Ogres NVA

Sodien biju aizgajusi karteijo reizi atdzimeties NVA.Un tadu man nacas noklausities!!!!!
Man ir 61 gads un slimibas del es nevaru stradat,man pat ir arsta sledziens uz rokas.Un sodien darbiniece uz manim sablava un rupji ar mani runaja.Ka es telojot ar savu slimibu,jo negribu iet stradat.Es ar lielaku prieku ietu stradat.Un tad vina man iedeva lapu ar darba piedavajumiem.Bet kad es paskatijos uz sarakstu,es godigi sakot nezinaju ko darit....Un luk kas bija rakstits:
APDROSINASANAS KONSULTATS(man tadas pieredzes nav)
MEBELU GALDIEKS(man 61 gads)
BUVDARBU VADITAJS
ELEKTRIKIS
INSTRUMENTU ASINATAJS
ZAGESANAS OPERATORS
PROJEKTA VADITAJS
AUTOBUSA VADITAJS
CUKKOPIS
Vai es sieviete iskatos pec viriesa,kas var darit sadus darbus???Smiekli vienkarsi nak.
Butu NVA darbinieki kaunejusies piedavat kaut ko tadu.........

Neapmierinata , 2012-12-14 13:57:54

Pilsonei pašai būtu jākaunās anonīmi nopelt iestāžu darbiniekus. Viņi paši neizdomā vakances, bet piedāvā tos sarakstus ko dod darba devēji.

jā.... , 2012-12-14 15:37:07

man(sievietei)piedaavaaja sarakstu ar liidziigaam vakanceem starp kuraam bija PILOTS,PILOTA PALIIGS..saaku jau apsvert vai tik tieshaam nepameegjinaat:))

kukuu , 2012-12-14 15:40:30

Bet nejau viriesu darbus piedavat sievietem.Darbiniecem ir ari jaskatas ko piedava.Un es to pasu pateicu, bet vina tikai pasmejas.

Neapmierinata , 2012-12-14 16:05:51

Ja cilvēkam gribas kasīties, tad iemeslu vienmēr var atrast vai ne? Labāk tukši pakladzināt internetā nekā risināt savu problēmu pēc būtības - sūdzēties priekšniecībai kad kautkas neapmierina.

tā jau ir , 2012-12-14 16:16:16

esmu neapmierinātās pusē. Tā ir NVA darba stundu atražošana un statistikas datu maldināšana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pacelt balsi un pazemot cilvēku nevienam nav tiesības!!!
Vajadzēja parasīt vai šīs sievietes darba vakance drīz neatbrīvosies???

darbone , 2012-12-14 16:44:40

esmu neapmierinātās pusē. Tā ir NVA darba stundu atražošana un statistikas datu maldināšana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pacelt balsi un pazemot cilvēku nevienam nav tiesības!!!
Vajadzēja parasīt vai šīs sievietes darba vakance drīz neatbrīvosies???

darbone , 2012-12-14 16:44:40

Man arī ir bijusi saskare ar šo kantorīti, bet jāsaka, diemžēl, tur liela daļa darbinieku atsēž savu laiku un vispār neiedziļinās situācijā un reālajā dzīvē....

Inga , 2012-12-14 17:19:04

Esmu bijusi NVA kliente gan Rēzeknes nodaļā,gan Rīgas.Tādu attieksmi pret cilvēkiem,sliktā nozīmē, esmu pieredzējusi tikai Ogres nodaļā.Nu i lielas nozīmes no tā NVA kantora tiešām nav,pati dabūju darbu caur paziņām,bet kad aizgāju noņemties no učota-tad mani vēl nopēla-ko es te visu laiku esot par velti vazājusies,uzreiz vajadzējis meklēt darbu caur paziņām.Jā-un tās aģentes uzvārds bija Batarāga.

Ritma , 2012-12-14 17:40:48

...man ar..., man ar'....darbiniece Batarāga...., man deva lapu ar 8 piedāvājumiem..., viena vakance....KAZINO ......RĪGĀ...., CV ...jau izsūtīju,,,ceru (man 57...un ....)

pirmspensijas gadi... , 2012-12-14 17:55:02

domaajat ko rakstat,Juus laikam esat iedomaajussies ka aiziesiet uz NAV un Jums uzreiz darbu ieliks rokaas tiessi pa Juusu liiniju,bet tikmeer passi seedeesiet pie loga un aprunaasiet kaiminnus,bet ar to tak ir maz tagad saaksim ar NAV darbiniekiem...

.. , 2012-12-14 18:43:14

Un, kas tad ir galvenais NVA uzdevums bezdarbnieku sakarā? Vai tikai atzīmēt viņus periodiski, ka nav izdevies pašiem darbu atrast?

Bobis - .. , 2012-12-14 18:59:21

Nav dūmu bez uguns. Ierēdņi bieši iedomājas, ka ir pasaules naba.

zika , 2012-12-14 18:59:59

Cik zinu NAV uzdevums ir reggistreet bezdarbniekus, un piedaavaat vakances par taadu liiniju kaadu esat noraadijussi,bet takaa Lv staavoklis ir taads kaa ir un vnk brivu vakannccu nav tad ja cilveekam interesee visas vakances tie taas sannem,bet tad nnirgaajaas ja kaada vakance tajaa sarakstaa galiigi neatbilst nu un noeikti veel ir dazzaadi uzdevumi,bet domaaju nekad neviens ar visu nebuus apmierinaati,bet te iespeejams ir jaaskataas kaa valsti ir nolaidussi un ka bezdarba liimenis pateicoties, kam Juus ziniet, ir taads kaads ir,zzeel ka tapeec tik daudziem jaapamet ssii valsts,zzeel..

Valters , 2012-12-14 19:38:28

Būtībā jautājums nav par darba piedāvājumiem, bet par attieksmi pret klientiem, kādu diemžēl Latvijā lielā daļā gadījumu izjūtam no valsts ierēdņiem - neieinteresētība, vienaldzība, augstprātība. Lai gan man ir daudz nācies sastapties arī ar jaukiem un laipniem darbiniekiem šajās iestādēs, kad ir prieks - ooo, arī tādi cilvēki šeit strādā! Taču no daudziem darbiniekiem, kuriem jāsniedz man pakalpojums, esmu sajutusi vēsu augstprātību, it kā man ir jābūt pateicīgai, ka viņi "tur" sēž. Nu es jau saprotu, ka šie cilvēki šādi "atstrādā" savas personīgās problēmas:) Neesam vēl "40 gadus pa tuksnesi izklejojušies", lai attīrītos no padomju ieradumiem:)

Dore , 2012-12-14 20:20:11

es patreiz esmu izmesta no bezdarbniekiem. Pieredze tāda, visas darbinieces diezgan laipnas, izņemot vienu. Kad vēlāk paanalizēju to iemeslu, kapēc mani izmeta, secināju, ka viņi pārkāpj likumu, nevar pieprasīt no cilvēka to, ko nav iespējams izpildīt. Parakājos pa internetu, dabūju atbildes no labklājības ministrijas un pārliecinājos, ka man bija taisnība. nu ko, nekasos, paies 3 mēneši, iešu pieteikties atkal. Bet pie tās vienas gan es neiešu, atteikšos. Iesaku interesēties par savām tiesībām citās vietās, ne jau te Ogrē ir pasaules naba!

mimī , 2012-12-14 20:44:20

diemžēl palasot visu šo,arī man jāpadalās ar pieredzi.Kādam acīmredzot ir vairāk paveicies,jo man vakances nekad nav piedāvātas.Vairāk šī Ogres daļa kalpo kā atzīmēšanās vieta.Netiek dota informācija par kursiem,iespējām un reāla situācijas izvērtēšana.Diezgan bezjēdzīga iestāde.:(

jokis , 2012-12-14 21:33:25

par kursiem pat nesapnjojiet,retais dabuu sho extru..

.. , 2012-12-14 22:51:20

Netraucē spēlēt DRAUGOS LV ZINI VAI MINI CITĀDĀK DRĪZ IESPAIDOS APMEKLĒTĀJUS fiziski

Tas neapmierinatai , 2012-12-15 09:43:07

Es nebrinos par NVA darbiniecem.Kad manam bernam palika 1 gadins,es aizgaju pie viniem staties uzskaite un vini man lika iet stradat.Bet pec likuma es stradat varu iet kad bernam paliks 1.5 gads.Uz ko vini man atbildeja,NU UN!!!!Ka vinus tas galigi neintrese un viss.

Mammina , 2012-12-15 11:28:20

Kas tur tagad par sievietem strada( NVA)?

... , 2012-12-15 11:51:58

lasot taadus komentaarus pilniigi gribeetos kaadu fiziski paaudzinaat piem taadus neapmierinaato bez vaardiem

Valters , 2012-12-16 09:36:34

Nav ko brīnīties, ka esam, kur esam, tā vietā, lai meklētu darbu, maksātu nodokļus, skrienam uz NVA atzīmēties, lai no sociālā dienesta dabūtu kārtējo pabalstu. Var nopelt NVA darbiniekus, bet pēc šiem komentāriem noprotu, ka strādāt sevis paša labā dažiem mūsu līdzpilsoņiem īpašas intereses nav, NVA piedāvā tās vakances, kuras ir viņu rīcībā, cik man zināms, informē vēl par cietiem vakanču portāliem internetā. Savu žulti un neapmirinātību var izgāzt, bet tomēr katrs pats ir SAVAS LAIMES KALĒJS. Lai veicas!

diemžēl... , 2012-12-16 10:07:20

Lai arī kā būtu, nevienam tas nedod tiesības but nelaipnam, izrādīt savu īgnumu un pārākumu.

zika , 2012-12-16 11:01:39

Nu man ir divējādas pieredzes. Ļoti laba un zinoša inspektore L.K., piedāvāja man darbus, kuri man būtu atbilstošāki. Nedeva visu blāķi pēc kārtas.
Savukārt kāda cita jaunkundze atkal izturējās neprofesionāli. Nu jau viņa gandrīz gadu tur nestrādā, paldies Dievam.

Bet vispār, ja salīdzina, Ogres NVA ir krietni zemāks līmenis kā citās NVA. Te jaunajai vadītājai būtu ko pasākt!

Zane , 2012-12-16 15:03:47

Nu man ir divējādas pieredzes. Ļoti laba un zinoša inspektore L.K., piedāvāja man darbus, kuri man būtu atbilstošāki. Nedeva visu blāķi pēc kārtas.
Savukārt kāda cita jaunkundze atkal izturējās neprofesionāli. Nu jau viņa gandrīz gadu tur nestrādā, paldies Dievam.

Bet vispār, ja salīdzina, Ogres NVA ir krietni zemāks līmenis kā citās NVA. Te jaunajai vadītājai būtu ko pasākt!

Zane , 2012-12-16 15:03:48

Gandrīz 4 mēnešus biju bezdarbniekos, lielākā daļa darbinieču tiešām nesmalkjūtīgas. Un kas arī nekaiš, tup savos posteņos pārkurinātā kabinetā kā vistas uz perēšanu, kamer uzgaidāmajā telpā dubaks. Un man arī pārmeta, ka nebiju vēl darbu atradusi, lai gan pati Lielā priekšniece tak tanī informācijas dienā teica, ka lūk jums fantastiskas iespējas caur mums iegūt kursus utt. Mna tos kursus nesolīja ātrāk kā pēc pusgada, tad nahren puiedāvā, ja reāli nedod un vēl dirš virsū, ka darbu nemeklē. Besī tā iestāde.

Lauma , 2012-12-16 17:31:38

un pēc komentāriem skaidri redzams, kurš peld kā niere taukos, un kuram mazāk paveicies, jo šie neapmierinātie komentāri jau nerodas no labas dzīves, jo ar 160ls algu grūti eksistēt.

Lauma , 2012-12-16 17:35:03

Laumai lasot tavu rakstiito tiessaam zzeel ka daba Tev smdzenes nav devusi un dubakaa seedeesi arii turpmaak,hmm nezzeeliiga taa pasaule,bet Lauma dara visu lai Jums paliidzeetu...

valters , 2012-12-16 19:52:10

...Man ir 61 gads un slimibas del es nevaru stradat...tad kādēļ nav piešķirta inavliditāte?No nosauktajām vakancēm atradu trīs, kuras varētu būt peimērotas sievietei.Pēc raksta vien ir noprotams, ka Neapmierinātā meklēt darbu vispār nav centusies, un gada uz brīnumu, kad nāks Ziemassvētku vecītis un dāvanā atnesīs mistisku sapņu darbu, kur strādāt nevajadzē un maksās lielu algu!Diemzēl tā nu nebūs gan. Tā ari apkārt staigās sūdzēsies par valsti un ierēdņiem tājā!Tā vietā lai tiešām meklētu arbu!

pasaules naba , 2012-12-16 20:05:29

Ir iespeja parbaudiit IP adreses kurs ko raksta un no kurienes, domajams bus jasamekle paris komentetaji par neslavas celsanu un tiesiska cela jasauc pie atbildibas un taa arii tiks izdariits

valters , 2012-12-16 22:13:16

Jus paklausities,tadi gudri visi esat.Gribetu jus redzet,ja jus skartu tad situacija.Gan jau kladzinatu skalak par visiem.
Un lasot pasaules nabas komentaru,rodas aizdomas ka raksta pati NVA darbiniece.Un tiem kam ir darbs,vini nesaprot galigi bezdarbniekus.Doma ka vini ir pasaules naba.Ka ne tik ari.
Un valters laikam ari ir viens no viniem.Taisniba koz acis.Nevienam nav aizliekts teikt taisnibu.Tapec nav ko te muldet.
NVA darbinieces vel tadas maitas ir.Un es to zinu pec pieredzes.Tapec nav ko te vinas aizstavet!!!!!!

.... , 2012-12-17 11:20:19

Laikam Valters pats ierēdnis :D

Lauma , 2012-12-17 13:05:17

+ dubakā nesēžu, strādāju un maksāju rēķinus :D paldies katrā ziņā par atsauksmi, acīmredzami Tevi (Valteru) šī tēma skar vēl personiskāk :)

Lauma , 2012-12-17 13:12:16

es ar kādu laiku biju Ogres NVA klients. Varu teikt tikai to labāko, gan par attieksmi gan visu pārējo. Jā darbs protams, ka pašam ir jāmeklē neviens uz paplātes tev nepienesīs. Esot uzskaitē vakances tur ir tādas kādas nu viņas ir. Piedāvā visu vak. sarakstu un katrs izvēlās sev piemērotāko.Ir taču citi darba meklēšanas portāli, kādas problēmas? Jautājums ir vai ir vēlme meklēt darbu!

Kārlis , 2012-12-17 21:12:29

Nevajag te dažam labam vienkārši dirst, bet iet un strādāt, ja pa 200 Ls negrib, tad nu turpiniet vien sēdēt un klikšķināt pogas. Tev Lauma vajadzētu par siltuma trūkumu sūdzēties pie namu apsaimniekotāja vai NVA direktores, nevis šeit.

:) , 2012-12-18 09:41:35

Jus dazi tadi intresanti esat!Kurs normals darba devejs panems darba sievieti,kurai ir 61gads un slimibas!!Un pie tam kurai driz pienaks pensijas bridis.Es piemeram nenemtu uz darbu.

Viktors , 2012-12-18 10:56:11

es 4.gadus atzimejosNVA.attieksme vienmer ir ļoti laba.

anna , 2012-12-18 14:55:32

NVA ir Suds !

VIP PERSONA , 2013-01-05 23:42:22

Arī es esmu NVA kliente, attieksme bijusi dažāda, gan ļoti laipna, gan vīzdegunīga. Vēl vienu lietu nesaprotu, kam domātas durvis, kur uzbrauktuve, jo gāju ar mazuli, un ratus vienmēr nācas stiept pa ziemā slidenajām trepēm augšā. Kad vienreiz neizturēju un vīzdegunīgai darbiniecei jautāju, vai tās durvis ir arī kādreiz vaļā un atslēdzamas? Atbilde - nezinu. Galvenais - redziet, viss mums ir, arī uzbrauktuve.

Silga , 2013-02-12 18:55:59

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet