Ogres unversālveikals

Šodien pēc ilgiem laikiem tur iegriezos vēlējos nopirkt veļu un dāvanā zelta ķēdīti ,,,bet pārdevēja bij tik loti aiņemta pretējā pusē ar maximas cenu lapu ,studējot audumu galdu ,,ka mana klātbūtne tur bij lieka....jā tāda vēl attieksme mūsdienās pret darbu

vija , 2011-03-30 18:17:36

nevajag jau būt tik lepnai, vajadzēja pasaukt pārdevēju, lai pienāk......man piemeram nemaz nepatīk, ja uzreiz skrien klāt ar savu "lūdzu!", neļauj mierīgi apskatīt preci

L , 2011-03-30 18:39:06

Es vispār brīnos kā var uzturēt šādu ēku ar tik draņķīgu veikalu tajā. Tur cilvēki neiet un tur vispār nav ko pirkt

Vovka , 2011-03-30 18:53:44

Studentēm vienmēr taisnība!

VID , 2011-03-30 19:05:17

pardeveji atbilstosi veikalam!

.. , 2011-03-30 19:07:12

Nu vismaz pa visu garo malu ,,kur ir somas ,,velja ,,zelti ,nu vareeja buut paardeveja uz vietas ,,vai man buutu veel jaameklee kur un ar ko viņa sarunaajas ??????
Neiet runa ,lai skrietu uzreiz klāt ,bet es tur uzkavējos ,,vismaz būtu pārnākusi ,jā promejot pajautāju ,,vai nav pārdeējas ,pat iztrūkās no mana jautājuma ...redz tak maximas cenas intresantākas..

vija , 2011-03-30 19:10:01

Kā maksā tā strādāju!!!!!!!!!

pp , 2011-03-30 19:31:51

man ari besi ka uzreiz skrien klat un uzbazas.ta piemeram ir dauga viena apgerbu veikala.mani tas konkreti atbaida un negribas tur vairs iegriezties.bet citiem atkal patik ka palidz izveleties vai ko iesaka.katram savs.

hi , 2011-03-30 19:59:11

Nepatīk, neapmeklējat to veikalu. Viss ir tik šausmīgi un briesmīgi, ārprāc, varbūt pašiem dzīves uztvere jāmaina un tad viss būs kārtībā ne ?

Anna , 2011-04-04 17:01:01

Nepatīk, neapmeklējat to veikalu. Viss ir tik šausmīgi un briesmīgi, ārprāc, varbūt pašiem dzīves uztvere jāmaina un tad viss būs kārtībā ne ?

Anna , 2011-04-04 17:01:02

Nepatīk, neapmeklējat to veikalu. Viss ir tik šausmīgi un briesmīgi, ārprāc, varbūt pašiem dzīves uztvere jāmaina un tad viss būs kārtībā ne ?

Anna , 2011-04-04 17:01:03

Nepatīk, neapmeklējat to veikalu. Viss ir tik šausmīgi un briesmīgi, ārprāc, varbūt pašiem dzīves uztvere jāmaina un tad viss būs kārtībā ne ?

Anna , 2011-04-04 17:01:04

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.
pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@yahoo.com~~V paldies.



Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 05:22:49

Laba diena Sir / Madam,

Vai jūs meklējat ļoti Genuine Loan? Par pieņemamām procentu likmi? Apstrādāti 3-6 darba dienu laikā. Vai jums ir pagriezts uz leju pastāvīgi jūsu bankas un citas finanšu iestādes?

Labas ziņas ir šeit! Mēs piedāvājam aizdevumus, sākot no $ 1,000.00 Min. līdz $ 5,000,000.00 Max. ar 3% procentu likmi gadā. Aizdevumi
attīstīt uzņēmējdarbību un konkurētspēju / uzņēmējdarbības paplašināšanai.
Personal Aizdevumi (Secure un bez tā)
Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
Consolidation Loan un daudz ko citu.

Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski un atcerēties jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu bažas.Pētījums būs pārliecināt jūs, Visas atbildes jānosūta Sabiedrības E-pasts .....: tombellong30@gmail.com
Vispirms vajadzīga informācija ir:
Vārds: ....
Uzvārds: .....
Pilsēta: ..........
Zip Code: ......
Valsts: ...........
Valsts: ..........
Dzimums: ..........
Dzimšanas datums: ...
Tālrunis: ........
Ģimenes stāvoklis: ..
Nodarbošanās: ......
Kredīta summa: ......
Lai aizdevums: ..
Aizdevuma ilgums: ........
Ikmēneša ienākumi: .....
Savu starptautisko caurlaide sporta vai vadītāja apliecība, ir:
Vai esat prasījis aizdevumu pirms (jā vai nē) ..

Ar laba vēlējumiem.

Nekas zaudēt, bet jūsu parādu un finanšu problēmas tiks pilnībā nokārtojušas!

Tom Bell , 2013-04-26 14:27:18

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet