cigaretes

Gribu saprast,kāpēc TOPĀ tik sarežģīti iegādāties cigaretes? Ej,kad gribi-tur nekad nevar nopirkt VIENKĀRŠI,PIEEJOT PIE KASES UN PAJAUTAJOT KONKRETU MARKU! TAD SĀKĀS LIELĀ SKRAIDĪŠANA NO KASES UZ KASI,SAKLIEGŠANĀS STARP KASIERĒM-VAI TEV NAV TĀDA UN TĀDA MARKA!? VIENKĀRŠI MURGS! UN JA VĒL TRĀPIES VAKARA SASTRĒGUMA STUNDĀS-BEIGTI NERVI! SAPROTU,KA CIGARETES NAV PIRMĀ NEPIECIEŠAMĪBAS PRECE,BET TOMĒR,JA JAU PĀRDOŠANĀ IR,BET,STARP CITU,IZLIKTIE PARAUGI ARĪ NEAIZSKARAMI,-BUTAFORIJA,VAI? TIKAI PROVOKĀCIJA? VAI TAD VEIKALĀ NAV DARBINIEKA,KAS NODROŠINA KATRĀ KASĒ AR VISU PIEEJAMO SORTIMENTU? IEPĒRKOS TOPĀ PASTĀVĪGI UN TAS NAV VIENS GADĪJUMS, BET S I S T Ē M A!!!

pircējs , 2014-04-13 11:39:19

nabadziņš............
vai vieglāk nav atmest?
no pīpēšanas esi tāds nervozsssssss......

pircējam , 2014-04-13 13:20:28

Nervozu mani padara tieši tas BARDAKS, kas valda pie kasēm! Ja reiz prece ir veikalā, man ir tiesības to nopirkt CIVILIZĒTI! Paskatiss,cienījamais apmierinātais,uz sevi no malas, gan jau PATS SAVĀ ACĪ BAĻĶI NEREDZI!

pircējs , 2014-04-13 13:37:31

Smēķēšana nogalina!!!! Nāc pie manis neej uz to TOPU!!!

nāve , 2014-04-13 13:47:04

nav japipe.

lapa , 2014-04-13 14:27:25

Būtu labāk paklusējis, nevis ar savām atkarības problēmām bļaustījies pa i-netu! Ej pie atkarību speciālista, un Topā vairs nebūs pie kases nervozi jāgaida iecienītā marka. Labi vien ir, ka kasieres sabļaustās -lai visi redz, kurš tas lielais pīpmanis. :)))

Dr. Dūmiņš , 2014-04-13 14:54:31

Nav ko smēķēt. Pats vainīgs

S , 2014-04-13 16:13:01

Gribu saprast kāpēc elvi pie kultūras nama ir tik sarežģīti iepirkties vakaros,sestdienās un svētdienās,jo strādā 2 kases.rindas garu garās.Gribu, nākot no vilciena nopirkt maizīti,bet tas pārvēršās par murgu,stāvot tajāsdivās garājās rindās.Pīpētāja problēma ,man šķiet smieklīga.

nepīpētājs , 2014-04-13 17:50:39

Man šķiet,ka pīpētājs nepateica visu,-es arī esmu pamanijusi, ka kasieres skraida no kases uz kasi,mekledamas vajadzīgo cigarešu marku,BET-RINDA ta STĀV UN G A I D A, KURA JAU KRIETNI PAGARINĀJUSIES,kuras jau tāpat bieži nav no īsajām,bet te mākslīgi rada rindu. Vajadzetu tomēr sakārtot šo tirgošanās metodi!

es , 2014-04-13 19:07:59

risinājums ir iet iepirkties uz citu veikalu. kasieres tur tur tiešām dīvainas var palikt bez pirkuma. pircēji arī dīvaini, tāpēc vajag alternatīvu

, 2014-04-14 09:38:35

tev pateikts,ka TOPS visslabakais veikals Ogre,vienmer viss svaigs un cenas normalas,bet pardeveji tiesam nevisai,es pati staveju tortes nodala 30 min,man prieksa staveja tikai viena dama,tik ilgi pardeveja apkalpoja,es uzsprasiju lai pasauc paligu,ja vina pusstundu apkalpo vienu pirceju,ta pierakstijas uz torti pec tam nevareja izlemt ko pirkt.Es aizgaju nesagaidot.

Alise , 2014-04-14 14:49:37

Jā,Topā ir visu laiku šī problēma ar cigaretēm,it sevišķi pirmajā un otrajā kasē,tur nekad nav iespējams iegādāties cigaretes kādas vajag.Arī rindu problēma nav atrisināta (nav runa par to,ja strādā visas kases),bet par to,ka kasierēm jāstrādā pie plauktiem un pie tam par to pašu algu.Vajag aicināt maiņas vecāko vai vadītāju gadījumos,ja problēmas.Un tie gudrinieki,kuri te muti vārsta par pīpēšanu vai nepīpēšanu nav Jūsu darīšana,gribi pērc maizi,gribu pirkšu cigaretes.Visi pircēji ir cilvēki.

kaktuss , 2014-04-14 18:29:03

tāpēc ,ka cigaretēm visu laiku mainās cenas,jāiztirgo pa veco ceno visas cigaretes ,tad var izlikt par jauno,dārgāko.

zinu , 2014-04-14 19:50:25

Pēc starpgadījuma par iepelējušiem pīrāgiem kur situācijai diez ko nevarēja rast atrisinājumu ne veikala vadītāja ne arī no Prestiža kafeinīcas uzaicinātā "saimniece", kopš tās reizes uz TOPu vairs neeju, lai gan toreiz iegriezos katru otro dienu un ne jau nu tikai pēc sērkociņiem. :) Zaudētājos neesmu ne es, ne viņi :) Arī sava veida atrisinājums.

Zaķis , 2014-04-15 09:32:13

Es arī TOPĀ iepērkos regulāri'bet šobrīd tur "diez' kas nav! Patstāvìgas rindas,jo nestrādā visas 7 kases,ja nekļūdījos skaitā, kasieres kaut kur pa plauktiem ,protams'strādā,bet ne savu tiešo darbu,noskatījos te vienu dienu,liekas,vakar,"rāpo" viena nabadzīte ,rāpus,jo,droši,ka grūti,vispār šausmīgi,ka 21.gadsimtà tāds līmenis! Citàs iestadēs šādus darbus veic cita amata veiceji,ne kasieri!

žēl , 2014-04-15 22:40:40

pārdevējas jau nav cilvēki.......kur nu cienīt tādas.Latvieši ir gatavi saplosīt viens otru.Skumji...

......??? , 2014-04-15 23:07:32

pārdevejas nevar lēkaat un apkalpot visus vienlaicīgi,vai tiešām tik grūti saprast

//// , 2014-04-15 23:08:58

Mēs,pircēji,jau to saprotam,bet to nesaprot vai negrib saprast darba devēji! Jo šodien-ne tiešā nozīmē jau sen ir cits līmenis,ALGAS,ALGAS,ALGAS!!! VISUR JAU MAKSĀ KRIETNI V A I R Ā K. KĀ TOPĀ!!! JA NEKAS NEMAINĪSIES ŠAJĀ SAKARĀ,TAD tops I Z P U T Ē S ! ! !

sapratējs , 2014-04-15 23:45:47

Ja reiz TOPS, TAD TOPS! KAS PAR APSARGIEM TAGAD NOLASĪJUŠIES, ir viens TIPIŅŠ-liekas,Rihards, nez' kādas funkcijas Tas pilda? Izskatās,ka demonstrē kautko,nez'ko-ne to modes,ne to savu "sportisko" stāju HA HA HA ! NE TĀ VIETA, NE TAS LAIKS! PAVĒROJIET,ogrēnieši, un ka ar darba ražīgumu,ja sevi demonstrē,bet kā ar tiešajiem pienākumiem? Redzēju,kā viens tipiņš centās ko aizbāzt azotē šamam sargam aiz muguras,a kas man? Man jau par to nemaksā! Vot!

novērojums , 2014-04-16 00:05:08

kā maksa taa strāda,paliks Topā tik tās nodzērušiem ģīmjiem.....žēl......

!!! , 2014-04-16 09:31:36

Apsargi?-R A T I Ņ S T Ū M Ē J I !!!:-)

:-) :-) :-) , 2014-04-16 11:17:34

Tur viņi divi ar līdzīgim vārdiem-ar H burtu,kurš no viniem-īsais vai garais? Ne darbs bet rihtih laža'muļķa laišana

@ , 2014-04-16 16:09:07

Jā,kādreiz par TOPu bija tikai labas atsauksmes,bet tagad...Vai tad cienījamā TOP vadība neredz,nedzird pircēju neapmierinātību,vai arī viss pie kājas.Bet- cik ilgi?

xxx , 2014-04-18 20:20:34

Tiem kuri aprunā apsargus... vai tad uz veikalu neiet, lai iepirktos? :) Cik ļoti ir jāpēta apsargs, lai izpētītu tā gaitu un stāvu... vēl vairāk - izlasīt viņa vārdu uz "beidžika" :)

Par cigaretēm... jāsaprot, ka pīpēt ir negods. Un pārdevēji ar liela daļa nepīpē. Man dusma ir uz smēķētājiem, kuri rada šīs situācijas, bet ne uz pārdevējiem :)

Matīss , 2014-04-21 20:01:16

Tev gan nav taisnība.Es agrāk strādāju TOPa un gandrīz visas kasieres un pārdevējas smēķē.Tikai Tu to nejūti.

TO Matīss , 2014-04-22 08:39:23

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet