Iela bez apgaismojuma.:(

Sveicu visus 18. novembrī!
Varētu domāt,ka uz svētku un krāšņā salūta rēķina Norupes ielā - visas ielas garumā nedeg neviena lampa...Bet nē... Tas tā gadās ne vienu reizi vien. Šis ir tikai kārtējais vakars,kad ārā no mājas pa ielu jādodas ar lukturīti. Tas ir kāds taupības režīms vai realitātes šovs? Nelīdzens,dubļains ceļš pluss vēl neapgaismots.Es protams saprotu,ka domes darbiniekiem tāpat kā visiem pārējiem cilvēkiem gribas lielākas algas,bet varbūt vajadzētu parūpēties par to,lai iedzivotaji negūtu traumas tadas nevērības dēļ?

sirsniņa , 2012-11-18 22:07:49

Norupes iela gandrīz katru vakaru ir tumša, ka kaklu var nolauzt bez personīgā luktura.

zika , 2012-11-19 09:33:02

iesaku sākt vākt parakstus, lai dome lauz ligumu ar sho ogres apgaismojuma apkalposanas firmeli, pieribusies jau vinju attieksme!!!!

ogrenietis , 2012-11-19 18:33:33

Pagājušajā nedēļā mani pārsteidza Mālkalnes prospekts, konkrētāk pagalms starp mājām 11, 5 un kuri jau nu tur vēl numuri riņķī ir - nu melna nakts, nedeg NEVIENA lampiņa jau 19.00!! Kamēr parkojos ar savu auto kājāmgājēji pilnīgi skriešus steidzās izmantot auto gaismas! Nu sviests!!! Un to pagalmu nemaz nav tik droši tumsā šķērsot - taciņa kā ar kurmja rakumiem, bedres un peļķes visriņķī... Un ja kādi bandīti? Diezgan jau nu skumji...

Zaķis , 2012-11-20 09:16:08

Sveikinji tauta. Varu veel pateikt, ka dazhreiz ir izsleegts apgaismojums Vidus Prospektaa. Iet ir ljoti slikti jo neko nevar redzeet un jaa. :( Paliidziet, un nesleedziet gaismu aaraa.

Baibinja , 2012-11-20 11:48:35

Ko jūs visi cepjaties ar savām mazieliņām, kad Ogres galvenā iela - Brīvības iela ir tumsā! Protams, izņemot domes apkārtni - kas protams priecē, priecē! Vakaros un naktī it sevišķi ir jautri tur, kur bija slavenais ceļu remonts - no Norupes ielas līdz pat Suntažu ielai, jo gājēju ietve ik pa laikam ir uzrakņāta. Gājēji iet pa braucamo daļu, satiksme ir atjaunota, viss ir pilnīgā tumsā - kurš atbildēs par to, ja kādu sabrauks?

Anete , 2012-11-21 10:18:35

tas tiek trenēts 3 tumsas dienām!

hm , 2012-11-21 15:38:52

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet