briesmīgs autoserviss

Decembrī uzliku jaunas ziemas riepas un aizbraucu Pārogrē uz to dzelteno šķūnipie dzelzceļa savirzi uztaisīt. Nedariet tādu muļķību, kā es izdarīju! Nebrauciet uz turieni! NEKAD! Jaunas riepas "noēstas" 3 mēn laikā dēļ pilnīgi atčgārnas savirzes... :( Nesaprotu, cik iedomīgam cirvim jābūt, lai iedomātos, ka viņš māk visu... un vēl prasīt par to naudu. Vai tiem zābakiem tanī servisā neienāk prātā, ka viņi ne tikai nopelna, bet arī vienlaicīgi rada zaudējumus klientiem?

ford , 2013-03-16 12:05:42

Kur tas ir,vai pie benzīntanka

? , 2013-03-16 12:17:40

atrodi vēl lielāku ūķi kur mašīnu remontēt, neviens ogrēnietis tādu garāžu pie dzelzceļa nezin :D

lol , 2013-03-16 13:34:05

Cik zinu, tad savirzi tajā galā taisa tikai Dzintars pie benzīntanka dzelzceļa pusē

Ha , 2013-03-17 11:29:48

Jā,Dzintars kādreiz taisīja kārtīgi un neplēsa lielu naudu.Bet ta bija vēsture.Tagad tikai runā un plēš naudu!!!

janis , 2013-03-17 20:09:45

a man patīk, nekad nav ar viņu bijušas problēmas

niksa , 2013-03-18 09:50:28

To niksa!
Nu ja tev daudz naudas ko izgrūst pie viņa, tad vari braukt, ir servisi,kur to pašu izdara uz pusi lētāk!
tas ka viņš sācis plēst baigo naudu, sen jau zināms visiem!!!!

Es , 2013-03-19 09:37:46

es pie Dzintara taisu un taisishu bet tam Ford tur tak nau savirzes reguletajs pie vainas bet gan tas kas to autinju ir izlaidis!un tas kas vinju ir nopircis jo dzive ir ta
audi das is auto ford was is das

ha ha ha! , 2013-03-20 19:30:12

es ju vairāk kā astoņus gadus remontēju autiņu pie Dzintara vis ļoti labi. Ja gadās kāda problēma vienmēr tā tiek atrisināta. NEZINU KĀ VARBŪT VINAM FORDAM TIKAI PROBLĒMA........

juris , 2013-03-20 21:52:58

Es AUDI savirzi tur regulēju - viss OK, pirms tam ēda riepas, pēc regulēšanas neēda :)

G , 2013-03-21 22:23:08

A kurs ir labakais serviss Ogre?

gribu zinat!? , 2013-03-22 15:40:33

Savirzi, protams, neregulēju, bet bija aizdomas, ka turbīna ir čupā, tas pats slavenais Dzintars arī teica - jā, viss, uz centru uz diagnostiku un jamaina. Aizbraucu uz Ciemupi pie puišiem, nekāda turbīna, vienkārši vadiņš atvienojies un tāpēc mašīna nebrauc ātrāk par 60 km/h. Secinājumus dariet paši.

es , 2013-03-25 21:16:15

Uzmanību!

Vai jums ir slikta kredītu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus?
Vai jums ir nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu?
Vai jums ir nepabeigti projekti pie rokas sliktu finansējumu?
Vai jums ir nepieciešama nauda, lai ieguldītu kādā specialitātē, kas būs peļņa jums? un jūs nezināt, ko darīt.

Es esmu Mr Abdul-Hasans Kazim, privātā naudas aizdevējs. Es dodu aizdevumus ar procentu likmi 3% apmērā gada un robežās summu $ 500,00 līdz $ 50,000,000.00 kā aizdevuma piedāvājumu. 100% projekta finansējums ar nodrošināto un nenodrošināto aizdevumi ir pieejami. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgo lending paketes, aizdevumus var apstrādāt un līdzekļi, kas pārskaitīti uz aizņēmēju īsā laikā iespējams. Mēs darbojas skaidri un saprotamā veidā, un mēs piedāvājam aizdevumus, visu veidu ar ieinteresētajām klientiem, uzņēmumiem, uzņēmumu un visas uzņēmējdarbības organizāciju, privātpersonām un nekustamā īpašuma investoriem veidu. Vienkārši aizpildiet zemāk esošo formu un atgriezties pie mums, jo mēs sagaidām jūsu ātru un tūlītēju atbildi.
EMAIL ASV AT: kazimfinance@yahoo.com

Mēs piedāvājam šādus aizdevumus zemāk,
* personas aizdevumiem [drošu un nenodrošināto]
* Biznesa aizdevumi [drošu un nenodrošināto]
* Kombinācija aizdevumi
* studentiem aizdevumi
* konsolidācijas aizdevumus un tik daudzi citi.

Ieinteresēti iesniedzējs būtu aizpildiet mūsu pieteikuma formu zemāk.

PIRMAIS nepieciešamā informācija

Pilns nosaukums ……….

Vecums …….

Personiskā tālruņa numurs …….

Valsts ……

E-…………

Adrese ……..

Valsts …..

Vecums ………

Vai esat piemērots pirms? …..

Ģimenes stāvoklis …………

Kredīta summa nepieciešama kā aizdevums …………

Aizdevums …….

Nodarbošanās ……..

Mēneša ienākumi ……..

Vai jūs saprotat angļu? ……….

Atzīstot šo pastu, mēs varam sākt ar apstrādi savu aizdevumu. Ir vairāk iegūt, saņemt aizdevumu no šī uzņēmuma.

sveicieni,

Mr Abdul-Hassan Kazim.

Aizdevums piedāvājums Pieteikties tagad, ja interesē. , 2013-03-30 19:21:12

Savirzi taisiju dazados servisos, diemzel nevienaa no tien savirzi taisit neprot. Beidzot pieliku pie riteniem divus del,us paraleli un pats pec tiem piereguleju. Sanaca daudz labak.

Alexzz , 2013-06-05 19:42:09

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet