Šuvēja piekāsēja:(

Neieteiktu griesties pie šuvējas, kura sniedz savus pakalpojumus Ogres pasta telpās, laikā netika izpildīts pasūtījums( atšūt bikšu galus), to nevarēja izdarīt četru dienu laikā. Patiešām ļoti vīlusies un apbēdināta, apģērbs bija ļoti vajadzīgs gatavs tieši tajā dienā:(

Modžo , 2013-01-22 21:02:16

man gan ir daudz, labas atsauksmes par viņu.

pika , 2013-01-22 21:13:55

Nu man laikam nepaveicās , jo biju neinesīgo pasūtījumu sarakstā, tapēc varēja mani izlaist. Bēdīgi, bet man jau liekas ka mūsu laikos katrs klients ir vērts, un varēja jau arī ieviest praksē tādu sīkumu kā telefona nummuriņu no klienta, misēkļa gadījumā.

Modžo , 2013-01-22 21:37:45

ļoti laba šuvēja,beidz aplikt,meklee citu

aija , 2013-01-23 00:34:04

Pati jau pierādija pretējo.Varbūt šuvēja laba, bet bezadbildīga un tā ir viena no vispretīgākajām cilvēka īpašībām.

Modžo , 2013-01-23 08:00:48

Par kuru šuvēju iet runa?

a , 2013-01-23 09:21:08

Vārdā nestādījās pretī, bet tad jau vēl labāk, pa vairākām nevarēja izpildīt pusstundas darbu.

Modžo , 2013-01-23 09:30:05

ir šuvēja 2 stāvā un pirmā stāvā, kura? Jo arī plānoju tur iet

w , 2013-01-23 09:31:04

Atvainojos, bet nezināju, ka ir arī otrajā stāvā. Visas manas pretenzijas ir vērstas uz pirmā stāvā esošo šuvēju kantorīti.

Modžo , 2013-01-23 10:06:19

Atvainojos, bet nezināju, ka ir arī otrajā stāvā. Visas manas pretenzijas ir vērstas uz pirmā stāvā esošo šuvēju kantorīti.

Modžo , 2013-01-23 10:06:21

Atvainojos, bet nezināju, ka ir arī otrajā stāvā. Visas manas pretenzijas ir vērstas uz pirmā stāvā esošo šuvēju kantorīti.

Modžo , 2013-01-23 10:06:21

biju otrā stāvā- saņēmu laicīgi, kvalitāte laba !
pirmā stāvā, ja runa ir par Santu, tad taisnība !

x , 2013-01-23 11:24:33

piekritu pavirshi suj ,biju pasutijusi pasakumam apgerbu,bet suva ilgi un beigas loti nesmuki,nekvalitativi dargi.

ee , 2013-01-23 14:01:21

Otrajā stāvā Zane ļoti jauka šuvēja

s , 2013-01-23 21:17:13

Tam gan piekritu, ak 1.stava suiveja suj daargi un nekvalitativi, ka ari arkartigi ilgi...vajprats.. :(
biju 2.stava - tur super suveja, attieksme baigi ok, izpildijums loti kvalitativs un cenas ar baigi ok... :)

aha , 2013-01-25 15:22:39

Tam gan piekritu, ak 1.stava suiveja suj daargi un nekvalitativi, ka ari arkartigi ilgi...vajprats.. :(
biju 2.stava - tur super suveja, attieksme baigi ok, izpildijums loti kvalitativs un cenas ar baigi ok... :)

aha , 2013-01-25 15:22:41

Nu,tur 1.stāvā vispār nekāda kvalitāte un attieksme vienkārši pretīga. 2. stāvā Zane gan man sašuva ļoti labi un attieksme tiešām superīga.

bite , 2013-01-26 18:27:20

Runa ir par aizkaru salona šuvējām? Es gribu taja salonā pasūtīt aizkarus un stangas, vārdu sakot, vēlos izmantot viņu pakalpojumus.Kā man rīkoties, vai ir kāds, kas var pateikt, ka šajā salonā šuj aizkarus?

Anete , 2013-01-31 21:12:11

Aizej uz salonu un aprunājies!

to Anete , 2013-02-02 11:50:25

Ja, biju aizgājusi, salona darbiniece bija laipna, deva skatit albumus, pēc kuriem es it kaa varētu veikt pasūtījumu.Pēc informācijas internetā, baidos to darīt.

Anete , 2013-02-02 14:10:52

Man ar rekomendēja šuvēju Zani kā izcilu sava aroda meistari, bet vīlos par visiem 100%. Zane pati ieteica modeli un izstrādāja piegriezni. Pusotru mēnesi skraidīju uz pielaikošanu, kā vienmēr uz ierašanos nekas nebija sagatavots, vienmēr bija aizņemta citiem darbiem, muļķīgi atrunājās. Beigās mana kleita bija pašūta par dārgu naudu un zemākas kvalitates kā tirgū jeb lielveikalā pirktai kleitai. Kleitas odere vispār bija palikusi bez apstrādes. Vairs nekad nešūšu pie Zanes savas kleitas! Varbūt šī šuvēja vienkārši nemāk strādāt ar smalkiem audumiem? Uz šo brīdi zinu vēl divus savus paziņas, kas nekad vairs nešūsies pie Zanes, jo ļoti vīlās savstarpējā sadarbībā.

Nora , 2013-02-03 10:50:27

Paldies Norai par atsauksmēm!

Anete , 2013-02-03 12:37:14

Tomēr lielākam vairākumam Zane patīk... tad vien Tev būs jāiet uz pirmo stāvu šūt kleitas :))

To Norai , 2013-02-03 16:14:56

Anetei iesaku aizkarus pasūtīt un šūdinat t/c Dauga Aizkaru veikalā. Tur perfekti apkalpo apaļīga sieviete, jāzina tikai loga mēri, šuvēja precīzi izrēķinās stangu un aizkaru garumus, cenas sarēķinās uzreiz par visiem cm, bez nobīdes, kas manuprāt liecina par labu sava amata meistaru. Manus viesistabas aizkarus uzslavē viesi vēl joprojām. Perfekti nostrādātas visas vīlītes, akurāti iestrādāja riņķus aizkaros, pat atbrauca mājās lai uzstādītu aizkarus. Esmu apmierinata. Anete, lai tev izdodas!

Nora , 2013-02-03 21:21:14

Pēc viena neveiksmes nevajag spriest to sliktāko ,es neko sliktu nevaru teikt ,cenas nav tās dārgākās un apkalpošna arī laipna.
Man ir šūti gan aizskari gan veikti citi darbiņi.
Kā redzat šaizes gadās visiem un tas laikam ir normāli jo kā saprotu tie kas dara tiem gadās!
Vēlu veiksmi

lana , 2013-02-05 22:16:49

Personīgi Es esmu ļoti apmierinàta ar Santas šūšanas darbiem :aizkariem un tèrpiem.Šujos ilgus gadus un joprojàm turpinu.Lai veicas Santa Jums!

Orhideja , 2013-02-06 14:49:54

Paldies par ieteikumu, jaa, es gribu lai man viņi atnāk uz manu māju un paskatās, iesaka kādus aizkarus, krāsu utt., arī stangas pieliek.Parasti es pati izdomāju un sašuvu, bet pēc dzīvokļa remonta gribas kaut ko īpašu.
Paldies, Nora!

Anete Norai , 2013-02-06 16:05:49

Par šuvējas Santas darbu esmu vienmēr bijusi ;loti apmierināta,gadiem izmantoju viņas pakalpojumus-
viņa strāda pirmajā stāvā,ir šuvusi man aizkarus,vienmēr laikā un perfekti,esmu šuvusi ārī ikdienas un svētku tērpus-Santa man ir ieteikusi labus risinājumus,vērtīgus padomus.Santa tiešām ir profesionāle.

kliente , 2013-02-07 16:39:05

Izlasot Noras sūdzību par nekvalitatīvu pakalpojumu šuvējas Zanes salonā "Samts", nākas secināt, ka šī kundze savu kleitu šeit nekad nav pasūtījusi un apzināti maldina Ogres pilsētas iedzīvotājus. Salonā "Samts" nav raksturīgi izgatavot apģērbu ar zemas kvalitātes apstrādi, kur nu vēl ar neapstrādātu oderi un, ja ar klientu ir sarunāta laikošana, nekad nav tā, ka klients atnāk un nav gatavs. Tā vienkārši nenotiek.
Lai noskaidrotu pretenzijas, lūdzu šo kundzi ierasties salonā "Samts" Brīvības ielā 38., 2. stāvā, iepriekš piezvanot pa tālruni 26743113 un līdzi paņemot kleitu.

Šuvēja Zane , 2013-02-23 15:39:44

ar drebem ne visai pieredze,bet ar aizskariem super gan majai ,gan dzivoklim ,gan draugiem un radiem un visi mes esam apmierinati,vienkarshi ir lietas ,kas padodas labak un ne tik labi:)

ee , 2013-02-24 16:53:05

Aizkaru šūšanai varu ieteikt Ingutu (Kalna prospekts 1). Labas cenas (var mazliet pakaulēties), ātri strādā - ja saka, ka steidzami - izdarīs ātrāk. Jauka sieviete. Man tikai pozitīva pieredze.

zancis , 2013-02-26 10:28:43

Abas šuvējas, gan Santa (1.stāvā) gan Zane (2.stāvā) šuj ļoti labi un kvalitatīvi. Nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds sūdzētos. Tā kā droši var iet pie viņām abām.
Un kas tās par muļķībām, ka apģērbam oderi neatšuj- absurds.... Liekas, ka Nora kaut ko nosapņojusi..

Inga , 2013-03-04 14:37:46

Abas šuvējas, gan Santa (1.stāvā) gan Zane (2.stāvā) šuj ļoti labi un kvalitatīvi. Nekad neesmu dzirdējusi, ka kāds sūdzētos. Tā kā droši var iet pie viņām abām.
Un kas tās par muļķībām, ka apģērbam oderi neatšuj- absurds.... Liekas, ka Nora kaut ko nosapņojusi..

Inga , 2013-03-04 14:39:46

Cien. Nora, ja tiešām Jūs tā sauc!
Uzskatu,ka Jūsu izteikumi par salona "Samts" šuvējas Zanes darbu ir klajš un nekaunīgs apmelojums par meistares profesionālo piemērotību. Tā var rakstīt cilvēks,kurš nepazīst Zani, viņas darba metodes un kuram,acīmredzot, bija nodoms izplatīt nepatiesu informāciju. Esmu Zanes sena kliente, un mūsu vairāk kā 20-it gadu sadarbības laikā meistare nekad nav kavējusi uzlaikošanu, nekad nav uzspiedusi savu viedokli,bet palīdzējusi izvēlēties labākos modeļu variantus, un pasūtījuma apdare un izpildījums vienmēr ir bijuši perfekti.
Novēlu, lai Jums pašai nebūtu jāpiedzīvo šāda veida negācijas.

Gunta , 2013-03-08 09:32:27

Nora,
Pirms izsaki publiski pretenzijas, ja tādas patiešām ir, un tas nav tikai konkurentes uzbrauciens, vispirms tās vajadzēja izteikt šuvējai, ja jau tevi neapmierināja pakalpojuma kvalitāte, tu varēji atteikties no kleitas, neviss tagad internetā izpaust savu sašutumu. Esmu Zanes kliente jau daudzus gadus un viss tas ko rakstāt neatbilt Zanes būtībai, vienkārši tā nevar būt . Zanes šūtais apģērbs vienmēr ir kvalitatīvi apstrādāts un uzšūts, kā arī manam augumam atbilstošs , jo esmu kliente ar nestandarta proporcijām, un šūt man var tikai izcils profesionālis, tāda kā ir Zane.

Inese , 2013-03-08 11:49:47

Acīmredzot: Gunta, Inese & Šuvēja Zane ir viens un tas pats cilvēks, paskatieties runasveidu (rakstveidu) ir tak acīmredzams.

Nora , 2014-08-25 14:16:21

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet