OGRES SLIMNīCA

Neesmu no tiem,kas par visu sūdzas un Ogres slimnīca ir iestāde,kuru vienmēr aizstāvu.Cik esmu bijusi šai iestādē ar ārstu darbu vienmēr esmu apmierināta un siltus vārdus labprāt vēlu Ogres mediķiem.Arī šoreiz negribu sūdzēties par profesionālismu un darba kvalitāti,bet par necilvēcīgu attieksmi.Notika nelaime un gadījās salaust kāju.Ātros nesaucām,jo neviens jau nemirst,bet braucām paši.Izrādās,ka pie uzņemšanas piebraukt var tikai ātrie ,privātā mašīna,atskaitot ārstu mašīnas tur netiek ielaista.Vīrs aizgāja sarunāt ratiņus,bet sanitāru pasaukt nevar.Tādu ekskluzīvu,kā nestaigājoša pacienta nogādāšanu uzņemšanā neviens nesniedz,kāds attālums no autostāvvietas līdz uznemšanas durvīm,turklāt stāvā kalnā,zina katrs,kas ir apmeklējis šo iestādi.Vīrs pēc operācijas un ratus kalnā neuzstums,par to pat lieki runāt.Kad uztaisīja rentgenu un saprata,ka ir lūzums,tad tik ļoti uztraucās,lai kāja netiktu pie zemes pielikta,bet neilgi pirms tam taču paši mudināja kāpt kalnā kājām.Jābrauc uz kontroli,ratiņu nav ne Ogrē ne arī Rīgā,esmu kundzīte pusmūžā un uz kruķiem un uz ledus un pret kalnu nevaru paveikt ceļu līdz ārstniecības iestādes durvīm.Lieki ir vaidēt par finansējuma trūkumu slimnīcām,ja šais iestādēs elementārā cilvēcīguma trūkst.Neko taču nemaksātu ierīkot invalīdu stāvvietas pie slimnicas durvīm,atļaut visam transportam smagus pacientus pievest pie uzņemšanas.Nevajag lieku reizi smaidīt,mēs iztiksim un sapratīsim,ka jums ir grūti.Bet to gan derētu atcerēties,ka jūs tur esat priekš mums-tiem kas lauž,tiem kam sāp un ne jau nu otrādi.Mana kāja sadzīs un viss būs labi,bet tāda attieksme ilgi būs atminā .Un ne es viena tāda,tādu cilvēku,kuri kāpj šai kalnā ar pēdējiem spēkiem ir daudz un ik dienas.Vai tad pašiem kas jāsalauž,lai to pamanītu?

PACIENTE , 2013-03-27 18:27:04

Tā patiešām ir liela problēma, man arī ir nācies kāpt tajā kalnā, kad knapi varēju kāju pie zemes pielikt!

Bobis , 2013-03-27 18:44:59

Ātrie jāsauc tad, kad jāsauc. Nevajag izdomāt jaunas patiesības.

666 , 2013-03-27 19:04:12

Ātrie jasauc tad,kad cilvēks pats nevar nokļūt ārstniecības iestādē,kad nevar palīdzēt ģimenes ārsts,kad dzīvībai draud briesmas.Visos citos gadījumos tāds kretīns kā tu var aizvilkties pats un netērēt nod.maks.,tatad manu naudu.

Stase , 2013-03-27 19:24:15

Man bija lidziga situacija.Man ari bija lauzta kaja,bet es biju saukusi atros.Jo pati tikt uz slimnicu nevareju.Un kad mani atveda uz nodalu,tad viena no masinam pateica man,lai es ar savu lauzto kaju eju pie gimenes arsta un nemu nosutijumu un tad eju uz polikliniku pie kirurga.Es biju soka.Bet pec liela skandala,mani apskatija un uzlika gipsi.
Tapec es nemaz nebrinos par ogres slimnicu.

Baiba , 2013-03-27 19:28:55

Man arī bija līdzīga situācija, kad ar lūzumu pats nokļuvu līdz slimnīcai, bet mani rentgenā smalki izsakoties atšuva, sūtīja pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma, tad nu gāju šo riņķa danci....un es vēl gribēju aiztaupīt ātro braucienu, lai kādam vēl kritiskākā situācijā atliek degviela..

es , 2013-03-27 19:33:25

Man interesanta liekas pati doma,ka ar lauztu kāju var aiziet pie ģimenes ārsta pēc nosūtījuma.Tas jau ir krimināls un tiešs veselibas bojajums.Ja staigā ar laustu kāju,tad var izkustēties kauls un bez operacijas,komplikācijām un ilgas slimošanas neiztikt.

kaut sanitārs bet normāls , 2013-03-27 19:42:37

Jums gan ekstrēma dzīve , man Ogrē visos laikos bijis korekti un jauki , gan pirms 30 gad pirms 25 han 20 gan 15 gan puss gada . Neviena slikta vārdā nevaru teikt REĀLI :):) Man jau sāk likties ka visas problēmas PAŠOS pacientos , kāpēc man negadās NEKAD bet pārējiem GADĀS BIEŽI?

Lunis , 2013-03-27 22:22:30

Pie vainas laikam komunikācijas trūkums arī no pacienta puses. Es arī vedu uz slimnīcu, uz ultrasonogrāfiju pacientu ar kustību traucējumiem. Iepriekš piezvanīju uzņemšanas nodaļai un pieteicu vizīti. Pajautāju vai ir iespējams aizņemties ratiņkrēslu. Man laipni atbildēja, ka šāda iespēja ir, tikai stūmējs jāņem līdzi savs. Uzņemšanā man paskaidroja, ka jābrauc garām stāvvietai un tad tur, kur barjera. Piebraucot pie barjeras jāpiespiež poga vai jāpiezvana uzņemšanai un viņi barjeru atver. Tur pie uzņemšanas ir neliela stāvvieta, kur var nolikt auto un aizietpēc ratiņkrēsla.Mums nebija pilnīgi nekādu problēmu vai sarežģījumu ar nokļūšanu uz pārbaudi, tikai, kā jau iepriekš minēju, ar cilvēkiem vajag runāt un visu var atrisināt.

visu var atrisināt , 2013-03-27 23:55:41

lunisks koments. Turies braši tik sava zirga mugurā un lai negadās nekad kājas salauzt vai ar lauztu kāju kalnā vai pa trepēm rāpties!!

>>Lunis , 2013-03-28 09:19:44

Man atkal neko neizdevās sarunāt ar to piebraukšanu.Es arī piekrītu tam cilvecīskajam faktoram.Ja uzņemšanā strādā kada sakaitināta dāmīte,hren ko sarunasi.Sazvanīju paziņu,kura ir tikai sanitāre šai slimnīcā,gandrīz bija gatavi uz rokām ienest.Cilvēciskais faktors laba lieta,bet vadībai laiku pa laikam vajadzētu pārbaudīt,kā tas darbojas.

arī pacients , 2013-03-28 11:43:57

2013-03-28 09:19:44 : Man kautkā nekākās slimnīcā nonākt "No gara laika" , kā reiz visi ir bijuši lauzti plēsti kauli visadas operatīvas ķirurģijas. Kā jau cilvēks raxta auxtāk JĀMĀK RUNĀT un viss notiek. Man nav komunikāciju problēmu ar JEBKURU līdz ar to vienmēr saņemu normālu pretimnākšanu un servissu .

Lunis , 2013-03-28 12:14:25

Cik vienkārši dabūt ārsta izziņu autova.dītājiem samaksājot ģimenes ārstiem.

Apmeklētājs , 2013-03-28 12:29:18

ja jau tev nav tās komunikāciju problēmas,tad varbūt paskaidrosi,kā sanāk,ka šeit tu visiem riebies un tev ir pat lielas grūtības ar kādu kaut nedaudz normāli komunicēt.Pienemu gan,ka tu tam nepiekritīsi un uzsāksi garus runas plūdus.

to linim , 2013-03-28 12:31:48

labāk neaiztiec sūdu čupu.Tulīt panesīsies un ilgi smirdēs.

Zirgs , 2013-03-28 12:35:05

2013-03-28 12:31:48 : Nevaig savu histērisko personību reducēt uz "Visiem" , gana labi zinu kas kam un cik % nepatīk :) Minoritāšu komunikāciju problēmas nav manas problēmas , tiec pats galā ar sevi, kā parasti pavārties pa zemi :)

Lunis , 2013-03-28 12:50:34

Zirgs : Personības dalīšanās nopietnas pasākums :):)

Lunis , 2013-03-28 12:52:10

Es taču teicu,ka bez pļūtīšanas neiztiksi.

Zirgs , 2013-03-28 16:07:07

blins kas jums traucee braukt uz jebkuraam latvijas slimniicaam?ja sheit ir tik slikti

ha , 2013-03-29 01:58:48

blins,tā ir mana slimnīca un par mūsu naudām tiek uzturēta,tāpēc man un arī tev ir tiesības prasīt,lai šī vieta atbilst pacientu vajadzībām.Tu gan varētu braukt kur citur,es gribu šeit dzīvot-mana zeme,mana valst un mana pilsēta.

blins , 2013-03-29 10:15:06

Pareizi,vajadzeja saukt ātros no tā stāvlaukuma.Stasei novēlu, lai nekad tas kalniņš nebūtu jāiizmanto.jo tiem rējēiem tā nelaime ātrak piezogas.

to stase , 2013-03-29 10:19:34

Ko tad es tev esmu nodarījusi,aicinādama taupīt nod.maks.naudu? nekad nesapratīšu,kāpēc cilvēks,kas brauc pats,tatad aiztaupa naudu valstij,ir sliktaks par to,kurš par karu nieku rausta ātros,jo redziet tas ir bez maksas.Ātrie jāsauc tad,ja nokrīt uz ielas,nav mašīnas,nav vedēja un citās kritiskās situācijās.Turklāt atpakaļ vienalga jābrauc pašam,jo stacionārā tak ar tādu kaiti nepaturēs.Ieģipsētam,bez kruķiem,bez ratiem un bez pazīstama cilvēka atbalsta tikun tā uz taksi autostāvvietā nenokļūt!Varbūt tu domā ka šie ātrie arī mājās līdz gultai tevi nogādās?

stase , 2013-03-29 11:03:55

pasaules stulbumam nav robežu! Invalīdu piebrauktuves pie slimnīcas ieejas ,kā arī nestaigājošu pacientu nogadāšanas problēma uz izmeklējumiem Ogrē nekad nav risināta,kaut gan ir ES prasības.Māti vedu uz traumām,iebraukt teritorijā nedrīkst,bet nest.pac.var pievest pie nod.durvīm un pretī iznāk sanitārs ar ratiem.Tas nav jālūdzās,tas ir pašsaprotami.

Zaiga , 2013-03-29 11:16:29

es arī,sākoties dzemdībām,domāju pataupīt ātrās palīdzības mašīnu kādam citam,kam nav sava transporta,un lēnītēm ar vīru ar mašīnu atbraucām paši uz slimnīcu...Tā bija kļūda,jo mani nolamāja,kapēc nesaucu ātros,teicu,ka varēju ar vīru pati atbraukt un ietaupīt viņu naudu,bet uz mani tādām acīm paskatījās un noburkšķēja kaut ko par prāta neesamību,ka man apskrējās dūša..Gribējām jau tikai kā labāk.

mamma , 2013-03-29 12:19:28

circene būs sajūsmā, pēc kabineta noteikumu pieņemšanas..
visi slimie pie ārsta tikai ar apstiprinātu ES projektu, ja finansu plūsma negatīva, protams projektus neapstiprinās, būs arī ierobežoti projektu iesniegšanas laiki, reizi pusgadā un skaits..
Veselības atbalsta dienests..
cepos par citu tēmu, bet man nebūs pieņemams, ka tiem, kam nav darba, vienalga kam, radīsies vēl papildus ierobežojumi saņemt nepieciešamo med. palīdz.

ou , 2013-03-29 13:25:48

Nav ko brīnīties,ka tā dzīvojam.

Zirgs , 2013-03-29 13:27:58

Pilnīgi piekrītu tam, ka Ogres slimnīcā pilnīgi trūkst cilvēcīguma. Arī līdzīgs gadījums bija ar lauzto kāju un ta pati situācija. No paziņām esmu tik dzirdējusi šādu frāzi kā: " Ja gribi nomirt, tad brauc uz Ogres slimnīcu". Laikam tā ir taisnība.

Madara , 2013-03-29 14:14:44

Gulēju pirms gada ķirurģijā.Nekas bīstams nebija,tāpēc viss bija ok.Izmeklējumi gan notiek barbariski-kolonoskopija bez narkozes un vēl šādas tādas lietiņas,kas Rīgā tiek uzskatītas par mežonībuun barbarismu.Bet lauku slimnīcas statusam viss ok.Cik zinu,tad bērnu,ķirurģijas un dzemdību nodaļa ir normālas,par terāpiju un neiroloģiju klīst šausmu stāsti.

vēl viena paciente , 2013-03-29 14:27:20

Zirgs : Pakauc uz mēnesi , kā raizi tavs labākais draugs patreiz. DZĪVOTĀJS :)

Lunis , 2013-03-29 14:41:08

Paldies par padomu,neapstrīdēšu lietderību,jo tev lielāka pieredze.

Zirg , 2013-03-30 11:47:54

Arī man ir ko pastāstīt par Ogres slimnīcu, sekojoši: manai labai paziņai vienu dienu izsauca ātro palīdzību, aizdomas apendicīts, ievietoja ķirurģiskajā nodaļā, meitenei pa nakti uznāca sāpju lēkme, nospiežot podziņu lai izsauktu kādu mediķi, neviens neatrada par vajadzību atnākt, atnāca pēc divām stundām-ārprāts! Nākošajā dienas rītā veda uz pārbaudi, veicot pārbaudi steidzami rāva projām uz operācijas zāli, nepaskaidrojot kas ir noticis. Pēc operācijas pamodās ginekoloģiskajā nodaļa, nesaprot cilvēks kapēc šeit atrodas, satiekot dr.Suhovu prasa: dakterīt ko jūs man izoperējāt, vēsa atbilde: mēs tikai paskatījāmies! Vai tiešam cilvēki ir sliktāki par lopiem?

smukais , 2013-04-04 12:34:43

Lūdzu, pārliecinieties, jūsu vēlēšanās skaidrs, mēs esam šeit, lai nopirktu vīriešu un sieviešu nieres no veselīga nieres donoru.
Tomēr, ja Jums ir nopietni ieinteresēti pārdot savu nieri par $ 130,000 USD, lūdzu, paziņojiet mums, lai mēs varētu sākt apstrādājot to, ka mūsu slimnīca ir steidzami nepieciešama nieru, lai ietaupītu dzīvi tiem, kam nepieciešama nieru .. . Pls būt sirsnīgi un patiesas paldies.
Kontakti Adrese: No.33 Etro Estate, New Delhi India, POBox 27 Delhi
E-pasts: Dr.yahayaahmed.clinic @ gmail.com
Tālruņa nr: 0919037502260
P.M.B 127 Metro India
.
Gaida savu steidzamu e-pastu.
.
.
Vēlējumiem.

Yahaya , 2014-03-18 01:27:30

Laba diena,

Vai jūs vēlaties iegādāties kādu nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai esat
meklē iespēju pārdot savu nieri, lai naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu nierēm. Mans vārds ir
Ārsts COLLINS esmu Nefrologs in VANTAGE medicīnas centrs. mūsu
klīnika ir specializējusies Nieru Surgery, un mēs arī nodarbojas ar pirkšanu
un transplantācija Nieru ar dzīvo ar atbilstošu donora.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizija. Ja Jums ir
ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieres ir, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: infovantagemedicalcentre@gmail.com.

Ar laba vēlējumiem.
Dr Collins

Dr Collins , 2014-05-13 07:16:47

Vai jūs vēlaties iegādāties Nieres vai jūs vēlaties pārdot savu
nieres? Vai jums
meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu
sakarā ar finanšu sabrukumu, un jūs nezināt, ko
do, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam Jums labu
naudas summa jūsu nierēm. Mans vārds ir Doctor DAGAMA,
am
Nefrologs in PREMIER Medicaid INTERNATIONAL. Mūsu klīnika ir
specializējies nieru Surgery, un mēs arī nodarbojas ar
pērk
un transplantācija nieres ar dzīves
atbilstošs donors.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, S, ASV, Malaizijā.
Ja Jūs esat ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nav
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: premiermedicaidinternational@yandex.com

Ar laba vēlējumiem
Dr DAGAMA.

Dr DAGAMA , 2014-08-15 02:14:15

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu
nieres? Vai jums
meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu
sakarā ar finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko
do, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam Jums labu
naudas summa jūsu nieres. Mans vārds ir Doctor DAGAMA,
am
Nefrologs in PREMIER Medicaid INTERNATIONAL. Mūsu klīnika ir
specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar
pērk
un transplantācija no nierēm ar dzīvo
atbilstošs donors.
Mēs atrodamies Indijas, Turcijā, Dienvidāfrikā, ASV, Malaizija.
Ja Jūs esat ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieru s lūdzu, nav
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: premiermedicaidinternational@yandex.com

Ar laba vēlējumiem
Dr DAGAMA.

Dr Dagama , 2015-05-01 23:48:45

Tas ir saistīts ar vispārējo sabiedrības vīrietis vai sieviete, kas būtu veselīgi un 100%, pārdodot savu nieri vai pirkt

Steidzami sazināties Lister slimnīcā HCA Starptautisko Center.As mums ir daudz pacientu, kuri pēc nieres Šeit informēti, meklēt veidu, kā iegūt jūsu nieres pārdošanai naudu no finanšu sabrukuma, bet mēs piedāvājam 308,000 mārciņas uz nierēm. Mans vārds ir Dr.David, es esmu no Apvienotās Karalistes Anglijā. Tas ir Lister Hospital-HCA International Center Lielbritānija, kas ir speciālists nieru ķirurģija / transplantācija un citu orgānu ārstēšana, mēs arī iegādāties un transplantācijā nierēm ar dzīves un veselīgas donoru darījumu. Ja Jūs esat ieinteresēti pārdot savu nieri, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: listerhospital-hca@inbox.lv~~dobj

Lūdzu, ņemiet vērā: Internets ir daudz cilvēku ar atšķirīgu tēmu, tāpēc mēs neprasām godīgu un patiesu bērns, tas nav pieņemts par glābšanas dzīvi citu krāpniecisku jums.

Ar laba vēlējumiem ...
Dr. David
Tel + 447937440482
E-pasts: listerhospital-hca@inbox.lv
Lister Hospital-HCA International
Web Site: http://thelisterhospital.com

Dr. David , 2015-09-08 02:43:08

Laba diena,

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam Jums labu summu jūsu Nieres. Mans vārds ir ārsts Steve Henry,
esmu nefrologs in Pyramid johnhopital102. mūsu
klīnika ir specializējusies nieru operācijas, un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu, un transplantāciju nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizija. Ja Jūs esat ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu.
 
E-pasts: johnhopital102@gmail.com,
  Tīmekļa vietne: http://johnhopital102.gnbo.com.ng
 
Lasīt vairāk: http://www.care2.com/causes/its-legal-to-sell-your-kidney-in-iran.ptnl#ixrt3sKS7n5rr.

Dr Celyn , 2015-11-29 15:14:45

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-03-06 19:14:36

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-03-06 19:14:39

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-03-06 19:17:19

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-03-14 08:58:51

Jūs vēlaties iegādāties nieru vai, ja jūs vēlaties pārdot savu nieri? šis
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu un nezinu, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvāsim labu summu no jūsu nieres. Mani sauc
Dr Daniel Ma nefrologa pie UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru operācijas un arī nodarbojas grozs
un transplantācija nierēm ar atbilstošu donora telpā.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērija, ASV, Malaizijā. ja tas nav
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieres nekautrējieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Ar laba vēlējumiem.
Dr. Daniel.

Dr Daniel , 2016-03-30 14:58:08

Mans vārds ir Doctor Philipson esmu nefrologa un galvenais medicīnas direktors ST. LOUIS INDIA. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, izmantojot dr.louisclinic@gmail.com un mēs piedāvājam jums labu summu par Jūsu nieru
Cena: $ 145,000USD

Dr. Louis , 2016-04-27 09:58:12

Pirkt Kvalitātes Real un Fake Pases (passportquality@gmail.com) Vīzas, License, ID kartes, SSN

Mēs ražojam viltus un reālas pases, vadītāja apliecību, dzimšanas apliecību, ID karti visās pasaules valstīs. mēs esam profesionāļi, un mēs esam darot vairāk nekā septiņus desmit gadus jau šodien. Mēs piedāvājam tikai oriģinālās augstas kvalitātes viltotas pases, vadītāja apliecību, ID kartes, zīmogus un citus produktus, lai šādas valstis: Austrālija, Beļģija, Meksikā, Spānijā, Brazīlijā, Kanādā, Somijā, Francijā, Īrijā, Portugālē, Zviedrijā, Vācijā, Itālijā, Nīderlande, Lielbritānija, ASV, un tik daudzas citas valstis. Mēs esam labākie ražotāji kvalitātes dokumentus, ar vairāk nekā 1000000 mūsu dokumentu apritē visā pasaulē. Kontaktpersona ": passportquality@gmail.com
Atslēgas vārdi: Pases, Drivers License, ID kartes, Vīzas, SSN, diplomi

jordanrey , 2016-05-17 17:57:24

Jūs vēlaties iegādāties nieru vai, ja jūs vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim labu naudas summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir Dr Alex nefrologs pie Delta State University mācību slimnīcā Nigērijā (DELSUTH) .. Mūsu specializēta slimnīca nieru ķirurģija un arī risināt šo nieru transplantācijas iegādi un sastāv no atbilstoša donora. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērija, ASV, Malaizijas un Lielbritānijā. Ja Jūs esat ieinteresēti iegādāties vai pārdot nieres, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: alexcarlton234@outlook.com
Mēs gaidām jūsu steidzami reaģējot

Dr Alex , 2016-05-21 16:29:33

Jūs vēlaties iegādāties nieru vai, ja jūs vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim labu naudas summu par viņa nieres. Mans vārds ir Dr.Mike'm nefrologs pie Braithwaite memoriālā slimnīca speciālists Nigērija (BMH) .. Mūsu specializēta slimnīca nieru ķirurģija un arī nodarbojas ar pirkuma un nieru transplantācijas, kas sastāv no atbilstoša donora. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērija, ASV, Malaizijas un Lielbritānijā. Ja Jūs esat ieinteresēti iegādāties vai pārdot nieres, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: docmikeberk918@outlook.com
Mēs gaidām jūsu steidzami reaģējot

Dr Mike , 2016-05-21 16:30:29

Sveicieni visiem es vēlos izmantot šo mediju, lai pateiktos Doctor Wayne Curl no Venkata speciālists slimnīcas Indijā, kura slimnīca nopirku savu nieri likmi $ 140,000USD viņi maksā man pirmo pusi maksājumu 90000 $, pirms viņi nosūtīja savu medicīnas ekspertu, lai nāk un man pakaļ, Mongolija uz Indiju brāļiem slimnīca bija viens, ka maksā par manu ceļa izdevumu un tie ņēma pienācīgi rūpēties par mani un pret mani ļoti labi es vēlos tur ir vieta, es varētu parādīt jums visiem daļa manā ķermenī bija viens nieres ir lietojis no mana sistēma es būtu pievienojiet to gar brūces ir pabeigta, un tas nav sāpes pēc operācijas bija, kad viņi man maksā manu līdzsvaru 50,000 $ un lidoja mani atpakaļ uz manu valsti Mongoliju.
Es esmu patiesi pateicīgs Venkata speciālists slimnīca pērkot manu nieres un ņemot mani prom no manas finanšu grūtības tagad es esmu laimīgi dzīvo ar saviem 2 bērniem, un mēs esam laimīgi.
Te ir Venkata Specialist Hospital Kontaktinformācija Doctorwaynecurl@outlook.com vai P.O Box 27 NewDelhi Indija vai Tel Nr 919270170046 vai 447031967810, ja jūs vēlaties pārdot savu nieru vai orgānu labāko vērā no mrs arsian manu tālruņa numuru 965845138

Arsian , 2016-06-15 11:35:12

Jūs vēlaties iegādāties nieru vai, ja jūs vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim labu naudas summu par viņa nieres. Mans vārds ir Dr.Mike'm nefrologs pie Braithwaite memoriālā slimnīca speciālists Nigērija (BMH) .. Mūsu specializēta slimnīca nieru ķirurģija un arī nodarbojas ar pirkuma un nieru transplantācijas, kas sastāv no atbilstoša donora. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērija, ASV, Malaizijas un Lielbritānijā. Ja Jūs esat ieinteresēti iegādāties vai pārdot nieres, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: stuttle271@hotmail.com
Mēs gaidām jūsu steidzami reaģējot

Doctor SHIRLEY TUTTLE , 2016-06-20 11:55:15

Jūs vēlaties iegādāties nieru vai, ja jūs vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, lūdzu, sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim labu naudas summu par viņa nieres. Mans vārds ir Dr.Mike'm nefrologs pie Braithwaite memoriālā slimnīca speciālists Nigērija (BMH) .. Mūsu specializēta slimnīca nieru ķirurģija un arī nodarbojas ar pirkuma un nieru transplantācijas, kas sastāv no atbilstoša donora. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērija, ASV, Malaizijas un Lielbritānijā. Ja Jūs esat ieinteresēti iegādāties vai pārdot nieres, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: stuttle271@hotmail.com
Mēs gaidām jūsu steidzami reaģējot

Doctor SHIRLEY TUTTLE , 2016-06-20 11:55:22

Laba diena visiem, mans vārds ir Wilson Maja Sonia, es tikai vēlos izmantot šo mediju, lai izsaku dziļu pateicību Dr. Norlla, spēcīgu un efektīvu pareizrakstības ritentiņu es satiku uz NORLLASPELLNG@GmaiL.com~~pobj, kas palīdzēja man, kas manu ex vīrs atpakaļ, kad es esmu mēģinājis tik daudz pareizrakstības ritentiņiem, bet bez rezultātiem, kamēr es izlasīju caur blogu, un es redzēju, kā viņš ir palīdzējis tik daudz cilvēku, es nolēmu sazināties ar viņu par viņa e-pastu, pateicoties viņš beidzot izmantoja savu varu, lai panāktu mans bijušais vīrs atpakaļ, mēs dzīvojam laimīgi tagad ar mūsu bērniem, lūdzu, tiem, kas meklē patiesu pareizrakstības ritentiņu, jo ir daudz pareizrakstības ritentiņiem, kas tur, kas ir sirds slēdži, tāpēc jābūt uzmanīgiem. Viņš specializējas Mīlestība burvestību, Stop Depresija samierināšana burvestību, apstāties šķiršanās, aizsardzība / Darba burvestību, nauda burvestību, loto burvestību, izārstēt / dziedinošo burvestību visu veidu un skaistumkopšanas burvestību viņš teica, ka viņš uzskata, ka nav nekādu problēmu bez risinājuma. Pateicoties Dr. Norlla no Indijas viņš ir tēvs darbos es esmu dzīva liecība

wilson sonia , 2016-07-05 09:52:19

Laba diena Mūsu Esteem donoru,
Tas nepieciešams, lai paziņot ikvienam interesentam nieres donoru vīriešu un sieviešu, kas Groove speciālists slimnīca sāka pirkt nieres atkal @ $ 150,000USD kā rezultātā lielo pieprasījumu nieru dažiem no saviem pacientiem slimnīcā atrodas Nr: 29b Saint Stev Medical Road , Bangalore INDIA, lūdzu ieinteresēti donoru, kas ir virs 21yrs vajadzētu sazināties ar doktora Lucien pa viņa e-pastu: Dr.Lucienpye.clinic@gmail.com~~HEAD=pobj vai arī varat zvanīt +447031967810 vai 917050494622, lūdzu, mēs aicinām jūs, ka tas nav bērns spēlēt, ir par dzīvības glābšanai, un jūsu alga ir nauda pacients jau glabāšanā, tādēļ, lūdzu, mums ir nepieciešams, veselīgu un nopietnu donoru Paldies
Mēs gaidām jūsu tūlītēju atbildi!
Sveicieni Dr. Lucien

Doctor Lucien , 2016-07-05 09:55:44

Mans vārds ir doktors Donalds. Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai jūs meklējat iespēju pārdot vienu no nierēm, jo jums ir nepieciešama nauda steidzami? jāuztraucas ne vairāk, jo mēs nopirkt Nieres ar ātrumu 400,000 ASV: dolāru. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: indiakidneytransplant@gmail.com

Doctor Donald , 2016-07-14 11:52:52

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? vai jūs meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir (Doctor Elvis Whyte) esmu Phrenologist jo mūsu slimnīcā i specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar pirkšanu un transplantāciju nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Kontakti E-pasts: doctorelviswhyte@gmail.com

Elvis whyte , 2016-07-16 13:03:58

Nieres tiek pirkti par maksimālo summu $ 750,000.00 ASV dollars.Our slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar transplantācijas nierēm, dzīva donora un korespondētājloceklis. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijas, Dienvidāfrikā uc Ja Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: ( dr.victor1995@gmail.com )
Gaida jūsu reaģē ...
Ar laba vēlējumiem,
Dr. Victor.
MANAGEMENT.

doc victor , 2016-11-24 03:36:21

Pārdod nieres. Glābt dzīvības un pelnīt naudu. Viņš vēlas pārdot savas nieres glābt dzīvību? Jūs meklējat iespēju pārdot nieres par labu cenu? Šī ir iespēja pārdot par $ 500,000,00 dolāri. ieinteresētajiem piegādātājiem jāsazinās DR. KATE ADAMS ķirurgs un konsultants nefrologa ST. HOSPITAL ADAMS. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: kateadams946@gmail.com

Dr Kate Adams , 2016-11-28 15:47:43

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-12-13 08:46:48

Dear Sir / Madam,

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo Finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam labu summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir Dr.Raymond. Esmu Phrenologist in UBTH speciālista slimnīcā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru operācijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu un transplantācijas nieru ar atbilstošu Donoru. Mēs atrodamies Spānijā, Lielbritānijā, ASV, Malaizija. Ja Jums ir interese, pirkšana vai pārdošana Nieres ir, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: (drkennethraymond@outlook.com vai Adamfred24@gmail.com), jūs varat tekstu vai zvaniet mums +18144768385

drkennethraymond , 2016-12-15 05:04:21

doc Pete
Sveiki, Mans vārds ir ārsts Pete Universitātes Beninas mācīšana
Slimnīca, es esmu speciālists orgānu ķirurģijas, un mēs galā ar
pirkšana orgānu no cilvēka, kas vēlas pārdot, un mēs atrodamies
Nigērija, ASV un Malaizijā, bet mūsu galvenais birojs atrodas Nigērijā. ja
Jums ir ieinteresēti pārdot nieru vai pārdot kādu daļu no jūsu
ķermeņa orgānu Lūdzu, sazinieties ar mums vairāk informācijas. Sazinieties ar mums pa

E-pasts: petejonzzz@gmail.com
Cer dzirdēt no jums.
Sveicieni,
Dr. Pete
C.E.O
UNIVERSITĀTE Benina apmācīttiesīgā slimnīcā.

pete , 2016-12-19 08:40:46

doc Pete
Sveiki, Mans vārds ir ārsts Pete Universitātes Beninas mācīšana
Slimnīca, es esmu speciālists orgānu ķirurģijas, un mēs galā ar
pirkšana orgānu no cilvēka, kas vēlas pārdot, un mēs atrodamies
Nigērija, ASV un Malaizijā, bet mūsu galvenais birojs atrodas Nigērijā. ja
Jums ir ieinteresēti pārdot nieru vai pārdot kādu daļu no jūsu
ķermeņa orgānu Lūdzu, sazinieties ar mums vairāk informācijas. Sazinieties ar mums pa

E-pasts: petejonzzz@gmail.com
Cer dzirdēt no jums.
Sveicieni,
Dr. Pete
C.E.O
UNIVERSITĀTE Benina apmācīttiesīgā slimnīcā.

pete , 2016-12-19 08:44:44

doc Pete
Sveiki, Mans vārds ir ārsts Pete Universitātes Beninas mācīšana
Slimnīca, es esmu speciālists orgānu ķirurģijas, un mēs galā ar
pirkšana orgānu no cilvēka, kas vēlas pārdot, un mēs atrodamies
Nigērija, ASV un Malaizijā, bet mūsu galvenais birojs atrodas Nigērijā. ja
Jums ir ieinteresēti pārdot nieru vai pārdot kādu daļu no jūsu
ķermeņa orgānu Lūdzu, sazinieties ar mums vairāk informācijas. Sazinieties ar mums pa

E-pasts: petejonzzz@gmail.com
Cer dzirdēt no jums.
Sveicieni,
Dr. Pete
C.E.O
UNIVERSITĀTE Benina apmācīttiesīgā slimnīcā.

pete , 2016-12-19 08:45:10

doc Pete
Sveiki, Mans vārds ir ārsts Pete Universitātes Beninas mācīšana
Slimnīca, es esmu speciālists orgānu ķirurģijas, un mēs galā ar
pirkšana orgānu no cilvēka, kas vēlas pārdot, un mēs atrodamies
Nigērija, ASV un Malaizijā, bet mūsu galvenais birojs atrodas Nigērijā. ja
Jums ir ieinteresēti pārdot nieru vai pārdot kādu daļu no jūsu
ķermeņa orgānu Lūdzu, sazinieties ar mums vairāk informācijas. Sazinieties ar mums pa

E-pasts: petejonzzz@gmail.com
Cer dzirdēt no jums.
Sveicieni,
Dr. Pete
C.E.O
UNIVERSITĀTE Benina apmācīttiesīgā slimnīcā.

pete , 2016-12-19 08:48:41

Dear Sir / Madam,

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo Finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir Dr.Raymond. Esmu Phrenologist in UBTH speciālista slimnīcā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru operācijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu un transplantācijas nieru ar atbilstošu Donoru. Mēs atrodamies Spānijā, Lielbritānijā, ASV, Malaizija. Ja Jums ir interese, pirkšana vai pārdošana Nieres ir, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: (drkennethraymond@outlook.com vai Adamfred24@gmail.com), jūs varat tekstu vai zvaniet mums +18144768385

drkennethraymond , 2016-12-20 02:51:09

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-12-26 00:34:47

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-12-27 00:15:38

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2016-12-27 07:42:54

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai jums
meklē iespējas pārdot savu nieri par naudu, jo
Finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvāsim labu summu par nierēm. Mans vārds ir
Doctor Daniel nefrologs pie UBTH Medical Center. mums
Īpaša klīnika nieru ķirurģijas un mēs arī rīkoties iegādi
un nieru transplantācija ar dzīviem donoriem pēc vajadzības.
Mēs atrodamies Indija, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizija. Ja jums
ieinteresēts nieres pārdod vai pērk nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: DoctordanielBen@gmail.com


Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2017-01-06 15:53:35

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com


Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2017-01-07 13:17:02

Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Mēs esam privāto aizdevēju, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (fredrickpetersonloan@gmail.com) un saņemt savu aizdevumu šodien
Sveicieni,
Fredrick Peterson investīcijas Team

fredick , 2017-01-13 12:58:54

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com
or Doctordaniel95@outlook.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2017-01-14 04:59:28

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com
or Doctordaniel95@outlook.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.
..

Dr Daniel , 2017-01-14 05:01:54

Vai jūs vēlaties iegādāties nieru vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieri naudas dēļ
finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mani sauc
Doctor Daniel esmu nefrologs in UBTH Medical Center. mūsu
klīnika specializējas nieru ķirurģijas un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu
un transplantācija nierēm ar dzīvo arī atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordanielben@gmail.com
or Doctordaniel95@outlook.com

Ar laba vēlējumiem.
//
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2017-01-14 05:52:26

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot
Jūsu nieru veiktspējas dēļ finanšu sabrukumu, un jūs nezināt, ko
darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu
Nieres. Mans vārds ir ārsts Joel kenz esmu nefrologs Apollo nieru
slimnīcu noda. Mūsu klīnika ir specializējusies nieru ķirurģijas un mēs arī
nodarbojas ar pirkšanu un transplantāciju nierēm ar dzīves
atbilstošs donors. Mēs atrodamies Indijas, Turcija, Nigērija, ASV,
Malaizija. Ja Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieru s, lūdzu, nav
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: V.brahma_cure.net.uk@outlook.com vai WhatsApp viņam +2348062303478

Doctor joel kenz , 2017-02-03 21:47:45

meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu nojauktu un mēs piedāvājam jums $ 190,000.00 USD par jūsu nierēm. Mans vārds ir ārsts Abraham Verghese, es esmu Nefroloģijas Indijā ķirurģijas slimnīcā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijas / transplantācijas un citu orgānu ārstēšanu, mēs arī nodarbojas ar pirkšanu un transplantāciju nieres ar dzīves un veselīgu donora. Mēs atrodamies Indijā. Ja Jums ir interese pārdot savu nieri, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa: E-pasts: manipal.hospital.ng@gmail.com
Ar cieņu
Doctor Abraham Verghese

Abraham verghese , 2017-03-05 10:48:10

Šī ir mana liecība par labu darbu, cilvēks, kurš palīdzēja me..My vārds ir Viktorija Christopher, un es pamatoju Anglijā. Mana dzīve ir atpakaļ! Pēc 2 gadu laulības, mans vīrs atstāja mani ar saviem trim bērniem. Es jutos kā mana dzīve bija drīz beigsies, un bija kas viena no otras. Pateicoties pareizrakstības ritentiņu sauc Dr OSASUYI kurš satiku tiešsaistē. No vienas uzticīgs dienā, kā es biju pārlūkojot internetu, man bija meklējot labu pareizrakstības ritentiņu, kas var atrisināt manu problēmu. Man nāca pāri virkni liecības par šo konkrēto pareizrakstības ritentiņu. Daži cilvēki liecināja, ka viņš cēla savu Ex mīļāko atpakaļ, daži liecināja, ka viņš atjauno dzemdes, daži liecināja, ka viņš var runāšanai apstāties šķiršanās un tā tālāk. Tur bija viens īpaši liecība es redzēju, tas bija par sievieti sauc Nabakrin, viņa liecināja par to, kā Dr OSASUYI atkal viņas bijušais mīļākais mazāk nekā 72 stundas un beigās viņas liecību viņa deva Dr Osasuyi e-pasta adresi. Pēc iepazīšanās ar visiem šiem, es nolēmu dot Dr OSASUYI izmēģināt. Es sazinājās ar viņu ar viņa starpniecību e-pasta adresi (drosasuyi@gmail.com)
un paskaidroja manu problēmu viņam. un viņš man teica, ko sniegt, tad man. Tikai 2 dienas, mans vīrs atgriezās pie manis. Mēs atrisināt mūsu problēmas, un mēs esam vēl laimīgāki, nekā pirms tam. Dr OSASUYI tiešām talantīgs un apdāvināts cilvēks, un es neapstāsies publicējot viņu, jo viņš ir brīnišķīgs dr ... Ja Jums ir problēma un jūs meklējat reālu un patiesu pareizrakstības ritentiņu, lai atrisinātu šo problēmu jums. Izmēģiniet Dr OSASUYI šodien, viņš varētu būt atbilde uz jūsu problēmas risinājums. Lūk, viņa kontaktinformācija: drosasuyi@gmail.com ... Paldies vēlreiz Dr OSASUYI. Sazināties ar viņu, lai šādas problēmas:
(1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu ex atpakaļ.
(2) ja Jums vienmēr ir slikti sapņi.
(3) Jūs vēlaties jāveicina jūsu birojā.
(4) Jūs vēlaties sievietes / vīrieši palaist pēc jums.
(5) Ja jūs vēlaties bērnu.
(6) [Jūs vēlaties būt bagāts.
(7) Jūs vēlaties, lai tie savu vīru / sievu būt jūsu uz visiem laikiem.
(8) Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība.
(9) Ja jūs vēlaties pārtraukt savu šķiršanos.
10) Palīdzība celt cilvēkus no cietuma.
(11) Laulības burvestības
(12) Miracle burvestības
(13) Skaistumkopšanas burvestības
(14) PRAVIETOŠANA CHARM
(15) Atrakcija burvestības
(16) Evil Eye viļņus.
(17) Kissing Spell
(18) Noņemiet Slimības viļņus.
(19) VĒLĒŠANU WINNING viļņus.
(20) SUCCESS eksāmenos viļņus.
(21) Charm nokļūt kas mīlēt tevi.
Sazinieties viņam šodien uz: drosasuyi@gmail.com vai sazinieties viņam tieši uz viņa personīgo tālruni +2347053161101

victoria christopher , 2017-03-11 05:51:29

Es esmu Mr Fredrick Petersons. Cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam no aizdevuma visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, LIKE- hipotēku, mājokļu kredīti, biznesa aizdevumi, slikta kredīta aizdevumiem, komerciālu aizdevumu, Start-up-apgrozāmā kapitāla aizdevumus, būvniecības aizdevumi, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumus, students aizdevumi, individuālie aizņēmumi, parādi Consolidation Loan, tik daudz vairāk ... Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai esat bijis meklē kur saņemt kredītu? Vai jums ir mēģināt iegūt jebkāda veida šiem aizdevumiem minēts iepriekš? Tad atbildēt tagad (fredrickpetersonloan@gmail.com). Ja jūs vēlaties saņemt pieejamu aizdevumu. Mēs esam 100% garantija, ar zemāko likmi 2% visiem kredītiem, ar bezmaksas nodrošinājuma pabalstiem. Tiklīdz mēs saņemsim jūsu atbildi, mēs varētu uzreiz sākt apstrādāt savu aizdevumu ..... 24/7 stundas finansēšana ...

Mr Fredrick , 2017-03-11 09:33:11

Tas nepieciešams, lai informētu plašu sabiedrisko vīrietis vai sieviete, kas ir veselīgi
un 100% nopietni pārdot savu nieri vajadzētu steidzami sazināties ar Dr.
Daniels Hospital .. e-pasts: danielshospital55@gmail.com, jo mums ir
daudz pacientu, kas pašlaik nepieciešama nieru transplantācijas, ir
tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu sakarā ar
finanšu nojauktu un mēs sniegsim $ 80,000USD viņa nieres.
un arī mums ir HIV / atbalsta izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī tikko
rakstiet mums tagad, e-pasts: danielshospital55@gmail.com ...

dr.daniel , 2017-03-12 01:17:30

Tas nepieciešams, lai informētu plašu sabiedrisko vīrietis vai sieviete, kas ir veselīgi
un 100% nopietni pārdot savu nieri vajadzētu steidzami sazināties ar Dr.
Daniels Hospital .. e-pasts: danielshospital55@gmail.com, jo mums ir
daudz pacientu, kas pašlaik nepieciešama nieru transplantācijas, ir
tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu sakarā ar
finanšu nojauktu un mēs sniegsim $ 80,000USD viņa nieres.
un arī mums ir HIV / atbalsta izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī tikko
rakstiet mums tagad, e-pasts: danielshospital55@gmail.com ...

dr.daniel , 2017-03-12 01:17:34

Tas nepieciešams, lai informētu plašu sabiedrisko vīrietis vai sieviete, kas ir veselīgi
un 100% nopietni pārdot savu nieri vajadzētu steidzami sazināties ar Dr.
Daniels Hospital .. e-pasts: danielshospital55@gmail.com, jo mums ir
daudz pacientu, kas pašlaik nepieciešama nieru transplantācijas, ir
tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu sakarā ar
finanšu nojauktu un mēs sniegsim $ 80,000USD viņa nieres.
un arī mums ir HIV / atbalsta izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī tikko
rakstiet mums tagad, e-pasts: danielshospital55@gmail.com ...

dr.daniel , 2017-03-12 23:26:32

Tas ir informēt sabiedrību vīrieši vai sievietes, kas ir veselīgi un 100% nopietni pārdod nierēs nekavējoties sazinieties ar Dr. Mercy Hospital lara e-pasts: mercylarahospital@gmail.com |, jo mums ir daudz pacientu, kuri ir nepieciešama nieru transplantācija, jūs meklē iespējas pārdot savas nieres veiktspējas finanšu sabojājas, un mēs sniegsim $ 450,000EURO līdz viņa nieres. un arī mums ir izārstēt ar HIV / AIDS, ja jums ir nepieciešams tikai solītājs arī e-pastu mums tagad,
E-pasts: mercylarahospital@gmail.com ..
whats app numurs +2348077368914
paldies.

DR. mercy lara , 2017-03-18 10:27:37

Sveiki,
Es esmu Dr Alex pēc nosaukuma nefroloģijas, es esmu ārsts vienīgu UBTH mācību slimnīcā, mēs specializējamies nieru transplantācijas,
Vai jums veselīgu un meklē iespēju pārdot savu nieri, šeit ir iespēja, mēs iegādāties dažāda veida ķermeņa, piemēram, nieru, mēs nopirkt vienu nieri, lai maksimāli 300,000,00 $, tādēļ, ja jūs interesē pārdot savējo ,
nevilcinieties do rakstiet mums, Dralexspeciallist@gmail.com
paldies par sadarbību
sveicieni:
Dr alex

dr alex , 2017-03-22 11:10:52

LAIPNI LŪGTI MAGRET JAMES FINANCE aizdevumu pakalpojumus .......... Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums ir nepieciešams līdzekļus, lai uzsāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jauku mazajām un vidējo biznesu? Vai jums ir zems kredīta score, un jums ir atrast ir grūti iegūt kapitālu aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm ?. Mūsu aizdevumi ir arī apdrošināts maksimālu drošību ir mūsu prioritāte, mūsu vadošais mērķis ir palīdzēt jums pakalpojumu jūs pelnījuši, mūsu programma ir ātrākais veids, kā iegūt to, kas jums ir nepieciešams vienā mirklī. Samaziniet savus maksājumus, lai atvieglotu spriedzi jūsu ikmēneša izdevumus. Iegūt elastīgumu, ar kuru jūs varat izmantot jebkādiem mērķiem - no brīvdienas, izglītībai, lai unikāliem pirkumiem Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Biznesa plānošana, tirdzniecības un attīstības finanses, Properties un nekustamajiem īpašumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, uzņēmuma aizņēmumiem, Privātie aizdevumi, mājas refinansēšanas aizdevumi ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt attiecībā uz privātpersonām, uzņēmumiem. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumus, PIETEIKTIES šodien pieejamiem aizdevumiem. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, lai iegūtu vairāk informācijas: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

magret james , 2017-03-24 08:40:13

Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

jelena FEDOSEJEVA , 2017-03-27 01:08:17

Tas ir, lai informētu plašu sabiedrisko vīrietis vai sieviete, kas ir veselīgi
un 100% nopietni pārdot savas nieres, nekavējoties sazinieties Dr.
Maria slimnīca .. e-pasts: st.mariahospital233@gmail.com, jo mums ir
daudz pacientu, kuri pašlaik nepieciešama nieru transplantācija, ir
jūs meklējat iespēju pārdot savas nieres par naudu, jo ar
Finanšu nojauktu un mēs sniegsim $ 80,000USD viņa nierēm.
, un arī mums ir HIV / palīdzības izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī vienkārši
rakstiet mums tagad, e-pasts: st.mariahospital233@gmail.com ...

dr.maria , 2017-03-28 11:26:04

Nopirkt nieres St Michael speciālistu slimnīca šodien un glābt dzīvību. Mēs specializējamies uz nieres pārdošanu pacientiem, kas cieš no nieru slimībām, un ir nepieciešama nieru transplantācijas. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejamu. Nepieciešams nieres šodien? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

michael morris , 2017-03-28 13:08:53

Tas ir, lai informētu plašu sabiedrisko vīrietis vai sieviete, kas ir veselīgi un 100% nopietni pārdod vai pērk nieri, nekavējoties sazinieties Dr. žēlastības Lara slimnīca e-pasts: mercylarahospital@gmail.com, jo mums ir daudz pacientu, kuri pašlaik nepieciešama nieru transplantācija, jūs meklējat iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo finanšu pārtraukuma uz leju un mēs sniegsim 800,000LVL jūsu nierēm. , un arī mums ir HIV / palīdzības izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī vienkārši rakstiet mums tagad, e-pasts: MERCYLARAHOSPITAL@GMAIL.COM
Paldies.

DR MERCYLARA , 2017-04-06 11:45:28

Sveiki katrs ķermenis mans vārds ir Michael Brown pilsonis Peru
Es esmu šeit, lai publicētu pasaulei kā es kļuva bagāts pēc pārdošanas manas
nieru lai appollo slimnīcas Indiju, draugs manas man pastāstīja, kā viņš sazinājās tos internetā, un sūtīt man savu e-pasta adresi, pēc tam, kad es sazinājās viņiem viņi piekrīt pirkt manu nieri pie summu 200,000.00usd $
un pat maksā man pusi no šīs summas, lai ļautu man sagatavoties manu vīzu uz Indiju, pirms operācijas notika šeit Indijā un atlikums tika dots man naudu pēc operācijas un joprojām esmu ļoti veselīgi, tagad es esmu drosmīgs pateikt es varu nekad nebūs slikta atkal dzīvē. jo nabadzība ir pārkāpums, bet nauda ir aizsardzība
Ieteikumi, lai jūs apmierinātu viņu apollospecialist.hospital.net@gmail.com jūsu sapni cauri vēlreiz rakstīt viņam caur apollospecialist.hospital.net@gmail.com

dr palavi , 2017-04-10 02:18:53

Kā es pārdeva vienu no maniem nieru vienam Bhavin speciālista slimnīcā Indijā, un tie
maksā man $ 140,000usd es esmu Monica Lola kundze no Peru 41years vecs vārdus
nav pietiekami, lai vispirms pateikties mans draugs Juan kurš mani minēto
uz slimnīcu pa e-pastu: Doctorwaynecurl@outlook.com man bija
pilnīgi noteikti finansiāli tāpēc es to mācīja gudrs pārdot vienu no manas nieres
un tagad es esmu priecīgs es darīju neskatoties es zināju, ka risku, ja ne es būtu cietusi
nopietni es to mācīja gudrs par labu citiem, kas meklē patiesu
pircējs nieru apmeklēt www.bhavinspecialisthospital.com jo daudz viltus ārstu
Ir internetā meklē, kas rīt un iegūt tos grūti nopelnīt
nauda, ​​neskatoties uz slikto finansiālo grūtību tie ir. joprojām svētī Monica Lola kundzi

Mrs Monica Lola , 2017-04-10 02:25:29

Sveiki katrs ķermenis mans vārds ir Michael Brown pilsonis Peru
Es esmu šeit, lai publicētu pasaulei kā es kļuva bagāts pēc pārdošanas manas
nieru lai appollo slimnīcas Indiju, draugs manas man pastāstīja, kā viņš sazinājās tos internetā, un sūtīt man savu e-pasta adresi, pēc tam, kad es sazinājās viņiem viņi piekrīt pirkt manu nieri pie summu 200,000.00usd $
un pat maksā man pusi no šīs summas, lai ļautu man sagatavoties manu vīzu uz Indiju, pirms operācijas notika šeit Indijā un atlikums tika dots man naudu pēc operācijas un joprojām esmu ļoti veselīgi, tagad es esmu drosmīgs pateikt es varu nekad nebūs slikta atkal dzīvē. jo nabadzība ir pārkāpums, bet nauda ir aizsardzība
Ieteikumi, lai jūs apmierinātu viņu apollospecialist.hospital.net@gmail.com jūsu sapni cauri vēlreiz rakstīt viņam caur apollospecialist.hospital.net@gmail.com

dr pavali , 2017-04-10 02:28:58

Mūsu kompānija strādā, saskaņā ar skaidriem, elastīgas, pārredzamas un viegli saprast noteikumiem. Piedāvājam ļoti zemas procentu likmes attiecībā uz lejupslīdi ekonomiskās aktivitātes (lejupslīdes) vairumā valstu pasaulē. Jums var būt slikta kredītu, mūsu kompānija tagad piedāvā pieejamu procentu likmes aizdevumu, lai to, kas jums ir nepieciešams līdzekļus, lai paplašinātu savu biznesu? Vai jūs nepieciešama naudas dažām personīgām vajadzībām? Kāpēc ne sazinieties ar mums tagad, mēs piedāvājam fiziskām un juridiskām aizdevumus ar procentu likmi 3% apmērā par maksimāli 25 gadiem. Interesē iesniedzējs var sazināties ar mums pa e-pastu tagad: paulsonloaninvestment@gmail.com

CALL; +448442029111
             +1 828-414-4296

ROSE , 2017-05-14 04:29:38

Dear Sir / Madam,

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieri? Vai tu meklē iespēju pārdot savu nieri par naudu, jo Finanšu nojauktu, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvājam jums labu summu par jūsu nierēm. Mans vārds ir Dr.gomez. Esmu Phrenologist jo UBTH speciālistu slimnīcā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru Ķirurģija, un mēs arī nodarbojas ar iepirkšanu un transplantācijas nieres ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Spānijā, Lielbritānijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir interese, pirkšana vai pārdošana Nieres ir, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: (Drgomezjohnson27@gmail.com)

dr gomez , 2017-05-23 01:28:27

Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed Loan Factory we offer loans to Business firms.interest rate of 1%.


Available loans we offer are,


1. Personal Loan
2. Business Loan
3. Investement Loan


- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
anatiliatextileltd@gmail.com

Get your instant loan approval

anatiliatextileltd@gmail.com , 2017-06-07 21:08:39

Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed Loan Factory we offer loans to Business firms.interest rate of 1%.


Available loans we offer are,


1. Personal Loan
2. Business Loan
3. Investement Loan


- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
anatiliatextileltd@gmail.com

Get your instant loan approval

anatiliatextileltd@gmail.com , 2017-06-07 21:09:30

Good Day Sir/Madam: Do you need an urgent loan to finance your business or in any purpose? We are certified,legitimate and international licensed Loan Factory we offer loans to Business firms.interest rate of 1%.


Available loans we offer are,


1. Personal Loan
2. Business Loan
3. Investement Loan


- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:

Contact us today via:
bdsfn.com@gmail.com
anatiliatextileltd@gmail.com

Get your instant loan approval

anatiliatextileltd@gmail.com , 2017-06-07 21:09:51

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
Meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
Finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
Un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
WhatsApp skaits: +2349028230916.

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-06-20 23:50:15

Sveiki katrs ķermenis mans vārds ir kundze Džons, Mongolijas pilsonis
Es esmu šeit, lai publicētu pasaulei par to, kā es kļuvu bagāts pēc manas pārdošanas
Nieres Fortis slimnīcā Indijā, pirms tam mana ģimene bija ļoti nabadzīga
Ciktāl mēs nevaram atļauties vienu jūdzi dienā. ES esmu bijis
Meklēju veidu, kā mazināt šo nabadzību, līdz es tikos ar Dr. AMEER
Sazinieties ar internetu, kas piekrīt iegādāties manas nieres par summu
$ 180,000 dolāru
Viņš man izmaksāja pusi no summas, pirms operācija notika šeit
Indija un atlikums tika piešķirts man naudas pēc operācijas, tagad es
Esmu drosmīgs teikt, ka mana ģimene, un es nekad nevarētu būt nabadzīga atkal dzīvē.
Ieteikt, ka jūs ar viņu satikt (fortis.hospital.in@gmail.com)

dr ameer , 2017-06-25 08:52:16

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai tu
Meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu
Finanses ir sadalītas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam labu devu Jūsu nierēm. Mani sauc
Doktors Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
Speciālista klīnika nieru slimnīcā, un mēs arī rīkojam pirkumus
Un nieru transplantācijas ar piemērotu dzīvo donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Interese pārdot vai nopirkt nieres, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilais tālrunis: +2349028230916.

Apsveikumi
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-06-26 16:46:53

Vai vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Dari
Meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu
Jūsu finanses ir bojātas, un jūs nezināt, ko darīt, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam labu daudzumu nierēm. Mani sauc
Dr Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
Klīnika specializējas nieru operācijā, kā arī pārvalda pirkumus
Un nieres transplantācija ar piemērotu dzīvo donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Interese pārdodot vai iegādājoties nieres, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilā telefona numurs: +2349028230916.

Apsveikumi
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-06-28 00:40:14

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu finanšu izjaukšanas dēļ, un jūs nezināt, ko darīt, pēc tam sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvāsim jums labu devu savam nieram. Mans vārds ir doktors Vincents ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu klīnika ir specializējusies nieru slimību ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: drvincentodigie@gmail.com
Mobilais tālrunis: +2349037279893

Ar laba vēlējumiem.
Dr Vincent

vincent , 2017-06-28 16:14:32

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu finanšu izjaukšanas dēļ, un jūs nezināt, ko darīt, pēc tam sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvāsim jums labu devu savam nieram. Mans vārds ir doktors Vincents ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu klīnika ir specializējusies nieru slimību ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: drvincentodigie@gmail.com
Mobilais tālrunis: +2349037279893

Ar laba vēlējumiem.
Dr Vincent

vincent , 2017-06-28 16:14:42

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu finanšu izjaukšanas dēļ, un jūs nezināt, ko darīt, pēc tam sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvāsim jums labu devu savam nieram. Mans vārds ir doktors Vincents ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu klīnika ir specializējusies nieru slimību ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: drvincentodigie@gmail.com
Mobilais tālrunis: +2349037279893

Ar laba vēlējumiem.
Dr Vincent

vincent , 2017-06-30 02:41:15

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres naudu par finanšu traucējumiem, un jūs nezināt, ko darīt, pēc tam sazinieties ar mums šodien un mēs piedāvājam jums labu devu nierēm. Mans vārds ir Dr Vincents ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu klīnika specializējas nieru slimību ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru iegādi un transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieres pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: drvincentodigie@gmail.com
WhatsApp: +2349037279893

Ar laba vēlējumiem.
Dr Vincent

vincent , 2017-07-01 17:42:02

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
Meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
Finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvāsim jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies nieru slimības ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
Un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties
Sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-08-15 00:41:53

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-06 22:18:03

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-08 00:06:10

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels...
...

Dr Daniel , 2017-09-08 00:31:52

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-09 13:50:48

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-10 22:36:03

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
Šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.
????

Dr Daniel , 2017-09-10 23:53:50

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-20 08:30:27

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-20 09:08:31

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-09-25 17:13:29

Pabeidz savas finansiālās rūpes
Mēs esam aizdevumu akreditēti uzņēmumi. mēs piedāvājam aizdevumu privātpersonām
zemu procentu likmi 2%, mēs piedāvājam personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu,
hipotekārais kredīts. nekustamā īpašuma aizdevums. lūdzu, lai iegūtu papildu informāciju
Nevilcinieties sazināties ar mums pa: felixgeorge958@gmail.com

Felix George , 2017-10-04 18:40:00

Sveiki dāmas un maigie vīrieši ir Dr Billywillfred no UBTH terapijas slimnīcas, ja jūs interesē nieru pārdošana, tas ir īstais laiks, kad jūs varat pārdot nieres par jebkuru cenu, kuru vēlaties. Es gribu, lai jūs visi zināt, ka mēs sniedzam mūsu pacientiem vislabāko, ko viņi kādreiz vēlējās, tāpēc, ja jūs interesē laipni pārdodat nieres, lūdzu, rakstiet mums pa tālruni +2348146025347 vai e-pastu uz Billywillfred39@gmail.com, pateicamies par jūsu atbildi un sirsnību.

billywillfred , 2017-10-10 14:19:44

Sveiki dāmas un maigie vīrieši ir Dr Billywillfred no UBTH terapijas slimnīcas, ja jūs interesē nieru pārdošana, tas ir īstais laiks, kad jūs varat pārdot nieres par jebkuru cenu, kuru vēlaties. Es gribu, lai jūs visi zināt, ka mēs sniedzam mūsu pacientiem vislabāko, ko viņi kādreiz vēlējās, tāpēc, ja jūs interesē laipni pārdodat nieres, lūdzu, rakstiet mums pa tālruni +2348146025347 vai e-pastu uz Billywillfred39@gmail.com, pateicamies par jūsu atbildi un sirsnību.

billywillfred , 2017-10-10 14:22:00

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai tu
meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu
finanses ir salauztas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs piedāvājam labu summu jūsu nieram. Mani sauc
Doktors Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
Speciālā klīnika nieru operācijā, un mēs arī rīkojam pirkumus
un nieru transplantācijas ar atbilstošiem dzīviem donoriem.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Interese pārdodot vai iegādājoties nieres, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Whatsapp skaits: +2349028230916.

Apsveikumi
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2017-10-14 03:54:49

Uzmanību !!!


B / F Limited ir finanšu pakalpojums, kas sniedz finansiālu palīdzību
privātpersonas un sadarbojas institūcijas. mēs piedāvājam visa veida finanšu pakalpojumus
ļoti zemu 2,5% procentu likmi. tas ir palīdzēt
adīšanas un arī palīdz cilvēkiem sasniegt savus sapņus. ar mūsu pakalpojumu jūsu
finanšu stresu un problēma ir beigusies. steidzieties šodien un sazinieties ar mums pa e-pastu:
Brucesancoskyfinance@gmail.com
vai sūtiet mums tekstu, izmantojot +1 - 413 - 849 - 9898


Paldies
Mr Bruce Sansky
Finanšu direktors
Tālr. +1 413 849 9898
Kontaktpersonas e-pasts: Brucesancoskyfinance@gmail.com
saistīts:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6296983782411030528

bruce sancosky , 2017-11-09 15:16:43

Nieres tiek nopirktas maksimāli USD 750 000,00 ASV dolāros. Mūsu slimnīca specializējusies nieru slimības ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru transplantāciju ar dzīvo un atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Apvienotajā Karalistē, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā uc Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nekautrieties sazināties ar mums pa e-pastu: dr.victor1995@gmail.com
Gaida jūsu atbildes ...
Ar laba vēlējumiem,
Dr. Viktors.
VADĪBA.

dr. victor , 2017-12-01 17:20:46

Nieres tiek nopirktas maksimāli USD 750 000,00 ASV dolāros. Mūsu slimnīca specializējusies nieru slimības ārstēšanā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru transplantāciju ar dzīvo un atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Apvienotajā Karalistē, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā uc Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nekautrieties sazināties ar mums pa e-pastu: dr.victor1995@gmail.com
Gaida jūsu atbildes ...
Ar laba vēlējumiem,
Dr. Viktors.
VADĪBA.

dr. victor , 2017-12-02 16:05:00

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai tu
meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu
finanses ir salauztas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs piedāvājam labu summu jūsu nieram. Mani sauc
Doktors Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
Speciālā klīnika nieru operācijā, un mēs arī rīkojam pirkumus
un nieru transplantācijas ar atbilstošiem dzīviem donoriem.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Interese pārdodot vai iegādājoties nieres, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Whatsapp NUmber: +2349028230916
Apsveikumi
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2018-01-06 11:35:35

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai tu
meklējat iespēju pārdot savas nieres ar naudu
finanses ir salauztas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs piedāvājam labu summu jūsu nieram. Mani sauc
Doktors Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
Speciālā klīnika nieru operācijā, un mēs arī rīkojam pirkumus
un nieru transplantācijas ar atbilstošiem dzīviem donoriem.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Interese pārdodot vai iegādājoties nieres, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Whatsapp NUmber: +2349028230916
Apsveikumi
Dr Daniels.
..

Dr Daniel , 2018-01-06 11:38:52

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Whatsapp skaits: +2349028230916

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.
.

Dr Daniel , 2018-01-10 10:20:38

Tas ir informēt plašu sabiedrību, vīriešiem vai sievietēm, kuras ir veselīgas un 100% nopietnas, pārdodot vai iegādājoties nieres, steidzami jāsazinās ar Dr. Mercy Lara slimnīcu e-pastu: mercylarahospital@gmail.com, jo mums ir daudz pacientu, kuri šobrīd ja Jums nepieciešama nieru transplantācija, vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar finanšu sadalījumu, un mēs nodrošināsim 800 000 EUR par viņa nierēm. un arī mums ir hiv / palīdzība izārstēt, ja jums ir nepieciešams izārstēt arī vienkārši e-pastu mums tagad, sazinieties ar mums @

EMAIL: mercylarahospital@gmail.com

whatsapp numurs; +2348053930975

Paldies.

Dr mercy lara , 2018-01-25 06:17:44

Tas ir informēt vispārējo sabiedrību vīriešus vai sievietes, kas ir veselīgi
un 100% nopietni pārdod vai iegādājoties nieres, ir steidzami jāsazinās
Miers lielās slimnīcās, e-pasts: peacegreathospital@gmail.com, jo pašlaik mums ir daudz pacientu, kuriem nepieciešama nieru transplantācija,
vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un mēs nodrošināsim viņam saprātīgu summu
nieres. un arī mums ir HIV / AIDS ārstēšana, ja jums ir nepieciešams arī izārstēt
vienkārši rakstiet mums pa e-pastu, sazinieties ar mums @

EMAIL: peacegreathospital@gmail.com


WHATSAPP NUMURS; +2349066648044


Paldies.

Dr. Marvin , 2018-02-15 00:49:51

Mans vārds ir Dr. Michael Richard Esmu fiziologs ST Michael Hospital. Mūsu slimnīca specializējas Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru iegādi un transplantāciju ar dzīvo donoru un atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Dubaijā, Turcijā, ASV. ASV, Malaizija. Ja jūs interesē nieres pārdošana vai pirkšana, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: michaelrichard1711@gmail.com

DR Michael Richard , 2018-03-21 14:39:39

Sveiki, vai jums ir nepieciešams aizdevums, nekavējoties rakstiet mums pa e-pastu: markwilliamstrustfirm@gmail.com

MR MARK , 2018-03-27 02:44:20

liecība ,,, ja jūs vēlaties, lai jūsu ex mīļākais atpakaļ sazinātos ar dr james, jo viņš ir tas, kurš man padara par vislaimīgāko sievieti uz zemes, es atdodu savu vīrieti 48 stundu laikā, tādēļ, ja jums vajadzīga palīdzība, arī sazinieties ar viņu caur viņu, izmantojot whatsapp +27737872215 vai pa e-pastu] drjamesd3@gmail.com, jo viņš ir specializējies, lai atrisinātu jebkuru problēmu savā dzīvē, kas, jūsuprāt, ir ļoti sarežģīta jums, labi sazinieties ar viņu bez kavēšanās un bez maksas.

laura , 2018-04-12 16:12:12

Private Lender Avit Investment Authority.
Greetings to you by ADIA.
We are a France-Paris based investment company known as Avit
Development Investment Authority working on expanding its portfolio
globally and financing projects.

We would be happy to fund and invest with you in any profitable
project if you have any viable project we can finance by making mutual
investment with you. If you are interested, kindly contact us
on:avitinvestmentauthority2@gmail.com for more details.
Looking forward hearing from you soonest.
Yours truly,
Mrs Rose Williams
(Personal Assistant)
Avit Development Investment Authority(ADIA)
501 Avenue Montaigne,75008 Paris-France
Paris-France.Avit Development Investment Authority (ADIA)

Mrs Rose Williams , 2018-04-12 17:10:53

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru? vai arī jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu finanšu izjaukšanas dēļ, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvāsim jums labu devu savam nierim. Mans vārds ir (Doctor Elvis Whyte) ir frenoloģists mūsu slimnīcā, kas specializējies nieres operācijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar atbilstošu donoru. E-pasts: doctorelviswhyte@gmail.com Lai iegūtu vairāk informācijas

Elvis whyte , 2018-05-16 07:01:53

Laba diena,

Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu zemāk, ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība vai aizdevums @ 3% procentu likme.

E-pasts: anthonyhhname@gmail.com

NEPIECIEŠAMA PAKALPOJUMU INFORMĀCIJA

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Man būs liela palīdzība
Paldies par sapratni

anthonyhhname@gmail.com , 2018-05-16 08:53:59

Laipni lūdzam WIN TRUST HORTGĀŽAS
Es vēlētos sveikt tevi uz WIN TRUST HORTGĀŽU, palīdzot ar aizdevumu, vienmēr ir bijusi milzīga problēma klientiem, kam ir finansiālas vajadzības. Šis finanšu forums ir paredzēts, lai stimulētu pārdomas par finanšu un ekonomikas jautājumiem. Bet WIN TRUST HORTGAGES ir padarījusi šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mums ir dota privilēģija apmierināt jūsu finansiālās vajadzības. Kredīta izsniegšana nevajadzētu apturēt jūs no nepieciešamā aizdevuma saņemšanas.

Mēs cenšamies būt jūsu vienas pieturas resursi aizdevuma / finanšu jautājumos. Mēs esam apņēmušies palīdzēt jums saņemt kredītu atpakaļ uz ceļa, vai saņemt aizdevumus vai naudu, kas jums nepieciešama. Mūsu aizdevumu likme ir zema, jo ir 2% procenti

Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo: -
* Investors Kredīti
* Parāda konsolidācijas aizdevums
* Otra hipotēkas kredīts
* Biznesa aizdevumi
* Personas aizdevumi

Atbildiet mums atpakaļ, lai mēs varētu sniegt jums vairāk informācijas.
E-PASTS ------ [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
WHATSAPP ------ +2348159907177
Sveicieni,

RONALD FARIS , 2018-05-18 22:39:10

Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru? Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, pēc tam sazinieties ar mums šodien ar dr.louisclinic@gmail.com, un mēs piedāvāsim jums labu devu nieram, jo mums steidzami ir nepieciešami nieres mūsu klīnikā vai zvaniet pa tālruni +918704214690 vai dr.louisclinic@gmail.com.
Cena: 450 000 USD

Dr. louis , 2018-05-29 14:07:23

Sveiki, dāmas un kungi, esmu Dr Billywillfred no UBTH mācību slimnīcas, ja jūs interesē nieres pārdošana, tas ir īstais laiks, kad jūs varat pārdot nieres par jebkuru cenu, kādu vēlaties izvēlēties. Es gribu, lai jūs visi zināt, ka mēs dodam savam pacientam vislabāko, ko viņi kādreiz gribējuši, ja jūs interesē laipni pārdodat nieres, e-pastu Billywillfred39@gmail.com vai sūtiet mums e-pastu uz Billywillfred39@gmail.com, mēs novērtējam jūsu atbilde un sirsnība

billywillfred , 2018-07-06 21:18:44

Sveiki, dāmas un kungi, esmu Dr Billywillfred no UBTH mācību slimnīcas, ja jūs interesē nieres pārdošana, tas ir īstais laiks, kad jūs varat pārdot nieres par jebkuru cenu, kādu vēlaties izvēlēties. Es gribu, lai jūs visi zināt, ka mēs dodam savam pacientam vislabāko, ko viņi kādreiz gribējuši, ja jūs interesē laipni pārdodat nieres, e-pastu Billywillfred39@gmail.com vai sūtiet mums e-pastu uz Billywillfred39@gmail.com, mēs novērtējam jūsu atbilde un sirsnība

billywillfred , 2018-07-06 21:22:06

Sveiki
Tas ir informēt sabiedrību par to, ka Romas katoļu kristiešu organizācija ir atklājusi finansiālu iespēju palīdzēt palīdzības cilvēkiem, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla problēma, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu, vai arī jums ir jāmaksā rēķini ar jūsu izvēlēto ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu, ar zemu procentu likmi 2% par katru atlīdzību privātpersonām un uzņēmumiem. Lūdzu sazinieties ar mums šodien pa e-pastu Adrese: (romancatholic19@gmail.com) Bībele saka (Lk. 11:10) Par visiem, kas lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, durvis tiks atvērtas. Tāpēc neaizmirstiet šo iespēju, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un uz visiem laikiem. Lūdzu, tas ir nopietni domājošiem, un Dievs baidās no cilvēkiem. Saņemiet mūsu patieso sveicienu no Romas katoļu kristiešu organizācijas. Sazinieties ar mums šodien ar šo e-pastu: (romancatholic19@gmail.com)

roman catholic , 2018-07-13 17:39:26

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot savu
nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieri par naudu
finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs piedāvāsim jums labu
naudas summa 500 000 dolāru apmērā par savu nieri. Mans vārds ir doktors MACPHERSON
esmu a
Nefrologs MACPHERSON CLINIC. Mūsu klīnika ir
kas specializējas nieru darbības un mēs arī nodarbojas ar
pērkot
un nieru transplantācija ar dzīvo
atbilstošais līdzekļu devējs.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Indijā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nē
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: doctormacphersonclinic@gmail.com

Ar laba vēlējumiem
DR MACPHERSON.

Dr Macpherson , 2018-07-19 13:44:01

Labdien, es esmu Nira Šaloms. Pēc gadiem, kas man bija saistīti ar Vīru, viņš ar mani saplūda, es darīju visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet viss bija velti, es gribēju viņu atgriezties tik daudz tāpēc, ka viņam ir mīlestība. Es lūdzu viņu ar visu, es apsolīju, bet viņš atteicās. Es izskaidroju savu problēmu savam draugam, un viņa teica, ka man vajadzētu vairāk sazināties ar pareizrakstības rīkotāju, kas varētu man palīdzēt nodot pareizrakstību, lai viņu atgrieztu, bet es esmu tāds, kas nekad neticēja burvībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, es pa e-pastu izraksta rastra, un viņš man teica, ka nebija problēmu, ka viss būs kārtībā pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš nodzina burvību un pārsteidzoši otrajā dienā bija apmēram plkst. 16:00. Mans bijušais mani sauca, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz uzaicinājumu, un visi, kas viņam teica, bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es viņam atgrieztos, ka viņš mani tik ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un aizgāju pie tā, ka mēs atkal sākām dzīvot kopā laimīgi. Kopš tā laika es esmu apsolījis, ka ikviens, kuru es zinu, ka ir saistību problēma, man palīdzētu šai personai, norādot viņu uz vienīgo reālo un spēcīgo burvju lādētāju, kurš man palīdzēja ar savu problēmu. e-pasts: babawalewiseman01@gmail.com, jūs varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums nepieciešama viņa palīdzība jūsu attiecībās vai kādā citā lietā.

Mīlestības burvestības
Nopelniet labu naudu vai laimējiet loteriju.
Panākt panākumus biznesā.
Garīgās problēmas.
Uzvarēt tiesas lietu.
Meklējiet savu dzīves partneri.
Iegūstiet labi apmaksātu darbu.
Pārvaldiet savu laulību.
Saņemt labumu un piesaistīt cilvēkus.
Atgriezties zaudēto naudu.
Izārstēt jūs no visām slimībām. gan izārstējams, gan neārstējams.
Atrisiniet grūtniecības problēmas un svētī tevi ar bērniem.

Sazinieties ar šo lielisko vīrieti, ja jums ir kāda problēma ar ilgstošu risinājumu
izmantojot babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

Paldies vēlāk

Nira Shalom , 2018-07-26 03:39:42

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot nieres? Tu
meklējat iespēju pārdot savas nieres par naudu, jo
finanses ir bojātas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs piedāvājam jums labu daudzumu jūsu nierēm. Mani sauc
Doktors Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
īpaša klīnika nieru slimnīcā, kā arī nodarbojas ar tirgiem
un nieru transplantācijas ar atbilstošu donoru dzīvi.
Mēs esam Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
kas ir ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieres, nevilcinieties to darīt
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilā telefona numurs: +2349028230916

Apsveikumi
Dr Daniels.

Dr Daniel , 2018-08-02 02:27:33

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot nieres? Tu
meklēt iespējas pārdot nieres par naudu, jo
finanses ir bojātas, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam vairākas jūsu nieres. Mani sauc
Daniels ir nefrologs UBTH veselības centrā. Mēs
īpaša klīnika nieru slimnīcā, kā arī saistīta ar tirgu
un nieru transplantācijas ar pietiekamu donoru dzīvi.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja tu
Cilvēki, kas ir ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieres, nevilcinieties to izdarīt
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilais tālrunis: +2349028230916

Apsveikumi
Dr Daniels

Dr Daniel , 2018-08-06 00:17:09

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī vēlaties pārdot nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieru naudu sakarā ar
finanšu sabrukums, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs piedāvājam jums labu devu nieram. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika ir specializējusies Slimnīcas ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar atbilstošu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilā tālruņa numurs: +2349028230916

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniels.?

Dr Daniel , 2018-08-22 05:12:27

Sveiki sveicieni jums, mēs vēlētos uzzināt, vai jūs interesē nieres pārdošana, un mēs vēlamies, lai jūs zinātu, ka esam pilnīgi gatavi un ieinteresēti nopirkt no jums, tāpēc, ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar savu ārstu, izmantojot šo e-pastu (albertwilson260 @ gmail.com) vai whatsapp mums caur +2349024008683 mēs gaida jūsu steidzamo atbildi paldies

Dr Albert , 2018-08-23 22:06:50

Es esmu tik priecīgs, ka es beidzot pārdevu savu mazuļu
Es meklēju ārstu, kas iegādājies savas nieres jau vairāk nekā 2 gadus, es esmu šīs naudas avots
vairākas reizes privātās slimnīcās. Es beidzot atradu Christian MAN
no kuriem man beidzot palīdzēja pērkot manas nieres par 900000 $. Es esmu ļoti
laimīgs, bagāts un veselīgs, un tāpēc es paņēmu laiku liecināt, jo joprojām ir
tīklā cilvēki, kas cieš no scam
Viņi ir gatavi nopirkt jūsu nieres par $ 900,000. Lūdzu, sazinieties ar
ārsts tiesa par šo kontaktu
e-pasts: cumberlandmedicalcentre2@gmail.com
WHATSAPP NUMURS: +19313351752
akugbemedicalhospital@gmail.com

Randy Maria , 2018-12-09 23:13:55

Es esmu tik priecīgs, ka es beidzot pārdevu savu mazuļu
Es meklēju ārstu, kas iegādājies savas nieres jau vairāk nekā 2 gadus, es esmu šīs naudas avots
vairākas reizes privātās slimnīcās. Es beidzot atradu Christian MAN
no kuriem man beidzot palīdzēja pērkot manas nieres par 900000 $. Es esmu ļoti
laimīgs, bagāts un veselīgs, un tāpēc es paņēmu laiku liecināt, jo joprojām ir
tīklā cilvēki, kas cieš no scam
Viņi ir gatavi nopirkt jūsu nieres par $ 900,000. Lūdzu, sazinieties ar
ārsts tiesa par šo kontaktu
e-pasts: cumberlandmedicalcentre2@gmail.com
WHATSAPP NUMURS: +19313351752

Randy Maria , 2018-12-09 23:16:02

Es esmu tik priecīgs, ka es beidzot pārdevu savu mazuļu
Es meklēju ārstu, kas iegādājies savas nieres jau vairāk nekā 2 gadus, es esmu šīs naudas avots
vairākas reizes privātās slimnīcās. Es beidzot atradu Christian MAN
no kuriem man beidzot palīdzēja pērkot manas nieres par 900000 $. Es esmu ļoti
laimīgs, bagāts un veselīgs, un tāpēc es paņēmu laiku liecināt, jo joprojām ir
tīklā cilvēki, kas cieš no scam
Viņi ir gatavi nopirkt jūsu nieres par $ 900,000. Lūdzu, sazinieties ar
ārsts tiesa par šo kontaktu
e-pasts: cumberlandmedicalcentre2@gmail.com
WHATSAPP NUMURS: +19313351752

Randy Maria , 2018-12-09 23:16:05

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī jūs vēlaties pārdot savu
nieres? Tas esi tu
Meklējat iespēju pārdot nieres par naudu
Sakarā ar finanšu sadalījumu, jūs nezināt, ko darīt
Dariet, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs jums piedāvāsim labu
Jūsu nieres naudas summa. Mans vārds ir doktors Čārlzs
ES esmu
Nefrologs HOSPITĀLS NICHOLAS. Mūsu klīnika ir
Specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies
Pirkšana
Un nieru transplantācija ar dzīvību un
Atbilstošais donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā, Indijā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nē
Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: nicholashospital1986@gmail.com

Ar cieņu
DR CHARLES

Dr Charles , 2018-12-19 10:54:51

Vai jūs vēlaties iegādāties nieres vai arī jūs vēlaties pārdot savu
nieres? Tas esi tu
Meklējat iespēju pārdot nieres par naudu
Sakarā ar finanšu sadalījumu, jūs nezināt, ko darīt
Dariet, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs jums piedāvāsim labu
Jūsu nieres naudas summa. Mans vārds ir doktors Čārlzs
ES esmu
Nefrologs HOSPITĀLS NICHOLAS. Mūsu klīnika ir
Specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies
Pirkšana
Un nieru transplantācija ar dzīvību un
Atbilstošais donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā, Indijā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai iegāde, lūdzu, nē
Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: nicholashospital1986@gmail.com

Ar cieņu
DR CHARLES

Dr Charles , 2018-12-19 10:55:34

NEPHROLOĢIJAS SPECIĀLĀS ZAUDĒJUMS ir 100% steidzami nepieciešams nierēm
pirkt un mēs nopietni izmantojam šo informācijas nesēju, lai informētu vispārējo
18 gadus veca sabiedrība, kas vēlas piedāvāt savu pārdošanai
summa $ 400,000.00

Mums šeit ir daudz pacientu NEPHROLOĢIJAS SPECIĀLISTĀS HOSPISKĀ
nieres transplantācija.
Piezīme ::::;
Mēs piedāvājam $ 400,000.00 USD nieru iegādei. Mani sauc
Dr.Brian Steven, nefrologs.
Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru transplantācijai un ārstēšanai
un citi orgāni organismā. Mēs atrodamies Indijā un ASV. Ja jūs
ir ieinteresēti, nevilcinieties mums pa e-pastu un Whatsapp
sazinieties ar beloow
E-pasts: drbriansteven1@gmail.com
whatsapp +14052597342

Dr Brian Steven , 2018-12-24 06:48:18

Nopērciet nieres Sv. Miķeļa speciālistu slimnīcā un glābiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospitalail@gmail.com

dr michael , 2019-01-12 15:15:00

Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospitalail@gmail.com whatsapp + 2348026893171

dr michael , 2019-01-15 19:24:35

Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com whatsapp 2348026893171

dr michael , 2019-01-17 22:40:56

Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-01-26 11:00:21

Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-01-26 11:07:07

Pērciet Jūsu nieres Sanktpēterburgas Mihaila speciālista slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies akmeņu tirdzniecībā pacientiem ar nieru slimībām, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums tagad ir nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-01-28 10:08:19

Pērciet Jūsu nieres Sanktpēterburgas Mihaila speciālista slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies akmeņu tirdzniecībā pacientiem ar nieru slimībām, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums tagad ir nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-01-28 10:09:00

Pērciet Jūsu nieres Sanktpēterburgas Mihaila speciālista slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies akmeņu tirdzniecībā pacientiem ar nieru slimībām, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums tagad ir nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-01-28 10:09:16

Sveiki, mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā, Krievijā uc
Whataspp: 917204719376
Whataspp: 917204719376
sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-01-31 00:28:31

Sveiki, mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā, Krievijā uc
Whataspp: 917204719376
Whataspp: 917204719376
sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-01-31 00:28:43

Sveiki, mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā, Krievijā uc
Whataspp: 917204719376
Whataspp: 917204719376
sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-01-31 00:28:54

Sveiki, mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā, Krievijā uc
Whataspp: 917204719376
Whataspp: 917204719376
sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-01-31 00:29:05

Sveiki, mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā, Krievijā uc
Whataspp: 917204719376
Whataspp: 917204719376
sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-01-31 00:29:18

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:13

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:14

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:14

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:14

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:14

Čau, Mēs meklējam nieru donorus Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā uc Ļoti steidzami. B + ve, O + ve un A + ve ar Indijas pasēm / vēlētāju karti vai Pan-card, un vecumam jābūt vairāk nekā 19 gadiem. Ieinteresētās personas ir jāsazinās ar mums

Whataspp: +917204719376

Whataspp: +917204719376

sunajkidneyfundation@gmail.com
Dr Sunaj

Dr Sunaj Edward , 2019-02-07 14:52:15

Laipni lūdzam ārsta michael slimnīcā. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru vai citu orgānu, ja jā, tad pieteikties uz pārdošanu šodien un jums tiks dota maksimāla apmierinātība jums ir nepieciešams.Kontakti ar mani pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-02-10 07:35:54

Laipni lūdzam ārsta michael slimnīcā. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru vai citu orgānu, ja jā, tad pieteikties uz pārdošanu šodien un jums tiks dota maksimāla apmierinātība jums ir nepieciešams.Kontakti ar mani pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-02-10 07:40:27

Laipni lūdzam ārsta michael slimnīcā. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru vai citu orgānu, ja jā, tad pieteikties uz pārdošanu šodien un jums tiks dota maksimāla apmierinātība jums ir nepieciešams.Kontakti ar mani pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-02-17 09:08:18

Laipni lūdzam ārsta michael slimnīcā. Vai jūs vēlaties pārdot savu nieru vai citu orgānu, ja jā, tad pieteikties uz pārdošanu šodien un jums tiks dota maksimāla apmierinātība jums ir nepieciešams.Kontakti ar mani pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com

dr michael , 2019-02-17 09:08:34

Vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot nieru? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot naudu nierēm
finanšu dalījumi un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mani sauc
Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
Klīnika specializējas nieru operācijās, un mēs arī esam iesaistīti iegādē
un nieru transplantācija ar dzīvu donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Nevilcinieties pārdot vai iegādāties nieres
Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilais numurs: +2349028230916

Sveicieni.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2019-03-01 14:48:26

639/5000
LABĀ DIENA VISPĀRĒJĀS SABIEDRĪBAS t
Vai jums ir jāmaksā nauda par veselības aprūpi vai jāmaksā par parādu vai sadalījumu? Pagaidiet! Ļaujiet nierēm pārdot. Ja vēlaties šodien pārdot savu nieru, lūdzu, sazinieties ar mums tieši.



Nieres tiek iegādātas ne vairāk kā $ 800,000.00. Nacionālais fonds pašlaik pērk veselas nieres. Mans vārds ir Ravi, Nacionālā Nieru medicīnas centra nefrologs. Mūsu slimnīca specializējas nieru operācijās, kā arī pērk prezervatīvus un pērk un pārdod kopā ar donoriem.
Ja vēlaties iegādāties vai iegādāties nieres, lūdzu, rakstiet mums: St.medantaclinic@gmail.com

Reāls donors

Gaidu tavu atbildi ....

Labākais no labākajiem ....

DR RAVI
Send feedback
History
Saved
Community

DR. RAVI , 2019-03-25 00:14:22

639/5000
LABĀ DIENA VISPĀRĒJĀS SABIEDRĪBAS t
Vai jums ir jāmaksā nauda par veselības aprūpi vai jāmaksā par parādu vai sadalījumu? Pagaidiet! Ļaujiet nierēm pārdot. Ja vēlaties šodien pārdot savu nieru, lūdzu, sazinieties ar mums tieši.



Nieres tiek iegādātas ne vairāk kā $ 800,000.00. Nacionālais fonds pašlaik pērk veselas nieres. Mans vārds ir Ravi, Nacionālā Nieru medicīnas centra nefrologs. Mūsu slimnīca specializējas nieru operācijās, kā arī pērk prezervatīvus un pērk un pārdod kopā ar donoriem.
Ja vēlaties iegādāties vai iegādāties nieres, lūdzu, rakstiet mums: St.medantaclinic@gmail.com

Reāls donors

Gaidu tavu atbildi ....

Labākais no labākajiem ....

DR RAVI
Send feedback
History
Saved
Community

DR. RAVI , 2019-03-25 00:16:03

Vai vēlaties pārdot savu nieru? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo tas ir finansiāli nojaukts, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mans vārds ir (doktors Elvis Whyte), kas esmu mūsu slimnīcas specializācijā, kas specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Kontakti E-pasts: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp +2347083629144

Elvis whyte , 2019-03-27 10:41:28

Tas nozīmē informēt veselību ieguvušos vīriešus vai sievietes
un 100% nopietni pārdodot savu nieru, ir steidzami ... e-pasts: stmarkspecialisthospital0@gmail.com ,, Kā mēs esam
daudz pacientu, kuriem pašlaik ir nepieciešama nieru transplantācija., Vai
Jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru naudas dēļ
finanšu pārtraukums, un mēs iegādāsim jūsu nieru par summu $ 800,000EUROS par nierēm.
un arī mums ir hiv / aid izārstēt, ja jums ir nepieciešama arī ārstēšana
nosūtiet mums tūlīt,

EMAIL ;; stmarkspecialisthospital0@GMAIL.COM

Paldies

st mark , 2019-04-16 14:59:34

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu nieru? Vai jūs
meklē iespējas pārdot savu nieru naudu
finanšu traucējumi un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs piedāvāsim labu summu Jūsu nierei. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mēs
šī klīnika specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkumiem
un piemērotu dzīvu donoru nieru transplantāciju.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs
ieinteresēti pārdot vai iegādāties nieres, nevilcinieties to darīt
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilais numurs: 2349028230916.

Sveicieni.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2019-04-17 01:35:19

Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

Nira Shalom , 2019-04-18 00:43:13

Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

Nira Shalom , 2019-04-18 00:43:16

Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com
WhatsApp: +2348129806153

Nira Shalom , 2019-04-18 00:44:15

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu nieru? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieru naudas dēļ
finanšu sadalījums un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
klīnika ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar dzīvo donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com
Mobilais numurs: 2349028230916
Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2019-04-27 02:09:48

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu nieru? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieru naudas dēļ
finanšu sadalījums un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
klīnika ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar dzīvo donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.com
Mobilais numurs: 23479028230916

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2019-05-01 17:08:15

Dear Sir / Madam,



Vai vēlaties pārdot savu nieru?



Jūs meklējat iespēju pārdot savu nieru par naudu, jo finanšu sabrūk, un jūs nezināt, ko darīt, tad sazināties ar mums šodien un es jums piedāvāsšu labu nieru daudzumu. Mans vārds ir Dr Kate. Es esmu Frenologs Universitātes slimnīcās Bristol NHS Foundation Trust. Mūsu slimnīca specializējas nieru operācijās, un mēs arī nodarbojamies ar iegādi un nieru transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs atrodamies Apvienotajā Karalistē, ASV, Malaizijā. Ja esat ieinteresēts pārdot vai iegādāties nieru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: kateadams946@hotmail.com



Mans viedoklis







Dr Kate Adams







Tālruņa numurs: 2348146161694







drkateadamsblog.wordpress.com

Dr Kate Adams , 2019-06-13 05:26:04

Mums ir steidzami nepieciešami nieru donori no visas pasaules, un mēs piedāvājam 800,000.00 eiro, vienu nieru.

E-pasts: danielshospital55@gmail.com

Kas ir: +233556635528


Paldies

dr daniels , 2019-07-06 12:40:48

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu nieru? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieru naudas dēļ
finanšu sadalījums un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums
šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mani sauc
Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu
klīnika ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu
un nieru transplantācija ar dzīvo donoru.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir
Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties
sazinieties ar mums pa e-pastu.

E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.cm
Mobilais numurs: 2349028230916

Ar laba vēlējumiem.
Dr Daniel.

Dr Daniel , 2019-07-17 17:07:42

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu
nieres? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 400 000 dolāru par jūsu nieru. Mans vārds ir ārsts MOHAMMED, kurš ir nefrologs FRANCISCO HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar to
nieru pirkšana un transplantācija ar dzīvu
atbilstošais donors. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, ASV, Malaizijā un Dubaijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu. E-pasts: franciscohospital1988@gmail.com

Ar laba vēlējumiem

DR MOHAMMED

DR MOHAMMED , 2019-07-31 14:29:42

Vai vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu krīzes dēļ un nezināt, ko darīt?
Pēc tam šodien sazinieties ar mums pa e-pastu drdrew247.mayoclinic@gmail.com, un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm, jo mums mūsu klīnikā steidzami nepieciešama niere.
e-pasts: drdrew247.mayoclinic@gmail.com
Cena: 850 000 EUR

Dr Drew , 2019-08-11 10:46:43

Vai vēlaties pārdot savu nieri?

e-pasts: drdrew247.mayoclinic@gmail.com
Cena: 850 000 EUR

Dr Drew , 2019-08-11 10:49:44

هل تريد شراء كلية أو تريد بيعها
الكلى؟ أنت
تسعى للحصول على فرصة لبيع كليتك مقابل المال
بسبب الانهيار المالي ولا تعرف ماذا تفعل
افعل ذلك ، اتصل بنا اليوم وسنقدم لك الخير
مبلغ من المال 600،000 دولار لكليتك. اسمي طبيب مارتن
أنا طبيب أمراض الكلى في مستشفى مارتن. المستشفى لدينا هو
متخصص في جراحة الكلى ونحن نتعامل معها أيضا
شراء وزرع الكلى مع لقمة العيش
الجهة المانحة المقابلة.
نحن موجودون في الهند ، تركيا ، الولايات المتحدة الأمريكية ، ماليزيا ، دبي
إذا كنت مهتمًا ببيع أو شراء الكلى ، فالرجاء عدم ذلك
تتردد في الاتصال بنا عبر البريد الإلكتروني.
البريد الإلكتروني: martenhospital@gmail.com

أفضل التحايا

DR MARTEN

DR MARTEN , 2019-08-24 00:13:30

Vai vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu krīzes dēļ un nezināt, ko darīt?
Pēc tam šodien sazinieties ar mums pa e-pastu drdrew247.mayoclinic@gmail.com, un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm, jo mums mūsu klīnikā steidzami nepieciešama niere.
e-pasts: drdrew247.mayoclinic@gmail.com
Cena: 850 000 EUR

Dr Drew , 2019-08-24 23:25:57

Vai vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu krīzes dēļ un nezināt, ko darīt?
Pēc tam šodien sazinieties ar mums pa e-pastu drdrew247.mayoclinic@gmail.com, un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm, jo mums mūsu klīnikā steidzami nepieciešama niere.
e-pasts: drdrew247.mayoclinic@gmail.com
Cena: 850 000 EUR

Dr Drew , 2019-08-25 17:03:49

Vai vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu krīzes dēļ un nezināt, ko darīt?
Pēc tam šodien sazinieties ar mums pa e-pastu drdrew247.mayoclinic@gmail.com, un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm, jo mums mūsu klīnikā steidzami nepieciešama niere.
e-pasts: drdrew247.mayoclinic@gmail.com
Cena: 850 000 EUR...

Dr Drew , 2019-08-25 17:04:28

Testimony By Tamara Noel, How to get your ex partner back fast!

I was hurt and heart broken when a very big problem occurred in my marriage seven months ago, between me and my husband. so terrible that he took the case to court for a divorce. he said that he never wanted to stay with me again and that he didn't love me anymore. So he packed out of the house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get him back after much begging, but all to no avail and he confirmed it that he has made his decision and he never wanted to see me again. So on one evening as i was coming back from work, i met an old friend of mine who asked of my husband. So i explained every thing to him and so he told me that the only way i can get my husband back is to visit a spell caster called DR ISIKOLO, because it has really worked for him too. Though i never believed in spell but i had no other choice, than to follow his advice. Then he gave me the Email address of the spell caster whom he visited. So the next morning, i sent a mail to the address he gave to me and the spell caster assured me that i will get my husband back the next 48 hours once i comply. What an amazing statement!! I never believed. so he spoke with me and told me everything that i needed to do. Then doing the work for me and after 48 hours, So surprisingly my husband who didn't call me for the past 7 months, gave me a call to inform me that he was coming back. So Amazing!! So that was how he came back that same day with lots of love and joy,and he apologized for his mistake and for the pain he caused me and our children. Then from that day, our relationship was now stronger than how it were before by the help of Dr. ISIKOLO. So i will advice you out there if you have any problem contact him, i give you 100% guarantee that he will help you.
Email him at: isikolosolutionhome@gmail.com
WhatsApp / call +2348133261196
Thank you sooooo much!!!

Tamara Noel , 2019-09-18 15:47:50

Kungam / kundzei
Vai vēlaties pārdot nieres?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt?
Ar šo tiek informēta plaša sabiedrība, ka Adity ir medicīniska
Slimnīca meklē nopietnus un steidzamus veselīgu nieru donorus.
Kas nopietni domā nieru pārdošanu par 780 000 eiro?
Lūdzu, ieinteresētos ziedotājus, sazinieties ar mūsu e-pastu:
"DR.PRADHAN.UROLOGIST.LT.COL@GMAIL.COM"
Vai zvaniet pa tālruni 91 9873591114, 15733337443
Vietne: www.drpradhanurologist.com
Jūs varat sazināties ar mūsu vietni whatsapp: 15733337443
Mēs apsolām jums vislielāko gandarījumu un gaidīsim jūs steidzami.
Atbilstība, jo mūsu novērtētie pacienti nopietni gaida nieres.
Transplantācija
Sveicieni.

DR. PRADHAN , 2019-09-19 20:08:53

Kungam / kundzei
Vai vēlaties pārdot nieres?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt?
Ar šo tiek informēta plaša sabiedrība, ka Adity ir medicīniska
Slimnīca meklē nopietnus un steidzamus veselīgu nieru donorus.
Kas nopietni domā nieru pārdošanu par 780 000 eiro?
Lūdzu, ieinteresētos ziedotājus, sazinieties ar mūsu e-pastu:
"DR.PRADHAN.UROLOGIST.LT.COL@GMAIL.COM"
Vai zvaniet pa tālruni 91 9873591114, 15733337443
Vietne: www.drpradhanurologist.com
Jūs varat sazināties ar mūsu vietni whatsapp: 15733337443
Mēs apsolām jums vislielāko gandarījumu un gaidīsim jūs steidzami.
Atbilstība, jo mūsu novērtētie pacienti nopietni gaida nieres.
Transplantācija
Sveicieni.

DR. ADITY www.drpradhanurologist.com , 2019-09-19 20:10:35

Labdien, Mēs meklējam nieru donorus. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā utt. Ļoti steidzami. B ve, O ve un A ve ar pasēm / Vēlētāju karti vai Pan-karti un vecumam jābūt lielākam par 19 gadiem. Ieinteresētajai personai ir jāsazinās ar mums
Whatsapp: +905338534346
Whatsapp: +905338534346
Whatsapp: +905338534346

mohammed , 2019-10-11 15:08:19

Labdien, Mēs meklējam nieru donorus. Mēs atrodamies Indijā, Kanādā, Lielbritānijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dienvidāfrikā, Jordānijā utt. Ļoti steidzami. B ve, O ve un A ve ar pasēm / Vēlētāju karti vai Pan-karti un vecumam jābūt lielākam par 19 gadiem. Ieinteresētajai personai ir jāsazinās ar mums
Whatsapp: +905338534346
Whatsapp: +905338534346
Whatsapp: +905338534346

mohammed , 2019-10-11 15:08:33

Liecība, liecība !! Liecība !!!


Es gribu liecināt par to, kā Dievs izmanto ārsta danielus, lai palīdzētu man veikt nieru operācijas, es esmu Marija no Spānijas un pārdevu savu nieri ārstu Daniela slimnīcai 800 000 eiro vērtībā un pēc veidlapas aizpildīšanas piekrītu noteikumiem un nosacījumiem, kā arī operācijai. tika veikts ASV, CLEVELAND HOSPITAL AND CLINIC,
Iepriekš biju nobijies, bet pēc operācijas es devu 800 000 eiro un esmu tik laimīgs, ka visas manas finansiālās problēmas ir beigušās. Es gribu pateikt visiem, lai šodien sazinātos ar ārstu Daniels par nieru operāciju

e-pasts: danielshospital55@gmail.com

Whatsapp: +2349064642414

Ar cieņu

dr daniels , 2019-10-31 16:54:48

Liecība, liecība !! Liecība !!!


Es gribu liecināt par to, kā Dievs izmanto ārsta danielus, lai palīdzētu man veikt nieru operācijas, es esmu Marija no Spānijas un pārdevu savu nieri ārstu Daniela slimnīcai 800 000 eiro vērtībā un pēc veidlapas aizpildīšanas piekrītu noteikumiem un nosacījumiem, kā arī operācijai. tika veikts ASV, CLEVELAND HOSPITAL AND CLINIC,
Iepriekš biju nobijies, bet pēc operācijas es devu 800 000 eiro un esmu tik laimīgs, ka visas manas finansiālās problēmas ir beigušās. Es gribu pateikt visiem, lai šodien sazinātos ar ārstu Daniels par nieru operāciju

e-pasts: danielshospital55@gmail.com

Whatsapp: +2349064642414

Ar cieņu

dr daniels , 2019-10-31 16:54:52

Liecība, liecība !! Liecība !!!


Es gribu liecināt par to, kā Dievs izmanto ārsta danielus, lai palīdzētu man veikt nieru operācijas, es esmu Marija no Spānijas un pārdevu savu nieri ārstu Daniela slimnīcai 800 000 eiro vērtībā un pēc veidlapas aizpildīšanas piekrītu noteikumiem un nosacījumiem, kā arī operācijai. tika veikts ASV, CLEVELAND HOSPITAL AND CLINIC,
Iepriekš biju nobijies, bet pēc operācijas es devu 800 000 eiro un esmu tik laimīgs, ka visas manas finansiālās problēmas ir beigušās. Es gribu pateikt visiem, lai šodien sazinātos ar ārstu Daniels par nieru operāciju

e-pasts: danielshospital55@gmail.com

Whatsapp: +2349064642414

Ar cieņu

dr daniels , 2019-10-31 16:54:55

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu nieri? Ja jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 500 000 USD dolāru par jūsu nieri. Mans vārds ir ārsts MAXWELL, esmu neirologs BILL ROTH HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un transplantāciju ar atbilstošu donoru. Mēs esam
atrodas Indijas štatā, ASV, Malaizijā, Singapūrā.Japāna

Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, nevilcinieties
sazināties ar mums pa e-pastu un pa e-pastu.
E-pasts: birothhospital@gmail.com
Kas ir lietotnes numurs: 33751490980

Ar laba vēlējumiem
MEDICĪNAS DIREKTORS
DR MAXWELL

DR MAXWELL , 2019-11-21 12:26:06

Mums steidzami nepieciešami nieru donori no visas pasaules par summu 800 000,00, EURO.
Sazinieties ar Dr. Daniels, lai iegūtu vairāk informācijas par nierēm
E-pasts: Danielshospital55@gmail.com

Whatsapp: +2349064642414

Paldies..

dr daniels , 2020-01-14 11:34:46

Sveiki visiem.

Mans vārds ir Dr Kate Adams, esmu frenologs Universitātes slimnīcu Bristoles NHS fonda trestā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un pārstādīšanu, ja dzīvo attiecīgais donors. Mēs atrodamies Dubaijā, Turcijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: kateadams946@hotmail.com

Mana cieņa

Dr Kate Adams

Tālruņa numurs: +2348146161694

drkateadamsblog.wordpress.com

Dr Kate Adams , 2020-01-21 15:51:24

Sveiki visiem.

Mans vārds ir Dr Kate Adams, esmu frenologs Universitātes slimnīcu Bristoles NHS fonda trestā. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un pārstādīšanu, ja dzīvo attiecīgais donors. Mēs atrodamies Dubaijā, Turcijā, ASV, Malaizijā. Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu: kateadams946@hotmail.com

Mana cieņa

Dr Kate Adams

Tālruņa numurs: +2348146161694

drkateadamsblog.wordpress.com

Dr Kate Adams , 2020-01-21 15:52:11

Vai vēlaties pārdot savu nieri?
Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt?
Tad sazinieties ar mums jau šodien, izmantojot dr.louisclinic@gmail.com, un mēs jums piedāvāsim labu summu par jūsu nieru, jo mums klīnikā steidzami nepieciešama niere vai zvaniet pa tālruni +9187042163074.
e-pasts: dr.louisclinic@gmail.com
WhatsApp: + 1- (725) 2017759
Cena: $650,000 USD

Dr. louis , 2020-01-25 16:02:41

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu
nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieri par naudu
finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu
naudas summa 400 000 dolāru par jūsu nieru. Mani sauc DOCTOR MARTEN
esmu nefrologs MARTEN HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir
specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar
nieru pirkšana un transplantācija ar dzīvu
atbilstošais donors.
Mēs atrodamies Indijas, Turcijas, ASV, Malaizijas, Dubaijas pilsētā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: martenhospital@gmail.com

Ar laba vēlējumiem

DR MARTEN

DOCTOR MARTEN , 2020-02-06 23:37:13

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu
nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieri par naudu
finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu
naudas summa 400 000 dolāru par jūsu nieru. Mani sauc DOCTOR MARTEN
esmu nefrologs MARTEN HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir
specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar
nieru pirkšana un transplantācija ar dzīvu
atbilstošais donors.
Mēs atrodamies Indijas, Turcijas, ASV, Malaizijas, Dubaijas pilsētā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: martenhospital@gmail.com

Ar laba vēlējumiem

DR MARTEN

DOCTOR MARTEN , 2020-02-06 23:38:31

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu
nieres? Vai Tu esi
meklējot iespēju pārdot savu nieri par naudu
finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu
naudas summa 400 000 dolāru par jūsu nieru. Mani sauc DOCTOR MARTEN
esmu nefrologs MARTEN HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir
specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar
nieru pirkšana un transplantācija ar dzīvu
atbilstošais donors.
Mēs atrodamies Indijas, Turcijas, ASV, Malaizijas, Dubaijas pilsētā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: martenhospital@gmail.com

Ar laba vēlējumiem

DR MARTEN

DOCTOR MARTEN , 2020-02-06 23:38:46

Do you want to sell your kidney? Are you seeking for an opportunity to sell your kidney for 900,000$ due to financial break down and you dont know what to do, then contact us today and we shall offer you good amount for your Kidney.My name is (Dr Collins ) am a Phrenologist in st andrew hospital . Our hospital is specialized in Kidney Surgery and we also deal with buying and transplantation of kidneys with a living an corresponding donor. If you are interested in selling or buying kidneys please dont hesitate to contact us via email:doctorcollins3@gmail.com OR WHATSAPP US VIA +254750078353

Dr Collins , 2020-07-01 07:07:27

Vai vēlaties iegādāties nieres vai vēlaties pārdot savu nieri? Ja jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 400 000 USD dolāru par jūsu nieri. Mans vārds ir DOCTOR MOHAMMED CHIRAQ, kas esmu nefrologs FRANCISCO HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un transplantāciju, ja dzīvots ir attiecīgais donors.

Mēs atrodamies Indijas, Turcijas, ASV, Malaizijas, Dubaijas pilsētā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
sazinieties ar mums pa e-pastu un WhatsApp.
E-pasts: franciscohospital1988@gmail.com
WhatsApp numurs: +60 11-2321 7817

Ar laba vēlējumiem
CHIEF MEDICĪNAS DIREKTORS
DR MOHAMMED CHIRAQ

DR MOHAMMED CHIRAQ , 2020-08-13 02:10:31

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu
nieres? Vai Tu esi
meklē iespēju pārdot savu nieru par naudu
finanšu sabrukuma dēļ, un jūs nezināt, ko darīt
dariet, tad sazinieties ar mums šodien, un mēs jums piedāvāsim labu
naudas summa 400 000 dolāru jūsu nierēm. Mani sauc DOCTOR MARTEN
esmu nefrologs MARTEN HOSPITAL. Mūsu slimnīca ir
specializējies nieru ķirurģijā, un mēs arī ar to nodarbojamies
nieru pirkšana un transplantācija ar dzīvu
atbilstošais donors.
Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dubaijā
Ja jūs interesē nieru pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
sazinieties ar mums pa e-pastu.
E-pasts: martenhospital@gmail.com

Ar laba vēlējumiem


DR MARTEN

DR MARTEN , 2020-09-06 04:16:22

Vai vēlaties iegādāties nieres vai aknas vai arī pārdot nieres vai aknas? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres vai aknas par naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien, un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 400 000 dolāru apmērā par jūsu nierēm vai aknām. Mani sauc DOCTOR MOHAMMED, esmu nefrologs FRANCISCO HOSPITAL.
Mūsu slimnīca specializējas nieru vai aknu ķirurģijā, un mēs nodarbojamies arī ar nieru vai aknu pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru.

Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, ASV, Malaizijā, Dubaijā
Ja jūs interesē nieru vai aknu pārdošana vai pirkšana, lūdzu, nedariet to
nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pasta adresi un WhatsApp.
E-pasta adrese: franciscohospital1988@gmail.com
WhatsApp numurs: +601123217817

Ar laba vēlējumiem
Galvenais medicīnas direktors
DR MOHAMMED

DR MOHAMMED , 2020-09-30 00:36:08

Vai vēlaties iegādāties nieres, ķermeņa orgānus vai arī pārdot nieres vai ķermeņa orgānus? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien, un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 500 000 dolāru apmērā par jūsu nieri. Mani sauc doktors Maksvels, esmu neirologs BILL ROTH HOSPITAL. Mūsu slimnīca specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, ASV, Malaizijā, Singapūrā. Japāna.

Lūdzu, dariet mums zināmu, ja jūs interesē nieru vai
Ērģeles, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu un pa e-pastu.

E-pasts: birothhospital@gmail.com
Kas ir lietotnes numurs: +33751490980

Ar laba vēlējumiem
Galvenais medicīnas direktors
DR Maksvels

DR MAXWELL , 2020-11-21 17:46:29

Vai vēlaties iegādāties nieres, ķermeņa orgānus vai arī pārdot nieres vai ķermeņa orgānus? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien, un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 500 000 dolāru apmērā par jūsu nieri. Mani sauc doktors Maksvels, esmu neirologs BILL ROTH HOSPITAL. Mūsu slimnīca specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, ASV, Malaizijā, Singapūrā. Japāna.

Lūdzu, dariet mums zināmu, ja jūs interesē nieru vai
Ērģeles, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu un pa e-pastu.

E-pasts: birothhospital@gmail.com
Kas ir lietotnes numurs: +33751490980

Ar laba vēlējumiem
Galvenais medicīnas direktors
DR Maksvels

DR MAXWELL , 2021-01-18 21:27:50

Vai vēlaties iegādāties nieres, ķermeņa orgānus vai arī pārdot nieres vai ķermeņa orgānus? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien, un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 500 000 dolāru apmērā par jūsu nieri. Mani sauc doktors Maksvels, esmu neirologs BILL ROTH HOSPITAL. Mūsu slimnīca specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, ASV, Malaizijā, Singapūrā. Japāna.

Lūdzu, dariet mums zināmu, ja jūs interesē nieru vai
Ērģeles, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu un pa e-pastu.

E-pasts: birothhospital@gmail.com
Kas ir lietotnes numurs: +33751490980

Ar laba vēlējumiem
Galvenais medicīnas direktors
DR Maksvels

DR MAXWELL , 2021-01-19 19:00:18

Vai vēlaties iegādāties nieres, ķermeņa orgānus vai arī pārdot nieres vai ķermeņa orgānus? Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finanšu sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien, un mēs jums piedāvāsim labu naudas summu 500 000 dolāru apmērā par jūsu nieri. Mani sauc doktors Maksvels, esmu neirologs BILL ROTH HOSPITAL. Mūsu slimnīca specializējas nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar nieru pirkšanu un transplantāciju ar dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, ASV, Malaizijā, Singapūrā. Japāna.

Lūdzu, dariet mums zināmu, ja jūs interesē nieru vai
Ērģeles, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums pa e-pastu un pa e-pastu.

E-pasts: birothhospital@gmail.com
Kas ir lietotnes numurs: +33751490980

Ar laba vēlējumiem
Galvenais medicīnas direktors
DR Maksvels

DR MAXWELL , 2021-01-29 17:35:26

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet