Bedres,ierakumi,sauc kā gribi.

Dārgais Ogres pilsētas iedzīvotāj(-ja). Kopīgiem spēkiem un mītiņiem Mēs varētu panākt pārtraukt šo murgu un lūgt savest beidzot Brīvības ielu kārtībā pēc iespējas īsākā laika periodā. Kaut kas šausmīgs notiek. Braucu ik dienu ar auto gan centra virzienā, gan uz Kartofabrikas rajonu. Mans auto lūzt acu priekšā,skumji noskatīties, riepas pārsistas, zīme 30km/h nelīdz, jo braucot diennakts tumšajā laikā un nelabvēlīgos laika apstākļos, pie intensīva slapja sniega, vai lietus, lielās bedres vnk.nav pamanāmas.Bedres veidojas viena aiz otras un pa skaitītām minūtēm. Centos braukt akurāti, lai taupītu sava auto lielisko stāvokli arī turpmāk. Tas neizdodas:(
KANALIZĀCIJAS darbi - atvainojos par izteicieniem bet man ir jāsaka, šis loderu bars, kurš uzsāk darbu stipri pēc 9.00, tad izvelkot pīpi pakasa pauri un it kā uzsāk darbu...,bet te nu jau 12.00 un katrs sēž savā nostūrītī un izbauda sarūpēto pusdienaslaiku kurš ieilgst stipri aiz 13.00 Nu ko, pusdienas ieturētas sākam darbu....Oi! un te nu re kur jau 16.00 Bobcat jau iekrauts piekabē un nu jau jāsteidz mājup. Kāda vaina darbam,galvenais kad viņš ir.Tas nekas kad neiekļaujamies termiņos.Pagarinās taču.
Kas par to atbild?
Domnieki! Kur jūs skataties? Kāpēc Mums jālauž savi spēkrat,i kādu nevīžību dēļ????
Vai kāds apmaksās servisa pakalpojumus un laiku ko mēs pavadām, lai atkal būtu zirgā?
Es vēl neierunājos par gājējiem...
Ikdienā kur traucas cauri liels skaits automašīnu,,ceļš,,ir vnk.fenomināls

. , 2011-02-08 16:23:55

turpini vien te pukstēt, gan jau ka nevienai iestādei neesi vēstuli, vai iesniegumu raksījusi !
kaut vai ziņu dienestam būtu uzraksījusi BezTabu, tautas balss utm.

ogrenietis , 2011-02-08 16:34:29

gan jau pat nemaz ezini, kur jāiet, lai iesniegumu rakstītu, vai telefona nummuru, uz kuru var zvanīt un sūdzēties par kohēzijas darbu nekartībām ! ! !

ogrenietis , 2011-02-08 16:53:18

rikojiet kads piketu!ja nebus darba laika - es ari piedalisos!tas tiesam ir arprats, kas daras Ogre!

rose , 2011-02-08 17:11:56

domnieku auto remontus tak apmaksa valstss. nu i atbilde

ja ja , 2011-02-08 17:40:18

ir ir kas jadara. Ilgi tā vairs nevar. Varbūt ir vērts tomēr kādu piketu uzrīkot ja reiz uz rakstiskām ziņām nereaģē.

Kristaps , 2011-02-08 17:44:45

paraudat spilvenā un leikaties mierā, tāpat te ņaudot neko nepanāksiet ! ! !

ogrenietis , 2011-02-08 19:53:10

Protams ka te ņaudot neko nepanāks, bet varbūt izdosies nopūlcint līdzīgi domājošu cilvēku pūli kas būs gatavs iet un darīt!

Kristaps , 2011-02-09 00:07:23

Streiks paredzams šo piektdien.Plkst. 9.00 tiekamies uz Brīvības ielas sākot no Kalna pr. un Brīvības krusta līdz pat Brīvības un Loka ielas T veidniekam. Streika laikā: paceļam spēkratus uz dankrota un nelaižam cauri transportu, jo bedrēs tika un tiks pārsistas riepas un bojāta ritošā. Gaidot atbildīgās ,,sejas,,.
Kuri nav vienaldzīgi un ir ieinteresēti, tiekamies uz Brīvības ielas šo piektdien. 11.02.

. , 2011-02-09 09:17:33

ceļš ir katastrofāls.Kāds no domes ir bijis apskatīties?

mm , 2011-02-09 16:19:36

Jā, priekšsēdētāji Henrijs ar Viesturu tur iegriezās, un drīz sāks risināt problēmas kas ir saistītas ar bedrēm.

Stindzis , 2011-02-11 15:01:05

Lieku lodāmuru sildīties.

Jaunais Šerifs , 2011-02-11 15:07:28

Man ar paris draugiem ir laba ideja. Aizbert kaut paardesmit bedres. Un pieaicinat Tautas balsi, Nekaa personiga. Un tad, kautkas iespeejams mainiisies,muusu miilajaa pilseetaa Ogree

dusmigais , 2011-02-22 21:22:20

Vai tad bez zurnalistiem vairs nevienu bedri nevares pilseta aizbert un nevienu ielu sataisit - ka tik kas, ta uz Bez tabu vai Tautas balsi. Visi bara uz domi

Dita , 2011-05-24 16:47:24

Hello,

Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai izpildītu savu sapni par būtisku biznesam? Vai jums šobrīd ir nepieciešama aizdevuma iegādāties savu sapņu māju? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai kāda cita iemesla dēļ? Vai jums ir pagriezts uz leju, jo to augsto tarifu banku un citas prasības? Tad uztraukties nav more.We piedāvājam biznesa aizdevumu, parādu konsolidācijai aizdevums, hipotekāro aizdevumu, personas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, lauksaimniecības kredīts, celtniecību un visa cita veida aizdevumu ar 3% gada procentu likmi.

Sazinieties ar mums tagad vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem.
pa e-pastu edward_harryfinancefinanceplc@ yahoo.com~~V paldies.

Sveicieni,
Edward Harijs

Edward Harry Finance Plc , 2012-07-19 05:18:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet