Mālkalnes aplis

Kā jums patīk Malkalnes aplis? Pus gads pagāja, jāsāk jau remontēt!

Boriss , 2014-03-26 17:06:43

Kam tas vispar bija vajadzigs? Kada vaina bija krustojumam? Labak par to naudu Brivibas ielu beidzot sataisitu. Jau anekdotes par to ielu stasta.

Alexzz , 2014-03-26 19:12:33

Aplis nav pabeigts. Ir pabeigta tikai 1.kārta.

POL , 2014-03-27 08:28:36

POL - un KAD TAD notiks 2.kārta? kad atkal atsals zeme (t.i. nākamajā pavasarī?)?
stratēģiski svarīgais aplis ar 2 joslām, bez norādēm, ar tik daudzām izbrauktuvēm visos vēja virzienos, pa kuru brauc max.3 mašīnas, bet kurš ir gandrīz tikpat liels, kā Ulbrokas aplis. un tas pat nav Ogres centrs....

čība , 2014-03-27 09:42:09

Tev laikam kājām ejot un ar čībām kājās grūtāk saprast,bet man ar mašīnu braucot viss ir skaidrs.

to čība , 2014-03-27 10:53:02

LŪDZU beidziet īdēt un čīkstēt!!!! Cik visiem viss šeit ir slikti. Nabadziņi

Streble , 2014-03-27 11:06:46

to čība , 2014-03-27 10:53:02
kas jums noticis? savu viedokli vnk.tāpat izteikt nevarat, otram ne par ko neieknābjot? ārstējieties, ļautiņi! savas domas vai novērojumus var izteikt arī neitrāli. pasaki, par ko uzbrauciens man????? par to, ka pateicu, ka aplis nav pārdomāts, nav norāžu? tad tev kaut kas ar psihi vai saprašanu nav kārtībā... ļaudis maldās uz tā apļa - tie, kas nav vietējie. vakar man ar viens prasīja ceļu, jo apjuka aplī.....
neēdiet viens otru un cits citu - tā jau mūsu paliek mazāk :(

čība , 2014-03-27 11:11:10

Vismaz Nīderlandē apļa vidū visur ir norādes stabs, uz kura visos virzienos var skaidri redzēt virzienus. Un TUR, ja arī aplis ir liels, vizuāli to cenšas samazināt, apļa ārmalu izbruģējot vai kā citādi līdzīgi. Īsti gan nezinu, kādam nolūkam, varbūt... neminēšu. Un apļa vidū reizēm pat ir Vides objekti, reizēm lapu koki uz vienas kājas pārredzamībai?), reizēm un bieži kā piramīdveida uzbērums uz apļa vidu veidojoties virsotnei, reizēm daudzveidīgi stādījumi (kurus acīmredzot jākopj - jālaista un jāmēslo, t.i. papildus ievērojami izdevumi). Domāju - Ogrē varētu iztikt bez šiem papildus izdevumiem. Labāk tad kaut kur citur ieguldīt pilsētas zaļajā zonā! Gājējiem!

Pārdomām , 2014-03-27 11:51:03

Nu krustojums viennozīmīgi bija daudz ērtāk izbraucams un arī gājēji, kas tagad dreifē pa to apli ar svētās govs tiesībām, neradīja avārijas situācijas un netraucēja satiksmes plūsmu...

Mince , 2014-03-27 13:37:01

ko njematies
butu es barta vieta vispar tuneli u n tiltu tur uzceltu
gan jau nakosbalsosana iebalsosiet mani

cool , 2014-03-27 20:02:49

es par apli! pirms krietniem gadiem, kad luksofori tika ieviesti, bija apgrūtinoši no rīta no Zilokalnu pr uz centra pusi izgriezt Mālkalnes pr. un vakarā atpakaļ, ap 19 pat netikt pāri pie viena zaļā signāla- tas ieregulējās tikai tad, kad tauta pati izvietojās 2 rindās, lai gan joslas nebija paredzētas. Tagad super- nav jāgaida nevienā virzienā!

es gan , 2014-03-28 00:01:08

Vakar braucu pa šo apli. Tur jau ir parādījušās bedrītes!!! Ļoti kvalitatīvs darbs...

Ha , 2014-03-28 09:40:25

Tieši tā! Apli pabeidza rudenī, bet tagad jau bederes.

piekrītu , 2014-03-28 12:47:38

Par asfalta kvalitāti laikam nevienā LV vietā nevar runāt.

Bet tas, ka aplis ir krietni ērtāks nekā luksofars ir FAKTS!

Nav nekādu sastrēgumu, stāvēšanu, visi ļoti jauki izbrauc. Plūsmas problēmas, bija iepriekš nevis tagad. Nevajag čīkstēt viena gājēja dēļ, kad sanāk nedaudz piebremzēt. Vai tiesām bija labāk, kad 2 minūtes jāstāv pie luksofora?
Protams, ka norādes vajag, un tās arī noteikti tiks uzstādītas. Bet tas, ka cilvēks nezina ceļu, nav apļa vaina, bet cilvēka neinformētība.

Kniipa , 2014-03-28 16:07:05

Katru dienu braucot pa Mālkalnes apli rodas jautājums apsaimniekotajiem-apzaļumotājiem:- Vai tiešām nevarēja izbārstīt pa dobi pavasara puķu sīpolus,krokusus krāsainus, lai skats būtu skaistāks? Holandē visas dobes plaukst un zeļ,bet te 6 egles.......FUI!

Jurka , 2014-04-13 18:42:10

Nu cerams, ka 2.kārtā tiks sakārtotas nobrauktuves un uzbrauktuves uz trituāriem, jo šobrīd tie galīgi neatbilst vides ieejamības prasībām - ar ratiņiem un riteņiem tur nav iespējams braukt un ja šito redzētu Satiksmes ministrijas atbildīgāas personas, tad finanšu korekcija par šo būtu neizbēgama.

;-) , 2014-04-29 15:26:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet