īrnieks nesamaksā un pazūd .

Jānis Striks ir cilvēks kurš atstāja manu dzīvokli ar parādiem . Neprasīju īres maksu , bet par komunālajiem pat nesamaksāja un tagad vienīgais ceļš ir caur tiesu . Esiet piesardzīgi .

Gača , 2014-04-02 21:51:09

Varbūt tāpēc sākumā ir jāprasa arī depozīts, kurš nosedz pēdējā mēneša īres maksu un komunālos? :)

... , 2014-04-02 23:16:10

Neizskatās, ka starp jums būtu bijis noslēgts kāds līgums...

tiesā? , 2014-04-03 08:43:27

Vai jums ir nepieciešams finansējums ?
Vai jums ir nepieciešams Business vai Personal Loan ?
Vai jūs vēlaties , lai refinansēt savu uzņēmumu ?
Mūsu uzņēmums atrodas Amerikas Savienotās Valstis , Indija un Anglijā . Mēs dodam no aizdevuma ar individuālu un uzņēmumu par 3 % procentu likmi yearly.Contact mums jau šodien pa e-pastu : Zopaloancompanyltd @qq.com

Zopa Finance Service , 2014-04-03 22:21:36

Zopa Finance Service ko jus uzbazities visur kur vajag un nevajag tas liecina ka jums slikti iet,uzbaziga reklama tas ir antireklama.

!!!! , 2014-04-04 10:25:59

Kāpēc tu domā, ka tas Zambijas nēģeris kaut vārdu latviski saprot?

? , 2014-04-04 11:47:39

Tāpat izdarīja Zane Smilškalna un tagad slēpjas

oh , 2014-04-05 13:29:02

Kur var īrēt dzīvokli tikai par komunālajiem???
Es piesakos!!!
Man tik nenormāli dārgi Rīgā sanāk tā īre plus komunālie.

liaana , 2014-04-21 13:20:09

Mēs meklējam patiesu uzņēmumiem / privātpersonām meklē aizdevumus, lai finansētu savu uzņēmējdarbību vai paplašināt jau esošos. Mēs arī nodarbojas ar visa veida bankas instrumentiem. Lūdzu, sazinieties ar mums at:::kirkleonfinances@gmail.com

[1]Projekta finansējums / finansēšana
[2] nenodrošinātajiem aizdevumiem, komerciālu aizdevumu
[3] pasaules projektu finansēšana
[4] kapitāla aizņēmuma finansēšana
[5] par personīgo finansējumu
[6] izdošanu un atlaide par visiem bankas dokumentiem, piemēram, BG, SBLC, LC, MTN, POF, PPP
[7]Vekseļu
[8]Nekustamā īpašuma aizdevumu un hipotēku

Ja ir interese, lūdzu sazinieties ar:

Kontaktpersona: Mrs Susan Reed
E-pasts:kirkleonfinances@gmail.com

Mrs Evelyn reed , 2015-02-08 09:11:13

Do you need a loan to consolidate your debt? Are you in need of a loan
to finance or expand your business? or for car purchase, buying a
house and other personal loans ETC we give long term loan for five to
fifty years maximum with 3% interest. You are 100% Guaranteed.
contact us via email address: urgentloan22@gmail.com
BORROWERS APPLICATION DETAILS:
Full Name:________________________
Country:_________________________
State:__________________________
Sex:____________________________
Date of Birth:______________________
Home Address:______________________
Amount Needed:______________________
Loan Duration:_______________________
Cell Phone:_________________________
Monthly income:____________________
Purpose for Loan:___________________
Occupation:_________________________

Dr Purva Sharegistry , 2015-04-14 18:22:56

Getting likumīgas aizdevumu vienmēr ir bijusi milzīga problēma klientiem, kuri ir finanšu problēmas un nepieciešama risinājumu to.Kredītu un nodrošinājuma jautājums ir kaut kas, ka klienti vienmēr uztraucas par to, kad cenšoties saņemt aizdevumu no likumīga aizdevējam. Bet .. mēs esam panākuši, ka atšķirība kreditēšanas nozarē. Mēs varam organizēt aizdevumu no diapazonā no $ 2,500. līdz $ 500,000.000 email urgentloan22@gmail.com

Dr Purva Sharegistry , 2015-04-14 18:23:51

Sveiki Ikviens, Mans vārds ir Mrs.Juliet Quin. Es dzīvoju Kanādā, un es esmu laimīgs sieviete šodien? un es teicu manu self, ka jebkurš aizdevējs, kas glābtu savu ģimeni no mūsu sliktas situācijas, es atsaukšos jebkuru personu, kas meklē aizdevumu, viņš man iedeva laime mani un manu ģimeni, es biju vajadzīga aizdevumu $ 30,000.00 līdz sākt savu dzīvi visā, kā es esmu vientuļā māte ar 3 bērniem es satiku šo godīgo un Dievs baidoties cilvēks aizdevumu aizdevējs, kas man palīdzēt ar aizdevumu $ 30,000.00 Kanādas dolārs, viņš ir Dievs baidoties cilvēks, ja jums ir nepieciešama aizdevuma un jums būs jāmaksā atpakaļ aizdevums, lūdzu, sazinieties ar viņu viņam pateikt, ka ir Mrs.Juliet Quin ka jūs nosūtīt viņam. Sazinieties DR Purva SHAREGISTRY pa e-pastu: (urgentloan22@gmail.com)

Mrs.Juliet Quin , 2015-04-14 18:24:22

Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām ar 3% procentu likmi. Mūsu aizdevumi ir nodrošināti un garantēta ar apdrošināšanas sabiedrības. Redzēt ne tālāk un sazinieties ar mums, lai saņemtu aizdevumu beigusies (vvot.inc@gmail.com). Tīmekļa vietne: http://vvot.webgarden.com/. Skype: vvot.inckredit

Malcom , 2016-09-23 07:20:10

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet