Izskatās pēc krāpšanas

Meita brauca uz Ogri, palūdzu, lai ieliek sludinājumu Kaleidoskopā. Vakar saņēmu avīzi, bet sludinājuma nav. Sāku skaidroties, izrādās, ir vēl viena reklāmas avīze "ziņnesis", kas uzlikusi lielu šilti "kaleidaskops plus" un ķer nezinīšus. Kam man reklāma tādā lapelē, ko neviens nezina un pie mums pat nenes? Gribēju prasīt naudu atpakaļ, bet man teica, ka bezcerīgs pasākums, tāpēc brīdinu citus 0 neiekrītat uz to plusu!

piekrāptais , 2013-03-22 08:50:57

Kaledaskopu plus piegādā tāpat kā Kaleideskopu neplus. Abi vienādi.

zika , 2013-03-22 09:35:32

Starpcitu Ogres ziņnesis tas ir tas labais vecais Kaledoskops viņi spiesti bij mainīt nosaukumu bet tur strāda tiešām tie darbinieki kurie to avīzi izdomāja un ilgus gadus deva mumus iespēju to lasīt.Patiešam tagad Ogrē ir divas reklamas avīzes jaunaja Kaleidoskopa saimnieki jau varēja izdomāt kādu citu nosaukumu nevis izmantot veco.Pastkastītē ogrenieši saņem abas divas šīs reklamas avīzes.Par kādu krapšanu iet runā

Drosma , 2013-03-22 09:38:24

Kaleidoskops jau 100 gadus atrodas Ogres pasta mājas 2.stāvā. Visi pārējie ziņņeši, krustneši un kardināli nav nopietni.

nu,nu , 2013-03-22 09:45:08

To NUNU nevajag tik sāpīgi reaģet uz patiesību starp citu man nekads sakārs ar ziņnesi nav un nekas personīgs

Drosma , 2013-03-22 10:40:10

tavu patiesību pat nelasīju, rakstu pārbaudītu informāciju diskusijas uzsācējam.

nu,nu , 2013-03-22 11:18:25

A varbut tava meita nemaz nebija tur un neiesniedza nekadu sludinajumu.Par to nebiji aizdomajies?

..... , 2013-03-22 13:44:49

Varbūt nemaz nebija, tikai kā tas ziņnesis zināja nodrukāt Kaleidoskpam domāto sludinājumu?

piekrāptais , 2013-03-22 17:29:50

Cik es zinu, tad vecais labais Kaleidoskops ir tieši tas, kurš atrodas pasta mājā. Tam ir citi īpašnieki, kas piedalījās izsolē un nopirka nosaukumu. Bet tie ar plusu izdomāja nosaukumu nozagt, bet bija spiesti mainīt, jo zaudēja tiesā. Tagad turpina mānīt klientus ar veco uzrakstu. Tā jau avīze nav slikta, ja grib uzzināt, kādi suņi nokļuvuši patversmē, bet ar reklāmu gan pašvaki...

Pālis , 2013-03-23 11:35:55

Patiesībā ir tāda, ka Plusā strādā vecas kuzavas...

Jolis , 2013-03-28 20:26:27

Uzmanību!

Vai jums ir slikta kredītu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus?
Vai jums ir nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu?
Vai jums ir nepabeigti projekti pie rokas sliktu finansējumu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai ieguldītu kādā specialitātē, kas būs peļņa jums? un jūs nezināt, ko darīt.

Es esmu Mr Abdul-Hasans Kazim, privātā naudas aizdevējs. Es dodu aizdevumus ar procentu likmi 3% apmērā gada un robežās summu $ 500,00 līdz $ 50,000,000.00 kā aizdevuma piedāvājumu. 100% projekta finansējums ar nodrošināto un nenodrošināto aizdevumi ir pieejami. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgo lending paketes, aizdevumus var apstrādāt un līdzekļi, kas pārskaitīti uz aizņēmēju īsā laikā iespējams. Mēs darbojas skaidri un saprotamā veidā, un mēs piedāvājam aizdevumus, visu veidu ar ieinteresētajām klientiem, uzņēmumiem, uzņēmumu un visas uzņēmējdarbības organizāciju, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem veidu. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums, jo mēs sagaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi.
EMAIL ASV AT: kazimfinance@yahoo.com

Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk,
* personas aizdevumiem [drošu un nenodrošināto]
* Biznesa aizdevumi [drošu un nenodrošināto]
* Kombinācija aizdevumi
* studentiem aizdevumi
* konsolidācijas aizdevumus un tik daudzi citi.

Ieinteresēti iesniedzējs būtu aizpildiet mūsu pieteikuma formu zemāk.

PIRMAIS nepieciešamā informācija

Pilns nosaukums ……….

Vecums …….

Personiskā tālruņa numurs …….

Valsts ……

E-…………

Adrese ……..

Valsts …..

Vecums ………

Vai esat piemērots pirms? …..

Ģimenes stāvoklis …………

Kredīta summa nepieciešama kā aizdevums …………

Aizdevums …….

Nodarbošanās ……..

Mēneša ienākumi ……..

Vai jūs saprotat angļu? ……….

Atzīstot šo pastu, mēs varam sākt ar apstrādi savu aizdevumu. Ir vairāk iegūt, saņemt aizdevumu no šī uzņēmuma.

sveicieni,

Mr Abdul-Hassan Kazim.

Aizdevums piedāvājums Pieteikties tagad, ja interesē. , 2013-03-30 19:22:37

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet