IME-Baltcom

Es nesaprotu pēdējā laikā ar Balcom telezvīju ir problēmas - vairāki kanāli katru dienu ir kodēti vai arī pēkšņi kāds kanāls izslēdzas un firma vēl par nekvalitatīvu paklapojumu sniegšanu pieprasa apmaksāt par periodu uz priekšu, pat nezinu ko darīt?

Lola , 2012-11-02 10:57:05

Meklē citu televīziju,es arī atteicos,jo vairs nebija izturams.

Lolai , 2012-11-02 12:13:04

Pārej uz LATTELEKOMU un problēmu nebūs

zinu , 2012-11-02 12:13:23

Man jau vairākas dienas pazudis nets, bet par cik mājās pēdējās dienas esmu tik pa nakts melnumu, nav laika meistarus izsaukt. Nez, bojājumus jāpiesaka pa to pašu telefonu ko agrāk?

jāiet prom , 2012-11-02 12:21:52

ja mani ar uztrauc šīs pašas nejedzibas,jamaksa mēnesis uzpriekšu ,bet tai pat laika kvalitate nekada

bb , 2012-11-02 12:52:47

tas teisa pakalpojums ir looti sliktaa kvalitaatee.

evis , 2012-11-02 14:15:05

Bija IME, bija ok. Tagad pilnīgi garām.Arī atteicos. Un lai sazvanītu pie tel. rēķina vēl vairāki lati bija klāt. Maini.

jaa , 2012-11-02 14:26:35

Man tas pats - jau otro dienu klausos mūziku "visi operatori ir aizņemti" un sēžu bez TV. Kāda sū..a pēc man jāmaksā par nesaņemtu pakalpojumu. Bija IME - gan ātri varēja sazvanīt, gan meistari bija OK. Tagad pat nevaru sazvanīt, lai noskaidrotu kā atteikties no viņu pakalpojuma. :(

Vārna, riebīgā , 2012-11-02 20:29:30

ilgi domaju, ka jāiet prom no IMEs, par pliku internetu padsmit latu, bet kad pārņēma Baltcoms, atteicos nedomājot, jo viņi nav sazvanāmi, kvalitates nekādas, un braukt pie klienta arī negrib, a kad vajag maksāt - tad mēnesi uz priekšu..., nafig, tad jau Lattelecom rullē, tur tv+nets par par to pašu naudu..., un atsauksmēs - kvalitate rullē...:)

bijusī IMEs kliente , 2012-11-02 21:41:55

Kopš IMI pārņēma Baltcoms, vienas problēmas-TV raidījuma vidū pēkšņi parādās,ka kodēts kanāls,nets arī bieži pazūd, bet jāmaksā tagad mēnesi uz priekšu.Operatori vienmēr aizņemti,zvanīt viņiem dārgi.Laikam jāpāriet uz Lattelecom,jo pacietība beigusies.

juris , 2012-11-02 23:31:58

kad IME PLUSS pārpirka BALTCOM viss ir gājis uz tikai uz leju un viņi reāli izrīkojas nelietīgi ar klientiem. Es personīgi lietoju tikai internetu, bet arī ar to jau pietiek. Sāksim ar to, ka viņi atsūtot vienpusēju vēstuli par norēķinu kārtības maiņu ir pārkāpuši vairākus normatīvos tiesību aktus, saskaņā ar kuriem viņiem vienpusēji mainot norēķinu kārtību bija jāinformē abonementi par to, ka tad, ja abonements nepiekrīt šai jaunajai kartībai, viņam ir tiesības lauzt līgumu nemaksājot nekādus līgumsodus. Vecajos IME PLUSS līgumos bija pēcapmaksas, princips. Viņiem nav tiesības vienpusēji, neveicot grozījumus IME PLUSS līgumos, prasīt tagad priekšapmaksu. Arī kabeļtelevīzijas kanālu vienpusēja maiņa ir uzskatāma par vienpusēju līguma noteikumu maiņu.
Līguma vienpusēji grozījumi (Patērētāju tiesību aizsardzības centra skaidrojums):
-Ja elektronisko sakaru pakalpojuma sniedzējs ir veicis izmaiņas līguma noteikumos (par to pakalpojuma sniedzējam ir pienākums sniegt paziņojumu patērētājam), Jums ir tiesības noteiktā termiņā (ne vēlāk kā 30 dienu laikā) no paziņojuma saņemšanas/ veikto izmaiņu konstatēšanas brīža vienpusēji atkāpties no līguma bez līgumsoda, tostarp, bez līgumsoda samaksas.
Piemēram, patērētājs ir tiesīgs vienpusēji lauzt līgumu, ja televīzijas pakalpojumu sniedzējs ir izdarījis izmaiņas to televīzijas programmu klāstā, par kādu līgumslēdzējas puses bija vienojušās līguma noslēgšanas brīdī.
Cilvēki, ziniet savas tiesības un neļaujiet sevi apmuļķot šādiem kantoriem kā Baltcom, kuri grib vienīgais mērķis ir tikai iekasēt naudu no klientiem.

Viesis , 2012-11-03 01:25:31

paldies Viesim par izskaidrojumu, es arī grasos lauzt līgumu ar nu jau bijušo IMI.

inga , 2012-11-03 10:02:54

Jauki būtu, ja arī kāds no šīm kompānijām mācētu arī uz telefona zvaniem atbildet! Kā kaut kas noiet greizi , nez kāpēc nevar ne vienu sazvanīt! Tad domājat un rīkojaties ieviešiet kaut sms sūtīšanu klientiem lai informētu par notiekošo un uzsākušajiem remontdarbiem nevis telefona necelšanu.

Anna , 2012-11-06 16:13:13

tiešām ar Imi viss bija kārtībā, tagad ir vienkārši šausmasms. Visi rēķini samaksāti, bet visu laiku sūta parādus!

Emīls , 2012-12-19 08:32:05

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet