Pasts

Piezvanot uz Ogres pasta nodaļu - sajūta ,ka runatu ar pašu prezidentu! Man ir jautājums kā valsts iestādēs var strādāt šādi neapmierināti cilvēki....informāciju pa telefonu nesniedzot jo tas aizņem ļoti daudz laika,kad saku ,ka pati ierasties nevaru ,jo mājās ir mazs bērns ,tad tās ir manas problēmas ,jo viniem ir vajadzīga mana pasa ,kad jautāju vai nevar Vīrs aiziet ar manu pasi ,tad viniem ir vajadzīgs ,lai es pati būtu....kad vaicaju ,lai paskatas vai ir pienakusi paciņa ,lai par velti nebūtu jaiet vairakas reizes un jamoka mazais zīdainītis ar gerbsanos un tik tala cela merošanu ,jo nedzīvojam centrā ,tad man pasaka ,ka šādu informaciju pa telefonu nesniedzot! Vai tiešam tur nevienai nav bijuši berni un ja arī nav ,tad kāda ir attieksme un bals tonis pret klientu!?

mamma , 2014-04-01 12:16:48

NU i ko tu gribi panākt šajā valstī ar savu izmisīgo sāpi.

J , 2014-04-01 12:36:34

Tā tas nenotiek,kā tev liekās,ja apzinies ka pati nevarēsi izņemt paciņu tad vajag sūtīt uz vīra vārda,un zvanīties ar jautājumiem par paciņu arī ir tikai tavs stulbums,jo pasts atsūta kvīti ka paciņa pienākusi.Ja esi tik slinka ka nevari paskatīties pasta kastītē,bet tkai sūdzēties i-netā,tad ar Tevi viss skaidrs.Gaidu nākošo rakstu ka vīrs pametis tevi ar bērnu,jo esi slinka....

to mamma , 2014-04-01 12:50:54

Es ar visu zīdaini gāju uz pastu, jo viņu pienākums nav skaidroties ar Tevi pa telefonu, ko tad Tu gribēji zināt, kas tur iekšā? Tu jau vari samaksāt, lai atnes uz mājām! Tikai jārīkojās, nevis jāklaigā te!

Milze , 2014-04-01 13:07:42

mums visām ir bērni,bet nesaprotu kur ir problēma saģērbt bērnu un tik skaistā laikā un svaigā gaisā aizstaigāt līdz pastam???(Pati no Kartonfabrikas ļoti bieži gāju uz pilsētu ar ratiņiem,forša pastaiga).Ļoti daudzas māmiņas iet pa 3-8 km dienā pastaigā ar ratiem.Kur tev problēma???

mamma , 2014-04-01 13:10:25

Un Tu tiešām neesi normāla, ja vari visu forumu pietaisīt ar šitādu sviestu! Slinķe, nabaga bērns gan jau visu dienu sūt dzīvoklī!

Līga , 2014-04-01 13:12:30

lai nu kā tur būtu ar " sliņķi" un tā tālāk, bet vienu varu pateikt gan...Ogres pasts (Brīvības ielā) ir zem katras kritikas attieksmes ziņā.

MK , 2014-04-01 14:13:37

Varbuut beerns ir slims... sekot liidzi kur ir paka var arii www.pasts.lv (ja ir tracking numurs).. taa ir ja persona nevar ierasties vajag pilnvaru (Juusu situaacija viiram)

KS , 2014-04-01 14:14:13

To Ligai tu mulke cilveks vienkarsi ir parsteigts par toni kada si darbiniece runa sviests ar tevi Liga

dd , 2014-04-01 14:18:41

iesaku būt uzmanīgākai/kam izteicienos!!!!!!

to dd , 2014-04-01 15:53:24

Ja jau tā mamma zin, ka pienākusi paciņa, tad viņai pastnieks ir atnesis aicinājumu ierasties pēc paciņas. Nesaprotu, kāpēc jāzvana uz Pastu!? Ja aicinājuma nav, kā nabaga pasta darbiniece var to nezināmo paciņu atrast.

Bobis , 2014-04-01 15:57:24

Tu pati/s uzmanies no saviem izteicieniem.

TO to dd , 2014-04-01 16:01:03

Jums tik pasvied kadu rakstinu tad tik sakas apriesana gan par mati gan par bernu gan jau mamma iet gan ara staigat gan ari rupigi aidzina savu mazuliti Ieteiktu mammai nenem galva tos visus gudros

ss , 2014-04-01 16:39:11

Fascinē šie cilveki ,kas zin kur es dzīvoju ,gan ari kada pati esmu un protams mans nabaga bērns - ja turu viņu četrās sienās ....
Kas tāds notiek laikam tikai Ogre!

mamma , 2014-04-01 16:53:30

Šeit labāk neko nerakstīt.Jo šeit komentārus raksta stulbi cilvēki,kuriem sēžot mājas nav ko darīt.Īsi sakot,šie cilvēki ir neveiksminieki un prot tikai aprunāt citus.

... , 2014-04-01 17:33:53

Mums pastniece pastāvīgi neatnes aicinājumu vispār, retu reizi - atkārtoto! Zvanot uz pastu, tur, protams, nevar pateikt, vai paciņa ir pienākusi, jo, lūk, tas ir lieks darbs! Labi, ka ir tāds www.pasts.lv, kurvar sekot līdzi, cik tālu paka ir aizceļojusi un noskaidrot pakas kodu, savādāk nemaz pie tās nebūtu iespējams tikt! Bet pastniecei par neizdarību, protams, neviens neaizrādīs! Pa telefonu vēl izlamās par iztraucēšanu.

Māra , 2014-04-01 20:33:20

šajā ogrenet forumā ir vieni vienīgi negatīvi cilvēki! Cilvēks dalās savā sāpē ar piedzīvoto un pārējie kā suņi norej no galvas līdz kājām! Pretīgi kaut ko tādu lasīt.
Piekritīšu to mamma, ka pasta attieksme ir bijusi briesmīga. Man arī bieži vien neatnāk no pasta aicinājums pēc paciņas un ja sūtījumam nav sūtījuma nr, kur tad es varu to informāciju noskaidrot? Pasta darbinieces vienmēr ir bijušas ļoti neatsaucīgas. Negatīvisma kalngals. Es saprotu, ka daudz darba utt.. bet tas nav iemesls, lai būtu tik īgnas vārnas. Viņām ir vērts piedomāt pie attieksmes

vajprats , 2014-04-01 21:41:34

tu pret sevīm saņem tādu attieksmi,ar kādu pati runā ar cilvēku..Ābece vienkārša.Izklausās pēc pēcdzemdību depresijas.

cik novērots.. , 2014-04-01 21:54:12

Nu jau man ari ir depresija....paldies ka pateici....lidz sim nebija ....
Un ja es stradatu ar tadu attiksmi pret klientiem kà vinas....es sen jau butu atlaista....

mamma , 2014-04-02 03:23:10

Jaa. Liidz shim ar taa domaaju, ka kaa tu pret citiem, taa citi pret tevi. Ogres pasta nodaljaa Briiviibas ielaa shis princips nedarbojas. Nekad nedarbojas. Nesveicinaashanaas. Runaashana tonii " ko tu atnaaci mani trauceet" . Visvairaak man patiik nesleeptais prieks par to, ja kaut kas nav aizpildiits, ierakstiits tajaas vinju lapelees...tad tik saakas.

mk , 2014-04-02 08:09:20

Esmu reizes trīs bijusi Brīvības ielas pastā, vienmēr esmu prasijusi padomu kā tas vai šis jānoformē vai jāaizpilda un nekad neesmu izjutusi nepatīkamu attieksmi, esam pat pajokojušās, pasmējušās.... vienreiz sūtiju paku un kā personu apliecinošs dokuments derēja autovadītāja apliecība bet pēc nedēļas nākot pēc pārskaitījuma autovadītāja apliecība vairs neskaitijās nekāds dokuments, tikai pase, bet kad pajautāju kā tad es varēju paku nosūtīt pamatojoties uz šo nedokumentu man atbildēja, ka tā nu tas ir un nākamreiz lai paņemot līdzi pasi. Labi - turpmāk ņemšu pasi. Tā kā problēmas nav tur kur viņas nav un ja baigi vajag var bēdu sacept uz līdzenas vietas. :)

Zaķis , 2014-04-02 08:52:46

vispar ir ari tadi gadijumi kad pastniece neatnes to pazinojumu,man pasai loti biezi ir ta gadijies

to bobis , 2014-04-02 10:08:02

nevajag uzvelt visu uz pasta darbiniekiem lai atrastu jūsu paciņas tajos sūtijumos kuri ir ne mazums un katru dienu tapec esat iecietīgākas un neizgāžat dusmas tur kur nevajag visi esam cilvēki un daram savu darbu bet bērniņam arī vajag svaigu gaisu un pastaigas

www mk , 2014-04-02 10:42:05

Izskatās,ka vairākus komentārus raksta pašas pasta darbinieces.

? , 2014-04-02 11:19:40

Tieši tā- pasta darbinieces nu ir izrakstījušās pēc sirds patikas...lai veicas arī turpmāk visus pamācīt, tikai pašām gan ar tām mācībām tā pašvaki!!!

!!! , 2014-04-03 15:02:12

Vai tiešām neiedomājies, ka Tu neesi vienīgā, kuru viņas apkalpo ikdienā? Tur ir desmitiem cilvēku rindā. Cilvēki tiek apkalpoti nonstopā. Naivi iedomāties, ka būs laipna un saprotoša attieksme. Pasta darbinieces ir nogurušas, manuprāt...

Roze , 2014-05-02 13:09:30

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet