Neatzvanat

LMT klienti Lieldienu brīvdienās saņēmuši lielu skaitu krāpnieku zvanu

Rīga, 3.apr., NOZARE.LV. Aptuveni 2500 "Latvijas Mobilā telefona" (LMT) klienti un LMT priekšapmaksas kartes "OKartes" lietotāji Lieldienu brīvdienās "iekrituši", atzvanot uz krāpnieku izraisītu telefona iezvanīšanos, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja LMT preses sekretāre Elina Lidere.

Atzvanot uz "neatbildētu zvanu", šie klienti piezvanījuši uz paaugstinātas maksas numuriem, kas prasa pat vairākus latus minūtē par savienojumu, teikts paziņojumā medijiem. "Lai saglabātu svētku sajūtu, LMT kompensēs klientiem radušos zaudējumus," informē mobilo sakaru operators.

Kopumā šie krāpnieki iezvanījušies vairāk nekā 53 000 LMT tīkla lietotāju, zvanot no ārzemju numuriem +88233010849, +88233010830 un +8823301081, teikts LMT paziņojumā.

LMT paziņojumā aicina klientus būt īpaši uzmanīgiem, atzvanot uz nepazīstamiem ārzemju numuriem, jo paaugstinātas maksas numuru ierīkošana citās valstīs ir labi pazīstams krāpnieku paņēmiens.

Šāda krāpniecība ir vērsta uz apjomu, izkrāpjot pāris latus vai dolārus no katra zvanītāja par pirmo minūti un cerot uz tūkstošiem upuru. Pēc internetā atrodamās informācijas, kods "+882" nepieder nevienai valstij, bet ir piešķirts tā sauktajiem starptautiskajiem tīkliem. "+882 33" kods ir piešķirts kādai "Oration Technologies", par ko internetā atrodamā informācija ir skopa. Dažās mājaslapās kompānija aprakstīta kā lētu starptautisko zvanu un priekšapmaksas zvanu karšu operators.

Es , 2013-04-03 16:42:16

Man arī iezvanījās uz Tele 2 pieslēgumu tas pirmais nr.

, 2013-04-03 16:43:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet