www.draugiem.lv uzspļauj virsū Maximas traģēdijas cietušo tuviniekiem, paziņām.

Kāpēc tīņu portāls draugiem.lv atklāti uzspļauj virsū traģēdijas upuriem, viņu tuviniekiem, paziņām, aukstasinīgi dzēšot viņu profilus?
Vakar pārsūtīju vienu nopietnu vēstuli vairākiem citiem portāla lietotājiem, kur mans paziņa guļ slimnīcā smagā stāvoklī .
Es tikai lūdzu, lai cilvēki viņu piemin savās domās, jo es vēlos, lai mans paziņa, kurš tajā brīdī strādāja pie Maximas kases, tiešām izdzīvo.
Draugiem.lv šodien manu profilu dzēsa, un dzēsa arī citu profilus, kuri pārdzīvo Zolitūdes tra'dēgiju.
Vai Draugiem.lv portālam nav svētas citu ciešanas?
Neizpratnē - Mārtiņš

Mārtiņš , 2013-11-25 12:55:43

Kaut kāds sviests... tu rakstīji draugiem.lv arī?? Ko viņi?

Dace , 2013-11-25 13:40:57

neticu, gan jau bija kaut kāds cits iemesls dzēšanai

inga , 2013-11-25 16:28:26

Iekopē te to vēstuli, lai var izvērtēt situāciju, jo tā nekas nav skaidrs.

Bobis , 2013-11-25 16:57:47

Vai tik runa neiet par tām stulbajām konspirācijas teorijām par bērnu līķiem un patieso upuru skaita noklusēšanu. Ja jā, tad ļoti apsveicama rīcība no draugiem.lv

Jānis , 2013-11-25 19:49:15

tam arī runa var aiziet.

kam jumts brauc , 2013-11-25 23:37:41

Draugiem.lv nav tīņu portāls,to lieto no bērnu līdz sirmgalvju vecumam.Nepamanīju,ka kaut vienā brīdī tiktu uzspļauts (kā tu saki)kaut vienam ,traģēdijas sakarā.Ja tevi dzēsa,bija iemesli,neievēroji Lietošanas noteikumus!Varbūt izplatīji dezinformāciju,pameklē vainu sevī!

Draugiem lv lietotājs , 2013-11-26 10:05:15

zini man arī 53 gadi un esmu Draugu lietotāja,kā var šitādu murgu rakstīt Ogrenet dzēsiet laukā.Māriņš pats neko neraksta.Un jau sen agrāk Draugu administrācija rakstīja lai ir uzmanīgi ar ziedojumu l;ugumiem un citāda veida l;ugumiem.tagad uz šis nelaimes tik daudz blēžu sāk uzrasties es pati arī saņēmu tādas vēstules bet nelasot pat autom;ātiski dzēšu.Ir Ziedot.lv kur var ziedot un ļoti stingri visiem cietušiem tiek palīdzēts finansiāli.
Tagad ar jau kas jauns.lv uzradusies viena raudātāja kā brāli meklējusi.Būsim paši uzmanīgi un neuzķeramies uz šim lūdzēju vēstulēm.īstie cietēji pat klusē.Pat Mārtiņa mamma vakar bija padevusi ziņu ka lai tikai lūdzas.

aija , 2013-11-27 11:00:36

Nuuu, iespējams, tevi nosūdzēja Tautas policijā par vēstuļu pārsūtīšanu citiem par to, ka nepieciešamas asinis nodot. Tāpēc arī tevi dzēsa. Jo tur tiek viss kontrolēts, pat dienasgrāmatas, ko ieraksta u.t.t.
Labāk sēdi rāms un klusē. Tad tevi neaiztikt. Man draugos.lv ir uztaisīti 4 profili un neviens mani tur neaiztiek, jo es pati nekur nemaisos. Tev vajadzēja taisīt rezerves profilu, no kura tad sūtīt tās vēstules.

Gunta E , 2013-11-29 11:27:49

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet