Uzmanību dzīvokļa izīrētājiem

Vēlos brīdināt,ja gadījumā gribat izīrēt dzīvokli jaunai ģimenei ar mazu bērnu,tad pārbaudiet vai vīrietis nav vārdā Ritvars Tobiass,jo viņš pameta dzīvokli nekārtībā un nesamaksājis par komunālajiem maksājumiem.

Irina , 2012-01-04 13:21:52

taapeec vajag sleegt liigumus!

AA , 2012-01-04 13:39:18

Paldies par info.....
Un prasīt priekšapmaksau par 2 mēn........

Es , 2012-01-04 15:12:17

Vienmēr brīnos par Latvijas izīrētājiem , NORMĀLI pasaulē tiek ieksēta "Drošības nauda" viena meneša maksas apmērā , izīrējot dzīvokli atnāk cilvēks "Eksperts" kurš novērtē visu līdz pēdējam sīkuma ieskaitot dakšiņas un zobu maksātmo skaitu virtuvē un naglu caurumus sienā putekļu esamību uz skapaukšas un karnīzēm viss tiek sīki sīki aprakstīts LĪGUMĀ , izvācoties atnāk tas patrs vai cits eksperts un PIEŅEM dzīvokli , novērtē visus "Bojājumus zudumus" un tas tiek atrēķināts no "Drošības naudas" pārējo atmaksā . Man parasti VIENKĒR ir 100-150Eur var visādiem sīkumeim tipa nobružāta grīdas krāsa nokaļkota dušas galva vai pāris lieki naklu caurumi sienā. Pazistu bāleliņus kam REGULĀRI izvācoties jāmksā 1000-2000 Eur par "Noplestām tapetēm , sasitiem traukiem cačakarētām virtuves iekartām un bērnu sazīmētām mēbelēm vai sauztu santehniku. Manuprāt NORMĀL , tirgus tak maziņš labu piedāvājumu nav nemaz tik daidz un PAŠAM ĪRETĀJAM ar idevīgāk ka IENĀKOT mizkastē ja tas piefiksēts UZ PAPĪRA arī var izvākties no MIZKASTES :):)

Lunis , 2012-01-04 15:21:36

ja tu izīrē dzīvoklī - tu tur dzīvot taisies, nevis pa gaisu staigāt un piefiksēt VISUS sīkumus un pēc tam prasīt par to naudu - tas ir amorāli
varbūt kad īre auto - tad arī ir jāmaksā par nobrauktam riepām?

duzzle , 2012-01-04 15:40:35

Man reiz studio īrē ārzemēs invetāram gribēja pieskaitīt pat tukšu skārda cepumu kārbu:) Taču saimniece bija gādīga - televizoru un tosteri nopirka, kuru tur nebija, un prombraucot pēc visa inventāra pārskaitīšanas drošības naudu precīzi atdeva un vēl līdz stacijai aizveda.

Dore , 2012-01-04 16:02:30

nu par to ko lunis raksta tas tieshaam jau ir paaraak prieksh Latvijas
bet vajag liigumu un prieksapmaksu

AA , 2012-01-04 17:27:07

Dore : Tas tak normāli VIS KAS IR ir pieder dzīvokliM , arī buņdža:):) TV nab ar ir pirkt un veļene arī , reiz arī lielāku gultu atveda. Taču piemēram Beļģijā esmu regulāri līdzejis saimniekiem blēdīties ar nodokļiem , un īrējis itkā "Mēbelētus" dzīvokļus kaut nekādu mēbeļu tur nebija , man ar nevajadzēja vajadzēja studijai bez dzīvošanas un mēbelēm ar šiem par to LIELĀKS NODOKLIS , nu tad šāda veida dīli tika runati visai bieži , fraņči tādi paši kā bāleliņi kā tik apčakarēt valsti uz nodokļiem :):) Bet exsperti šiem skarbie :)

Lunis , 2012-01-04 17:37:55

Gribu pateik tikai vienu, lai dzivoklja saimniece izlasa kartigi savu sastadito ligumu!!! Dzivoklis tika atstats ljoti kartigs, vel kartigaks neka pirms ievakshanas un runajot par nesamaksato naudu- droshibas nauda tika samaksata, kapec man butu vel kas jamaksa, ja pa sho naudu var samaksat gan pa ires maksu, gan ari pa kom.maks.! PS: DRAUGS

PRIEDE , 2012-06-05 02:25:36

Taisniba vien ir par drosibas naudu arvalstis. Vacija ta ir divu vai tris menesu ires maksas apjoma, un ja tiesam kaut ko saboja par to ir jamaksa. Seit gan neviens dzivoklis nav ar mebelem, pasam viss jagada, tik vien ka pods, dusa un izlietne ir, ja paveizas tad iebuvejama virtuve.

kkkkkkk , 2012-11-07 22:37:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet