nepatīkams pārsteigums

sadūšojos un Elvi veikalā Mālkalnes pr. nopirku Rosola salātus, kuriem bija akcija...

Salāti bija tā neko, bet līdz tam brīdim, kad ieraudzīju kaut ko dīvainu trauciņā - un tā bija kožļāta kožļājamā gumija. Es tā sapratu, ka ELVIS veikala darbinieks, kas taisījis salātus ir kožļājis gumiju. Nevaru saprast, vai viņam izkrita tā, ka nemanīja ka izkrīt, vai viņš speciāli iespļāva to gumiju salātu masā....

Palika nelabi...

Vai jums arī ir gadījies kaut kas tamlīdzīgs?


tagad zinu tikai vienu - ŠAJĀ "ELVIS" VEIKALĀ, KAS ATRODAS MĀLKALNES PR. NEKAD NEPIRKŠU VAIRS SALĀTUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

manās acīs veikala kvalitāte ir kritusies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zande , 2012-04-20 14:31:53

Es arī šodien pirku tur salātus ar akciju, bet gumijas nebija......:))

Joks , 2012-04-20 14:39:24

Kāpēc jāpērk gatavos salatus veikalos?
1. Nav zināms no cik veciem produktiem pagatavots
2. Nav zināms kas tos gatavo, un varbūt kožļājamā gumija ir sīkums, mož pavārs tikko no labierīcībām un nemazgātām rokām;)
3.Nav zināms arī cik sen ir gatavoti salāti.
Vēl jovairāk, ja ir akcija, tad noteikti ir kāda šaize, ne jau labu gribēdams gatavo lētus salātus.

LG , 2012-04-20 14:44:54

Nekas tāds nav gadījies.

zika , 2012-04-20 15:18:44

Visos veikalos , kur tirgo pašražoto produkciju, vecās izejvielas pārstrādā, neko nemet ārā.

pics , 2012-04-20 16:02:51

Jānes atpakaļ un jāmaina pret naudu.

es , 2012-04-20 17:07:36

nezinu par salātiem, bet cenām gan skataties līdz! Konstatējām , ka kasē ir cita cena (protams, ka lielāka nekā bija pie preces) un tad tik liela ņemšanās un pūšana bija, ka nolēmu netērēt laiku un atstāt tos liekos santīmus uz veikala darbinieku sirdsapziņas

Anete , 2012-04-20 17:11:36

Un kā Jūs domājat, kāpēc lielveikaliem mēģina kafejnīcas blakus turēt? TOP, centra ELVI utm.

hehe , 2012-04-20 17:30:56

Jā, Elvi veikalos nācis veco laiku stiķis atpakaļ, pie preces ir viena cena, bet čekā pavisam cita :)

pirku , 2012-04-20 17:37:56

izremontēja vecās Jumja telpas un tas arī viss,bet visi izkārtojumi un nekārtība plauktos,netīrie palikņi un saplīsušie kartoni liecina,ka nav kārtīga saimnieka.Pārogres elvī pagājušajā svētdienā,tāda nekārtība viss izraustīts ,pustukšs,pārdevējas mierīgi pļāpā,pircēju nav,bet uz āķiem sakārtie plakāti saplēsti,neko nevar saprast,cik tā prece maksā...kartupeļu nav!!!!nerunājot jau par salātiem vai dillēm..

pircēja , 2012-04-20 19:52:16

es nekad nepērku salātus, jo pati dzirdēju kā Jumī viena teica -šito desu uz salātiem.... varbūt kādreiz kādus kāpostu vai burkānu

inga , 2012-04-20 20:19:31

Nabadzīte, atkrita viena salātu pircēja. Labi ka nēesi redzējusi kādas rokas iet pāri maizītei,desai utt ko tad darītu

. , 2012-04-20 21:52:40

iepīkstējās viena salātiņu griezēja....

nu jā , 2012-04-20 22:41:09

Šodienas raidījumā LR1 pavisam nopietni kādas svarīgas ēstuves galv. pavārs teica: visu gaļu, t.sk. vistu noteikti pirms apstrādes jāpatur 20 min. ar rupjo sāli izšķīdinātā ūdenī (sālsūdenī)! Tad redzēsiet kāds paliek ūdens ...

Starp citu , 2012-04-21 01:37:29

Mālkalnes Elvis ir zem katras kritikas. Man meitai nepārdeva čipšu paku kas maksāja gandrīz latu,jo viņa deva 5 ls gabalā-šim veikalam laikam uz preču noietu uzsp''laut :)) Pati esmu no kasieres dzirdējusi rupjības...

klime , 2012-04-21 11:59:22

tuvākais man ir centra elvis,bet mīļie cilvēki,turtaču nav ko nopirkt.visur kur tā viņu akcijas zīme,tur tukšs plaukts,skaties kur gribi tukšs,kādā krāsa gaļa?.sākumaa bija puslīdz ,bet tagad pārņem dusmas,ka jāiet uz maximu,un ja vairāk jānopērk smagi atnest.kartupeļus reti kad var nopirkt.jumis tad bija labāks.

jānis , 2012-04-22 09:51:10

klime -tagad visas iespējas Tev ir pieteikties darbā Elvi -varēsi būt vislaipnākā kasiere

garamgajeja , 2012-04-27 17:47:20

..ar lkmumu ir noteiks ka cena ir tāda kā plauktā pie preces, nevis kasē . Tās ir veikala neizdarības. strīdaties pretī, kamēr viņiem apnīk un veikalnieki būs spiesti izveidot iekšējo sistēmu kas kontrolēs cenas plauktos atbilstību svītru kodam. Kasieres nav vainīgas, sauciet vadītaju, maiņas atbildīgo un drošā balsī (nečīkstiet un nevaimanājiet, arī nestrīdaties,nevienu neapvainojiet, bet droši, mierīgi pastāviet uz savu) pieprasiet to kas Jums pienākas. lai veikals domā ko darīt. pašiem vien tur jāiepērkas katru dienu, tad jau kopā ievediet kārtību, visiem tas ir izdevīgi.

cena , 2012-05-02 14:33:17

Tik tiešām ir visas iespējas pieteikties darbā un būt vislaipnākajai kasierei. Ja cilvēks ir nolēmis iegādāties konkrēto preci un preces cena neatbilst tai kas plauktā, veikals nāk pretī un pārdod preci pircējam par to cenu, kas bija uz to momentu plauktā, neskatoties uz to, ka akcijas cena ir beigusies un cenu zīme nav nomainīta. Esiet kā pircēji arī laipni, ja gribat tādu pašu laipnību sagaidīt no pārdevejas. Visas problēmas ir risināmas, mierīgā, cilvēcīgā ceļā. Lai Jums laba veselība.

Skeptiķu nīdēja , 2012-05-06 02:22:34

to cena:..ar likumu ir noteikts ka pareizā cena ir tikai un vienīgi kasē,ja plauktā norādītā cena nesakrīt ar kases cenu,tad tas ir tikai kārtējā darbinieka neizdarības rezultāts.
Patērētājam ir tiesības no preces atteikties vai pirkt pa to cenu,kas ir norādīta kasē.Ja veikals grib sevi parādīt no labās puses,tad viņi var pircējam preci pārdot pa to cenu kura ir norādīta plauktā,ja nē tad nekā

likumīgā , 2012-05-24 00:25:35

esmu daudz stradajusi sabiedriskaja edinasana un teiksu jums ka ir, ja kautkas ir lets, tadad glabjams. Protams vis atkarigs no pavara, vinam jaseko preces kvalitatei, lai salatos butu desa pirms vina sabojajas. vel jau uzspiez vadiba izmantot 100 produkcijas lai nekas nezud. kad es stradaju par pavaru visu veco metu ara kamer prieksnieciba neredz, un vienalga nebij zudumu. man patik kad cilveks pateicas par to ko vinam pardod. bet vis labak ir gatavot majas un no labiem produktiem, lasiet uz etiketem ko jus edat, labak novarit galinu un uzlikt uz maizes, neka est desu ar 5-10 konservantiem un garsas uzlabotajiem. ediet veseligak!

SANCHA , 2012-05-26 07:41:24

NE TIKAI 'ELVI'ir nekartibas un nekvalitativa prece un cenas ar tiem kodiem,tira smauksanas.

G.D. , 2012-06-26 11:39:31

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet