Zilie kalni

Gribētu zināt vai Ogres Zilajos kalnos tiešām nekas un neviens neierobežo suņu pastaigu "seku likvidēšanu"? Biju atbraukusi pie radiem, lai baudītu pavasarīgos sniega priekus, bet mājās nācās iet ar vilšanās sajūtu... Tur kur bija sniegs, tur jau vēl nekas, bet līdzko jāiet pa nokusušajām taciņām, tā apavu sasmērēšana ir neizbēgama...

rīdziniece , 2014-03-21 10:27:32

Ujujujuj! Vajag skatīties zem kājām! Tagad pat uz mežu nedrīkstēs ar suni aiziet?? Kur lai mēs vēl viņus izvedam???

Asg , 2014-03-21 11:19:53

apnika tie sunu miletaji,kas nevar savakt pastaigu sunu sekas.

Viktorija , 2014-03-21 11:39:47

Izvediet un dirsiniet savā dzīvoklī, nepiesārņojiet kopīgo dzīves telpu ar saviem sūdiem!

to asg , 2014-03-21 12:30:26

Jā, tas ir briesmīgi. Laikam tie, kas nesavāca aiz sava suņa, tualetē aiz sevis arī nenolaiž ūdeni. Ejiet pa tām meža takām, kuras nav iecienījusi puse pilsētas, bet nē, takš principa pēc suns jāizkakina bērnu laukuma maliņā. Ceru, ka pēc iespējas ātrāk piespriedīs lielus sodus par to, citādi dažiem kultūra sūdu līmenī.

Linda , 2014-03-21 13:30:22

Laikam mājās biji brilles aizmirsusi, ka neredzēji kur kāp! :D Nevajag nostaigāt mūsu Zilos kalnus krustu šķērsu, vajag staigāt pa paredzētajām lielajām takām.

biezenis , 2014-03-21 14:09:39

Linda : Tie ir tie kuri paši pieraduši "Dirst aiz jurtas" , kāpēc lai bobikam to liegtu?

Lunis , 2014-03-21 14:16:50

Katru dienu eju staigāties uz mežu..nevajag pārspīlēt, šogad pavisam noteikti situācija ir uzlabojusies. Vairak no cilvēkiem samēslots!

:) , 2014-03-21 15:55:48

Luni>TEV CEPUMS, izsmējos no sirds , garastāvoklis uzlabojās. Lai Tev jauks vakars

>Lunim , 2014-03-21 20:31:43

bet,ludzu,ved to savu kranci ara bet tad ari savac aiz vinja! vai arii piesien vinjam pie pakaljas maisinju bus mazak klapatas.
un vispaar ja nespej aiz sunja savakt tad nevajag iegadaties

to to asg , 2014-03-22 14:31:29

Kāpēc būtu jāierobežo seku likvidēšana?

domā ko prasi , 2014-03-22 15:52:01

Tu man nenoteiksi, ko darit un ko ne! :P Vedisu suni cik vien un kur gribesu. Suns ir daba!

FSfas , 2014-03-22 16:10:06

Aiz suņiem ir jāsavāc un daudzi saimnieki godam to dara. Ko darīt ar divkājaino izkārnījumiem - tā ir problēma!

Zina , 2014-03-22 20:10:14

Es nesaprotu un nevēlos saprast, kur ir problēma aiz sava suņa savākt. Salieku kabatā maisiņus, izvedu suni, savācu aiz viņa. Speciālās miskastītes ir ik pēc pārdesmit metriem, tā kā nav pat ar to maisiņu rokā jāvazājas. Un maisiņi - tie paliek pāri pēc katra tirgus vai veikala apmeklējuma, tiem vismaz lietderīgs pielietojums.

Maija , 2014-03-31 14:35:27

Maija - tieši tā. Es arī problēmu neredzu suņu staigināšanā. Maisus kabatās uz staigā kamēr zaļš paliec. Kaut pati suņus ciest nevaru un nesaprotu kapēc cilvēki moka tos lielos suņus turēdami dzīvokļos, ja tādam milzenim kā dogam vai labradoram ir vajadzīgs vieta un lauks - pagalms! - kur skriet. Mazie dekoratīvie ok, tie tikai lieku troksni taisa. Bet nu - maisiņi tiešām nav problēma. Es arī sava kaķa kasti tīru ar lāpstiņu un nevis atstāju. Tualetē tak mēs arī aiz sevis nolaižam ūdeni lai nestāv un nesmird... JA godīgi man ir žēl jebkura suņa kas dzīvo dzīvokļos. Kau pašai patīk mans minka... kas gāž visu apkārt :p Un arī kakā :)

pepe , 2014-04-21 17:02:46

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet