Vai vairāk Saules?

Negribu taisīt nekādu reklāmu št*ka picai, bet tik sliktu apkalpošanu kā restorānā "Vairāk Saules" vēl nebiju piedzīvojis.
Ienācām restorānā. Apsēdāmies. Pusstundu gaidījām, kad mums pienesīs ēdienkarti, līdz sapratām, ka pašiem jāiet pakaļ. Kad bijām izvēlējušies, ko ņemsim, gaidījām vēl pusstundu, kamēr par savu izvēli varēsim informēt viesmīli. Pagāja vēl pusstunda, kad saņēmām savas picas! un savu Pinacoladu saņēmu tikai pēc atkārtota atgādinājuma! 1.30 min gaidīšana
Un cenas arī.... čilī picā apkalpošana ir daudz augstākā līmenī un cenas ir zemākas!

Diskžokej , 2007-05-19 07:46:06

Šitādos gadījumos labi nostrādā pajautāt viesmīlim vai bārmenim(kas nu tur pareizi skaitās) šādu tekstu:"Atvainojiet, bet vai es izskatos pēc tāda, kurš neko nevar nopirkt?" Sava deva humora, neviena puse netik aizvainota, bet apkalpojošais personāls nezin kāpēc sāks reaģēt raķetes ātrumā. Laikam tiek aizskarta nedaudz viņa profesionalitāte, ja vispār par tādu var diskutēt.
Bet ja godīgi, tad Ogres VS ir stipri ielaidies. Ko padarīs, ja priekšnieks aizņemts ar Cepuma raidījumiem:)

kuce , 2007-05-19 09:28:16

Man ļoti garšo VS pārlocītā pica. Bet pēdējās 5 reizes man to atveda pārogļojušos. Protams, to es vienmēr konstatēju kad kurjers jau ir gabalā.

x , 2007-05-19 11:48:37

jā, nevar pat salīdzināt ar daudzsološo sākumu, es ar tur vairs neeju....bēdīgi...

kk , 2007-05-19 14:19:31

hmm... jocīgi... man pašlaik tā ir vienīgā vieta Ogrē, ko varu ieteikt, lai forši pasēdētu un ieturētu nesteidzīgu maltīti. Jo tur gatavo uz vietas tieši man, nevis ieliek mikroviļņos...

L-ka , 2007-05-19 22:56:18

L-ka, tu vēl neesi piedzemdējusi?

Burka , 2007-05-20 13:52:48

man ar ļoti patīk saulēs un nekad nav bijis problēmu ar apkalpošanu, vienkāŗsi uzkošanai Ogrē labāku vietu nspēju iedmāties..

onjons , 2007-05-21 08:54:09

Hmmm... kāda Burkai personīga interese par mani :) Incanti, kāpēc tas tik ļoti interesē...

L-ka , 2007-05-21 09:31:24

"Vairāk Saules"ir pēdējā vita kur var iegriezties...

riebiigaa , 2007-05-21 10:32:29

acīmredzot, kāds reklamē kaimiņu ieskrietuves.. visai bieži esmu vairāk saulēs un ne reizi nav bijis problēmu..

onjons , 2007-05-21 11:44:28

Es ar kops kada laika izvairos kadu vest uz Vairāk Saules bet pie ta gan nav vainojama pati iestāde garšo man viņu picas un Tiramissu bet tas apmekletaju kontingents gan beeee. Gadijās ka esmu Ogrē ar kārtējo fraņču kolēģi , foršu skuķi no Korsikas sezjam mierigi edam pec brizja sji sak palikt nervoza prasu kas i ? DZEKS BELENZJ uz sjo itka caurumu gribot izurbt , pie sevis jau pasmejos ka meitenei uzmanibas trukums laikam bijis tapec katru skatienu uztver ka uzbraucienu. Paskatos pie ieejas sezj freeks no skata turigu sencju delins ka tads mizkastnieks no kadas privatskolas sljopka ar nagu uz sanu galva prieksja pusgrausta pica un kola hipnotiski blenzj uz kolegji. , neko pasmejos plapaju ar sjo talak pec brizja kolegje saka viss ejam prom vairs nevarot izturet. Paskatos puikam jau zoklis gandriz atkaries tada transa ka tulitas leks par galdu , pagriezos saku sjim eu tu vari siekalas netecinat blenzot uz sieviskji rij savu picu un luri kur citur. Sjis atbild " A nedrikst vai ?" nju bix mitejas bet tapat vislaik grauza un lureja sai virsu ka pamulkjis. Pec paris menesjiem atkal ar citu kolegji soreiz japānieti makslinieci kura labi runā Latviski aizejam pusdienas atkal iestade patuksja bet zale divas vietejās krutās "Blondines" ar sīkajiem grauzj kautkādas kūkas sanāk ka man piezvana izeju laukā parunāt pa telefonu saruna pagara bet pēc ~10min iznāk mana māxliniece pilnīgā neģīmī saka ka negribot tur vairāk palikt "Vietējās" tiko es esot izgājis moentā sākušas šo savā starpā aprunāt sastībā ar mani "Sītās visas zināmas kas nāk pie viņa " tāds un šitādas un kā tā vispār varot te vilkties kādu slimību vēl berniem pielipinās un šitā vēl aziāte ar plakaniem pupiem utt:):) Pilnīgs sviests , zosim laikam nebij pielecis ka arī Aziāti mēdz saprast latviski. Kopš tā laika izvairos tur iegriesties besī man mazpilsētas lumpenju publika kas tur vislaik šujas un neprot uzvesties lai neazskartu citus.

Lunis , 2007-05-21 12:31:51

vispār Lunim taisnība! pēdējā laikā man ar sanācis tur iegriesties un sastapt briesmīgi riebīgu publiku!!!
bet par visu pārējo- ka ilgi jāgaida ēdienkarte....nu nezinu!!!! man vienmēr gadījušās smaidīgas meitenes, fiksi atnes ēdienkarti, apjautājas, vai vēl kas nav vajadzīgs utt.... nu jāpagaida gan mazliet!!! bet tad esi drošs, ka ēdiens tev taisīts nevis nopikti piemēram salāti, ko lielveikalā uz svara pārdod! un ja nepatīk, ir jau arī citas vietas.
Ak jā, vienreiz gadījās saskābis alus! apmainīja...būtu gribējies, lai uzsauc vienu par velti, bet laikam vajadzēja pieprasīt....

pele , 2007-05-21 15:40:42

Es arī esmu iecienījis Vairāk saules garšīgo picu un saldēdienu dēļ. Taču picu kvalitāte ar katru reizi pasliktinās. Picas sastāvdaļas tik nevīžīgi izsvaidītas pa picu, un pica bija apdegusi - malas bijas melnas. Varēju protams pieprasīt, lai cep citu, bet tad atkal būtu jāgaida. Es saprotu, ka garlaicīgs darbs cept tās picas, taču nevajag jau tik pavirši, jo cenas ir jūtami izaugušas.

BigB , 2007-05-22 14:28:25

es arī arvien vairāk viļos picu kvalitātē. Tā vien liekas, ka uz tām paliek arvien mazāk sastāvdaļu. Vakar ēdu, likās tik sausa, prasta un tiešām piedegusi. Atceros, kādu laiku atpalaļ sūtījām mājās...kas par aromātu, kas par garšu... žēl, bet ar tādām cenām (baigi dārgi) sadegusi maize..baigi žēl, ka tā nolaidušies..Vispār šoreiz izlēmu, ka lai vai kas, bet tur picas vairs ēst neiešu, kaut mājas cept...

neizvēlīgā , 2007-05-22 16:12:01

Rīgā Vairāk saules vēl puslīdz neko. Bet Ogrē, diemžēl, tā ēstuve nogrims tāpat kā suši bārs Pļavas ielā. Vienkārši laikam pamazam to ēdāju, pamaz peļņas, nav ko maksāt personālam, personāls iet prom, tā vietā nāk bērnu dārzs un apmeklētāju kļūst vēl mazāk. Tā tas iet pa apli, kamēr ir ciet.

W. , 2007-05-22 21:52:40

Vai tad suši bārs jau grimst. Sen gan tur nēesmu bijusi. Ziemā vēl suši un kartupeļu pankūkas bija garšīgas...apkalpoja arī labi...

neizvēlīgā , 2007-05-23 16:54:56

neizvēlīgā : Kur Ogrē ir Susji bārs? Savādāk nav kur tos kolēģus ēdināt katreiz uz Meidropu jāvelk.

Lunis , 2007-05-25 08:57:02

Pļavas 2, aiz kultūras nama, kur tas neiecienītais Randewu klubiņš :)))))

Ļenka , 2007-05-25 17:14:54

saules sāka grimt jau pirms kāda gada. kā jauna ēdienkarte, tā cenas +20%. picas sūdīgākas paliek, alus ar tikai aldara zelta vai carlsberg. tufta.

ūesbē , 2007-05-25 20:34:43

palasiet, kaa mums izgaja shajaa estuvee! http://ljuljuks.blogiem.lv/2007/05/30/8194.html#comments

ak lej.. , 2007-06-02 01:15:34

ai Varak Saules ir labakais, un Cili pica ir vissudigaja vieta pasaule,tur strada praktikanti,kuri pat nemak neko normali uztaisit

Serzio , 2007-06-13 23:50:39

VS = Ogree viena no labaakajaam vietaam. Ja man vajag vietu kur tikties ar cilveeku, padzert kafiju parunaat un vel tikt pie interneta... nav Ogree citu vietu. NEVIENAS. Garshiigi un par atbilstoshaam cenaam. Nekvalitatiivi, apdegushi? Hm... prasi atlaidi vai lai cep jaunu. Tad ta probleema. Ja paluudz tad tur var pat dabuut nelielu privaatu uzlabojumu picai ;)

Matiss , 2007-07-11 13:23:52

kadas mlkibas ogres vairak saules nekad nav bijis pasam jaiet pec edienkartes,ties otradak ieejot ieksa viesmiles laipni sasveicinas un momentali pienes edienkartes esmu tur patstaviga kliente un katru dienu tur eju pusdienas!!tapec nevaig te telot no sevis engelus!!

hema , 2008-04-18 18:12:54

eu nu kamon jebkurai picai ir apdegusi.vinju tacu cep un atkal jau ja nepatik nu tad nej vairs uz VS bet ko tad te gudri rakstat!!

hema , 2008-04-18 18:24:50

Par kvalitāti nsūdzos, bet tās cenas... ;(

vairs neiešu , 2008-04-18 19:59:15

ko cenas nu tad ej uz nekvalatativu restoranu uz niko vai ilzi ediet mikrovilnu krasni silditus edienus man garso saules gatavotais par gaumi nestridas!!

hema , 2008-05-21 19:22:18

Picas ir OK! Ja nu tiešām kāds izskatās pēc krutā Rīdzinieka kam viss neapmierina un negaršo + Apkār jālēkā kā minimums 2 oficiantiem Un jāpielaizās. Nu ko- nenākiet... Man būs vairāk vietas Un nevajadzēs skatīties kā Ikrus mētā! :) Cenas ?----- Nu tās kā lielākajā daļā picēriju +- saņķiki!

Intuco , 2008-08-13 09:52:05

es uzskatu ka Vairak saules ir labaakais kas latvija vispar ir,..nevienu citu iestadi nevar salidzinaat ar tik gardu edienu izveli nevar sacensties neviens!cenas man patik pat ljoti esmu vispar par saulem vienigi sajusmaa!!!!!!citiem iesaku ja neatljauj budzets un ir tik daudz pretenziju vispaar jasez majas un pasiem jataisa est,..

Sieviete , 2009-12-02 22:47:09

:)))))
Žēl ka Tav pierīte ir tik šaura! 8) "ir labaakais kas latvija vispar ir" - labi teikts, bet žēl ka stulbums!

to Sieviete , 2009-12-03 10:51:40

man garso melna kakja picas un cenas arii letas:)

..es.. , 2009-12-03 16:52:36

a man pica negaršo vispār nekāda un nekur.priecājaties-jums vairāk paliks!

ms , 2009-12-03 22:35:45

nu saules,tas jau ir atpazīstams nosaukums,a kas nezin tie nezin

pincīts , 2010-02-18 20:16:42

Kas par pēdējā laikā tapušu modi rakāties arhīvā un celt augšā vecās tēmas?

to pincīts , 2010-02-18 20:21:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet