Nepilngadīgo nakts dzīve!

Mēs esam šokā par Bermudu, telpas ir pārbāztas ar apsargiem ,bet neviens tur neievēro, ka apkārt skraida nodzērušies mazgadīgie, un neviens par to neliekas ne zinis, piever acis un staigā tālāk, par ko maksā to arī dara!!
Bārmeņu līmenis arī nav kompetents, cenas dzērieniem mainās katru minūti, augšā dzērieniem ir tāda cena, noejot lejā, tam pašam dzērienam jau ir cita cena, pieejot pēc 20. min pie cita bārmeņa jau ir cita cena tiem pašiem dzērieniem, būdams tāds populārs klubs kā var šitā uz šito visu pievērt acis??
Ja, tādā garā viss turpināsies, tad noteikti atkal viss ieies vecajās sliedēs, kā pagājušgad, kad uz turieni vairs neviens pilngadīgais negribēs iet, jo apkārt vien skraidīs pielējušies sīkie!!!
Brīnos kā neviens pieaugušais vēl nav sacēlis lielu skandālu!!!
Un par darbiniecēm, lielākā daļa tur ir nepilngadīgas, varbūt tapēc tur ir tāds mazgadīgo apgrozijuma līmenis!!

A+A , 2007-01-09 15:09:00

taa gan ir ar to Bermudu,bet ja nepatiik,neviens jau Tev neliek turp doties!!!

smaids , 2007-01-09 15:58:03

Tā ir, mazie lai vēl guļ mājās un paaugas, jo tomē uz afišām ir rakstīts no 18 gadiem ,bet diemžēl to neviens neievēro!!! Ogrē jau tā nav nevienas vietas, un tā kuras ir tā pat piesārņo mazie!!!

Dior , 2007-01-09 16:28:14

Jā priekš bērniem Bermudā varētu notikt "Dienas tusiņš " :D ar pieniņu :D un saldo salmiņu zobos :D

Lacosta , 2007-01-09 16:35:53

Džekiem jau nav iebildumu, pilndadīgas pakaļas vai nepilngadīgas!!!

A+A , 2007-01-09 16:43:24

Ghh.. manai meitenei katru reizi Tur prasa pasi uzraadiit neskatoties uz to ka vinjai jau labu laiku ir virs 18. Manupraat tur tomeer cik nu iespeejams cheko dokumentus. Apsardzei, kas ir kluba iekshtelpaas manuprāt nav jāpārbauda vēlreiz kādam dokumenti, bet gan jāseko līdzi lai kāds apdzēries (un šeit bīstamāki ir nevis 18-20 gadīgie, bet gan 25-30gadīgie) nesāk jandāliņu.

Par bāru gan taisnība :D Es vienu vakaru RedBul nopirku gan pa 1Ls gan pa 1.5Ls :D Un arī par cigarētēm ir gadijies, ka bārmenis paprasa vairāk nekā uz marķējuma rakstīts :D

Bet nu smaidam taisnība... ja nepatīk tur, var neiet :) Protams, ka ar šādu darba stilu agri vai vēlu reti kuram tur patiks iet, bet ja godīgi, man tur patīk 8)

Matīss , 2007-01-09 17:02:17

Cheko tikai tiem kuriem jau ir sen pāri 18, bet tiem kuriem zem 18 vispār neprasa! :p

A+A , 2007-01-09 17:05:13

Nezinu... es siikos pamanu tikai tad ja vinji tieshaam ir paaraakaa vairaakumaa, bet taa kaa es neeju copeet, bet eju kopaa ar savu sievieti un varbuut arii draugiem vnk atpuusties savaa kompaanijaa.... nu netraucee mani tur neviens. Bet ja planee virsuu, tak pats var miilji liidz apsardzei aizstumdiit ;)

Matīss , 2007-01-09 17:10:05

Tu varbūt viņus aizstumsi, bet es diezvai, un tomēr viņi ir vairākumā!!! :p

Dior , 2007-01-09 17:22:39

Bermuds vienkārši SMIRD. Tur nav ko darit, ja vien tava vakara plānos neietilpst nokniebties ar kadu narkomanu.

Bijusi bermuda darbiniece , 2007-01-09 17:30:57

:D Taa arii nesapratu... tur mazgadiigie vai narkomaani tusee? :) Pie kam... Tu laikam runaa par tiem kas klubus izmanto kaa bordeljus, kur izveeleeties shajaa gadijumaa Ogres caurumus?! :D :D :D

Matīss , 2007-01-09 17:35:30

Kas vispar vel uz to pritonu iet?

Liene , 2007-01-09 17:37:23

Gan vieni gan otri. Staiga tu tadi 17-gadigie, apšņaukušies, pec acim pilnigi var redzet. Ja patik ar tadiem viena vieta atpusties, uz priekšu.

Bijusi bermuda darbiniece , 2007-01-09 17:51:51

Bermuda ir tikai parsvara KRIEVI. Krievu beibes bermuda jau pašas krutakas Ogres caurumienes, katram latvietim pakal skrien.

Marija , 2007-01-09 17:54:04

Par to domu - apšņaukušies... ja man kaads parādītu kādu klubu, kur tādu nav, es ar lielāko prieku pat 20Ls par ieeju maksātu! :)

Matīss , 2007-01-09 17:54:57

īstenība katrs iet uz klubu sava prieka peec, dazzi tiessam ,lai nokniebtos, citi ,lai piedzertos , sakautos utt. un tas nav atkariigs no kluba nosaukuma ssajaa gadiijumaa. Tas pats notiek ari Rīgas "Krutajos klubos" :)))

Lacosta , 2007-01-09 17:57:15

Nu visos klubos +, - ir vienāda atmosfēra, visur būs gan sanarkojušies, gan dzērāji, gan cauruma meklētāji!!!
Liene...uzkurieni tad Tu ej????

Dior , 2007-01-09 18:01:52

Liene ada zeķes mājās

Matīss , 2007-01-09 18:09:41

Matīs, Tu ļoti uzkrītoši veic Bermuda aizstāvības kampaņu. Bet es vienreiz biju TUR un sapratu , ka tas nav priekš manis, bet dzirdu par šo'' bedri'' nu ļoooti sliktas atsauksmes.

LLA , 2007-01-09 20:47:10

LLA: rakstīt iemācies un tad kaut ko dirs! Mans vārds raxtās ar 2 's' ;)

Neko neaizstāvu. Pēc tautiešu nostāstiem: LaRocca - vieni kokaīnisti, Essential - atkal kokaiinisti, Nautiluss - visi vecrīgas narkomāni, Studio 69 - mauku māja... godīgi sakot vairs nezinu, kur tad lai eju izklaidēties :( visur tikai maukas un narkomāni :(

Matīss , 2007-01-09 20:58:26

Matīs, iemācies latv. valodas gramatiku( uzrunas formu), bet īstenībā , Tavs līmenis man ir skaidrs.

LLA , 2007-01-09 21:06:29

:D:D:D
Rej vien suniit ...karavāna iet tālāk ;)

Matīss , 2007-01-09 21:13:42

Kāpēc Tu esi tik agresīvi noskaņots?

LLA , 2007-01-09 21:36:18

Būšu kā šķīrējtiesnesis. Matīss raksta ar 2 ss, bet, ja tā ir uzruna, tad ar vienu s. LLA Tavu vārdu pareizi uzrakstīja, jo Tevi uzrunāja. Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Cerams, ka neapvainojies!:)

Mince , 2007-01-09 21:39:59

Kas Jums bljin dariit nav ko??? Es jautaaju (atkaartoshos):"LaRocca - vieni kokaīnisti, Essential - atkal kokaiinisti, Nautiluss - visi vecrīgas narkomāni, Studio 69 - mauku māja... godīgi sakot vairs nezinu, kur tad lai eju izklaidēties :( visur tikai maukas un narkomāni :( " Un neprasīju ne privātstundas gramatikā, nedz arī pieprasīju šķīrējtiesnesi!!! Pieprasu atbildi... kur nav mauku un narkomānu!? 8)

Matīss , 2007-01-09 23:32:23

interesanti tur pasvaldibas policija kadreiz reidus ir veikusi, nu ta profilaksei?

reba , 2007-01-10 00:04:01

Pāris reizes reidi ir bijuši.... formās tērptie iziet cauri pirmajam un otrajam stāvam, itkā nopietni noskatās, un tas arī viss....

...... , 2007-01-10 09:23:39

pare laimi Essential, La Rocca un Nautilus nav vienīgie klubu Latvijā, ir klubi, kuros nekaujas, kuros var normāli izklaidēties bez nepilngadīgo klātbūtnes, un kuros apkārt nav narkomānu, es tādus zinu, bet citiem neteikšu, lai nevelkas uz turieni un nepiesārņo vidi:) Bet par Bermudu - zem katras kritikas.. ja klubs laiž debesīs starus, tad viņš man derdzas, tātad arī Bermuds derdzas, derdzas arī apmeklētāji, kas nākot no kluba izposta Bērzu aleju. Diemžēl Ogrē nav normālu klubu, kur atpūsties, un pat visā Latvijā šādus klubus varētu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt. Dodiet man ieročus un licenci nogalināt, es izšaušu Ogrē urlas!

laimonis , 2007-01-10 10:20:59

atkārtošana zināšanu māte.. tik pat skumji skati arī Ogrē ļoti biezi pa pieturām un soliņiem.. http://fishki.net/comment.php?id=16324

onjons , 2007-01-10 10:33:59

darbinieces nav nepilngadīgas! (kas tas par sviestu?) !

neesmu darbiniece , 2007-01-10 11:34:29

es tur eju padejot. un neskatos tik ļoti zem kājām - mazgadīgi vai nē. man vairāk traucē apdzērušies veči, kas nevalda rokas. ja mazi bērni grib nodzirdīt savu ķermeni, mani tas neuztrauc. ja es satraucos par sevi, tad tikai par savu drošību šad un tad, bet ne vienmēr jūtos apdraudēta-varu pavisam mierīgi atpūsties. bet bermudā noteikti jūtos labāk nekā essential, kur esmu izlikta apskatei ārzemju krāniem.
"bārmeņu līmenis nav kompetents"-ko tas vispār nozīmē? bārmeņi grib uzvārīties (tā varbūt pareizāk), bet atrisini to tā- es vislaik pie viena bārmeņa un viņš nemainīs cenas vislaik. arī pērkot divus dzērienus-sev un vēl kādam-sanāk lētāk.
ogrē bermuds ir vienīgā normālā atpūtas vieta naktsdzīvei (melnais kaķis pat nestāv klāt).

a , 2007-01-10 11:42:41

Ir gan nepilngadiigas. Nu no viena puses, 16-17 gadigai cacai nav probleemu straadaat par oficianti (vasaraa Vip zonas apkalposhana), tomeer shokee, ka vinjas biezhi vien straadaa ar alkoholu - gan kaa baarmenes, gan dazhaadu dzeerienu prezentaacijaas.

Bubulis , 2007-01-10 17:33:37

Piekrītu laimonim, bet Matīsam jāpadomā kāpēc viņš izklaidēm izvēlas tādas vietas, kur , citēju,''tikai maukas un narkomāni'', man gan ļoti reti nākas tādus satikt, jo laikam izvēlos citas izklaides vietas.

LLA , 2007-01-10 23:05:27

apsargi gan jociigi tur,jo man 24 vecam cilveekam pieprasiija dokumentus un negribeeja laist iekshaa,tajaa pashaa briidii garaam aizstreipuljo beibe augumaa- nu liidz nabai man..un interesanti atlasa cilveekus,kurus mest aaraa-tjipa kuriem vinjupraat tusinjs ir beidzies..kaadreiz veel kad bija vecaa bermuda "apkalpe" apsargus daudz biezjaak vareeja maniit zaalee un sekojot liidzi..bet tagad-viiri kaa briezji,bet jeegas no vinjiem nekaadas..:)

kate , 2007-01-11 14:01:43

man bermudā patīk,jo tur var labi izklaidēties un man neinteresē vai oficiantes ir nepilngadīgas vai nē,galvenais lai labi veic savu darbu!
apsargi ar nav tik melni kā viņus mālē,bet pilnīgi bez vainas ar nav,tagad viņi ļoti strikti skatās dokomentus un cenšās visu pārraudzīt,bet šad tad jau kaut kas var paskriet garām.
kate-ne visi cilvēki ir gari,man ir azīstama meitene kura ir 1.50m un viņai ir 22 gadi,bet pēc skata vairāk par 16 neiedos,tā,ak pēc auguma neko nevar spriest....
neviens jau neliek tur iet....
man šķiet,ka ar katru reizi tur sāk palikt ar vien labāk un labāk!

runāt māk visi , 2007-01-21 10:39:57

nu tad jau kaut kaa taa sagadiijies,ka lielaakai daljai no bermuda apmekleetaajaam daba ir taa apveltiijusi ar jaunaviigu izskatu,ka nu labi gribeedams tos pashus 16 iedot nu nevar..un tu-runaatmaakvisi-es arii meedzu aiziet uz turieni un nekriitu panikaa par visaadaam nejeedziibaam,nekur nav perfekti un ir arii daudzi plusi shai vietai..shinii diskusijaa izsaka savas domas..un neviens man neko nevar likt-paldies par ieteikumu,izveeleeshos pati,ko dariit..:)

kate , 2007-01-21 11:30:32

nja kkas ar dokumentu parbaudi nav ok, nepilngadigie tiek ieksa, jo drosi vien tur strada kadi pazinjas!!!

grishaaa , 2007-01-21 13:53:35

jus nemakat iejustie citu adas...jus tikai makat pieprasit lai butu kas labaks,bet neko vairak...nju ja man jau ir 18,bet man netrauce ja kads kuram nav 18 iesmauc ar citu pasem ieksa!!!!to tapat nenoversis...ta ka dargie vecaki jus pasi vien esat vainigi ka paliazat nepilngadigu bernu tusetie,bet nezinat kur vins isti ir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja bernam butu kaut cik stingri vecaki tad berns tur pirms 18 tur neielavitos ieksa!!!!!!!!!!!=d

nja , 2007-01-29 15:03:04

"Piekrītu laimonim, bet Matīsam jāpadomā kāpēc viņš izklaidēm izvēlas tādas vietas, kur , citēju,''tikai maukas un narkomāni'', man gan ļoti reti nākas tādus satikt, jo laikam izvēlos citas izklaides vietas.
LLA , 2007-01-10 23:05:27"

Kaads laikam tomeer lasiit nemaak :D Es nekur nemineeju, ka es vinjus redzu, jo neeju tuseet ne ar vienu citu, kaa tikai ar savu kompaaniju ;) Es prasiiju kur taadu nav, izrietot no vispaareejaas diskusijas, peec kuras sanaak, ka visur ir TIKAI mazgadiigie narkomaani un maukas.... lai gan nekas... ar laiku arii lasiit iemaaciisies ;)

Matīss , 2007-02-05 13:08:47

Neesu tur bijis un pat netaisos uz turieni.Stulbi.Tur ej vieni un tie pashi. Kaads tolks iet un skatities uz Krutaam urlaam, visi teelo no sevis baigoos, 90% nav pat 20. kas par klubu taadu. tur visi iet lai uz -10 nedzeert. kaada var buut atpuuta kad ir klubs ir .. ''piesarnjots'' (es runaju par cilveekiem kuri tur ej). Man galiigi bes shitaadi klubi. labak pat maajas filmu noskatities nekaa aizieet klausiit stulbo muuziku no super dj-iem un paljiit uz stulbiem chuvakiem :/

:P , 2007-02-15 23:03:37

Peedeejaa laikaa abi ar draugu apmekleejam Bermudu katru sestdienu...mums tur patik.UN NEBUT NEESAM NARKOMANI!Ir jaaprot atpuusties.Muuzika tur ir visaam gaumeem.Pirmajaa zaalee apmekleetaaji var izlociit vairaak kaulin,us;otrajaa zaalee-laba krievu muuzika...un ja veelas,tad var iet arii uz treso zaali!
Tur ir pieklaajiigi baarmen,i un stingra apsardze.Saaks vairaak kaads klaniities pie baara letes,tad apsargs paraadiis vin,am durvis!!!
Klubos jauniesi iet -lai ieguutu jaunus draugus,atpuustos!
Un stulbs apgalvojums,ka tur ir tikai maukas,narkomaani....utt.
Bermudaa administraacija un citi darbinieki,viesi....censas,lai jums neapmierinaatajiem buutu veeleesanaas iet arii citreiz!!!Regulaari tur dejo gan puisi,gan meitenes-prieks skatities!Tiem izsalkusajiem puisiem nesen bija noorganizeets striptiizs....
Takaa neesiet taadi ign,as un drosi ejiet izklaideeties!Jums nav jaaskataas,ko dara citi...galvenais,ka jums ir labi.

MADARA , 2007-02-21 16:29:31

siveeni!!atdodiet manus komentaarus!!!tad,kad uzraksta ko labu,tad ar steigu jaaidzeesh???

kate , 2007-02-22 22:17:30

Ahahaaaa Madara! atljaushos palabot! - krievu muuzika NEVAR būt laba!!!

Kataklizma , 2007-02-27 12:39:46

Jaa taa tieshaam ir apsargi pieprasa dokumentus kam jau sen paari 18!Mazgadiigie pie ieejas paprasa kaadam kam ir jau 18 lai ienes kurtkas lai nepilngadigas var tikt ieksha,pasakot ka kutkas atrodas garderobee.

Ievinja , 2007-04-02 23:46:12

cik cilveeku tik viedoklju...par mazgadiigajiem taisniiba, bet ziniet...atceramies, kad pashiem nebija 18...jaa, fakts kaa taads arii, ka nepilngadiigas meitenes mieriigi var straaadaat tur par oficianteem...ja godiigi, man smiekli naak par tiem cilveekiem, kuri saka, ka bermuds smird utt. - nju tachu tad neejiet un vispaar nedomaajiet par Bermudu...es piemeeram neesmu ne narkomaane, ne kkaada leetas uzvediibas meitene...es uz turieni eju dejot, vienkaarshi atpuusties...mani neinteresee, ka kaads tur ripas sarijies...man tachu neviens neliek ar taadiem tuseet...katrs dara ko grib...un ar baarmenjiem visu cienju...ja Tu pret vinjiem normaali ar cienju iztureesies un neapmierinaats nekurneesi pie letes, arii vinji Tev kljuus par draugiem un apkalpos Tevi ljoti labi...Vienmeer jau visi grib tos miinusus atrast, tad tik taisat augshaa savu "ideaalo'' naktsklubu!!!

adzhinja , 2007-05-03 18:49:52

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet