kazdij 4as tabletki powla opjatj v orion a tam bil muz4ina tak vot on 2 4asa kovirjalsja dostaval korenj i udivljalsja prjam pri mne kak mozna biulo tak raskovirjatj a korenj ostavitj

pacient , 2009-08-25 14:33:52

Loti laba daktere Gulbe.Paldies 1

ome , 2009-08-25 15:22:35

Ko Jūs tur visi murgojat?!?!
Ogres poliklīnikā ir ļoti laba attieskme un man arī vienmēr pasaka, vai man vajadzēs vai nevajadzēs anastēziju:)

Kristīne , 2010-09-17 12:07:51

Nu ar Cepurīti tā ir, bet ar Bāri un Gulbi gan tā nav, jo pie Cepurītes arī NEKAD neietu:(

Kristīne , 2010-09-17 12:10:04

Ko Jūs, vai tad tā Cepurīte vēl nav aizvilkusies pensijā? Vēl aizvien bojā cilvēkiem zobus.Tak lai lasās projām un lai atbrīvo jauniem speciālistiem vietu

Sefa , 2010-09-20 20:07:50

Dr.Mežapuķe ir ļoti jauka,visu izstāsta ko darīs un piedāvā vai ar anestēziju,vai bez.

ziluks , 2010-11-24 11:33:24

Kad juniors mācījās pilsētas pamatskolā - sekojot Kara ārsta majora Rubcova (dzimis Rīdzinieks) padomam - 2x gadā apmeklējām tur - toreiz strādājošu Daci Krūzi.Nu jau 2-trais kurss LU -mikrobiologi- ģenētiķi, turpinam sadarbību. Abi. Tik maigas rokas neesu redzējis pilsētā...

Valdis , 2010-12-27 18:44:24

man ir 30 gadi,jau no bernibas biju gajusi pie zobuarsta uz polikliniku,Bara un Gulbe ir ljoti labi arsti.tagad ari ir zobinjw jalabo,zvanisu un pierakstisos uz polikliniku.

ingucis , 2011-02-08 07:31:57

Es arii biju pie dakteres Mezapukes - varu teikt tikai to labaako.Paldies))

xgx , 2011-10-12 02:30:29

Daktere Mezapuke vienkarsi briniskiga, visu izstasta , piedava anesteziju, smaidiga, preciza , akurata...

Janis , 2013-01-24 20:49:39

Vse doktora,tam xoro6ie,no mogli pomenjatj medsestru,kotoraja v kasse sidit! Sej4as vrode normaljnaja stala,kogda stoljko zalob na nejo bilo,russkix vidno terpetj ne mozet,no,kak polu4ila,sej4as ulibaetjsa s natjazkoj! Voob6e besju4aja tjotka!

Irina , 2014-05-19 15:37:43

sīkums ar to polikliniku labak izsaktiet savu viedokli par Ogres slimnīcu un attieksmi , tur lielakajai daļai vispar nedrixt ar cilvekiem stradat pat ar dzivniekiem nedrixt,tikai fabrikā ar nedzīviem prieksmetiem, ogres slimnicā jebkurš jaunietis kuram slikti tiek uzskatits par narkomanu un pat palidziba tiek atteikta, nakts maiņā māsiņa tā arī pasaka ka nevar zinat vai nav narkomāns . sorri a es nevaru zinat vai viņa nav prostituta .

anna , 2018-01-29 20:17:27

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet