Hansabanka - это кошмар какой-то!

На неделе в очередной раз потерял час стоя в очереди в ханзабанке. И это не в первый раз. Точнее не было ещё случая, что-бы зайдя в ханзабанк я не потерял минимум минут 40. Бывает что и больше часа простоишь.
Особо хочется отметить отношение работников ханзабанка. Зал забит людьми, аппаратик с кнопками выдаёт номерки которые на 25 значений больше чем цифра на табло, и вот при всём при этом две операторши одна за другой встают со своих мест и уходят примерно на пол часа. И им вообще пофиг, что очередь большая, что люди время теряют, и что только один оператор остаётся.
И вот сижу я, гляжу на всё это, и тут замечаю наклейку с рекламой что-то в стиле "мы экономим ваше время".... И смех и грех, чесслово.

Alexzz , 2007-04-07 11:26:45

Varu ieteikt neizveleties Ogres Hanzabanku , kops vini pirma kādiem gadiem man ieteica "Izvelieties citu banku" ja nepatik serviss un Info noplūdes. Tiesjam ari izvelos citu filiāli Rīgā un nekādu problēmu:)

Lunis , 2007-04-07 14:01:22

jā, tas nu ir fakts....ja rīgā vēl daudz maz, tad ogres hansabanka ir iegājusi tādā fāzē, kāds bija latvijas pastam apmēram pirms gadiem pieciem...

vilcene , 2007-04-07 14:52:27

Ogres hansabanka ir kautkads murgs. Par koma liela Rigas vadiba??? Ogres Hansabanka konkreti grauj visas HB reputaaciju!!! Man liekas ka briesmigaku iestadijumu un lielaku bardaku Ogre gruti atrast. Rigai vajadzetu padomat par vadibas mainu vai kautkadu sakartotibu Ogre........ Kur labs vaditajs tur labi darba apstakli, klientu apkalposana utt... Skiet, ka ieksejas kartibas ar tur nekadas nav, paskat ka darbinieki nainas. Katru reizi, ka nakas iegriesties Ogres filiale, ta jauni kadri prieksa... Par ko gan tas varetu liecinat!?...

XXX , 2007-04-07 18:24:58

par zemu algu un/vai atmosfēru šajā darba kolektīvā?

to XXX , 2007-04-07 18:36:53

Banku vajadzētu iesūdzēt tiesā par nenormālu apstākļu radīšanu klientiem,kā arī citas bankas. Kur ir mūsu juristi-darba lauks jums!

cirvis , 2007-04-07 21:17:40

Laba banka.Tas krievs var izvēlēties sev kādu citu banku Pleskavā-tur noteikti arī dzīvot labāk

hansab klients , 2007-04-07 21:43:13

mans lietot interneta banka

osis , 2007-04-07 22:02:24

Ir darījumi, kurus nevar veikt internetbankā, tā kā nākas stāvēt tajās garajā rindās!

Tante , 2007-04-08 12:00:50

Cirvi tu ar galvu esi padomaajis ko tu raksti var redzeet ka tu esi daunis bez izgliiitiibas iesuudzeet banku par to a ir rindas da tu tak esi lohs

to cirvis , 2007-04-08 12:52:58

a kur nav rindu-cik man zinaams veikalaa, bankās, valsts iestādēs....visur ir rindas!!!!!!!!
Kā klients es saņemu labu apkalpošanu, un nav grūti pastāvēt rinda, jo esoša atmosfēra bankā ir pozitīva, ka arī Ogres Vadība ir ļoti atsaucīga!!!

Hansabankas klients , 2007-04-08 13:17:21

A ko man tā atsaucīgā vadība, ja darbinieki ir šmurguļi? Pakalpojumi bankai normāli, nav par ko sūdzēties, bet rindas tiešām dramatiskas. Tu, Hansabankas klient, gadījumā neesi arī tās iestādes pārstāvis? Rindas varbūt ir visur, bet ne visur ir tik lēna un tizla pakalpošana. Aizej uz Unibanku, tur operatori vienmēr ir uz vietas.

x , 2007-04-08 16:17:09

varbūt varētu tulkojumu no kirilicas?

nesaprotošais: , 2007-04-08 21:37:53

Ir ļoti maz darījumu, kurus nevar veikt bankomātā vai i-netā hanzanet.lv. Ja datora nav mājās, filiālē viens ir un esmu pārliecināta, ka administratore jums palīdzēs, ja kaut kas nav skaidrs... Man jau liekas, ka arī visi operatori ir pietiekami laipni...

Ilga , 2007-04-17 11:57:26

Vienīgais, ko nevar dabūt caur internetu - tā pati bankas karte, kuras saņemšanas dēļ man reizi gadā bija jāpavada divas-trīs stundas stāvot rindā! Kaut tagad man to karti sūta uz Pārogres filiāli, bet arī tur kāda stunda aiziet ((( Bet tā nav tikai hanzenes problēma, ar Unibanku notiek tas pats, tikai tur man karti izniedz uz diviem gadiem.

Hansabankas kliente , 2007-04-22 12:06:00

Bija darīšanas Jelgavas filiālē.Pabrīdināju savējos,lai gaida,pēc stundas būšu. Iznācu pēc 10 minūtēm.Prieks.

Xmens , 2007-05-04 11:43:36

Paciešaties-neredzat ka būs paplašināšanās,Ogre ir ekonomiski aktīvs rajons+Hansabanka populāra-ko jūs gribat,viņi arī cīnās ar darbaspēka trūkumu, un visām mūsdienu hiperaktīvajām ekonomikas problēmām. Ja jau tik slikti :) var jau BANKU nomainīt:)Nu nav sliktākā banka Ogrē-un vispār Tauta noriet anonīmi Forumā-ir slikts tonis-ir globālākas problēmas Ogrē......?Dome piemēram:)

Guntis C , 2007-05-17 00:42:56

Dome tak ir kā mūris, kuram neviens mirstīgais netiek klāt! Pret to ir bezspēcīgi cīnīties, velti runāt... Bet par Ogres Hansabanku varu pateikt vienu - kamēr tur nenomainīsies vadītājs, tikmēr tā arī būs. Iekšējā kuhņa ir tā, kas bremzē visu.

Bijusī H-bankas darbiniece , 2007-05-17 06:29:56

nepelshu ne vadiibu, ne darbiniekus, vieniigais ko varu pateikt shajaa sakaraa: jo lielaaks pieprasiijums peec tava produkta, jo lielaaka pelnja, bet ja savu produktu nemaaceesi vai tirgosi taa, ka aaraa stavees rinda, noteikti uzradiiies kaads kursh piedaavaas liidziigu produktu, un puse no rindas buus citam. Gribeeju teikt ka esmu dzirdeejis Ogree ienaaks Nordea, DnbNord, un tad jau klients kursh negribees lielajaa rindaa, dosies uz citu banku.
Vienkaarsha matemaatika! HB labaak vareeja padomaat aiznjemt veel kaadu vietu lidz laikam kad ienaak citi.

ex , 2007-05-17 23:39:29

Visu uzņēmēju vārdā - FUI BARDAKAM......līdz ar to iesim uz citu banku!!!

Uznemejs , 2007-05-28 15:50:01

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet