gājēju pārejas

No rītiem nezinu kā, lai bērnu pārvedu pār ceļu! Visu vasaru pie gājēju pārejas (PICU STUDIJAS) nodežurēja policija, bet kad sākās skolas laiks, tā no šiem ne smakas!!!! Pāri ceļam nav iespējams tikt, jo neviena mašīna nelaiž. Tā iet pāri bail, cerībā kad laicīgi nobremzēs auto... Pati pāris mēnešus atpakļ redzēju kā uz šīs pārejas notrieca sievieti (paldies Dievam, šī vesela). Draudzene pāris nedēļas atpakaļ arī redzēja kā uz šīs pārejas notriec vīrieti.... Bail par sevi un bērna dzīvībām......... :(

mar... , 2015-01-13 23:31:00

Es katru rītu braucu un redzu,ka gājējus palaiž pāriet ,tu MAR neceļ paniku

Fuij , 2015-01-14 05:30:04

mar.... cik braucu garām, vienmēr tiek palaisti gājēji, taču ir bijuši gadījumi, kad gajējs nebija uzreiz pamanīts, jo tam nebija atstarotāja.... Kā Jums ir ar atstarotājiem?

LG , 2015-01-14 08:35:40

Jā, gājējam ir jābūt redzamam jau no attāluma.

roselle , 2015-01-14 08:37:23

Cik braucu pāri pārbrauktuvei, praktiski vienēr kāds iet pāri un VISI PALAIŽ GĀJĒJUS!

vadītāja , 2015-01-14 09:03:04

Ja vien kājām gājēji saprastu cik ļoti grūti tumšā laikā viņus ir pamanīt uz neapgaismotām gājēju pārejām... Tumšā laikā neapgaismotas gājēju pārejas ir ļoti bīstamas, jo gājēji paļaujas, ka auto apstāsies, bet viņus taču vienkārši neredz!!!

. , 2015-01-14 09:36:05

Cien. gājēji.Es ļoti ceru,ka policija atradīs kādas metodes kā Jūs paņemt pie dziesmas,jo to ko atļaujas gājēji ir prātam neaptverams.Maz tas,ka pakļauj sevi briesmām,bet reāli pakļauj briesmām šoferus.Vakar stāvot pie Kartonfabrikas redzēju divas mātes, kurām vajadzētu tādu sodu uzlikt ka mūžam nesamaksātu.Abas izkāpa no autobusa un katra ar savu bērnu tumsā speras autobusam pa priekšu pāri ceļam, labi,ka mašīna kas apdzina stāvošu autobusu(un tas ir atļauts) nobremzēja.Ja tiktu nobraukts kāds tad visi kliegtu,ka valsts vainīga vai šoferis,bet to,ka cilvēki un kā likums tās ir sievietes ar bērniem un pensionāri, dara visu kas prātā ienāk par to neviens nedomā.Kapēc gājējs var iet pāri ceļam kā ienāk prātā,bet šoferis nevarētu braukt pa trotuāru,ja sagribas.
Un vispār man ir pirmā dzirdēšana ka Ogrē regulāri tiek notriekti gājēji, nu tā izklausas pēc mar.... stāsta.

šoferīc , 2015-01-14 10:08:44

Eju pāri šai pārejai katru dienu,nekad nav bijis gadījuma,ka neapstājas un nepalaiž. Nevajag te stāstīt pasakas,ja tas vienu reizi arī ir noticis,tad nevajag vispārināt.

zz , 2015-01-14 10:16:59

Tas tāpēc, ka pašas pie stūres nav sēdējušas un tāpēc nesaprot cik bīstami rīkojas.

to šoferīc , 2015-01-14 11:26:01

Un pakļauj briesmām savus bērnus.

šoferīc , 2015-01-14 11:43:24

Piekrītu visiem komentētājiem gan par to, ka visus palaiž (es arī vienmēr apstājos), gan par gājēju neredzamību, gan par gājēju (atsevišķu indivīdu, kas, diemžēl, savairojušies..) pofigismu, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi.. gandrīz vai jāsaka, ka ne jau sods pārmācīs test pāri brauktuvei, nepārliecinoties par drošību.. palīdzēs, ja uzbrauks.. diemžēl, bet tikai tas..

čība , 2015-01-14 11:47:32

kauns par ogres autobraucējiem

ventspils , 2015-01-14 11:51:00

ventspilij
jā, mums tālu no Ventspils ar tās 100% apgaismotajām gājēju pārejām, 100% atstarojošās vestēs pāri ielai UZMANĪGI ejošiem gājējiem un vispār visideālāko pilsētu ar visideāākajliem tās iedzīvotājiem.
man arī kauns, ka Lembergs savulaik nesaveda kārtībā arī Ogri.. :(

čība , 2015-01-14 12:00:45

Gājēji bieži vien slāj pāri, pat galvu nepagriežot un vēl kaut ko pīkst!Vajag pašiem būt redzamiem, tad arī apstāsies. Un pie picērijas regulāri tiek palaisti gājēji, tikai nevajag melot.

uci , 2015-01-14 12:27:50

Pastaigaajiet ar kaajaam, tad redzees kaadu dziesmu dziedaasiet .......

d.d , 2015-01-14 23:34:28

d.d
varētu padomāt, ka autovadītāji nestaigā. nekad un nekur. un velosipēdus neizmanto, un peldēt un slēpot nemāk utt.....un varētu padomāt, ka autovadītāji nepaslīd uz ielām un neiet pāri zebrām.. brīvdienās es vispār autiņu neaiztieku, uz veikaliem eju kājām. man auto ir, lai tiktu līdz darbam Rīgā un atpakaļ, ciemos aizbraukt, kā arī pēc nepieciešamības tiktu pie ārstiem, kad bērns slims, vai pati slima.
tie kājāmgājēji, kas NEKAD nav vadījuši auto, noteikti ir tie visgudrākie, viedākie, un visvairāk cietušie..

čība , 2015-01-15 09:33:33

Parakstos zem Jūsu vārdiem.Tik tiešām varētu domāt šoferi ar kājām nestaigā.Bet gājējs,ka nav bijis šoferis ir tik gudrs,ka slāj kur acis rāda...

to čība , 2015-01-15 16:53:14

čība un to čība - varētu padomāt, ka VISI kājāmgājēji-auto nestūrētāji nesas pāri pārejai, neskatoties! Kā tad ar tiem daudzajiem autovadītājiem, kas pie loka pārejas, redzot, ka gājējs stāv pie pārejas un normāli GAIDA, kad kāds beidzot pamanīs un palaidīs - tā vietā piedod gāzi? Tas pats pie pieturas, kur daudzi skolēni šķērso ceļu no rīta - ja vagars - policists nestāvēs, tad pāriet varēs tikai tad, kad bariņš gājēju būs salasījies. Es teiktu, ka autovadītāji aizmirst par to, kā ir tad, ja ej kājām. Neteikšu - visi, bet daudzi. Atslēdzas domāšana, kad iekāpj mašīnā - man ir dzelzis un es močīju un pofig - cik ātri izbrauc cauri peļķēm, kas pie paša trotuāra utt.

me , 2015-01-15 17:59:58

Pati pārsvarā pa Ogri ar kājām. Nu tak uzvelciet atstarojošās vestes vai vismaz piešujiet lentas pie visām jakām un zābakiem, lai jūs var redzēt! Ja jāiet pāri pārejai, tad arī jāiet, nevis jāstāv un jāgaida, kad mašīna stāvēs un gaidīs jūs (tā nebūs un nav arī "civilizētajās" ārzemēs). Jāpārliecinās, ka nenesas neviens idiots ar 100km/h un jāiet pāri, normālie gan ieraudzīs (ja būs atstarotāji un redzēs nodomāto virzienu), gan apstāsies bez problēmām.

Braucot ar auto visvairāk kaitina tie, kas neskatoties iet pāri neatļautā vietā, un tik pat ļoti nepatīk čammas pie gājēju pārejas, kas neizmanto savas tiesības.

autovadītāja , 2015-01-15 21:00:05

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet