VĀRPA-NEKAD

Ja kādam ir vēlme nopelnīt, droši var doties strādāt uz VĀRPU!

Nopelnīt,nopelnīsiet, tikai viens BET!! nesaņemsiet nopelnīto!Un vēl kaudzi ar pārmetumiem nobirdinās pār jūsu galvām!
Un izrādīsies beigās, ka visu šo laiku nemaz neēsat strādājusi, bet gan sēdējusi un urbinājusi degunu!
Tāda nu ir patiesība!

Silti iesaku!NĒ!

Zariņa , 2011-09-06 18:11:52

Par vecām mīklām aizmirsi pierakstīt!Par roku nemazgāšanu un cietām bulkām!
Par taupīšanu uz klientu rēķina!
Par cūkukūti darba vietā!
Par alhohola lietošanu darba laikā!

Saira , 2011-09-06 18:18:06

vot mAn interesē, tie cilvēki, kas šitā attiecās pret citiem....... vai viņi labi guļ? vai priecātos, ja viņu bērnus, mazbērnus šitā pazemotu. Vot kur ir iekšā atklāti cilvēku pazemot, nomelnot, nesamaksāt par padarīto, izsmiet. šito nesaprotu. BET VIENU ZINU, JA TU KĀDAM NESAMAKSĀSI 1 LATU. CITS TEV NESAMAKSĀS 10 X VAIRĀK.

daba , 2011-09-06 19:20:14

pēc diviem nostrādātiem mēnešiem prasiju kaut daļas samaksas!Man ir 2gadīgs bērniņš, un man ir vajadzības, arī uz darbu jābraukā!
Atbilde- MUMS KATRAM IR SAVAS PROBLĒMAS!....

skumji....

Zariņa , 2011-09-06 19:37:22

Zariņa , ko tu tur diez dariji ja nav noslēpums ? Strādāt divi meneši bez piķa visai intresanti.

Lunis , 2011-09-06 19:57:48

kādreiz tur pirku biezpienmaizi, nu palikusi negaršīga, reizēm veca un sadrupusi. pārdevējas nelaipnas.
klinģeri arī vairs nav kā bija....

inga , 2011-09-06 20:06:52

Es ar tur kādu laiku strādāju, tiešām, bija murgs, priekšnieks pilnīgs pajoliņš un arī nesamaksāja visu naudu! Turieties no Vārpas pa gabalu!

ir pieredze , 2011-09-06 20:13:37

Ja jau tik klaji stāstat - kādēļ anonīmi? Moš viens apbižotais tik močī? ;) Dajoš no kura līdz kuram strādājāt un tā. Iesniegumu VDI un miers ;)

Matīss , 2011-09-06 22:34:59

Cien.Zarina sakārto vispirms savu galvu pie psihiatra un atnāc pakaļ algai, visi ir saņēmuši un gan jau tev ari izdosies, bet strādāt gan tev japamācās.

biju, redzēju , 2011-09-07 08:59:03

Arī manā kolektīvā reizi pa reizei ieklīst tādi darbinieki, kas paši nestrādā un citiem neļauj to darīt. Sākot ar urkšķēšanu un burkšķēšanu par mazo atalgojumu, beidzot ar represīvo attieksmi pret darbiniekiem. Jā, nenoliedzami, pie šodienas tirdzniecības apgrozījumiem, piemēram, es saviem darbiniekiem lielākajai daļai vairāk par minimālo neesmu spējīgs maksāt. ko man vērt veikalus ciet, ja nesanāk gribētie 300-400 uz rokas? Un šo staiguļu, darba meklētāju, slimība ir pied!rst darba vietu, "piesmiet" klientu un tad, kad vislabvēlīgākais un miermīlīgi noskaņotais darba devējs desmito reizi redzot vienu un to pašu "bardaku", pasaka visu, ko domā par darbinieku, tas skrien uz VDI, VID utt sūdzēties, kā viņš lieto darba vietā alkoholu, strādā ar nemazgātām rokām, tirgo vecu preci utt.
Tāpēc es, daļēji pazīstot vārpas šefu, ļoti viņu saprotu. Onaniimi var uzrakstit ari par Malevu vai Sonati.Tāpat kā ēdis neēdušu nesapratīs, tā arī darba ņēmējs nesapratīs devēju pirmkārt. Otrādi arī mēdz būt, tāpat kā ir arī daži darba devēji, kas tiešām ekspluatē, taču pēc dažiem noziedzniekiem kādā no tautām, mēs nesakām, ka visa tauta ir noziedznieki!
Vēl jau jautājums par nostrādātiem diviem mēnešiem?! Ko var gribēt pēc divu mēnešu darba, parādot sevi no sliktākās puses?! tikai un vienīgi "atvaļinājumu" pārbaudes laika ietvaros!

nu panesās! , 2011-09-07 10:42:39

Pret sliktiem darbiniekiem un nejaukiem darba devējiem ir ļoti labi cīnīšanās mehānismi. Tikai pašiem nevajag būt dundukiem. Jāslēdz rakstveida darba līgumi, darbinieku pārkāpumus ir jādokumentē, ir visādas iestādes, kur pēc tam iet kasīties par slikto darba devēju vai slikto darbinieku, pie tam tas neko nemaksā, bet vieglāk laikam ir čīkstēt netā?

Emils Hegle , 2011-09-07 11:28:18

Es esmu tas, kas to "Zariņu" ņēma darbā kā konditori, kura labākajā gadījumā bija labs palīgs! nu nevarēja tev maksāt kā konditoram!!! Bez tā visa, ko nestāsti ka tieši tu neievērojot iekšējās kārtības noteikumus, darba pienākumu aprakstu, neziņojot administrācijai, strādāji ar sapuvušām olām un vecu margarīnu, par ko zvanīdama uz PVD sūdējies? Pati sevi aplēji ar mēsliem un tagad centies uzņēmumu nomelnot?!
Varam tikties arī tiesā! Mans pirmais priekšnoteikums ir godīgums, apzinīgs darbs, arī lojalitāte pret uzņēmumu, ja ne vadību un pret tevi arī būs godīgi!

Valdis , 2011-09-07 12:52:24

vai strādāšana ar vecām, sapuvušām olām, vecu margarīnu nav PVD prasību pārkāpums no darba devēja, ne darba ņēmēja puses???

>>Valdis , 2011-09-07 13:04:00

vai strādāšana ar vecām, sapuvušām olām, vecu margarīnu nav PVD prasību pārkāpums no darba devēja, ne darba ņēmēja puses???

>>Valdis , 2011-09-07 13:05:08

Emils : PRECĪZI un tapec es savējos audzinu pats vai atlasu menešiem reizēm gadiem un anonīmi , lai paši sevi parada pirms es šiem ko piedavaju:) Klientus ar dar izveleties , nav jegas audzet baigoss apjomus ja uz tiem japieņem paildus nesakarīgi darbinieki un jāzaudē vecie klienti. Man VECS PASTAVIGS klients vienmēr ir apmierinats un apkalpots . Jaunus nealkstu , ja nu kads vecais baigi iesaka. Dzīšanas pēc arvien liekaka kaposta parasti noved pie kraha un biznes sačakarēšanas , labak vienmerigi un labi neka "Strauji vēl straujak arvien sudīgāk""

Lunis , 2011-09-07 13:19:39

Valdis : Nu jaa saprotu bizness šai jomā nav viegla štelle , bet bulkas tiešām ir palikušas nebaudāmas , labak izmet 2/3 pusmacitu vecenju lauka un atstaj nelielu bet IZCILI GARŠĪGU ražotaju ar 3x lielaku algu:)

Lunis , 2011-09-07 13:21:34

No savas pieredzes ar Darbiniekiem ir tā alga jāmaksā tāda lai šis justos laimīgs CIK PRASA tik maksā , darbs jauliek TIK lai šo algu butu izdevigi maksat , kaut vai 18h dienā , neviena lieka cilveka nekadu lieku "Neplanotu" papaildus darbu. Kvalitate izcila , klienti apmierināti pats priecīgs.

Lunis , 2011-09-07 13:27:26

Gadus 10 atpakaļ Vārpā biju praksē, jau tad dzirdēju darbiniekus sūdzamies par algu un tās izmaksu. Redzu ka nekas nav mainījies, tikai tad bija profesionāli konditori ar lielu darba pieredzi. Tagad Valdis pļauj ko sējis...

Valdim , 2011-09-07 14:38:57

Ja konditors strādā ar sapuvušām olām, tad žel, ka to neredzēju, jo personīgi tās iemauktu purnā! Jāsāk ar to, ka vispār neko vecu, vai nederīgu ražošanā NELIETOJU! Arī PVD pēc tās idiotiskās sūdzības kur darbiniece "piesmēja" pati sevi, neko neatrada un nevarēja atrast!
Jā Luni: nenoliedzami, ka kvalitāte klibo kā jau jebkurā ražošanā. Dažkārt tikko uzceptas bulkas kā atdziest tā pret sienu var mest, bet dažkārt trešās dienas izcepums kā pūkas. Tāpat, lai kā es nelietoju visādas surogātainas izejvielas, tā pati eļļa vai margarīns, neņemu to lētāko, tāda zaraza ir palikusi, ka riebjās, bet liekot pašmāju sviestu, man tā bulka nemaksās vairs 15-20, bet 30-40 santīmus. Lai cik gardas būtu bulkas, tās neviens pa tādu naudu neņems. Tāpēc ir klients manām bulkām un klients mazām seksīgām Policijas Akadēmijas smalkmaizītēm pa to pašu cenu!
Atalgojums. Tas ir konkrēts un mainās tikai no kvalifikācijas 10-20% robežās no saražotā! Ja man jāmaksā vairāk, tad nedari neko un simts latus esi ietaupījis. Tāpēc nevaru runāt par Ls 800-1000 maksā un tev strādās. NESTRĀDĀS! tāpat viens grib divu darbinieku darbu strādāt piecu darbinieku maiņā, cits viens var par trijiem raut!
Tāpēc tos tekstiņus, ka kāds sūdzas par atalgojumu pirms 10 gadiem, var paturēt pie sevis! Tajos laikos, kad tikko atvēru jauno cehu, konditori strādāja 12-14 stundas ik pa trīs dienām un pelnīja 400-450 uz rokas, šodien nenostrādā 5-6 stundas un raud, ka tikai 180 sanāk.
Dzīvs piemērs: 2007 gadā es tiešām patriecu 8 konditorus, jo viena maita kūdīja pārējās, ka bez Ls 30 dienā nav ko strādāt! To, ka apmaksa notiek pēc izstrādes vēl šodien reti kuram pielec. Pēc izstrādes viņām sanāca nepilni Ls 150, es maksāju gandrīz 300 latus uz rokas. Nākošajā dienā četras bija atpakaļ un lūdzās, bet paņēmu tikai divas. zinu ka divas iekārtoās "Staburadzē", kur braukājot no Ogres un izpildot normu 120 tortes dienā, strādājot piecu dienu darba nedēļu viņas mēnesī saņems uz rokas 480 latus. Toreiz man vēl bija tehnologs, kas parēķināja, maksimums Vārpā var uztaisīt 80 tortes dienā un par to ik pārdienas strādājot konditors saņemtu Ls 1300 uz rokas. Zinu ka čaklītes Staburadzē nostrādāja pāris mēnešus un padevās uz vāciju, kur ir vēl šodien un man konditorus neredzēt kā savas ausis. un nevis tāpēc ka nemaksā vai citādi, bet vnk bezdarbs šajā valstī ir beidzies, jo kāpēc jāstrādā, ja tādu pašu naudu, ko var saņemt skaitoties darbā, var dabūt pabalstos!
Murgs, sviest un dziļa pakaļa!

Valdis , 2011-09-07 18:06:32

man nedaudz žēl, ka Vārpai neizdevās noturēt darba un klientu pavedienu, pat nezinu kurā brīdī tas izslīdēja.Kadreiz biju bieža kliente!

rose , 2011-09-07 19:58:32

kopš atklāju vārpas ēstuvi tad mājās vairs neēdu! megalēti, pietiekoši gardi, ja paprasa ilgāk pasildīt, vai ko īpašu uzcept, pat kukurūzas miltu maizi man uzcepa. ko var īdēt?! prasiet pārdevējām vai labāk zvaniet šefiem un visu var dabūt gatavu.

superklientc , 2011-09-07 20:41:14

Arī es agrāk pirms brokastīm aizskrēju uz Vārpu kādu gardu maizīti nopirkt, bet tagad nu negribas to sauso bulku grauzt. Kliņģeri bija nenormāli garšīgi, bet jāsaka godīgi, tagad vairs pat nav vēlmes ieiet Vārpā. Pārdevējām būtu jāpadomā par savām sarunām darba laikā, ko runāt klientu klātbūtnē un varbūt ir vismaz vērts pagadīt, kad visi aiziet un tad nozākāt iepriekšējo pircēju. Nekas personīgi, bet nesmukums ta pa visu bodi.

es , 2011-09-07 21:03:44

Vēl pagājušo nedēļu pirku kliņģeri ,bij dikten labs!!!!Un maize ar vienmēr silta ,smaržīga un garšīga!!!
Lai veicās!!!

kliente , 2011-09-08 08:23:56

Vēl pagājušo nedēļu pirku kliņģeri ,bij dikten labs!!!!Un maize ar vienmēr silta ,smaržīga un garšīga!!!
Lai veicās!!!

kliente , 2011-09-08 08:24:07

Jumi jau vairs neķengā,tagad VĀRPAI ķerās klāt.Ka tik kādu nozākat!

poga , 2011-09-08 15:23:43

Nesmuki no vīrieša puses dzirdēt tādus vārdus, kā iemaukt purnā, maita... darba devējam maziņš IQ.
Katram darba devējam ir kādi zemūdens akmeņi, bet savi darbinieki (bijušie vai tagadējie) ir "jāmīl", tad arī atdeve cita, jo ne visu izsaka atalgojums...

Valdim , 2011-09-08 16:11:55

Kurš, sevis cienošs uzņēmējs, vispār ko tādu var sarakstīt?! :( Pretīgi!

lasitajs , 2011-09-08 19:26:01

" strādāji ar sapuvušām olām un vecu margarīnu, par ko zvanīdama uz PVD sūdējies?"

bez komentariem , 2011-09-08 19:28:30

Valdi ,kur viņa dabūja tās sapuvušās olas un veco margarīnu? Vai no savām mājām atnesa lai ieriebtu un varētu pasūdzēties? Ja nu gadījumā viņas glabājās tavā ražotnē,tad tikai tu par to esi atbildīgs.darbiniece strādāja ar tādiem produktiem,kādus viņai dod darba devējs un tādā gadījumā tai purnā pienākas tev,jo tu čakarē ne tikai darbiniekus,bet arī klientus.

Valdim , 2011-09-09 00:31:21

Esmu gan iezdzirdējis, ka Vārpā algu maksā ar nokavēšanos, neregulāri un mazās porcijās.Izstrādājumi ir diezgan labi un vienmēr svaigi, nevis kā citās "labās" vietās , kur svaigu bulku nesameklēsi.

cits Valdis , 2011-09-09 10:24:28

Labdien!
Sāksim ar to ka tiešām nav patīkami, ka es izsakos ar necenzētiem, perversiem un rupjiem tekstiem.
Piedodiet! Ja esat bijuši līdzīgās situācijās, kad vnk rupji dirš uz galvas! Manā ticībā, ja kāds iesit pa vienu vaigu, mādod pretī pa otru tā, lai tam pat sapņos vairs nerādītos, ka drīkst d!rst uz apriet jebkuru un visur!
Pirms kko veido, bīdi un dari, padomā par sekām. Jā. arī es šobrīd par to piedomāju un pārliecinoši zinu, ka joprojām varēšu staigāt pa Ogres naksnīgajām, klusajām ieliņām mierīgi un bezbailīgi.
Sapuvušas olas - tā ir tikai un vienīgi tukša skaņa, par kuru darbinieka "lielā mute" atbildēs "klusējot"! Cik aprobežotam jābūt rakstītājam, lai ticētu kvalitatīva produkta klātbūtnē vecas izejvielas?!
Jā, sevi cienošs uzņēmējs nekautrējas atbildēt uz dažu inbicīļu perversajiem apmelojumiem! piedevām vēl anonīmi! Es droši varu sevi atklāt: Valdis Pīterāns, dzimis ikšķilē, nopirku ceptuvi 1995 gadā, ieliku tajā vienu miljonu latu, devu darbu 170-200 cilvēkiem (šobrīd 50) maksāju nodokļos 10-20 tk latu mēnesī un pateicos par dažu potenciālo klientu neapmierinātību!
Visu naudu nopeln'it NEKAD nevarees, visiem izdabaat taapat nesan'aks un Vaarpas veikalaa pirceejam NAV viemeer taisniiba!
Tas kam nepatiik manas pareizrakstiiba droshi var aiziet NOSVEERTIES!
Pieveershoties uzbruukoshajaam veeleeshanaam aicinu visus ietureet gardo maltiiti un pasuutiit eiforiskos klingjerus un nepajokam gardaas kuukas, neaizmirstot par " nacionaalajiem" belashiem :)
lai miers uz zemes un ljautinjiem labs praatcs!

Valdis , 2011-09-09 10:40:24

un veel! Darbiniekiem IR ne tikai tiesiibas (suudzeeties PVD VID, anoniimi dirst forumos, buut neapmierinaatiem ar SAVU darbu to neieveerojot), bet arii PIENAAKUMI!!!

Valdis , 2011-09-09 11:26:18

Es neesmu bijušais darbiniek ,neesmu Vārpas klients,jo nepatīk produkcija un nelaipnas un klačīgās pārdevējas.Jums cienītais kungs varu teikt-ārstējieties vai kā citādi strādājiet ar sevi,jo ar šādu attieksmi jums labus darbiniekus neredzēt un klienti arī var nebūt.Piekrītu,ka kārtīgus strādniekus Latvijā ar uguni jāmeklē,bet neskatoties uz visu vadītajam jāprot uzvesties.

Valdim , 2011-09-09 15:54:40

Vārpā visgaršīgākās bulkas!!! Man garšo pērku un pirkšu ,pārdevējas ar ir normālas ,vismaz nekad neko ļaunu nēesmu dzirdējis!!!!

Gardēdis , 2011-09-09 16:09:26

Es pie tāda saimnieka arī neietu strādāt!

inta , 2011-09-09 19:19:43

Pēc tā teksta par sasmirdušām olām un vecu margarīnu,ne mūžam tur neiepirkšos.

***** , 2011-09-10 00:45:11

nopērc kliņģeri vai torti un tad, daudzzvaigznīt, izdari secinājumus! Te ir acīmredzamas apmelošanas pazīmes. Varbūt tāpēc ka tuvu mājām vai pa ceļam, bet Vārpa garšo ļoti labi!
inta: patiešām, aizej nošaujies! strādāt negājēja!
klačīgas pārdevējas?! vai tik te nav kāds cits forumietis nav... bikses pietaisījis.....Jo pilnās biksēs labi smirdēt!

Juris no riekstukalna , 2011-09-10 17:20:46

Esmu pirkusi gan kliņģeri gan tortes.Nu nav viņas garšīgas un viss.Un nerīsties te Jurīt no riekstukalna.Ja tev garšo ar ķīmiju piegrūstās bulkas nu tad rij,nevienam jau neskauž.

***** , 2011-09-10 23:38:15

Valdim patik pa tiesam vazaties. :)

He , 2011-09-12 00:50:03

Ar ķī miju piegrūstās bulkas ir nevis Vārpā, bet citā daudz lielākā veikalā, tur kur supermeistari strādā.

lana , 2011-09-12 08:37:11

Un Vārpā viņas ko bez ķīmijas varbūt ražo?

***** , 2011-09-12 23:13:36

Jaa, Vaarpaa razho bez kjiimijas vecaas labaas " padomju laika" bulkas un tikai augstaakaa labuma izejvielaam. Protams, ka zinaamu devu kjiimijas var atrast jebkuraa produktaa. Vaarpaa taas ir tik cik "melns aiz naga" no margariiniem, Puures zapteem vai Spilvas tomaatu meerces utt...

Valdis , 2011-09-13 13:51:14

Jaa,LV tiesaam ir bezdarbs,jo neko citu laikam nav ko dariit kaa apmelnot citus...bulkas vinjiem negarso!Tad panemiet pieceliet pakalas un izcepiet kautko pasi,nebuus jaaiet uz Vaarpu,nebuus jaamuuld netaa....un vispaar varbuut atsakieties no interneta,jo domaaju ka arii vinjs nav labs...........

mieriigaa , 2011-09-25 00:08:18

da kada starpiba ar kadiem vardiem kads kadu nosauc? ja tu butu vinja vieta, un tavu iestadi nomelno publiksi, kas kautkadaa zinjaa maina lasoshaas sabiedibas domas par konkreto iestadi, domaju tu netadiem vardiem kaadu sauktu.
valdi - viss pareizi. vieniga vieta ogre, kur garshigas bulkas!

http , 2011-12-03 20:10:33

vārpai likumi neeksistē tur var atlaist darba ņēmēju kad grib .Krinbergai zināmi paziņas no valsts darba inspekcijas tāpēc vienmēr jāpazūd kad tie vilsies kam nav darba līguma un neviens to nevar vai pareizāk būtu teikt nevienam tas neintresē

saulīte , 2013-08-17 17:29:57

cik skaļa un skarba diskusija! Gadiem ejot daudz kas mainīnjies, izkristalizējies un pārveidojies gan ceptuvē, gan ekonomiskajā situācijā. PALDIES bijušiem, esošiem un topošiem klientiem!!! Patiesa CIEŅA un ATZINĪBA JUMS!

Vārpa , 2014-06-12 19:25:20

REKLĀMAS PAUZE ... ;))

Tas saucās , 2014-06-12 19:44:42

ziniet ko? es tajā mēslainē strādaju pirms kāda laika un tas kas mani tu šokēja bija pīterārns. jo tik perversu veci vel nekad nebiju redzējusi. teikšu atklāti kad viņš manā priekšā bļāva man nāca smiekli jo viņam balss kā skuķim. un dzērājs viņš ir arī labs

cukurs , 2014-12-10 16:24:09

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet