Automazgātava pie Jaunogres dz-pārbrauktuves!

Jūsu (un auto) pieredze pie Arnolda un viņa sūda komadas?!

El , 2011-02-09 10:01:15

Man ir laba pieredze, joprojām braucu tur mazgāt auto, sūdzību un pretenziju nav.

linna , 2011-02-09 10:02:07

Gāž virsū ķīmiju uz nebēdu-sabojājot auto krāsu. Vārdu sakot-viss tur ir zem jebkādas kritikas!
Neiesaku nevienam normāla šoferītim, kurš rūpējās par savu auto, uz to GAGJUŠŅIKU braukt!

ar pieredzi , 2011-02-09 10:15:57

tev ierieba, skauž, vai konkurence? tur puskilometra attālumā ir vēl vismaz divas automazgātuves- izvēlies, ko vēlies!

to El , 2011-02-09 10:22:22

Vienīgais, kas tur ir tīri interesants-tas ir tie luksofori ārpusē..bet tā..tur nav ko noskaust, konkurēt vai noriebt-ieriebt :D Darbinieki-puišeļi, kas reāli paši nezin kas jādara un kā jādara. Vienīgi šļutenes prot turēt rokās!

El + , 2011-02-09 11:21:32

Es tur tīrīju auto salonu. Tīrīšana nebija diez ko kvalitatīva, bet visvairāk apbēdināja tas, ka bija noplēsts dekoratīvais suņuks, kas atradās uz priekšējā paneļa, diemžēl to pielīmēt atpakaļ vairs nebija iespējams. Kad jautāju, vai tiešām tas suņuks obligāti bija jānoplēš, lai iztīrītu, man neviens pat neuzskatīja par vajadzību atbildēt. Kopš tās reizes izvēlos citas auto mazgātuves.

žanna , 2011-02-09 18:08:52

L.god.El. Masinas raustisanas pec dzineja mazgasanas ir normala paradiba. Ja Jusu masina saka raustities pa celam no mazgatuves - nu atbrauciet atpakal, izputisim Jusu masinai to sadalitaju, tas ir paris minusu darbs, par to nav jamaksa. Bet ja Jus samaksajat 15 ls par so darbu kkada servisa - vel reiz ludzu - nu paradiet man to cilveku, kas no Jums panema so naudu par tadu darbu. Nemetiet nost klausuli, Jums nevajdzes maksat par benzinu, mes aizbrauksim ar manu masinu, nav tac problemu.Kada Jums starpiba kas atdos Jums so naudu ja Jus tiesam vinu samaksajat?

ar pieredzi - kimija vel butu nekas, bet vini vel udeni tacu lej virsu, bet no udens dzelzi ruse, to zin katrs berns.

mazgatuve , 2011-02-09 18:19:41

izveelies izteicienus,Tu pat tik nemaaki un nesaproti cik taa, Tava saucamaa "suuda" komanda.
mashiinas mazgaa puishi ar vairaaku gadu pieredzi,un nekaaadu suudziibu nav bijis.
pirms ved savu auto mazgaaat,apskati kaartiigi kaada vinja ir un kaads ir vinjass staavoklis.

to El , 2011-02-09 18:28:33

vienmēr būs pozitīvas un negativas atsauksmes,visiem labs nevar būt neviens....tā nu ,šai pasaulītē ir..
gadiem braukāju ,problēmu nav bijis:P

onka , 2011-02-09 18:49:49

Mazgātuve kā mazgātuve. Ja gadās individuāla problēma, tad gribētos dzirdēt, kas ir darīts vispirms ar pašu mazgātuvi - vai problēma ir risināta, jeb kārtējā persona, kas reālajā dzīvē - pilnīga nevaruļa, bet internetā - lielais varonis?

hmm , 2011-02-09 18:49:51

super moika,i kofe i 4aj,konfetki i ma6inka 4istaja-detki letom katajutsa na ko4elah-vsjo narmljno..

mama , 2011-02-09 19:03:07

jau 5us gadus braucu uz so automazgatuvi un nekad nekadu problemu nav bijis.
puisi kvalitativi dara savu darbu ,nu super

eds , 2011-02-09 19:11:45

narmalna mojka.kakije problemi neponimaju.
ocen haroso mojut masini 4ai kofe prosto klass

serijs , 2011-02-09 19:51:42

ja auto un krāsa ir veca,daudz reizes pulēta,tad čāļiem jāpaprasa lai mazgā bez ķīmijas! Zinu,no piredzes!

zinu , 2011-02-09 20:59:25

klausieties cienijama EL,Kundze,es esmu viens no tiem ta saucas "sūdu komandas "puikam,pieredze mums mazgat ir,un tas ka jums kaut kads puiselis kaut kada kreisaja autorserwisa apkasa jus,delj jusu leticiguma,nenozime ka visi ir tadi,un internets nau ta istaka vieta kur skaidrot attiecibas,es ari varetu jus tgd rupji sakot apdirst,tas ka jus makat pateikt,ka mes esam puišeli bez pieredze nenozime ka jus eaat uzreiz ar baigo pieredzi,luk daram ta,pameiginiet pati nomazgat savu sagrabejušo skarda bundzu.un tad parunasim kurs no mums ir spejigs tikai turet sluteni roka un kurs ko wairak ;) skatities jau nomalas jums ir viegli,bet pameiginiet kaut ko ari reali izdarit ;)

mojšiks caurā auss , 2011-02-09 21:47:51

Es strādāju šajā automazgātuvē, un šo neapmierināto kundzi arī vakar apkalpoju.. Daļēji atzīstu savu vainu notikušajā, bet arī no jūsu puses varēja būt brīdinājums, par to ka auto varētu rasties problēmas, parasti klienti, kas pārzina savu auto, tā arī dara..

Nu lūk vakar jūs atbraucāt ar savu sūdzību un pieprasījāt lai sedzam jūsu zaudējumus sakarā ar padarīto remontu servisā, jūs minējāt, ka divas sveces esot bijušas slapjas ar ūdeni - īsāk sakot noslīcinātas, tas nebija ūdens, bet benzīns. Jūs apgalvojāt arī, ka esot plīsusi kaut kāda trubiņa, kas nāk klāt karburatoram vai cilindriem, to jums esot teikuši servisā, kā arī īsti nevarat pateikt, kas tieši tas esot, jo no mašīnām neko nesaprotat.. Teikšu lūk kā es to redzu - jūsu auto tāda karburatora nemaz nav, jums ir tiešā degvielas iesmidzināšanas sistēma, kurai nāk klāt tikai metāla trubiņas, kurām ar spiedienu, pat nav iespējams tikt klāt. Domāju, ka bija tā jums sāka raustīties mašīna, jūs iespējams iebraucāt servisā, kur uzreiz meistari saprata, ka no auto jūs neko nesaprotat, un sastāstīja, ka esot plīsusi kaut kāda truba un līdz ar to tā ir jāmaina izmaksāšot 15ls - viņi tādu trubu pat nenomainīja, iztīrīja no mitruma aizdedzes sadalītāju, sveces un viss! Bet tad kad mēs mēģinājām risināt šo problēmu, piedāvājot jūs aizvest uz to servisu un noskaidrot visus radušos apstākļus - jūs vienkārši atteicāties un aizbraucāt prom!
Ja plīstu kāda truba, tad plīstu tikai dzesēšanas truba, nekas vairāk! Un tāpat tas ir maz ticams, ka plīstu, jo viņas rūpnīcā izgatavo pietiekami izturīgas, lai izturētu dzesēšanas sistēmas spiedienu un temperatūru!

Toms Paupe , 2011-02-09 21:51:26

Ļ

to El. , 2011-02-09 22:37:00

Ļoti cienījamā"intelektuālā" El!
1kārt pirms vediet auto(dzinēju) mazgāt pie Mums pārbaudīt,vai vismaz pajautātaj kādam,kas zin,kāds ir tās stāvoklis.
2kārt tas viss tika Jums vakar paskaidrots,bet laikam Jūsu smadzenēm tas nav pieņemams,vai vnk rupji runājot,ieberzāties un tgd taisnību meklējat i-netā.
3kārt izvēlieties izteicienus,labi vien ka Jūs tāds zelta gabaliņs esat padevies.


p.s.

tas,ka mēs strādājam par automazgātājiem vai automazgātuvē nenozīmē,ka neesam kulturāli un izskoloti,ko pēc Jums nevarētu spriest!

to El , 2011-02-09 22:44:33

Piekrītu tam-ka katram ir sava pieredze Jaunogres automazgātuvē.
Nu diemžel-man ir tā sliktā pieredze :( negribu ieslīkt detaļās, bet nu savu mūžu nekad uz turieni vairs nebraukšu un citiem arī neiesaku.

J.K. , 2011-02-10 09:22:28

Interesants fakts - tajā automazgātuvē darbinieki-"specializētie,izglītotie" automazgātāji mainās ik pa nedēļai. Vai nu gudrība spiež vai "regulāri" maksā labās algas?!

roly , 2011-02-10 09:35:53

"mojšiks caurā auss" (2011-02-09 21:47:51)
...gan izskatās dikti"izglītots"...:)))

k , 2011-02-10 09:40:36

Taisnību nenāku te meklēt :)
Kā jebkuram LV mierpilsonim, ir viedokļu izteikšanas brīvība un nenāk par ļaunu to izteikt arī sabiedrībā. Kā nu redzam, neesmu vienīgā Jūsu kliente, kas pēc Jūsu pakalpojuma saņemšanas, ir aizbraukusi „neapmierināta” ar saņemto pakalpojuma līmeni/veikumu.
Un man NAV jābūt auto uzbūves ekspertei un kur nu vēl „izglītotai automazgātājai”, jo tādiem ir jābūt jums-kas sniedz šo pakalpojumu. Katrai profesijai ir sava specifika...
- Jūsu pienākums bija brīdināt mani par to, ka no motora mazgāšanas ūdens var saiet tādas vietās, ka auto var raustīties un gala rezultātā vispār neiet.
- Jūsu pienākums bija pārbaudīt tās sveces vai kādas tur citas auto detaļas, lai pārliecinātos, ka nevajag izsūknēt tur atrodošo ūdeni.

Padomājiet loģiski, kā es –NEPROFESIONĀLA AUTOMAZGĀTĀJA varu Jums pēc motora mazgāšanas teikt: „Vai ūdeni izsūcāt no visām 8 svecēm”??!

Vēlu Jums daudz,daudz, daudz apmieirnātu klientu! :)

El , 2011-02-10 10:55:27

el nespēj atzīt arī savas kļūdas? automazgātuvē mazgā auto,nevis pārbauda kas ir/nav vecs,salauzts,nedarbojas vai jāmaina...tam domāti servisi,kuri tieši tādas aitas kā el apčakarē un piebāž pilnas ausis ar sviestu. un cik blondai ir jābūt,lai kaut minimālu zināšanu nebūtu par savu auto ar kuru ikdienā pārvietojas? vismaz to pa kuru vietu pilda degvielu auto to el zin? varbūt degviela beidzās,tāpēc auto raustījās un pārstāja braukt? :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

nekāda sakara ar automazgātuvi , 2011-02-10 11:10:25

gribētos zināt kas tas par auto ar 8 svecem..
gan jau kkads lielais amerikanu auto ar 4 litru v8 dzineju vismaz, tad tur tiesam nav ko brinities par svecem..

Andrejs , 2011-02-10 11:33:10

Neiet runa par to, lai automazgātājs pārbauda-kas auto salūzis, kas jāmaina vai kas jāremontē!

Dunduk, iemācies lasīt nevis starp rindiņām, bet visu! :D

lasi divreiz! divreiz! :D

nesakarīgajam , 2011-02-10 11:36:03

Njaaa, tauta cepjaas ne pa jokam!
Skatamies - auto tika prasits nomazgāt dzinēju priekš TA. Komanda saspļauj saujās un tik mauc ar spiedienu pa motortelpu. 100% ka ne pirmā reize ka motors tiek "aizliets", protams, vieglā formā. Tātad - vai profesionālajai komandai nebūtu laiks saprast, brīdināt par iespējamo problēmu, vai vēl labāk - nu nebāzt to spiedienā esošo ūdeni uz sadalītāju, svečvadiem uc. elektor kastēm, jo ir pilnīgi skaidrs, ka motora mazgāšana priekš TA ir noskalot bloku no eļļas traipiem, lai mazāk iespeju pie kā piekasīties.
Principā viss ir gaužām vienkārši, TIKAI ir jāpadomā pirms dari. Tā teikt - klients ir vērtība nevis brīvā laika aizņemējs.
Tā teikt - domajiet pirms dariet!

Hu , 2011-02-10 11:52:31

Vienmeer buus tadi cilveki,kas aizbrauks pec masinas nomazgasanas apmierinati vai ari neapmierinati.
ta tas ir bijis vienmer un paliks ari.
visi mes daram savu darbu,un ja kads ar padarito nav apmierinats ir ari citas vietas kur var nomazgat savu auto.tikai vai tas citas vietas Ogree mazga labak ,tas jau ir cits jautajums.

taa tas ir , 2011-02-10 15:26:50

Viennozīmīgi es par to, ka (šajā gadījumā) meitenei ir taisnība! Automazgātāju komandai vajadzēja brīdināt par iespējamām problēmām ar motoru, it sevišķi, ja vēl tika minēts, ka dodas uz tehnisko apskati.

Es par taisnību-par El , 2011-02-10 18:36:20

Viennozīmīgi es par to, ka (šajā gadījumā) meitenei ir taisnība! Automazgātāju komandai vajadzēja brīdināt par iespējamām problēmām ar motoru, it sevišķi, ja vēl tika minēts, ka dodas uz tehnisko apskati.

Es par taisnību-par El , 2011-02-10 18:36:20

ka tur ,lai butu vai nebutu ..man tur patik,gadiem braukaju un neko sliktu nevaru teik pagaidamt-tikai labu!

savejais , 2011-02-11 16:28:18

Sorry, nebiju valsti, nebija iespejas izmantot internetu, tapec ari nebija iespejas piedalities saruna uzreiz.

to El - Taisnību nenāku te meklēt :) - nu bet protams, Jus nacat atriebties par to, ka neiedevu Jums 15 Ls lai Jus mani vairak nesantazetu. Man tac bija nekauniba paprasit kam tiesi maksat un par ko. Tatad par samaksu servisam Jus jau aizmirsat?

Kā jebkuram LV mierpilsonim, ir viedokļu izteikšanas brīvība un nenāk par ļaunu to izteikt arī sabiedrībā. - sai gadijuma diezvai, jo Jus tac braucat virsu konkretaj mojkai un konkretam personam, pati budama anonima El. Ja man, pienemsim, pietiktu neprata nopublicet te ierakstus no kameram ar situaciju ar Jusu piedalisanos, Jus, domaju, uzvestos savadak. (nu ja, man tur ka kazino – viss zem kameram).

- Jūsu pienākums bija brīdināt mani par to, ka no motora mazgāšanas ūdens var saiet tādas vietās, ka auto var raustīties un gala rezultātā vispār neiet. - kada veida? Jums par maz ar rakstito zem cenraza? Pirms motora mazgasanas mazgatajam ir japanem tabureti, jauzkapj uz ta un jaizlasa lekciju? Domaju ka Jus neesat daudz vecaka par mani, tapec situacija, kad stulbumu noved absoluta manas paaudzes cilveks, man liekas ne visai normals. Amerikanu filmu iespaids?

- Jūsu pienākums bija pārbaudīt tās sveces vai kādas tur citas auto detaļas, lai pārliecinātos, ka nevajag izsūknēt tur atrodošo ūdeni - ja Jus pielaidat un aizbraucat ar savu auto, ir loti maza varbutiba, ka masina jau pa celjam saks raustities pec motora mazgasanas. Jus man piedavajat jaukt katru masinu ara, jo videjii 1 reiz 5 gadu laika trapas kliente santaziste? Ja godigi - Jums ta Jusu masina vispar raustijas vai Jums vienkarsi dazreiz ir slikts garastavoklis?

Kā nu redzam, neesmu vienīgā Jūsu kliente, kas pēc Jūsu pakalpojuma saņemšanas, ir aizbraukusi „neapmierināta” ar saņemto pakalpojuma līmeni/veikumu. - mojka tikko nosvineja 10 gadus, uzskatu ka pec tik resna trollinga tik mazina pilsetina mana darba novertejums nav nemaz tik slikts.
Vēlu Jums daudz,daudz, daudz apmieirnātu klientu! :) – ziniet, tik tiesam mils paldies par bezmaksas reklamu.

Andrejs - gribētos zināt kas tas par auto ar 8 svecem.. gan jau kkads lielais amerikanu auto ar 4 litru v8 dzineju vismaz - nu protams ka ne. Mani klienti ir mani klienti, kadi vini nebutu, - tapec varu teikt tikai ka tas bija vecs mazins europietis . Bet tada vecuma izcelsmes valstij vispar nav nekadas nozimes.
Hu – Tā teikt - domajiet pirms dariet! – Jusu domasanas limenis iedzen mani koma. Tur augstak vel viens gudrs uzrakstija tada pasa limena banalitati – ‘’lasi divreiz! divreiz! :D’’ – soreiz - doma divreiz, divdesmitreiz.

P.S. Rit vai pec paris dienam, - ka bus ar laikiem, es uzrakstisu ‘’pamacibu’’ klientiem ka un ko darit mojkas, domaju ka daudziem bus interesanti.

Mazgatuve, Rolands , 2011-02-15 01:51:37

Normāla mazgātuve. Cik mazgāju, nav bijušas nekādas problēmas.

Matīss , 2011-02-15 17:40:48

:D OOO, kā cītīgi sperojās abas puses, aizstāvot savu viedokli :D Tīrā anekdote ar jums!

Protams, katram sava pieredze TUR, ar to jau jārēķinās jebkurā gadījumā. Tur kā laimes spēle-kā kuram klientam paveicās.
Šajā gadījumā meitenei nepaveicās. Kāpēc? Tāpēc, ka vnk cilvēciski puikas nevarēja pabrīdināt, ka mazgājot motoru pastāv iespēja, ka auto var niķoties.
Mana sieva arī nemaz to nezin un viņai nav pienākums to zināt, tāpēc jau ir darbinieki, kuri klientu taču negrib apbēdināt, t'paēc jau var iepriekš pateikt būtiskāko-par iespējamām sekām!

kaspis , 2011-02-17 09:22:35

motoram nebija nekaadas vainas peec klientes aizbrauksjanas..
mashina tika iedarbinaata ,ja taa nebuutu no motora tiktu izpuust uudens bet taakaa kundze aizbrauca,nekas nebija jaabriidina
mashiina pat nenoraustiiajas,,,kaa var zinaata ka taa bija automazgaatuves vaina? varbuut kkas cits notika bet tgd vainu gaazh tai komandai kas straadaa automazgaatuvee
tas ir tas pats, kas cilveeks aiziet pie friziera,paparasa lai nogriezh matus vinjam nogriezh matus un cilveeks saka frizierim,kapeec jus man nepateicaata ka man ir sirmi mati?!
luuk tas ir tas pats piemeers
un automazgatuve zem cenraazha ir skaidri uzrakstits administraacija pec dzineeja nomazgaashaans atbildiibu nenes bet paliidz tos iedarbinaat.

kaspim , 2011-02-17 12:56:08

Neiet runa par to, lai automazgātājs pārbauda-kas auto salūzis, kas jāmaina vai kas jāremontē!

Dunduk, iemācies lasīt nevis starp rindiņām, bet visu! :D

lasi divreiz! divreiz! :D

nesakarīgajam , 2011-02-10 11:36:03

el taču bija pirms tam servisā,kāpēc servisam nebrūk virsū par to,ka serviss nebrīdināja,kas var notikt ar motoru mazgātuvē!!!!!!!!!! par servisu jau aizmirsa?

nekāda sakara ar automazgātuvi , 2011-02-23 10:59:28

Vedu uz turieni savu veļuku mazgāt pēc sacensībām, nevaru sūdzēties patīk kā strādā.

Janis , 2012-03-03 13:09:59

mazgāju šaja mojkā 5gadus savu mašīnu pēc brauciena no laukiem nebija nekādu pretenziju līdz šim brīdim.pēc sejām redzu ka nomajnijās komanda un sākas problēmas.es atbraucu no laukiem mašina ir balta no dubliem,vinu nomazga ar visu ķimiju pa nepilnām 5 min pat smilti nenoskalo mašina no rīta kad abžūst paliek balta gandrīz ka bija iepriekš. aizrādiju pateica ka mana mašina veca(4 golfs)un nezinu kapēc ka krāsu sabojāja asvalts.es pateicos un nepaliku klausities muļķibas par asfaltu. pecpirmās tādas proceduras mana mašina palika tumši zilā krāsa pec 2 dienā kad lija lietus.sanāk mašinai un asfaltam un krāsai nau nevainas bet ar komandu ir problēmas un lietus strāda pa velti.itog es meklēju jaunu mojku ļoti žēl jo skaitiju sevi par patstāvīgu klientu čajus vienmēr pujšiem atstāju, a mani pat ar kafiju necienāja.

svetlana , 2012-03-21 20:46:46

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet