Lombards-Moda !

Krizes del protams daudziem no mums nekas cits neatliek,ka vien griezties pec aizdevuma lombardos,vienmer ir bijusi pozitiva pieredze,bet soreiz ne.Ka patstaviga kliente saja lombarda un lombarda 24.lv un Tinuzu ielas 15 lombarda nogulditas vertigas lietas un vienmer,ja bijis kads kavejums,tiek paturets visur ilgak un sagaidits. Vai ari ka dara Tinuzu ielas 15 lombrada,ja tu kaut dieninu kave,tev pazvana un atgadina,ka janak. Vot ta ir attiekse pret klientu un ieintresetiba,lai klients tur veletos atgriezties,neka lombarda - Moda ,kur visiem viss vienalga . Man bij loti vertiga lieta,dargs telefons ar miljam bildem,iekilats par smiekligu summu salidzinot ar to,cik vins maksaja un pardeveja zinaja,ka vienmer atskrienu pagarinu,vai ja tiesam ko nenemsu ara,pateiksu. Bet vina panema un pardeva,taka vairs nekad nebusu si lombarda kliente!!!

Inta , 2011-04-06 12:39:15

Otaaa , Lombards ljaunais ljaunais Inta labaa labaa.

Lunis , 2011-04-06 12:47:29

Nav runa,kurs te ir launais vai labais,bet es uzskatu,ka jabut cienai pret saviem patstavigajiem klientiem un vai tiesam tik gruti uzspiest tel nr un pazvanit??? Kapec citur ta dara a te ne?

Inta , 2011-04-06 12:56:15

Nabadzigiem cilvekiem reizem ir tieksmes pirkt nepratigi dargas greznumlietas un ne tikai , tadas kadas vini nekad nevaretu nedz atlauties nedz ari praktiski butu nepieciesamaas , Lombardi tam spilgts piemers. Rizem ieeju kada sikuma meklejumos un vismaz paris reizes ir sanacis nopirkt par burtiski paris latiem lietas kuras maksa daudzus simtus reizem ari tukstosjus. Tad nu man rodas doma ko doma cilveks kurs sadu lietru ir pircis un minimali lietotu stiepis uz lombardu nodot pa dazjiem lattiem. Stulba kautkada sabiedriba. Rietumos lombardos ir pamata sadziviskas lietas vai dargmetali Latvija vairuma neizprotamas dargas un luksus lietas. Mulkju sabiedriba.

Lunis , 2011-04-06 12:57:28

Divi,tris gadi atpakal es un ari daudzi citi vareja atlauties daudz ko dargu pirkt,jo macins to atlava.A ko darit tagad,kad nav darba vai ir tikai halturas un darbi par niecigu atalgojumu un berni jabaro? Nekas cits neatliek,ka nest mantas uz lombardiem,lai izdzivotu :(

Inta , 2011-04-06 13:10:52

Inta : Tavs gadijums tad ir netipisks , tipiskak kad kopa ar socialo darbinieku aizbrauc laukos uz kadrtigu graustu vai maju pie Fermas kur dublji lidz puss gumijniekam un pagalma sarusejis golfs ieeja maja kur slotu un lupatu muzjam nav redzejusi skaties un netici savam acim pie sienas uz skibam naglam drati karejas kartigs plazmas panelis katram sikajam pa super dargam mobilajam un visi no rita lidz vakaram lur kadas VIASAT multenes :):) Kada vella pec lskolniekam vajadzigs pats dargakais portativais kura iespejams vins nespej izmantot pat pa 10% , mobilais telefons pa 500Ls un muzikas speletajs pa 100Ls ? Saprotu ka stiligi gerbties pasjas letakajas humpalas bet nokarties ar zelta kedem ka Krievlaiku gastranoma pardeveja :):) Man piemeram ir intresanati paverot manus Vacu un Francju cjomus dazju pat arkartigi turigu individu bet pec apberba un "Grabuljiem" vini pat aptuveni netuvojas Latvijas provinces ierednjiem un sikuznemejiem dargu gadzjetu un bezgaumigu gargu lupatu zinja :):)

Lunis , 2011-04-06 13:31:16

Pec vairakam stundam un izraudatam asaram man tiko pazvanija no lombarda un pateica,ka taka biju patstaviga kliente vini ir atguvusi manu telefonu no pirceja. Esmu patikami parsteigta un saprotu,ka tomer lombardam savi klienti ir loti pat svarigi !

Inta , 2011-04-06 15:57:04

gan jau pashi darbinieki par smieklīgu naudu bij nopirkuši :D

Ljaljka , 2011-04-06 16:22:55

Inta : Raudulīga būtne tu mums:D

Lunis , 2011-04-06 17:51:52

:D :D :D ta vien ir

Inta , 2011-04-08 19:49:08

Hm.. tā lombardi dzivo. Zvanīt meklēt ķīlātāju var tad, ja nevar izdevīgi pārdot to mantu. Ja var... nav lombarda pienaakums mekleet paraadniekus.

Ja lombardam kāds ir svarigs, tad iedomājos cik daudz % tāds klients maksaa :D:D:D

Matiss , 2011-04-20 21:43:17

Jāiet uz Vitalombards.lv tad nebūs sūdzību :)
Filiāle arī Ogrē!

Jana , 2014-12-17 10:14:24

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet