Ēdināšana

Policijas Akadēmijā varat vairs neiet! Pēdējā laikā tur ir palicis ļoti negaršīgi.Es domāju par bāru.Alu ar vecu tirgo,nesmuki!

Liene , 2011-02-17 19:59:13

Kad cēla PA piebūvi, cerēju, ka ar laiku bistro virtuves daļa pārcelsies uz turieni un uz tā rēķina paplašinās ēdamzāli. Tā apnikuši tie mazie, nestabilie galdiņi, šaurība, lete pie loga, sēžot (stāvot) pie kuras, nemitīgi burzās garām pie ēdienu sadales stāvošie, aukstums no ieejas durvīm u.c. Tāda sajūta, ka saimnieks nav viesmīlīgs un vēlas, lai apmeklētājs ātrāk pamet bistro telpas.

es par ko citu , 2011-02-17 20:28:16

Malevs ar galvu točna nedraudzējas!Drīz tur varēs kārtējo humpalu taisīt!

Mairis , 2011-02-17 21:15:02

Jā,diemžēl,kvalitāte PA ir ļoooti kritusies.Gan ikdienā, gan klājot svinību galdus. Vēl jau aiz inerces daudzi pasūta svētku maltītes un galda klāšanu PA,bet kad ir izbaudijuši... vairs negribās. Nevar salīdzināt ar biznesa sākuma gadiem.

Ance , 2011-02-17 21:22:40

Nevar pat salīdzināt,kā bija gadu atpakaļ!!! Kā vairs nav,kas tevi normāli apkalpo,ta tur vairs nav ko meklēt!

Lievārdieši , 2011-02-17 21:27:37

nezinu, mani galda klāšana apmierina, uzņēmumā pasūtam galdus tikai PA, garšīgi, viss punktum.

joke , 2011-02-18 09:16:36

piekritu galigi kritas vis tur....gan eddieni,cik var tik ilgi to pashu dizainu turet utt...jau sen neesju vasara vel var ara iziet kur restorans sashliku ieest,bet ta fuj

ilze , 2011-02-19 20:01:16

Nu ne tikai šeit kvalitāte kritusies, arī "Ilzē"... var neiet.

Iveta , 2011-02-22 19:18:23

vecais blēdis Māris, ekspluatē, nemaksā ne algas, ne nodokļus :)

Ira , 2011-02-25 00:44:02

Jā,ja gribat iegūt psiholoģisku traumu,droši ejat pastrādā pie Māra,no Maleva firmas aizmuku cik ātri vien varēju....Ja kāds netic aizejiet paši un pamēģiniet...Domāju nekas nav mainījies...

Līga , 2011-02-27 06:57:42

tāpēc nevajag baroties kafejnīcās vai bistro, bet vienkāršā ēdnīcā! kā piemēram uz mālkalnes prospekta pirms krustojuma pie maximas. laikam tur ceptuve arī ir. eleganti, jo lēti, nepieklājīgi lēti un pietiekoši gardi! Ja manā pilsētā tāda būtu, es mājās gatavot varētu aizmirst!
Vēl jau PA gadījumā varu piebilst, ja cilvēks gadiem iet uz vienu un to pašu vietu, viņam agri vai vēlu tā pati kvalitāte sāks likties daudz zemāka. Tā teikt pieradums un paēdušai pelei, tie paši milti arī būs rūgti agri vai vēlu!

neogrēnietis , 2011-02-27 13:46:21

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet