Ar kādām tiesībām pētījumu kompānijas prasa manu telefona numuru?

Ar kādām tiesībām pētījumu kompānijas prasa manu telefona numuru?
Ja es arī piekrītu ielu intervijām, tad manas tiesības pēc intervijas palikt anonīmai.
Jo telefona numurs ir mana privāta lieta.
Tāpēc, lai izvairītos no visādiem svešiem zvanītājiem, nedodiet šiem te ielu intervētājiem savu telefona numuru!

dace , 2014-12-01 13:26:27

Intervētāji par šo darbiņu saņem, nicīgi, bet tomēr atlīdzību. Telefona numurs vajadzigs ir Intervētāju vadībai, lai pārbaudītu vai Intervētājs atbildes nav sadzejojis dzerot tēju pie sava virtuves galda.

Arnolds , 2014-12-01 19:32:13

Neviens neliek obligāti atbildēt uz intervētāja jautājumiem. Un Arnoldam taisnība - man vairākkārt vēlāk intervētāja vadība ir zvanījusi, lai pārliecinātos, ka mani tiešām reāli intervēja. Man nav grūti atbildēt uz intervētāja jautājumiem un iedot savu telefona numuru - intervētājam nebūt nav patīkams darbs.

Dore , 2014-12-01 20:21:25

...ja Dace nepateiktu, ka nedriikst, neviens to pats neizdomaatu,... :D

Savu taalrunja numuru dodu. Jo zvana un paarbauda. Un man nav gruutiibu atbildeet uz telefona zvanu...

vg , 2014-12-01 21:50:54

Kur teikts, ka nedrīkst prasīt? Dīvainīte, varbūt intervētājs ar tevi vēlreiz gribēja satikties, tikai jau intīmākos apstākļos, a tu te kladzini...

? , 2014-12-02 12:18:48

Vaaauuu,telefona nr.privāta lieta,tikai pie pirmās izdevības mainam uz nebēdu.....

numurs , 2014-12-09 18:21:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet