Krāpnieks - Kaspars Ābols A-Mēbeles

Cienījamie lasītāji!
Raksts ir lasāmteksts, bet ieteiktu iepazīties ar rūgto pieredzi, kas liek zaudēt jebkādu uzticību
Vēlos pievērst Jūsu uzmanību krāpniekam un melim, cilvēkam, kurš nodarbojas ar naudas izkrāpšanu!
Izstāstīšu savu stāstu, kurš aizsākās 2010.gada oktobrī. Sazinājos ar Kasparu Ābolu, kurš strādā Ogrē un Rīgā izgatavojot mēbeles, bīdāmās durvis, stikla apdari virtuvēs utt. Nu lūk, tā kā viņa prasības cenā mani apmierināja, noslēdzām līgumu par virtuves stikla apdares izgatavošanu. Iemaksājot 80% noteiktās summas.:( Kad pienāca noteiktais datums par iekārtas uzstādīšanu K.Ābols paziņo par kavēšanos uz 1 nedēļu. Nu labi esmu ar mieru arī pagaidīt. Pēc nedēļas ne ziņas, ne miņas, uz telefona zvaniem pieaudzis cilvēks neatbild. Rakstu sms, pēc stundām atbild, ka pasūtījumu veikt nevar, un nedēļas laikā pārskaitīšot manis iemaksāto naudu manā kontā. Nosūtīju kontu uz kuru joprojām (jau 2011 gads) gaidu savu veltīgi iemaksāto naudu. Ne virtuves stikla, ne naudas.... Pagāja nedēļa pēc nedēļas, Kaspars Ābols (it kā pieaudzis cilvēks) neatbildēja ne uz maniem zvaniem, ne sms un, protams, naudu tā arī neatgrieza. Sazinājos arī ar viņa dēlu (kurš arī piedalījās mērīšanas, līguma parakstīšanās un naudas saņemšanas procesā), kurš ar mani nemaz nevēlējās runāt par šo lietu, tik noteica, kad ATRADĪŠOT darbu parādu atgriezīšot... (Jācer, ka tas notiks ātrāk nekā pūcei aste ziedēs)
Uzskatu, ka man tika izkrāpta nauda par neveiktu darbu, par kuru tik NOSLĒGTS LĪGUMS, kas acīmredzot neko nenozīmē arī mūsu instancēs, pie kurām biju vērsusies pēc palīdzības.
Jāsaka, ka mūsu tiesvedība nestrādā lai "vienkāršie" mirstīgie gūtu taisnīgu risinājumu konkrēti manā jautājumā.
Šim cilvēkam noteikti ir draugi, radi uttt. - paraugieties apkārt ar kādiem cilvēkiem jūs uzturat kontaktus.

Aija , 2011-05-05 16:54:44

neticami, mums viņš bīdāmās durvis uzstādīja līgumā atrunātajā laikā!
varbūt gadījās kāda kļūme !

x , 2011-05-05 17:14:59

Uzskati kā gribi, tikai tā ir nevis krāpšana, bet gan līguma nepildīšana. Ja kas nepatīk, sūdzi tiesā, bet citiem prātu nečakarē...

ebal , 2011-05-05 19:29:11

Tā gan, ja savā starpā nevarat vienoties, tad uz tiesu, nevis forumu.

adata , 2011-05-05 21:46:32

To. Adata
Interesanti kā var savā starpā vienoties, ja K.Ābols neatbild uz zvaniem??? Izlasi tekstu uzmanīgāk.

Aija , 2011-05-05 22:24:35

To. X
Kļūme - uz veseliem 6 mēn.? Ja tā būtu kļūme tad K.Ābols atbildētu uz zvaniem un varētu visu nokārtot.

Aija , 2011-05-05 22:27:19

Aijiņ, tu tāda emocionāla... Ja jau neatbild uz zvaniem, tātad, vienoties jūs nevarat. Paliek otrais variants. Bet tu zaudēsi tiesu, jo izskatās, ka uzvedies neadekvāti.

adata , 2011-05-06 09:32:00

ja tev ir kads ligums, tad uz priekshu uz tiesu,tikaj ta.un nezaudesi 100 procenti

ilvars , 2011-05-06 12:47:49

To. Adata
Adatiņ, laikam īsti nezini vārda "neadekvāti"nozīmi un šeit raksti nevietā savus komentārus, bet paldies arī par tiem.

Aija , 2011-05-08 22:09:04

Izskatās, ka adatiņa ir draudzenīte Ābolam.

zapline , 2011-05-08 23:30:13

Kaspars Āboliņš - atcerieties šo blēdi un pediņu, nekādās darīšanās ar viņu neielaidieties, ja ko arī darāt, tad tikai maksa pēc darbu pabeigšanas, ne citādi....

mia , 2011-05-11 08:05:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet